Witaj
Gość

Wątek: Dota  (Przeczytany 27034 razy)

  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Dota
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 17, 2018, 11:36:14 am »
Róznica jest duża tylko jezeli mamy do czynienia z ludzmi którzy grają na okrągło albo driveruja postacie 24/7 , jednak i tak zatrze się ona w ciągu tygodnia, szybciej a grade nie złożą bo i tak kazdy musi czekać na bs mamona a lvl? niezależnie ile kto zdotuje za 2 tygodnie bedziemy miec wszyscy  3profki  nawet bez szalenczego poscigu, poza tym nie bedzie klanów dotujacych masowo, to i tak tylko pojedyncze przypadki wiec raczej nikt nie wygra dzieki temu serwera i nie bedzie gnębił innych aż serw padnie xD
ale dla pojedynczych osób bedzie to spory boost, teoretycznie początkowo byłem sam przeciwko ale biorąc pod uwage ze i tak mało polaków dotuje, niema to wielkiego znaczenia PL to nie niewiadomo co maksymalnie bede w nim chodził i tak dzien pózniej niz donator a jak mówiłęm całe klany nie bedą dotować
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 17, 2018, 01:34:37 pm »
Smieszny jest placz ludzi co maja czas na 16h gry dzien w dzien. Dota zla ble ble ble rujnuje eko ble ble.. przepasc miedzy graczami ble ble... to jak wam tak zalezy zeby przepasci nie bylo to moze zalozmy czasowe ograniczenia na konta I grajmy wszyscy po max 6h dziennie zeby w ogole przepasci miedzy graczami nie bylo ?
Smieszny placz o c grade I roznice jaka robia jak c grade po tym booscie low b bedzie jak smieci sie walac na rynku bo jest kilka low b setow wartych uwagi I juz widze deski w ogarnietym cp ktore 2 dni po starcie lataja w low b...

Tyle niby juz wszyscy lat maja a taki placz
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2018, 01:37:15 pm wysłana przez Sheani »
Castani


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 17, 2018, 02:03:17 pm »
Smieszny jest placz ludzi co maja czas na 16h gry dzien w dzien. Dota zla ble ble ble rujnuje eko ble ble.. przepasc miedzy graczami ble ble... to jak wam tak zalezy zeby przepasci nie bylo to moze zalozmy czasowe ograniczenia na konta I grajmy wszyscy po max 6h dziennie zeby w ogole przepasci miedzy graczami nie bylo ?
Smieszny placz o c grade I roznice jaka robia jak c grade po tym booscie low b bedzie jak smieci sie walac na rynku bo jest kilka low b setow wartych uwagi I juz widze deski w ogarnietym cp ktore 2 dni po starcie lataja w low b...

Tyle niby juz wszyscy lat maja a taki placz

Low b grade z luxory to w porównaniu do topów c szmelc straszny nie warty ani czasu ani kasy na składanie ( co z tego że p def i atak trochę większy jak i w c gratach które są dużo tańsze spokojnie dobijesz do 61), te ulepszenia setów low b na tym serwerze też są śmieszne ( nie zmieni to faktu że mało kto się na nie skusi, i tak większość je oleje i skoczy od razu w a grade). C graty nie będą się walać na rynku jak napisałeś bo te z doty mają być nietradowalne ( tak jak napisał Asgota). I całe szczęście przynajmniej wbijanie takiego homka na 10++ będzie fajną zabawą.


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 17, 2018, 02:17:12 pm »
C graty nie będą się walać na rynku jak napisałeś bo te z doty mają być nietradowalne ( tak jak napisał Asgota). I całe szczęście przynajmniej wbijanie takiego homka na 10++ będzie fajną zabawą.

Asgota napisał że jak będzie miał na to czas to tak zrobi, aktualnie Asgota ma ważniejsze rzeczy do zrobienia.
To jest raczej na drugim miejscu.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2018, 03:34:18 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 17, 2018, 02:26:04 pm »
C graty nie będą się walać na rynku jak napisałeś bo te z doty mają być nietradowalne ( tak jak napisał Asgota). I całe szczęście przynajmniej wbijanie takiego homka na 10++ będzie fajną zabawą.

Asgota napisał że jak będzie miał na to czas to tak zrobi, aktualnie Asgota ma bardziej important rzeczy do zrobienia.
To jest raczej na drugim miejscu.

