Witaj
Gość

Wątek: Jak wam się podoba??  (Przeczytany 17735 razy)

  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 25, 2011, 11:50:56 pm »
udajesz ignoranta?

- Skurczenie party do 7 osób, zastępując BD/SWS/WC(ew OL) 1 profką i healerów (EE + bisha) jednym healerem. Oprócz w każdym party MUSI być 1 tank, jeżeli chcesz mieć max ilość osób w pt.

- Zmiana działania debuffów (coś jak w WoW'ie) polegająca, że np. wchodzi w ciebie 1 stun, przez 30 sekund na drugi stun masz resist np. 30%. Jeżeli w ciągu tych 30 sekund wejdzie w ciebie kolejny stun, to zegar się resetuje znów do 30 sekund, a bonus wynosi już 70%. Po ew (jakimś cudem) 3 stunie masz 100% resist na stuna przez 30 sekund. Zapobiega to lockowaniu przeciwnika na 1 typie debuffa (tak jak kiedyś robiło się ze stunem, a teraz robi się z fearem i silencem).  Dodatkowo większe znaczenie będzie miał lvl enemy względem twojego lvla.

- Zupełnie nowe skille, nawet jeżeli to mix kilku skilli w postaci 1, to i tak wymusza inny styl gry.

-Mało wiemy jeszcze o rzeczach jak enchant skilli, jakieś fajne bonusy z innych itemków (płaszczyki, paski itd.). Mało wiemy o end game bossach i wielu innych lokacjach dla full party.

Wymieniłem tylko kawałeczek zmian. To dla Ciebie mało? Bo dla mnie więcej niż jakakolwiek dotychczasowa kronika...


Aha no izmiana w systemie bitew klanowych, zmuszająca graczy, by skupiać się w dużych klanach zamiast kilkudziesięciu małych.

Rzeczywiście, lista zmian imponująca :P Szczególnie zmiany w kliencie chyba całkiem na żywca skopiowane z Aiona i pewnie paru innych ich gier, skille wygenerowane z automatu... :P Tu nie ma żadnych zmian w mechanice gry. Po raz kolejny po prostu zmiany pewnych warunków i ustawień skilli. Nie wspominając że większość z tych rzeczy widziało się na paru privach na L2Jach... xD
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 26, 2011, 12:10:43 am »
udajesz ignoranta?

- Skurczenie party do 7 osób, zastępując BD/SWS/WC(ew OL) 1 profką i healerów (EE + bisha) jednym healerem. Oprócz w każdym party MUSI być 1 tank, jeżeli chcesz mieć max ilość osób w pt.

- Zmiana działania debuffów (coś jak w WoW'ie) polegająca, że np. wchodzi w ciebie 1 stun, przez 30 sekund na drugi stun masz resist np. 30%. Jeżeli w ciągu tych 30 sekund wejdzie w ciebie kolejny stun, to zegar się resetuje znów do 30 sekund, a bonus wynosi już 70%. Po ew (jakimś cudem) 3 stunie masz 100% resist na stuna przez 30 sekund. Zapobiega to lockowaniu przeciwnika na 1 typie debuffa (tak jak kiedyś robiło się ze stunem, a teraz robi się z fearem i silencem).  Dodatkowo większe znaczenie będzie miał lvl enemy względem twojego lvla.

- Zupełnie nowe skille, nawet jeżeli to mix kilku skilli w postaci 1, to i tak wymusza inny styl gry.

-Mało wiemy jeszcze o rzeczach jak enchant skilli, jakieś fajne bonusy z innych itemków (płaszczyki, paski itd.). Mało wiemy o end game bossach i wielu innych lokacjach dla full party.

Wymieniłem tylko kawałeczek zmian. To dla Ciebie mało? Bo dla mnie więcej niż jakakolwiek dotychczasowa kronika...


Aha no izmiana w systemie bitew klanowych, zmuszająca graczy, by skupiać się w dużych klanach zamiast kilkudziesięciu małych.

Rzeczywiście, lista zmian imponująca :P Szczególnie zmiany w kliencie chyba całkiem na żywca skopiowane z Aiona i pewnie paru innych ich gier, skille wygenerowane z automatu... :P Tu nie ma żadnych zmian w mechanice gry. Po raz kolejny po prostu zmiany pewnych warunków i ustawień skilli. Nie wspominając że większość z tych rzeczy widziało się na paru privach na L2Jach... xD

Tu masz listę zmian http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=216369
Jednemu się podoba innemu nie.


