Witaj
Gość

Wątek: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011  (Przeczytany 10614 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« dnia: Listopad 07, 2011, 10:22:20 am »


Uploaded with ImageShack.us

Rozmiar: 650 MB
Time: 13:12

linki do pobrania:

http://file.karelia.ru/89539r/
megaupload  http://www.megaupload.com/?d=IK7CWKU4
speedyshare  http://speedy.sh/7FXP6/Amber-party-7-vs-Clan-GoD-Lancer-TW.wmv


YouTube (oglądać tylko w 720, bo inaczej ssie pałę, a i tak lepiej pobrać, bo lepsza jakość ; p )http://www.youtube.com/watch?v=geLKTg6zRfQ



Witam wszystkich serdecznie, a szczególnie moje wierne grono haterów : *

Bez zbędnego pieprzenia, w zeszła sobotę, z racji, że pod dion momentami wiało nudą, skoczyliśmy sobie potrenować skill "party vs zerg". Udało się przy tym zmontować całkiem śmieszny fraps, który pokazuje, że nie do końca w kupie siła zawsze : D

A tak srsly, wiem, że ten klan to lole (chciałem ich insektor pozdrowić od ciebie, ale jeden zaczął nam pisać, żebyśmy się *** i że on *** nasze matki itd. więc dałem sobie spokój :(  ), ale prawda taka, że 90% z nich miało 4 profki, a nasze lvle i sprzęt to żadne cudo (co zresztą na frapsie widać, łącznei z lvlami w pewnej chwili). Gdyby choć trochę ogarnęli, to w te +40 osób by nas zjedli.

Żeby nie było, że w TW nie braliśmy udziału nic klanowo, to ostatnie 4 minuty to walka (przez większość czasu) nasze pt vs Freedoms + espada (w tym sławny pan ЯнеО). To była już wyższa szkoła jazdy i padło nam więcej osób, niż przez całą godzinę walki z poprzednim klanem : D



--------------------------------

Sporo można zaobserwować z tego Frapsa w kwestii szczegółów, jak poszczególne postacie działają itd. Bawiłem się trochę z edycją (szczególnie w drugim utworze) bo ten kawałek jest stworzony do edycji. Myślę jednak, że każdy kto lubi rockowo/metalowe brzmienie nie będzie zawiedziony.

Zapraszam do oglądania, komentowania i oczywiście FLAME'U!!!!!!!1111ONE


aa i kto zgadnie cały soundtrack, dostaje +  (od razu mówię, że o ile drugi i 4 kawałek będzie dosyć łatwo, to pierwszy już może nie).

Enjoy!

« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2011, 06:00:59 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2011, 11:45:21 am »
bardzo fajny fraps, ale przywalę się do tych zbliżeń w wnętrzu zamku było ich za dużo w pewnym momencie straciłem orientację ;p
rozumiem, że to było w rytm muzyki etc, ale bez przesady :}


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2011, 11:50:56 am »
czy to tylko u mnie czy wszyscy macie lekkie przycinki od 3ciego utworu?
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

  • Fuck The Rest
Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2011, 11:55:52 am »
Alarian pyknij to do tematu z frapsami GoD'a i mozna by podpiac temacik.

/sciagam




  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 07, 2011, 12:03:43 pm »
nie pyknę, bo tu liczę na jakąś fajną dramę/komentarze, a tam by się zaśmieciał topic : )


@roli
Hmm, starałem się, by było wszystko w miarę "czytelne" podczas oglądania. Po prostu ten utwór aż się prosi o edycję. Suchych frapsów z kiepsko podłożoną muzyką (mam na myśli, nie w rytm tego co się dzieje na ekranie) jest pełno. Ja chciałem trochę to dopicować, żeby było kilka humorystycznych momentów w czasie tego utworu (2 orki w powietrzu, Dyma latający po ścianach, itd.).

Myślę, że jak obejrzałbyś ten moment drugi raz, to już wszystko widać dokładnie. Poza tym przy takim spamie nowych animacji naprawdę łatwo tracić orientację w tym co się dzieje, nawet na żywo : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2011, 02:09:43 pm »
nie pyknę, bo tu liczę na jakąś fajną dramę/komentarze, a tam by się zaśmieciał topic : )

To ja zacznę!

Znalazłbyś równych sobie, a nie słabszych bijecie :D. Sporo tam lolków z 3rd cllass widziałem ;p.

