Witaj
Gość

Wątek: cata i rift  (Przeczytany 1575 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

cata i rift
« dnia: Listopad 29, 2017, 07:09:04 pm »
W cata podczas AoE moby znikają, train z 3 salek po kilku uderzeniach spearem zmienia się w 4-5 mobów. Pozostałe znikają i nie mam pojęcia gdzie są, bo w salkach ich nie ma. // Gineły w geodacie, naprawione - Asgota

Słaba optymalizacja grafiki w cata i rift, musiałem alt+p bo nie mogłem praktycznie się poruszać na full detalach. // To nie wina serwera - Asgota

Rift powinien wpuszczać jedną osobę. Tzn konieczne jest party, ale drugi char może siedzieć na rynku i handlować. Tak na 100% było w Interlude i tak powinno być też tutaj. Zmienili to dopiero w późniejszych kronikach.

Mimo mojego 79lvlu na Hero rifcie skrzynki były czerwone. Co więcej są one agro.

Po wyczyszczeniu salki na rifcie moby nie respią się w ogóle.

Ankazel moim zdaniem ciut za łatwy w porównaniu do innych solo RB na tym lvlu. Zjechałem go na 1,5 frenzy. Komunikat "soul crystal refusing" wiec wydaje się prawidłowo.

DYE system - założyłem sobie dye 3x +4dex-4con... //Normalne - Asgota
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2017, 12:53:35 am wysłana przez Asgota »


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: cata i rift
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2017, 08:16:49 pm »
Założyć może i powinna być możliwość ale przetransferować powinno tylko +5/-5. Dodawaj i sprawdzaj w statach. 


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: cata i rift
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2017, 10:49:27 pm »
Wydawało mi się. że max który można dodać to +5. Nie powinno być możliwości założenia dwóch np dye +4 DEX, chyba że się mylę.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: cata i rift
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2017, 11:21:50 pm »
Wydawało mi się. że max który można dodać to +5. Nie powinno być możliwości założenia dwóch np dye +4 DEX, chyba że się mylę.

możesz dodać sobie +12 Dex, ale policzy ci +5



  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: cata i rift
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2017, 11:22:27 pm »
Możesz założyć ile chcesz, ale powinny Ci dać max +5.
[edit] Asgota mnie ubiegł o sekundy :P [edit]


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: cata i rift
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2017, 12:52:49 am »
Update:
W cata podczas AoE moby znikają, train z 3 salek po kilku uderzeniach spearem zmienia się w 4-5 mobów. Pozostałe znikają i nie mam pojęcia gdzie są, bo w salkach ich nie ma. // Gineły w geodacie, naprawione - Asgota



  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: cata i rift
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2018, 09:38:48 pm »
Wszystkie błędy z tego tematu zostały naprawione, Zamykam.