  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 26, 2011, 06:27:21 am »
udajesz ignoranta?

- Skurczenie party do 7 osób, zastępując BD/SWS/WC(ew OL) 1 profką i healerów (EE + bisha) jednym healerem. Oprócz w każdym party MUSI być 1 tank, jeżeli chcesz mieć max ilość osób w pt.

- Zmiana działania debuffów (coś jak w WoW'ie) polegająca, że np. wchodzi w ciebie 1 stun, przez 30 sekund na drugi stun masz resist np. 30%. Jeżeli w ciągu tych 30 sekund wejdzie w ciebie kolejny stun, to zegar się resetuje znów do 30 sekund, a bonus wynosi już 70%. Po ew (jakimś cudem) 3 stunie masz 100% resist na stuna przez 30 sekund. Zapobiega to lockowaniu przeciwnika na 1 typie debuffa (tak jak kiedyś robiło się ze stunem, a teraz robi się z fearem i silencem).  Dodatkowo większe znaczenie będzie miał lvl enemy względem twojego lvla.

- Zupełnie nowe skille, nawet jeżeli to mix kilku skilli w postaci 1, to i tak wymusza inny styl gry.

-Mało wiemy jeszcze o rzeczach jak enchant skilli, jakieś fajne bonusy z innych itemków (płaszczyki, paski itd.). Mało wiemy o end game bossach i wielu innych lokacjach dla full party.

Wymieniłem tylko kawałeczek zmian. To dla Ciebie mało? Bo dla mnie więcej niż jakakolwiek dotychczasowa kronika...


Aha no izmiana w systemie bitew klanowych, zmuszająca graczy, by skupiać się w dużych klanach zamiast kilkudziesięciu małych.

Rzeczywiście, lista zmian imponująca :P Szczególnie zmiany w kliencie chyba całkiem na żywca skopiowane z Aiona i pewnie paru innych ich gier, skille wygenerowane z automatu... :P Tu nie ma żadnych zmian w mechanice gry. Po raz kolejny po prostu zmiany pewnych warunków i ustawień skilli. Nie wspominając że większość z tych rzeczy widziało się na paru privach na L2Jach... xD

Tu masz listę zmian http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=216369
Jednemu się podoba innemu nie.


skille moga byc takie jak w aionie ale tutaj akurat bedzie to calkiem inaczej dzialac
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 26, 2011, 12:26:14 pm »
Zobaczymy jak to będzie ale imo jak już ucieli "niechciane klasy" to zrobią tak, żeby każdy był do CP "Summoner => REGEN MP, TANK = PVE/P MUST?"
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 26, 2011, 12:34:12 pm »
Mi tam się podoba akurat zmiany coś ala aion. Może nie będzie już pvp, stoisz na dupie i walisz skillami, będzie trzeba się ruszać itt jak to w aionie jest. Jak dla mnie, nowa kronika na +
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 26, 2011, 12:39:51 pm »
Ja już w sumie czekam na te zmiany, bo chciałbym zobaczyć jak to będzie. A dawno nie grałem, od czasów gracii part 3 przestałęm grać potem tylko wchodziłem, patrzyłem i nic. Mam nadzieję, że te zmiany będą dobre i pozytywne <3
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 26, 2011, 03:52:23 pm »
Zobaczymy jak to będzie ale imo jak już ucieli "niechciane klasy" to zrobią tak, żeby każdy był do CP "Summoner => REGEN MP, TANK = PVE/P MUST?"