PS. Nuta wymiata. Zwłaszcza ten drugi utwór. Znam to ale za cholerę nie mogę sobie tytułu przypomnieć.
Elth - OldBoyz


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2011, 02:51:02 pm »
i tak jestes ujowy/

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 07, 2011, 03:02:32 pm »
zassal bym teraz ale geneza planety malp wyszla wiec to jest priorytet do sciagania :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 07, 2011, 04:06:50 pm »
nie pyknę, bo tu liczę na jakąś fajną dramę/komentarze, a tam by się zaśmieciał topic : )

To ja zacznę!

Znalazłbyś równych sobie, a nie słabszych bijecie :D. Sporo tam lolków z 3rd cllass widziałem ;p.


No cóż, na ~~40 osób od nich z klanu co byli na TW, pewnie ~~10 mogło być na 3 profce, ale tak czy siak, 30 osób na 4 profce, biorąc pod uwagę nasze lvle (btw, chyba przekłamałem lvl Deliosa, Delios, ty już masz 87 w ogole, czy nadal 86?), nasz sprzęt (tylko 1 osoba z R weapon i żadna w nowym secie, Delios nawet w moirai lata) to bez obrazy, ale powinni nas zjeść.

Poza tym PvP na końcu pod Dion to już inna bajka, bo party ЯнеО (lider Freedoms) to nie lole, mają od nas wyższe lvle, lepszy sprzęt i jeszcze pomagało im drugie pt Espady, więc jak już szukasz równych z nierównym (tym razem odwrotnie) to proszę bardzo, w tą stronę też jest : D



i tak jestes ujowy/

: *

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 07, 2011, 04:08:15 pm »
Ściągnę by popatrzeć jak wyglądają skille w praktyce w GoD. Szkoda ze się z TTerrorami nie zmierzyliście, wtedy byśmy się przekonali jakie z was "top 10' konsta na lancerze


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 07, 2011, 04:12:25 pm »
Alarion jesteś pt liderem a nie wiesz w czym biegamy R seta ma Shogal :D a bronie R są 3 :):).
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 04:14:22 pm wysłana przez Rolans »


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 07, 2011, 04:16:12 pm »
Jest szansa że wrzucisz to na YT ? Bo nie chce mi się sciągać  :beksa:
cashed out


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 07, 2011, 04:18:03 pm »
Ściągnę by popatrzeć jak wyglądają skille w praktyce w GoD. Szkoda ze się z TTerrorami nie zmierzyliście, wtedy byśmy się przekonali jakie z was "top 10' konsta na lancerze

bez obrazy, party oparte na limitach w H5 zostało dawno rozgryzione i nie stanowi większego problemu. Key to win is double bish/EE w party i dobra praca detargetera (slh lub tank) razem z SWS/BD.

Zjadaliśmy w H5 każde mele party (i z hero i bez hero), 1 archer pt nam się potrafiło postawić, największą siekę robiło z nas mage PT pt oparte na mana burnie/fearze i cancelu.

Widzisz, Party Lempartusa miało swego czasu nawet 3 zielonych w party i jakoś gwarancji wygranej im to nei dawało (nawet w 2 lub półtora party).

Poza tym wasze PvP opierało się tylko w przypadku posiadania zealotów i na tym bazowaliście przy gankach. Słyszałem jak grał (a właściwie nie grał) wasz support, jakie tam mieliście jaja często (poza Bubaczem), a w H5 praca supportu >>> praca DD, dlatego ja do tego przywiązywałem zawsze dużą uwagę.

Limity się kończą, resów mieliśmy dużo (i nie mówię o b resach!), a wasz support bez many może usiąść i nic nie robić.


@Rolans

damn, faktycznie ty masz łuk (wtedy jeszcze Low R) i shogal miał z nowego seta buty, rękawice, i hełm i wyglądął jakby biegał w kaloszach (+ dualki) : D



@RedHarvester

to leży w gestii Deliosa, pewnei to zrobi, bo filmik nie trwa ponad 15 min, ale kiedy, to nie wiadomo. 650 MB to dużo? O_o

Ja na wsi mam ujowego neta, a w godzinę bym to zassał, idąc na obiad/kolację czy cokolwiek.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 07, 2011, 04:29:49 pm »
Ściągnę by popatrzeć jak wyglądają skille w praktyce w GoD. Szkoda ze się z TTerrorami nie zmierzyliście, wtedy byśmy się przekonali jakie z was "top 10' konsta na lancerze

bez obrazy, party oparte na limitach w H5 zostało dawno rozgryzione i nie stanowi większego problemu. Key to win is double bish/EE w party i dobra praca detargetera (slh lub tank) razem z SWS/BD.