Czyli mam rozumieć że dota c gratów będzie dopiero jak będziesz miał czas to zrobić nie wcześniej ? Bo w przeciwnym wypadku rzeczywiście szkoda zachodu.


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Dota
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 17, 2018, 02:49:32 pm »
Nikt nie bedzie mial low b przed mamonem i tak bo trzeba kryszy b, chyba ze z dropow b grade
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 17, 2018, 03:15:47 pm »
Smieszny jest placz ludzi co maja czas na 16h gry dzien w dzien. Dota zla ble ble ble rujnuje eko ble ble.. przepasc miedzy graczami ble ble... to jak wam tak zalezy zeby przepasci nie bylo to moze zalozmy czasowe ograniczenia na konta I grajmy wszyscy po max 6h dziennie zeby w ogole przepasci miedzy graczami nie bylo ?
Smieszny placz o c grade I roznice jaka robia jak c grade po tym booscie low b bedzie jak smieci sie walac na rynku bo jest kilka low b setow wartych uwagi I juz widze deski w ogarnietym cp ktore 2 dni po starcie lataja w low b...

Tyle niby juz wszyscy lat maja a taki placz

Low b grade z luxory to w porównaniu do topów c szmelc straszny nie warty ani czasu ani kasy na składanie ( co z tego że p def i atak trochę większy jak i w c gratach które są dużo tańsze spokojnie dobijesz do 61), te ulepszenia setów low b na tym serwerze też są śmieszne ( nie zmieni to faktu że mało kto się na nie skusi, i tak większość je oleje i skoczy od razu w a grade). C graty nie będą się walać na rynku jak napisałeś bo te z doty mają być nietradowalne ( tak jak napisał Asgota). I całe szczęście przynajmniej wbijanie takiego homka na 10++ będzie fajną zabawą.

rozbawil mnie ten post

Zobacz jakie bonusy daja low b na tym serwerze to raz dwa maja kosztowac tylko cry czyli w zasadzie adene rzecz ktora I tak jest bez wiekszej wartosci teraz myslisz ze ktos bedzie farmic I skladac full plate jak ma mozliwosc za sama adene praktycznie bez matsow I recek armor z lepszymi bonusami I wiekszym p defem ?
Pytanie tylko jakie I ile cry potrzebne
Castani


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 17, 2018, 03:18:06 pm »
Wystarczy sie zalogować i sprawdzić w luxury. Wszystko już tam jest zrobione.



  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Dota
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 17, 2018, 03:45:08 pm »
Nikt nie bedzie mial low b przed mamonem i tak bo trzeba kryszy b, chyba ze z dropow b grade

B kryształy biorą się z kraftu i krystalizacji low B (potrzebne są tylko C kryształy).
Pod względem ekonomii nie ma to za dużego sensu ale jest możliwe.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 17, 2018, 03:56:52 pm »
Smieszny jest placz ludzi co maja czas na 16h gry dzien w dzien. Dota zla ble ble ble rujnuje eko ble ble.. przepasc miedzy graczami ble ble... to jak wam tak zalezy zeby przepasci nie bylo to moze zalozmy czasowe ograniczenia na konta I grajmy wszyscy po max 6h dziennie zeby w ogole przepasci miedzy graczami nie bylo ?
Smieszny placz o c grade I roznice jaka robia jak c grade po tym booscie low b bedzie jak smieci sie walac na rynku bo jest kilka low b setow wartych uwagi I juz widze deski w ogarnietym cp ktore 2 dni po starcie lataja w low b...

Tyle niby juz wszyscy lat maja a taki placz

Low b grade z luxory to w porównaniu do topów c szmelc straszny nie warty ani czasu ani kasy na składanie ( co z tego że p def i atak trochę większy jak i w c gratach które są dużo tańsze spokojnie dobijesz do 61), te ulepszenia setów low b na tym serwerze też są śmieszne ( nie zmieni to faktu że mało kto się na nie skusi, i tak większość je oleje i skoczy od razu w a grade). C graty nie będą się walać na rynku jak napisałeś bo te z doty mają być nietradowalne ( tak jak napisał Asgota). I całe szczęście przynajmniej wbijanie takiego homka na 10++ będzie fajną zabawą.