Ja jestem przeciwnikiem jakiegokolwiek narzucania configu pt i nie wyobrazam sobie żeby jak tank z consta jest off zebym nie mogl dodać np kumpla jako 2 healer tylko musial szukac randoma, tak samo dobieranie na klan eventy jak kurat cost nie jest full a każdy tank w klanie już zajety, to co nie moge sobie dobrać summonera do fulla zamiast tanka? Przecież to by była głupota.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 04:42:09 pm wysłana przez pokit »


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 27, 2011, 08:10:58 am »
imo ta kronika wprowadzi dużo zamieszania w setupach pt, ale na pewno nie będzie to narzucanie rygoru klasowego w squadzie <lol>
ponieważ zupełnie zmieniają mechanikę debuffów to podejrzewam, że będzie jak w Aionie = naj będą party max zróżnicowane klasowo, ponieważ taki będzie wymóg instancji (najważniejszej części pve, instancje = bronie/armory R), a już na pewno tych na max 1 pt :]
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 27, 2011, 11:05:00 am »
imo ta kronika wprowadzi dużo zamieszania w setupach pt, ale na pewno nie będzie to narzucanie rygoru klasowego w squadzie <lol>
ponieważ zupełnie zmieniają mechanikę debuffów to podejrzewam, że będzie jak w Aionie = naj będą party max zróżnicowane klasowo, ponieważ taki będzie wymóg instancji (najważniejszej części pve, instancje = bronie/armory R), a już na pewno tych na max 1 pt :]
Kroniki w l2 skończyły się wraz z c5.
Mi się w tym wszystkim najmniej podobają animacje. Tak jak by im kasy zabrakło i pomysłów. Te drzewa, przemiana postaci w świnie jako debuff albo unoszenie przeciwnika w powietrze. To trochę badziewnie wygląda jak na umiejętności starożytnych gigantów XD Nie wspominając o summonie słodkim misiu.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 05, 2011, 09:10:53 am »
Więc tak, z L2 i najnowszymi update'ami mam niewiele wspólnego, od jakiś 2 lat nie gram na żadnym offie, czasami pogrywam sobie na privach z plikami GF z RPGa, wg mnie całkiem udana część i mnie jeszcze gra na czymś takim w miarę bawi.

Co myślę o GoD? Zacznijmy od tego, że nie ma obiektywnie dobrych rozwiązań i obiektywnie dobrych gier. Wszystko jest subiektywne, jednym podoba się jedno, innym- co innego. L2 jak dla mnie jest jednym z niszowych produktów, przeznaczonym dla najbardziej zapalonych graczy, którzy wymagają od siebie dużo i szukają środowiska, w którym będą mogli rywalizować z innymi osobami/klanami o podobnym nastawieniu. Przechodząc do sedna- L2 wymagało zawsze dużego nakładu czasowego, dobrego zgrania i cholernie ważna była przynależność do większej grupy graczy, jednak wraz z nowymi update'ami odchodzi się od tego modelu. Z jednej strony to dobrze, gra powinna oferować pewne odcienie szarości, a nie tylko opcje "epic win" i "miserable failure".

Mimo to, jest pewna różnica między starymi kronikami, a GoD, który to zmienia grę całkowicie, moim zdaniem w najgorszym z możliwym kierunku. Redukcja liczby klas- bullshit jakich mało, w L2 najpiękniejsza była różnorodność klas, 3 daggerów, 4 tanków, 2 rechargerów, 3 bufferów, 3 archerów, 3 summonerów, 3 nukerów, 4 warriorów, oraz kilka hybryd z nastawieniem na crowd controll. Pomimo kilku utartych schematów, const party zazwyczaj się od siebie różniły, najczęściej te różnice wychodziły w trochę bardziej złożonym mechanizmie kamień-nożyce-papier. Imo zamiast redukcji liczby klas, powinno się nastawić na jeszcze bardziej zróżnicowane buildy, np nabywając jakiś zestaw skilli, rezygnujemy z innego zestawu.

Kolejna zmiana- redukcja party do 7 osób- tragedia. Oczywiście jest to następstwo poprzedniej zmiany, i gdyby ona nie miałaby miejsca, równie dobrze można by pójść w drugą stronę- dodanie 10tego membera, biorąc pod uwagę obecnie stosowane setupy, moim zdaniem zmiana mogłaby być całkiem ciekawa. GoD upraszcza ten model, zamiast dziesiątek kombinacji, graczom L2 zaoferuje się tylko kilka możliwych setupów.

Zmiany w clan warach- mogą być ciekawe, choć mam gigantyczne wątpliwości, czy jakikolwiek algorytm jest w stanie arbitralnie wyłonić zwycięzce wojny klanowej. Jeśli będzie to jak myślę, czyli stosunek fragów, to klanom nie będzie się opłacało przyjmować słabych party, które zaliczają więcej zgonów niż killi. Poza tym ciekawi mnie, czy to nie skłoni ludzi do nie chodzenia na pvp jeśli któraś ze stron będzie w danym momencie mniej liczna.

