Witaj
Gość

Wątek: Soul Hound w PVP  (Przeczytany 4949 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Soul Hound w PVP
« dnia: Sierpień 11, 2010, 11:15:11 pm »
Witam,
to moj pierwszy post, wiec prosze mnie nie gryzc  :D
gram na low racie female SB i wiem skadinad, ze niezle owni w pvp. Tymczasem mam juz 79 lvl i idzie mi delikatnie mowiac srednio. Zwykle bije niezle wyenchantowana AMka z acu + pvp, a mimo tego mam strasznie niski cast. speed, rzedu 200-300, wiec chwile trwa zanim cos wykastuje, a co za tym idzie latwo przerwac itd. Inna sprawa to koszmarnie niski CON, na razie mam wbite dye -con +dex, bo chce wyexpic sie porzadnie i to sie przeklada na cp 1400 i hp 4000. Czasem padam na hita. Jak moge zwiekszyc ilosc hp/cp?
Bron z health, ewentualnie certyfikat z woja, mj light set,
oplaca sie zmieniac dye na -str + con? jak kombinowac dalej?


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound w PVP
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:17:02 pm »
Witam,
to moj pierwszy post, wiec prosze mnie nie gryzc  :D
gram na low racie female SB i wiem skadinad, ze niezle owni w pvp. Tymczasem mam juz 79 lvl i idzie mi delikatnie mowiac srednio. Zwykle bije niezle wyenchantowana AMka z acu + pvp, a mimo tego mam strasznie niski cast. speed, rzedu 200-300, wiec chwile trwa zanim cos wykastuje, a co za tym idzie latwo przerwac itd. Inna sprawa to koszmarnie niski CON, na razie mam wbite dye -con +dex, bo chce wyexpic sie porzadnie i to sie przeklada na cp 1400 i hp 4000. Czasem padam na hita. Jak moge zwiekszyc ilosc hp/cp?
Bron z health, ewentualnie certyfikat z woja, mj light set,
oplaca sie zmieniac dye na -str + con? jak kombinowac dalej?
Dejki -4 str +4 con -1 dex +1 con
Set tylko z atry bo bedziesz padał na hita
Bron health rapier


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Soul Hound w PVP
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:18:56 pm »
vesper singer+emp
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Hound w PVP
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:25:53 pm »
Czyli mj + pvp < draco z elementem+ pvp?
bo patrzac na bonus przychylam sie bardziej ku mj dzieki resistom na moje ulubione stuny.
heh, na razie o vesperach moge pomarzyc


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Soul Hound w PVP
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:32:35 pm »
jeżeli często dostajesz stuna to ofc lataj w mj natomiast jeśli walczysz z magami lepszy będzie draco z resistami a o tezzie + earring z tw  już nie mówię bo to podstawa u slh;p
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Soul Hound w PVP
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 12, 2010, 03:27:45 pm »
Jak masy masz mały cast to zrób +5wit i +4 con, do tego am+acu 150 dark, wizard elni, ale to dopiero na 81 i będzie dobrze ;)
No i najważniejsze to skill z 83, bez niego slh nie robi aż takiego wymiotu na pvp :)


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Soul Hound w PVP
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 12, 2010, 03:33:19 pm »
jeżeli często dostajesz stuna to ofc lataj w mj natomiast jeśli walczysz z magami lepszy będzie draco z resistami a o tezzie + earring z tw  już nie mówię bo to podstawa u slh;p

Z magami bw light i spam soul of paina da lepszy efekt.
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Hound w PVP
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 12, 2010, 03:50:26 pm »
jeżeli często dostajesz stuna to ofc lataj w mj natomiast jeśli walczysz z magami lepszy będzie draco z resistami a o tezzie + earring z tw  już nie mówię bo to podstawa u slh;p

Z magami bw light i spam soul of paina da lepszy efekt.
Tak sts z amka acu+150 wind vs slh z mala iloscia CP i HP i bez ressistow.Vortex+slug i gf.



  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Soul Hound w PVP
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 12, 2010, 03:53:13 pm »
jeżeli często dostajesz stuna to ofc lataj w mj natomiast jeśli walczysz z magami lepszy będzie draco z resistami a o tezzie + earring z tw  już nie mówię bo to podstawa u slh;p

Z magami bw light i spam soul of paina da lepszy efekt.
Tak sts z amka acu+150 wind vs slh z mala iloscia CP i HP i bez ressistow.Vortex+slug i gf.

Nie wycastujesz vortexa przy spamie soul of paina na enli, ba nie bedziesz sie mogl ruszyc.
new future.


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Soul Hound w PVP
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 12, 2010, 04:20:05 pm »
taki sts nie wyjdzie z anchora:D
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Hound w PVP
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 12, 2010, 04:37:03 pm »
jeżeli często dostajesz stuna to ofc lataj w mj natomiast jeśli walczysz z magami lepszy będzie draco z resistami a o tezzie + earring z tw  już nie mówię bo to podstawa u slh;p

Z magami bw light i spam soul of paina da lepszy efekt.
Tak sts z amka acu+150 wind vs slh z mala iloscia CP i HP i bez ressistow.Vortex+slug i gf.

Nie wycastujesz vortexa przy spamie soul of paina na enli, ba nie bedziesz sie mogl ruszyc.
A ile sie vortexa na enli castuje? Soul of pain wystarczy, ze raz nie wejdzie i lapiesz vortexa+sluga.
Zupelnia inna sprawa jakby sie walczylo on razu ligthening shock+lightening barrier.Wtedy jak Kazuya napisal nie wiadomo czy sts wyjdzie z tego...
Mimo wszystko bardziej bezpieczne jest zalozenie armora z ressistami, niz liczyc na szczescie uzywajac soul of pain.



  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Soul Hound w PVP
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 12, 2010, 05:13:38 pm »
jeżeli często dostajesz stuna to ofc lataj w mj natomiast jeśli walczysz z magami lepszy będzie draco z resistami a o tezzie + earring z tw  już nie mówię bo to podstawa u slh;p

Z magami bw light i spam soul of paina da lepszy efekt.
Tak sts z amka acu+150 wind vs slh z mala iloscia CP i HP i bez ressistow.Vortex+slug i gf.

Nie wycastujesz vortexa przy spamie soul of paina na enli, ba nie bedziesz sie mogl ruszyc.
A ile sie vortexa na enli castuje? Soul of pain wystarczy, ze raz nie wejdzie i lapiesz vortexa+sluga.
Zupelnia inna sprawa jakby sie walczylo on razu ligthening shock+lightening barrier.Wtedy jak Kazuya napisal nie wiadomo czy sts wyjdzie z tego...
Mimo wszystko bardziej bezpieczne jest zalozenie armora z ressistami, niz liczyc na szczescie uzywajac soul of pain.
enli z slh gl
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Hound w PVP
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 12, 2010, 05:15:03 pm »
Zapomnialem o steal divnity  :oops: