Witaj
Gość

Wątek: Klan RidersOfDestiny rekrutuje  (Przeczytany 2633 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Klan RidersOfDestiny rekrutuje
« dnia: Luty 04, 2016, 12:54:12 pm »
Witam,
mam dla Was ciekawą propozycje. Myślę, że dużo osób takich jak my (gracze z sporym stażem w L2), którzy chcieliby przywrócić klimat starych dobrych czasów z racji tego, że serwer L2C jest właśnie takim powrotem w tamte czasy.
Dlatego właśnie mamy dla Was propozycje: klan, który chce odnowić ten dawny klimat. Bawimy się dobrze grając razem, na razie jest nas mało, ale właśnie dlatego przyszliśmy tutaj - do Was na forum. Doskonale wiemy, że to właśnie od graczy, a nie od liderów zależy atmosfera w klanie. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, którzy mają swoje życie. Nie wymagamy grania po 15h dziennie, nie oczekujemy niesamowitej aktywności. Nie liczymy też na to, że będziemy najlepszym klanem na serwerze, bo nie możemy poświęcić na grę tyle czasu co kiedyś, ale w przyszłości planujemy dogadać się z jakimś silnym klanem odnośnie pomocy na siege oraz mass PvP. Nie mamy na tą chwilę wymagań odnośnie lvla, bo wiemy, że ten 15-20 da się wbić w kilka dni. Jedyne czego oczekujemy to nastawienia na grę razem. W tej chwili mamy około 10-12 aktywnych graczy, ale dopiero niedawno stworzyliśmy klan. Klan posiada drugi lvl, niestety za późno zaczęliśmy grać, aby zdobyć Clan Hall. W niedalekiej przyszłości będziemy wbijać 3 poziom klanu.
Na pewno w przyszłości planujemy wojować z innymi klanami, gdyż właśnie po to gramy w L2. Każdy z nas uwielbia system PvP w tej grze.

Więcej o klanie:
1. Posiadamy własny serwer TS3 - raczej większość komunikacji odbywa się właśnie tam.
2. Posiadamy oczywiście też swoje forum, na które serdecznie zapraszam wszystkich chętnych: RoD.rysiek.info
3. Aby mocniej zaakcentować klimat dawnych czasów prowadzimy w klanie wspólny craft - zrzutki matsów. Z doświadczenia wiemy, że wychodzi to dużo szybciej. Od razu dla wyjaśnienie - "liderzy" klanu są graczami, którym nie zależy na tym, aby ubrać siebie - zrobiliśmy więc to przed założeniem klanu, aby uniknąć zbędnych komentarzy.
4. Preferujemy raczej grę z dorosłymi ludźmi, ale nikomu na pesel nie będziemy patrzeć, wszystko w granicach rozsądku.
5. Mile widziane wszystkie profesje - wychodzimy z założenia, że lepiej grać tym czym się lubi i mieć z tego frajdę niż tym, co potrzebuje klan - zwłaszcza, że to nie serwer na miesiąc grania.
6. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tuaj - w komentarzach, na naszym forum (link w punkcie drugim) lub bezpośrednio w grze. Nicki osób kompetentnych do prowadzenia rekrutacji: MkarolM, SnoonX, Acro (najczęściej afk na sklepie).


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RidersOfDestiny rekrutuje
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2016, 02:45:03 pm »
Ilekroć słyszę "wspólny kraft" przechodzi mnie dreszcz  :shock:. Powodzenia  :D
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: Klan RidersOfDestiny rekrutuje
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2016, 04:03:41 pm »
nazwa klanu przywołuje wspomnienia z czasów C1 i servera Noobwars, mój pierwszy server i klan :D,
ale to pewnie tylko zbieżność nazw :)

Powodzenia :D


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RidersOfDestiny rekrutuje
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2016, 11:19:59 pm »
Dla jednych to zniechęcenie, dla innych zachęta.

nazwa klanu przywołuje wspomnienia z czasów C1 i servera Noobwars, mój pierwszy server i klan :D,
ale to pewnie tylko zbieżność nazw :)

Powodzenia :D

A pamiętasz może nick lidera? :)


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: Klan RidersOfDestiny rekrutuje
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2016, 08:37:47 am »
prosta sprawa ChildSlayer - grał OLem :D


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RidersOfDestiny rekrutuje
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 05, 2016, 10:50:07 am »
W takim razie chyba jednak tylko zbieżność nazw :P


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: Klan RidersOfDestiny rekrutuje
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 05, 2016, 02:35:19 pm »
a grałeś tam chociaż ? jak nie to po co w ogóle pytasz ? 8)  hahaha


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RidersOfDestiny rekrutuje
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 05, 2016, 02:37:52 pm »
Nie grałem tam, ale grałem z nimi trochę później :) Gdyby to była ta sama ekipa to znałbym nick :)


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Klan RidersOfDestiny rekrutuje
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2016, 01:28:37 am »
Zapraszamy gra się super :)
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Klan RidersOfDestiny rekrutuje
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2016, 01:51:37 pm »
Punkt 1 i "posiadamy własny serv. TS3".
To mi się podoba, odwrotnie z tym craftem. :)

Dam Wam wsparcie z góry i przypinam. GL.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Klan RidersOfDestiny rekrutuje
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 17, 2016, 04:38:04 pm »
nazwa klanu przywołuje wspomnienia z czasów C1 i servera Noobwars, mój pierwszy server i klan :D,
ale to pewnie tylko zbieżność nazw :)

Powodzenia :D

Miałem to samo skojarzenie, też mój pierwszy serwer i klan. Aż się łezka w oku kręci ;)