Zmiany w debuffach- zapowiada się świetnie, tylko po jasną cholerę te wszystkie poprzednie zmiany?

W ogólnym rozrachunku- update wygląda źle. Jak już pisałem w przydługim wstępie, nie ma rozwiązań obiektywnie dobrych, pewnie wielu osobom spodobają się te zmiany, ja tylko nie rozumiem dlaczego każdy pies ma być burkiem. Jest mnóstwo gier na rynku, które stosują takie uproszczone schematy, L2 zawsze było inne i właśnie ta odmienność sprawiała, że gra była tak cholernie wciągająca. 


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 05, 2011, 10:32:20 am »
prawda jest taka, ze gowno wiemy o tym updatejcie. te wszystkie patchnotsy, godwiki, filmiki, wszystko fajnie tylko brakuje jedenj  drobej rzeczy - praktyki.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 14, 2011, 01:06:26 pm »
Dla mnie GoD na początku był totalną kupą gówna. Powoli się do niego zacząłem przekonywać, ale nie do wszystkiego i powoli. Imo nowe kroniki coraz bardziej faworyzują słabych graczy(chodzi mi o pvp ofc, pve mnie średnio interesuje, zazwyczaj wsiadam na postacie w dużym stopniu przygotowane). Nie chce mi się opisywać dlaczego tak myślę, ale akurat te zmiany mi się nie podobają. No i klasy staja się coraz bardziej specjalistyczne, szczególnie w GoD i imo najlepiej na przykładzie daggera to widać. W C5 równie dobrze mógł tłuc łukiem, nawet lepiej niż łucznik, teraz ma swoje daggerskie sztuczki, a będzie miał jeszcze więcej. Imo najlepsza postać w L2, najbardziej udana i najciekawsza. Te zmiany(tzn. specjalizacja klas) ma swoje plusy, ale też minusy. To znów trochę faworyzuje słabsze pt i graczy czy to w mass pvp, 9v9(a raczej 7v7 czy ile tam będzie). W 1v1 i solo gankach niekoniecznie, bo to wymaga innego skilla niż 2 pierwsze. Trzy(albo i 4 w postaci enchantera) postacie będą teraz kontrolowane przez jedną osobę, o wiele rzadziej będą sytuacje jakiegoś niepełnego redisco czy nie rzucenia cova itp. Pvp trochę będzie przypominać high rate, gdzie każdy jest non stop na full buffie i na jakąś dziurę ciężko trafić. Do tego akurat jestem przyzwyczajony :) Co do privów to tam goda na pewno nie będzie, co najwyżej będą serwery typu GF i H5 pts, gdzie będą grać ludzie, którym god jednak do gustu nie przypadnie. Co do samego wyglądu to średnio mi się widzą te wyskakujące liczby, dmg i tym podobne bajery. Nowe eq wygląda jak dziadostwo, ale to akurat można przeboleć.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 15, 2011, 10:22:20 am »
Cytuj
Co do privów to tam goda na pewno nie będzie, co najwyżej będą serwery typu GF i H5 pts,

Będzie:
http://www.youtube.com/watch?v=32zD6LnBv1M


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 15, 2011, 04:06:16 pm »
Nie ma się co przejmować. Najlepszy komentarz z filmiku "That skill is buged" :)
Założę się, że i jak pozostałe 90%.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 16, 2011, 12:14:44 am »
Kompletnie nic tu nie działa oprócz geodaty. Samo wbicie lvla sprawia trudności. Widać za to cholerną zmianę w wydajności gry, mam duuużo więcej fpsów, gra sprawia wrażenie jakby chodziła lekko i wydajnie. Łatwo się targetuje, postać jest podświetlona kiedy na nią najedziemy, generalnie dużo upsrawnien w mechanice i interface tak na pierwszy rzut oka, same dobre zmiany. Postacie na 1 lvlu mają więcej dmg, speeda i atk / cast speeda wiec gra pre 85 będzie łatwiejsza, skille castują się szybciej, generalnie jestem bardzo zadowolony z tego co widzę na marnym privie, nie moge się doczekać live.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 16, 2011, 12:41:58 am »
Skoro to priv, to pytanie czy tak być powinno jak wyżej opisałeś :-)


