Witaj
Gość

Wątek: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka  (Przeczytany 6976 razy)

  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 31, 2010, 09:21:09 pm »
ja nie widze problemu we wcisnieciu szarzy a zaraz po tym crushing paina

mozna sie tez pokusic o majestica w trakcie trwania ud, nie wiem czy to wypali

A ja nie widzę problemu w odpaleniu bariery i molestowaniu później kurczaka weapon blockade + riposte jakby mu przyszło do głowy nam zdjąć broń. Jemu schodzi UD a my robimy final secret + hax duelist spirit, buster, TSS, maximum force, buster, DSS i się cieszymy +1 bo raczej tego nie ustoi.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 31, 2010, 09:54:06 pm »
No tylko pytanie czy przez te 20s nie napsuje nam tyle krwi, ze po zatrzymaniu na odpalenie buffow + wykonywanie comba nie padniemy.
BTW. eye of eye berka odbija tylko blowy daggera czy skile tez?
new future.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 01, 2010, 12:41:50 am »
Skille też, ale przy obecnym reuse storma i blastera to żaden problem liczac, ze berek zejdzie na 2 takie serie.
...


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 01, 2010, 12:28:04 pm »
No tylko pytanie czy przez te 20s nie napsuje nam tyle krwi, ze po zatrzymaniu na odpalenie buffow + wykonywanie comba nie padniemy.
BTW. eye of eye berka odbija tylko blowy daggera czy skile tez?

Jeżeli mamy 83 to mniej niż 20 sekund bo mamy weapon blockade. Poza tym jak juz ktos mówił, stun +20 i więcej + tezza = win button. Stunujemy zerka, schodzi mu UD, i zabijamy na 4-5 skilli, jak wejdzie kryt z TSSa to i na 3 się złoży. Problem jest jedynie jak mu wejdzie disarm (choć piękna musi byc mina typa jak mu odbijamy disarm +20 time :D) lub sami sobie przyładujemy gdy jest na EoE.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 02, 2010, 03:55:10 pm »
No tylko pytanie czy przez te 20s nie napsuje nam tyle krwi, ze po zatrzymaniu na odpalenie buffow + wykonywanie comba nie padniemy.
BTW. eye of eye berka odbija tylko blowy daggera czy skile tez?

Jeżeli mamy 83 to mniej niż 20 sekund bo mamy weapon blockade. Poza tym jak juz ktos mówił, stun +20 i więcej + tezza = win button. Stunujemy zerka, schodzi mu UD, i zabijamy na 4-5 skilli, jak wejdzie kryt z TSSa to i na 3 się złoży. Problem jest jedynie jak mu wejdzie disarm (choć piękna musi byc mina typa jak mu odbijamy disarm +20 time :D) lub sami sobie przyładujemy gdy jest na EoE.
Jasne brawa dla was!!!
Zawsze glad musi miec tezze itp, przy czym berek nic nie dostanie, daj tu frintezze antka itp to tak samo sobie mozesz pisac...
To ze glad ma hammer crush to nie znaczy ze ZAWSZE wejdze.Co do sb to raczej duzych szans niema, ogolnie to chyba najlepiej bic tylko skillami, zeby bariera mniej w nas wchodzila.



  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 02, 2010, 04:41:47 pm »
omg chodzi o to ze w zerka raczej wchodza stuny i tak (maly con, brak resistow czy czegokolwiek), a w glada nie bedzie wchodzil zaden (ew. 1 na 30). jesli zerk nie bedzie stunowal glada to praktycznie nie ma szans na zwyciestwo, wnioski wyciagnij sam


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 02, 2010, 05:03:30 pm »
omg chodzi o to ze w zerka raczej wchodza stuny i tak (maly con, brak resistow czy czegokolwiek), a w glada nie bedzie wchodzil zaden (ew. 1 na 30). jesli zerk nie bedzie stunowal glada to praktycznie nie ma szans na zwyciestwo, wnioski wyciagnij sam
Jak ktos juz napisal, jesli zerk ogarnia to niema roznicy.Stun, stun ma jakis% a nie landrate, moze i zerk jest podatny na stuna, ale l2 zalezy od szczescia wiec nie ma co gdybac..