Zjadaliśmy w H5 każde mele party (i z hero i bez hero), 1 archer pt nam się potrafiło postawić, największą siekę robiło z nas mage PT pt oparte na mana burnie/fearze i cancelu.

Widzisz, Party Lempartusa miało swego czasu nawet 3 zielonych w party i jakoś gwarancji wygranej im to nei dawało (nawet w 2 lub półtora party).

Poza tym wasze PvP opierało się tylko w przypadku posiadania zealotów i na tym bazowaliście przy gankach. Słyszałem jak grał (a właściwie nie grał) wasz support, jakie tam mieliście jaja często (poza Bubaczem), a w H5 praca supportu >>> praca DD, dlatego ja do tego przywiązywałem zawsze dużą uwagę.

Limity się kończą, resów mieliśmy dużo (i nie mówię o b resach!), a wasz support bez many może usiąść i nic nie robić.


@Rolans

damn, faktycznie ty masz łuk (wtedy jeszcze Low R) i shogal miał z nowego seta buty, rękawice, i hełm i wyglądął jakby biegał w kaloszach (+ dualki) : D



@RedHarvester

to leży w gestii Deliosa, pewnei to zrobi, bo filmik nie trwa ponad 15 min, ale kiedy, to nie wiadomo. 650 MB to dużo? O_o

Ja na wsi mam ujowego neta, a w godzinę bym to zassał, idąc na obiad/kolację czy cokolwiek.

Aż tego nie skomentuje,pozostawię to tylko z DUŻYM uśmiechem na ustach :)


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 07, 2011, 04:47:18 pm »
Ściągnę by popatrzeć jak wyglądają skille w praktyce w GoD. Szkoda ze się z TTerrorami nie zmierzyliście, wtedy byśmy się przekonali jakie z was "top 10' konsta na lancerze

bez obrazy, party oparte na limitach w H5 zostało dawno rozgryzione i nie stanowi większego problemu. Key to win is double bish/EE w party i dobra praca detargetera (slh lub tank) razem z SWS/BD.

Zjadaliśmy w H5 każde mele party (i z hero i bez hero), 1 archer pt nam się potrafiło postawić, największą siekę robiło z nas mage PT pt oparte na mana burnie/fearze i cancelu.

Widzisz, Party Lempartusa miało swego czasu nawet 3 zielonych w party i jakoś gwarancji wygranej im to nei dawało (nawet w 2 lub półtora party).

Poza tym wasze PvP opierało się tylko w przypadku posiadania zealotów i na tym bazowaliście przy gankach. Słyszałem jak grał (a właściwie nie grał) wasz support, jakie tam mieliście jaja często (poza Bubaczem), a w H5 praca supportu >>> praca DD, dlatego ja do tego przywiązywałem zawsze dużą uwagę.

Limity się kończą, resów mieliśmy dużo (i nie mówię o b resach!), a wasz support bez many może usiąść i nic nie robić.


@Rolans

damn, faktycznie ty masz łuk (wtedy jeszcze Low R) i shogal miał z nowego seta buty, rękawice, i hełm i wyglądął jakby biegał w kaloszach (+ dualki) : D



@RedHarvester

to leży w gestii Deliosa, pewnei to zrobi, bo filmik nie trwa ponad 15 min, ale kiedy, to nie wiadomo. 650 MB to dużo? O_o

Ja na wsi mam ujowego neta, a w godzinę bym to zassał, idąc na obiad/kolację czy cokolwiek.
Przy czym my przestaliśmy grać kilka miesięcy przed wejściem H5 więc to bez sensu porównanie, co jednak nie zmienia faktu, że party z "zielonymi" DD było raczej średnie we Freya i wcześniejszych kronikach bez włączonych limitów na pvp.
cashed out


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 07, 2011, 04:51:45 pm »
retired


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 07, 2011, 04:53:26 pm »
Jeezu frapsowałby u was w koncu ktoś inny bo oglądanie jak Alarion sadza drzewka już jest nudne, zrobilibyscie jakis enchancer powa :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 07, 2011, 05:01:44 pm »
@RedHarvester

Masz rację, kroniki zupełnie inne, deska jeszcze przed nerfem, kronika bardziej na DPS niż grę defensywną. Większość pvp w tych kronikach była szybka, albo wy ich, albo oni was w ciągu kilku chwil.

Im dalej w stronę H5, tym bardziej zaczęto zwracać uwagę na inne OP aspekty, jakim był właśnie mana burn, cancel i OP ujowy w ciul Fear na 2 minuty itd. Coraz więcej osób miało 1800 w setach, doszły pelerynki z resistami, nowy buff WC, każdy mia prawie boxed PP 83, książki co wczesniej rzadko z tiata i z frinty leciały, dropiły z normalnych mobów itd. Atri straciło sens, więc trudno było kogoś zabić szybko. A tak musiało zabijać party zielonych.

Poza tym ludzie zaczęli się też przekonywać bardziej do AoE. Wystraczy popatrzeć tylko na filmiki z Ofa, żeby wiedzieć o czym mówię.


@TTerrorPropaganda

Zacznijmy od tego, że z kim mam przyjemność? Wiem, że ktoś zapewne z TTteamu, ale chętnie bym się dowiedział z kim dokładnie.

Twoja ignorancja jest jedan zaskakująca. W h% nei grałeś, ale wiesz jak wyglądąło tam PvP, podczas gdy ja miałem tą przyjemność poznać wse kroniki od interluda już na ofie, i od Graci ep. na ru offie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 07, 2011, 05:33:03 pm »
@RedHarvester

Masz rację, kroniki zupełnie inne, deska jeszcze przed nerfem, kronika bardziej na DPS niż grę defensywną. Większość pvp w tych kronikach była szybka, albo wy ich, albo oni was w ciągu kilku chwil.

Im dalej w stronę H5, tym bardziej zaczęto zwracać uwagę na inne OP aspekty, jakim był właśnie mana burn, cancel i OP ujowy w ciul Fear na 2 minuty itd. Coraz więcej osób miało 1800 w setach, doszły pelerynki z resistami, nowy buff WC, każdy mia prawie boxed PP 83, książki co wczesniej rzadko z tiata i z frinty leciały, dropiły z normalnych mobów itd. Atri straciło sens, więc trudno było kogoś zabić szybko. A tak musiało zabijać party zielonych.

Poza tym ludzie zaczęli się też przekonywać bardziej do AoE. Wystraczy popatrzeć tylko na filmiki z Ofa, żeby wiedzieć o czym mówię.


@TTerrorPropaganda

Zacznijmy od tego, że z kim mam przyjemność? Wiem, że ktoś zapewne z TTteamu, ale chętnie bym się dowiedział z kim dokładnie.

Twoja ignorancja jest jedan zaskakująca. W h% nei grałeś, ale wiesz jak wyglądąło tam PvP, podczas gdy ja miałem tą przyjemność poznać wse kroniki od interluda już na ofie, i od Graci ep. na ru offie.

A ty lepiej soundtracka zapodaj ;]
Elth - OldBoyz


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 07, 2011, 05:37:53 pm »
czekam jeszcze czy ktoś zgadnie : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 07, 2011, 05:50:46 pm »
Nie do końca mój gatunek ale drugi kawałek to Mindless Self Indulgence - Shut Me Up.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 07, 2011, 05:58:26 pm »
Za nic se przypomnieć nie potrafiłem, a jak zobaczyłem to wydało się to takie oczywiste ;p

A teledysk po prostu rozwala :D
http://www.youtube.com/watch?v=qIYhbRiuVK0
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 06:01:23 pm wysłana przez iElth »
Elth - OldBoyz


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 07, 2011, 06:04:37 pm »
czekam jeszcze czy ktoś zgadnie : D

Ja bym zgadl, ale nie sciagne do piatku ;D

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 07, 2011, 06:43:13 pm »
Piosenka shut me up odnośnie l2 kojarzy mi się tylko z jednym filmikiem  :P    5:50
http://www.youtube.com/watch?v=hb-tB1NbOdM

A co do waszego filmiku całkiem całkiem, tylko jak już ktoś zwrócił uwagę, te zbliżenia wewnątrz zamku trochę denerwują  :)


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Amber Party - 7 vs clan TW Lancer 5.11.2011
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 07, 2011, 06:59:17 pm »
jak można się dać tak robić w h***  hahaha jak lemingi
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 07:02:32 pm wysłana przez iElth »
Elth - OldBoyz