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 16, 2011, 10:19:07 am »
Kompletnie nic tu nie działa oprócz geodaty. Samo wbicie lvla sprawia trudności. Widać za to cholerną zmianę w wydajności gry, mam duuużo więcej fpsów, gra sprawia wrażenie jakby chodziła lekko i wydajnie. Łatwo się targetuje, postać jest podświetlona kiedy na nią najedziemy, generalnie dużo upsrawnien w mechanice i interface tak na pierwszy rzut oka, same dobre zmiany. Postacie na 1 lvlu mają więcej dmg, speeda i atk / cast speeda wiec gra pre 85 będzie łatwiejsza, skille castują się szybciej, generalnie jestem bardzo zadowolony z tego co widzę na marnym privie, nie moge się doczekać live.
Dziwne żeby działało, skoro jeszcze na kr. pts nie działa wszystko. Co do klienta, to cały prawie jest już rozpracowany, można nawet znaleźć zangielszczenia/"zrusienia" co by zastąpić chińszczyznę bardziej zrozumiałym językiem. Struktura pakietów w dużej mierze identyczna z freya/h5. Parę zmian jak zwykle w sklepach, inventory... Generalnie jak mówiłem - nic nowego. Pare nowych animacji, pare modeli, nowe mapki... Czyli to co zwykle. Engine ten sam, choć w paru miejscach nieco zoptymalizowany i "ubajerzony" (jednak nadal nie jest to all co oferuje stary unreal engine, i można było dawno takie zmiany wprowadzić w kliencie l2 - zresztą są tacy co tak robią). Reszta to znów zmiany działania skilli i pierdułki na miarę wprowadzenia vitality, czy innych tego typu. Zmiana limitu pt, czy max lvl, czy inne - dawno widziane na nawet podrzednych pvp custom l2j-klonach :)

Generalnie od dawna nowe "części" L2 totalnie nie pasują pod "darmowe" serwery, bo są robione pod graczy retail (dziwne troche że mimo to wszystkie emulatory uparcie dążą do skopiowania "retail", kiedy można zrobić dużo rzeczy inaczej znacznie bardziej pod nie offowe...)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2011, 10:21:18 am wysłana przez szponiasty »
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 16, 2011, 11:52:28 am »
Kompletnie nic tu nie działa oprócz geodaty. Samo wbicie lvla sprawia trudności. Widać za to cholerną zmianę w wydajności gry, mam duuużo więcej fpsów, gra sprawia wrażenie jakby chodziła lekko i wydajnie. Łatwo się targetuje, postać jest podświetlona kiedy na nią najedziemy, generalnie dużo upsrawnien w mechanice i interface tak na pierwszy rzut oka, same dobre zmiany. Postacie na 1 lvlu mają więcej dmg, speeda i atk / cast speeda wiec gra pre 85 będzie łatwiejsza, skille castują się szybciej, generalnie jestem bardzo zadowolony z tego co widzę na marnym privie, nie moge się doczekać live.
Dziwne żeby działało, skoro jeszcze na kr. pts nie działa wszystko.

Już od dawna w kr. jest live a nie pts.


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 16, 2011, 03:26:20 pm »
Kompletnie nic tu nie działa oprócz geodaty. Samo wbicie lvla sprawia trudności. Widać za to cholerną zmianę w wydajności gry, mam duuużo więcej fpsów, gra sprawia wrażenie jakby chodziła lekko i wydajnie. Łatwo się targetuje, postać jest podświetlona kiedy na nią najedziemy, generalnie dużo upsrawnien w mechanice i interface tak na pierwszy rzut oka, same dobre zmiany. Postacie na 1 lvlu mają więcej dmg, speeda i atk / cast speeda wiec gra pre 85 będzie łatwiejsza, skille castują się szybciej, generalnie jestem bardzo zadowolony z tego co widzę na marnym privie, nie moge się doczekać live.
Dziwne żeby działało, skoro jeszcze na kr. pts nie działa wszystko.

Już od dawna w kr. jest live a nie pts.
3 czy 4 dni temu nie było. Jeśli jest to tylko potwierdza ogrom "nowości" w GoD. Zresztą 2 czy 3 kronika w ciągu jak się nie mylę 3 czy 4 miesięcy... xD
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 16, 2011, 03:47:59 pm »
3 czy 4 dni temu nie było. Jeśli jest to tylko potwierdza ogrom "nowości" w GoD. Zresztą 2 czy 3 kronika w ciągu jak się nie mylę 3 czy 4 miesięcy... xD

Od 15 czerwca jest live GoD w Korei jeśli się nie mylę.
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 16, 2011, 04:44:52 pm »
Dokładnie od 15.
http://www.l2gc.com/blog/goddess-of-destruction-live-in-korea/

widzę że kolega nie ma pojęcia o GoD a wszystko neguje.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 16, 2011, 05:22:51 pm »
Dokładnie od 15.
http://www.l2gc.com/blog/goddess-of-destruction-live-in-korea/

widzę że kolega nie ma pojęcia o GoD a wszystko neguje.
Neguje? Nic nie neguje - potwierdzam! xD Że GoD to żadna rewolucja. Kolejna "kronika" jak kilka poprzednich. Plus drobne zmiany w interfejsie (baardzo łudzaco podobne to tego co jest w klientcie Ayon). Co też nie jest taką nowością, bo już w H5 pojawiły się drobne zmiany w tym kierunku. Czyli wszystko po staremu: farma jak dotychczas, lokacje jak dotychczas (tyle że innaczej wyglądające), kilka nowych skili i itemów, kilka bossów (też nic nowego poza wyglądem). Skakanie czy inne tego typu akcje - było zaimplementowane przynajmniej od klienta epilogue, może wcześniej - nie sprawdzałem tak daleko. Co zresztą nie na jednym privie się widziało. Co więcej - brak nadal jakiejkolwiek obsługi fizyki - co niektóre privy mają już od jakiegoś czasu. I będzie śmiech jak kilku bardziej ogarniętych dev'ów l2j skrzyknie się i postawi priva wyprzedającego rewolucyje GoD... xD
Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 16, 2011, 05:26:04 pm »
Neguje? Nic nie neguje - potwierdzam! xD Że GoD to żadna rewolucja.

Jak myslicie kto walnie wall of texta zaraz?  :D


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 16, 2011, 06:14:29 pm »
Kolega szponiasty chciałby chyba zupełnie innej gry z inną mechaniką i od razu innym silnikiem.
L2 ma nadal pozostać L2 ale jako L2 zmienia się całkowicie od podszewki, jeżeli ktoś zagłębił się w zmiany, miał okazje grać to wie że nie ma żadnego nienaruszonego aspektu gry. A w mechanice skilli dużo się zmienia, niektóre skille AoE np musimy wskazać na mapie gdzie mają zostać rzucone ( bardzo mi się to podoba ) Zmian jest wiele, rozpisywać się nie będę. Rewolucja ? W świecie L2 na pewno.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Jak wam się podoba??
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 17, 2011, 11:14:33 am »
Neguje? Nic nie neguje - potwierdzam! xD Że GoD to żadna rewolucja. Kolejna "kronika" jak kilka poprzednich. Plus drobne zmiany w interfejsie (baardzo łudzaco podobne to tego co jest w klientcie Ayon). Co też nie jest taką nowością, bo już w H5 pojawiły się drobne zmiany w tym kierunku. Czyli wszystko po staremu: farma jak dotychczas, lokacje jak dotychczas (tyle że innaczej wyglądające), kilka nowych skili i itemów, kilka bossów (też nic nowego poza wyglądem). Skakanie czy inne tego typu akcje - było zaimplementowane przynajmniej od klienta epilogue, może wcześniej - nie sprawdzałem tak daleko. Co zresztą nie na jednym privie się widziało. Co więcej - brak nadal jakiejkolwiek obsługi fizyki - co niektóre privy mają już od jakiegoś czasu. I będzie śmiech jak kilku bardziej ogarniętych dev'ów l2j skrzyknie się i postawi priva wyprzedającego rewolucyje GoD... xD
to idz na priva i daruj wszystkim swoje "trafione" uwagi jak z tym live w korei
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+