  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 02, 2010, 06:09:53 pm »
idac twoim tokiem rozumowania mozna stwierdzic, ze spoil moze rozwalic paladyna "bo mu beda stuny wchodzily". ofc nie mowie ze to niemozliwe, ale nie rozpatrujmy jednak przypadkow 1 na xxxxx


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 02, 2010, 07:51:18 pm »
idac twoim tokiem rozumowania mozna stwierdzic, ze spoil moze rozwalic paladyna "bo mu beda stuny wchodzily". ofc nie mowie ze to niemozliwe, ale nie rozpatrujmy jednak przypadkow 1 na xxxxx
Tak samo mozna stwierdzic ze craft rozwali sh..Przy czym to juz zarty nie sa, bo moj kolega rozwalil sh craftem, poprostu golem tlucze, a sh na stunie stoi.
Idac twoim tokiem myslenia, ten o kim ty piszesz musi byc bardziej wyfarmiony, ja mowie o ludziach bez epic seta itp...
Glad vs berek to wszystko zalezy od szczescia i tego nie zmienisz.



  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 02, 2010, 08:12:19 pm »
przy czym zerk potrzebuje go duzo wiecej zeby wygrac


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 02, 2010, 09:32:52 pm »
idac twoim tokiem rozumowania mozna stwierdzic, ze spoil moze rozwalic paladyna "bo mu beda stuny wchodzily". ofc nie mowie ze to niemozliwe, ale nie rozpatrujmy jednak przypadkow 1 na xxxxx
Tak samo mozna stwierdzic ze craft rozwali sh..Przy czym to juz zarty nie sa, bo moj kolega rozwalil sh craftem, poprostu golem tlucze, a sh na stunie stoi.
Idac twoim tokiem myslenia, ten o kim ty piszesz musi byc bardziej wyfarmiony, ja mowie o ludziach bez epic seta itp...
Glad vs berek to wszystko zalezy od szczescia i tego nie zmienisz.

Aha tylko craft nie ma selfbuffów które w połączeniu ze skillami przy crytyku robią dmg 6k+. I nie wiem gdzie ty widzisz szczęście w przeczekaniu UD kurczaka i dobiciu max 5 skillami ofensywnymi.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 03, 2010, 12:57:55 am »
Cytuj
Aha tylko craft nie ma selfbuffów które w połączeniu ze skillami przy crytyku robią dmg 6k+
Na oly to tak wyglada tss w light armor bez crita(ofc przy zalozeniu, ze enemy niema ponad 150 resista na nasz element).
Tss crit na oly zabije wszystko w robe/light poza tyrantem(ofc mowa o sytuacji gdzie sb/berek niema juz sword shielda)
...


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: >>Glad<< Jak pokonac SB i Berserka
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 03, 2010, 12:57:10 pm »
Cytuj
Aha tylko craft nie ma selfbuffów które w połączeniu ze skillami przy crytyku robią dmg 6k+
Na oly to tak wyglada tss w light armor bez crita(ofc przy zalozeniu, ze enemy niema ponad 150 resista na nasz element).
Tss crit na oly zabije wszystko w robe/light poza tyrantem(ofc mowa o sytuacji gdzie sb/berek niema juz sword shielda)

W/e o ile nie będą mu wchodzić disarmy w glada to nie widzę większych szans dla zerka. Od kiedy glad dostał lolreuse skilla + maximum force to sadzi takie combo, że mało co jest w stanie to ustać bez healera na plecach. Grunt to element w broni + skille na ele i o/e duelist spirit. A jak mamy ultimate secret, max force i co lepiej weapon blockade to na prawdę ciężko ogarniętego duelistę 1vs1 zabić zerkiem.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2010, 12:59:12 pm wysłana przez Rusoma »
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<