Witaj
Gość

Wątek: Parę pytań - nowy gracz  (Przeczytany 3132 razy)

  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Parę pytań - nowy gracz
« dnia: Maj 31, 2010, 08:49:14 pm »
Nie będę się rozpisywał mam parę pytań co do gry. Gdyż zacząłem właśnie grać w Aion i jestem co najmniej zielony w niektórych sprawach.
1. Do czego prowadzi kampania? trzeba ją robić.
2.Jak powiększyć ilość miejsc w ekwipunku? bo czytałem gdzieś że się da.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Parę pytań - nowy gracz
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2010, 04:06:49 pm »
1. nie mam pojęcia xd
2. w warehousie


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Parę pytań - nowy gracz
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2010, 05:40:38 pm »
1. Jeżeli nie ukończysz kampani nie będziesz mógł wykonać q na itemy Fenrir/Miragent które są bardzo dobre. Ale kampanie i tak warto robić poniewać daje bardzo dużo expa oraz niektóre questy z kampani dają dobre itemy.
2. 1-szy raz mozesz powiększyć u npca w startowej wiosce za darmo, następne miejsca za kase w sanctum/pandaemonium (w sanctum jest to  Hall of Prosperity, po wejściu po prawej stronie). Na 2 albo 3 paski trzeba wykonywać q które nie są trudne ale są długie i męczące. Miejsca w wh można zwiększać u tego samego npca który się tym zajmuje.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Parę pytań - nowy gracz
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2010, 07:20:52 pm »
Daje sporo expa, czasem jakiś itemek. Dodatkowo Campanie odblokowują wiele miejscówek, do których inaczej nigdy byś nie wszedł. Musisz też zrobić wszystkie, alby zacząć questa na Fenrira/Mirgenta set'a.

Sloty na WH w stolicy np. możesz wykupić, 1 dostajesz z questa jakiegoś o ile dobrze pamiętam i 1 z takiego dodatkowego questa w upper abyss na wyspie shugo.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker