Witaj
Gość

Wątek: Dobry serwer dedykowany pod profesjonalny serwer Lineage II  (Przeczytany 1789 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Dobry serwer dedykowany pod profesjonalny serwer Lineage II
« dnia: Wrzesień 20, 2014, 11:23:16 am »
Witajcie ponownie, jak się zapowiedziałem jestem 20 września z dalszymi informacjami, pytaniami, itd.

Jeśli ktoś nie śledził moich wcześniejszych wątków i nie wie o co chodzi zachęcam do lektury http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,55733.0.html.

Niestety spotkanie z moich starym znajomym ze studiów, który posiada serwerownie okazało się totalną porażką (chodziło mi o bardziej profesjonalne podejście do sprawy), ale nie będę się na ten temat rozpisywał. W każdym bądź razie temat serwera dedykowanego uznaję za otwarty i tutaj mam prośbę do was. Jako, że jesteście na prawdę pomocni. Czy znacie jakieś dobre dedyki pod serwer Lineage? Szukałem tego godzinami i albo ceny są wygórowane, bo wciskają ci dyski 2x1TB a RAMu tylko 8GB, itd., albo konfiguracja totalnie do bani.

Może się wydawać, że to nie trudne zadanie, ale po co przepłacać skoro można kupić lepsze pliki. Piszę, ponieważ możecie mieć jakiś znajomych, którzy z zamian za reklamę swoich usług na stronie dadzą jakiś rabat lub po prostu są dobrzy, a nie moją dobrej pozycji w google. Nie zrozumcie mnie źle, że chcę zaoszczędzić, po prostu nie lubię podpisać umowy na 2 lata i za tydzień znaleźć coś o połowę taniej. Wiecie o co chodzi.

Prosiłbym o jakieś linki do firm, konfiguracja jaka mnie interesuje to 4-8 rdzeni 16-32GB ramu (łącze min 100mbit) dysk 2x250

Interesuje mnie jak na razie kimsufi, bo są dosyć tani, a mają ochornę przed ddos z ovh, ewentualnie kylos.

Jeśli macie jakieś sugestie albo znaleźliście coś lepszego prosze o linki poniżej.

Pozdrawiam.

Bishopower



  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

  • "Symetria: estetyka idiotów. Julian Tuwim "
Odp: Dobry serwer dedykowany pod profesjonalny serwer Lineage II
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2014, 04:44:00 pm »
Osobiście polecam kimsufi jak wyżej  wymieniłeś , korzystałem z ich usług i nie miałem żadnych zastrzeżeń ;)


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Dobry serwer dedykowany pod profesjonalny serwer Lineage II
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2014, 10:20:16 am »
Odpowiedzi moze i nie znam, ale szukalem Twoich nowych postów na temat serwerowni i musze powiedziec, ze Polacy to naród który nie szuka tylko trzeba podlozyc im pod nos. Mysle, ze taki temat o duzym projekcie powinien byc bardziej widoczny bo nikt sie nie bedzie wypowiadal...


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Dobry serwer dedykowany pod profesjonalny serwer Lineage II
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2014, 03:31:02 pm »
Osobiście polecam kimsufi jak wyżej  wymieniłeś , korzystałem z ich usług i nie miałem żadnych zastrzeżeń ;)
Trzeba dodać, że jednak kimsufi odpada, bo poluję już na serwer z kilka tygodni i wszystko boty wykupują. Przeczytałem na necie jakieś ubolewania typka, który płakał, że 60 serwerów poszło w 8 sekund... z botami nie wygram... Więc szukam dalej...

Odpowiedzi moze i nie znam, ale szukalem Twoich nowych postów na temat serwerowni i musze powiedziec, ze Polacy to naród który nie szuka tylko trzeba podlozyc im pod nos. Mysle, ze taki temat o duzym projekcie powinien byc bardziej widoczny bo nikt sie nie bedzie wypowiadal...
Może jestem zmęczony, ale nie rozumiem o co ci chodzi za bardzo... Skąd takie spostrzeżenia, że ja chcę żeby mi ktoś podstawił pod nos. Zawsze ktoś może znaleźć coś lepszego lub tańszego niż ja. Temat jest w kategorii pomoc, więc tylko proszę o pomoc, a nie o odwalenie całej roboty. ;)
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 2

  • "MAD DOG" SMITH
    • MMOPlay Lineage II
Odp: Dobry serwer dedykowany pod profesjonalny serwer Lineage II
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 24, 2014, 06:39:13 pm »
Osobiście polecam kimsufi jak wyżej  wymieniłeś , korzystałem z ich usług i nie miałem żadnych zastrzeżeń ;)
Trzeba dodać, że jednak kimsufi odpada, bo poluję już na serwer z kilka tygodni i wszystko boty wykupują. Przeczytałem na necie jakieś ubolewania typka, który płakał, że 60 serwerów poszło w 8 sekund... z botami nie wygram... Więc szukam dalej...

Odpowiedzi moze i nie znam, ale szukalem Twoich nowych postów na temat serwerowni i musze powiedziec, ze Polacy to naród który nie szuka tylko trzeba podlozyc im pod nos. Mysle, ze taki temat o duzym projekcie powinien byc bardziej widoczny bo nikt sie nie bedzie wypowiadal...
Może jestem zmęczony, ale nie rozumiem o co ci chodzi za bardzo... Skąd takie spostrzeżenia, że ja chcę żeby mi ktoś podstawił pod nos. Zawsze ktoś może znaleźć coś lepszego lub tańszego niż ja. Temat jest w kategorii pomoc, więc tylko proszę o pomoc, a nie o odwalenie całej roboty. ;)
Pozdrawiam.
Wynajmij na miesiąc serwer "enterprise' na OVH. W międzyczasie poluj na kimsufi. Gdy się uda, skorzystaj z IP failover żeby się ewakuować z enterprise na kimsufi.


http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/enterprise/

Oj tam oj tam


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Dobry serwer dedykowany pod profesjonalny serwer Lineage II
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2014, 03:16:36 pm »
Dziękuję wszystkim.
Szponiasty, zakupiłem jeden na soyoustart.com (tez ovh) cena znośna, więc na razie bez nerwów. Kimsufi opanowane przez boty, które kupują wszystko jak leci.

Teraz tylko muszę jeszcze zapiąc sprawę z kroniką oraz wybrać pliki. Ale to już w innym temacie: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,55942.0.html

Tematu nie zamykam, zawsze ktoś może coś jeszcze znaleźć, a dopóki serwer nie stoi, dopóty można jeszcze kombinować.

Pozdrawiam.