rozbawil mnie ten post

Zobacz jakie bonusy daja low b na tym serwerze to raz dwa maja kosztowac tylko cry czyli w zasadzie adene rzecz ktora I tak jest bez wiekszej wartosci teraz myslisz ze ktos bedzie farmic I skladac full plate jak ma mozliwosc za sama adene praktycznie bez matsow I recek armor z lepszymi bonusami I wiekszym p defem ?
Pytanie tylko jakie I ile cry potrzebne

Po pierwsze b graty z luxory będą sporo droższe od c gratów z uwagi chociażby na krysze b potrzebne do zakupu. Enchanty b też sa droższe. W związku z tym powodzenia przy wbijaniu na wysoki enchant.

Po drugie c gratami wbitymi na wysoki enchant można się cieszyć już od 40 levela. Na przepłacony badziew low b trzeba czekać do 52 i tak naprawdę jest użyteczny tylko 9 leveli ( strata czasu i pieniędzy).

Po trzecie jak już wspomniałem te ulepszenia do setów low b nie sa aż tak wielkim boostem w porównaniu do setów a grade. Cześć graczy pewnie się na nie skusi ( zwłaszcza ci co chcą farmić dłuższy czas na poziomie b grade). Ale większość graczy i tak je oleje i wskoczy w coś lepszego, zwłaszcza że poziom b to poziom tylko na 9 leveli i szkoda marnować kasę na szmelc skoro od razu można składać na a grade.

Nie zaprzeczam że znajda się i tacy co będą masowo wbijać te low b graty tak jak ja chciałem c graty ale to wymaga dużo większej kasy niż w przypadku c gratów. Jeśli się dorobie wystarczającej gotówki sam może trochę powbijam ale jeśli nie to pozostanę przy wbijaniu tańszych c gratów ( adrenalina nieco mniejsza bo itemki tańsze ale też ładnie się świecą).


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Dota
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 17, 2018, 03:58:06 pm »
Nawet nie bralem pod uwage craftu zeby zmielic, raz duzo zachodu a dwa duza cena, oplaca sie tylko full dropy i skrafcone duale b
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Dota
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 17, 2018, 04:19:37 pm »
Nawet nie bralem pod uwage craftu zeby zmielic, raz duzo zachodu a dwa duza cena, oplaca sie tylko full dropy i skrafcone duale b
Duale w omawianym przypadku też nie.
Potrzeba do nich dualsword craft stamp, a do tego potrzeba zdobytego zamku, a zamek odpala 7s czyli będziesz mieć szansę na Mammona. Zakładam, że ustawienia nie są customowe, bo były serwery priv gdzie na craft np 2xsls były potrzebne tylko SOP
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 17, 2018, 04:37:22 pm »
Do B duali wystarczy 2x delu, bs mammon i 30kilka sztuk SOPa :)



  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 17, 2018, 04:51:33 pm »
Nawet nie bralem pod uwage craftu zeby zmielic, raz duzo zachodu a dwa duza cena, oplaca sie tylko full dropy i skrafcone duale b
Duale w omawianym przypadku też nie.
Potrzeba do nich dualsword craft stamp, a do tego potrzeba zdobytego zamku, a zamek odpala 7s czyli będziesz mieć szansę na Mammona. Zakładam, że ustawienia nie są customowe, bo były serwery priv gdzie na craft np 2xsls były potrzebne tylko SOP

W tej chwili ustawienia są takie że do zrobienia np. 2xsls w Aden są potrzebne tylko miecze i sop. Ale chyba na większości privów tak jest. Jeszcze nie zaliczyłem takiego serwera żeby do zrobienia 2xsls był potrzebny dualsword craft stamp ( a na retailu nie grałem).


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Dota
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 17, 2018, 04:52:23 pm »
Dokladnie 50 szt sop no i przedewszystkim mammon
Common sense
So rare that it's a super power


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 17, 2018, 06:08:35 pm »
Tez pierwsze słyszę żeby do duali B był potrzebny DCS.



  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 17, 2018, 06:14:30 pm »
Smieszny jest placz ludzi co maja czas na 16h gry dzien w dzien. Dota zla ble ble ble rujnuje eko ble ble.. przepasc miedzy graczami ble ble... to jak wam tak zalezy zeby przepasci nie bylo to moze zalozmy czasowe ograniczenia na konta I grajmy wszyscy po max 6h dziennie zeby w ogole przepasci miedzy graczami nie bylo ?
Smieszny placz o c grade I roznice jaka robia jak c grade po tym booscie low b bedzie jak smieci sie walac na rynku bo jest kilka low b setow wartych uwagi I juz widze deski w ogarnietym cp ktore 2 dni po starcie lataja w low b...

Tyle niby juz wszyscy lat maja a taki placz

Low b grade z luxory to w porównaniu do topów c szmelc straszny nie warty ani czasu ani kasy na składanie ( co z tego że p def i atak trochę większy jak i w c gratach które są dużo tańsze spokojnie dobijesz do 61), te ulepszenia setów low b na tym serwerze też są śmieszne ( nie zmieni to faktu że mało kto się na nie skusi, i tak większość je oleje i skoczy od razu w a grade). C graty nie będą się walać na rynku jak napisałeś bo te z doty mają być nietradowalne ( tak jak napisał Asgota). I całe szczęście przynajmniej wbijanie takiego homka na 10++ będzie fajną zabawą.

rozbawil mnie ten post

Zobacz jakie bonusy daja low b na tym serwerze to raz dwa maja kosztowac tylko cry czyli w zasadzie adene rzecz ktora I tak jest bez wiekszej wartosci teraz myslisz ze ktos bedzie farmic I skladac full plate jak ma mozliwosc za sama adene praktycznie bez matsow I recek armor z lepszymi bonusami I wiekszym p defem ?
Pytanie tylko jakie I ile cry potrzebne

Po pierwsze b graty z luxory będą sporo droższe od c gratów z uwagi chociażby na krysze b potrzebne do zakupu. Enchanty b też sa droższe. W związku z tym powodzenia przy wbijaniu na wysoki enchant.

Po drugie c gratami wbitymi na wysoki enchant można się cieszyć już od 40 levela. Na przepłacony badziew low b trzeba czekać do 52 i tak naprawdę jest użyteczny tylko 9 leveli ( strata czasu i pieniędzy).

Po trzecie jak już wspomniałem te ulepszenia do setów low b nie sa aż tak wielkim boostem w porównaniu do setów a grade. Cześć graczy pewnie się na nie skusi ( zwłaszcza ci co chcą farmić dłuższy czas na poziomie b grade). Ale większość graczy i tak je oleje i wskoczy w coś lepszego, zwłaszcza że poziom b to poziom tylko na 9 leveli i szkoda marnować kasę na szmelc skoro od razu można składać na a grade.

Nie zaprzeczam że znajda się i tacy co będą masowo wbijać te low b graty tak jak ja chciałem c graty ale to wymaga dużo większej kasy niż w przypadku c gratów. Jeśli się dorobie wystarczającej gotówki sam może trochę powbijam ale jeśli nie to pozostanę przy wbijaniu tańszych c gratów ( adrenalina nieco mniejsza bo itemki tańsze ale też ładnie się świecą).

Co Ty masz z tym overenchantem ? Zanim na rynku sie pojawi wystarczajaco ewc I kasy zeby kupowac spore ilosci c broni to ludzie beda s miec juz. A jak masz sam zamiar farmic ewc I enchantowac to ludzie beda na oly juz chodzic zanim tego  homka wbijesz...
Castani


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 17, 2018, 06:27:49 pm »
Tez pierwsze słyszę żeby do duali B był potrzebny DCS.

Do niektórych jest potrzebny. Zobacz co się dzieje w BS w Oren. Natomiast w Aden składa się inne modele i tam wymagają tylko sopów. Odkąd pamiętam do zrobienia duali sls był zawsze potrzebny sop a nie DCS. Ale jak już wspominałem grałem tylko na privach ( na retailu mogło być tak jak napisał Li).


Co Ty masz z tym overenchantem ? Zanim na rynku sie pojawi wystarczajaco ewc I kasy zeby kupowac spore ilosci c broni to ludzie beda s miec juz. A jak masz sam zamiar farmic ewc I enchantowac to ludzie beda na oly juz chodzic zanim tego  homka wbijesz...

A teraz wytłumacz mi jakie znaczenie ma to co napisałeś dla mojej ( i innych) satysfakcji z overenchantowania c gratów ? Bo jakoś niespecjalnie obchodzą mnie s graty innych i olimpiada tez nie jest moją mocną stroną.


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Dota
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 17, 2018, 06:49:32 pm »
Tez pierwsze słyszę żeby do duali B był potrzebny DCS.

jest potrzebny dcs do delusion x delusion i kilku innych 
Common sense
So rare that it's a super power


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 17, 2018, 06:54:13 pm »
W sumie możecie mieć racje, bo ja to tylko do aden latałem :D



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Dota
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 17, 2018, 06:55:23 pm »
nie każdy musiał kiedyś grać etatowo craftem ;D
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Dota
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 17, 2018, 07:29:59 pm »
A teraz wytłumacz mi jakie znaczenie ma to co napisałeś dla mojej ( i innych) satysfakcji z overenchantowania c gratów ? Bo jakoś niespecjalnie obchodzą mnie s graty innych i olimpiada tez nie jest moją mocną stroną.[/quote]

Dokładnie tak samo jak nas nie obchodzi Twój niekończący się lament odnośnie ewentualnych głupich C grade broni z dotacji. Gościu to jest TYLKO C GRADE. Z tego co widze, przejmujesz sie, że czasem ktoś Ci przypadkiem odskoczy z lvlem bo by skorzystał z tego JAKŻE OGROMNEGO BOOSTA jakim jest top c weap na 40lvlu. Albo przeszkadza Ci, że komuś bedzie sie broń bardziej świeciła? Boże dzieciak, jakbym ja chciał mieć Twoje problemy..

Szczerze to ja się dziwie chłopakom, że chciało im się od tylu miesięcy pracować nad plikami, itd zupełnie za darmo. Uważam, że jeśli dotacja po starcie serwera nie przyniesie jakichś sensowniejszych pieniążków (dlatego uważam, że C itemki powiedzmy za np: 40-50zł są bardzo dobrym pomysłem) to w poźniejszym etapie na konto serwera/ich właścicieli nie będzie wpływać zupełnie nic. Bo co w takiej dotacji zostanie? Jedynie premium acc. A brak wpłat od graczy drogi rafalebrutalu może oznaczać, że chłopaki prędzej czy później dadzą sobie spokój, jeśli zobaczą, że prowadzenie dla nas serwera nie ma większego sensu. I zamkną interes. :) Nie, nie znam nikogo z administracji/gmów. Może sie myle, ale myśle, że tak w dzisiejszym świecie to wszystko działa. Nikt normalny nie będzie prowadzić czegoś, w co będzie pompowac swój czas, swoją wiedze, własne pieniądze, żeby w finale nawet mu się za to nie zwróciło. :)

edit.
Sorry za post pod postem. Nie wiem czy jest możliwość usunięcia kompletnie postu bo przypadkiem wysłałem podwójnie ale w takim razie już pytanie skieruje do Asgoty - kiedy możemy spodziewać się oficjalnej/ostatecznej listy z dotacją?
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2018, 07:49:29 pm wysłana przez Asgota »


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Dota
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 17, 2018, 07:51:14 pm »
Poprawiłem Ci ten post.

Co do oficjalnej listy dotacji to ciężko powiedzieć, chciałbym wam to podać nawet i zaraz, ale to musi przejść przez swoje "procedury", a to trwa... Nie wspomne o tym że beta trwa ponad pół roku chyba, a dopiero teraz wszyscy zabrali się za testy  :D

Także no...



  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Dota
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 17, 2018, 07:53:37 pm »
Cholera za 50 zl to moze i ja bym dotnal heh
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Dota
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 17, 2018, 08:30:36 pm »
Do niektórych jest potrzebny. Zobacz co się dzieje w BS w Oren. Natomiast w Aden składa się inne modele i tam wymagają tylko sopów. Odkąd pamiętam do zrobienia duali sls był zawsze potrzebny sop a nie DCS. Ale jak już wspominałem grałem tylko na privach ( na retailu mogło być tak jak napisał Li).

Tutaj chyba ja z kolei się zagalopowałem.
Było chyba tak jak piszesz - po prostu pamiętam, że gdy chcieliśmy w klanie robić B grade duale (low-mid) na krystalizację to potrzebny był DCS - czy akurat do 2xsls to może i nie był i nie wiem, bo nie robiliśmy.
Kraft sls potem składanie i krystalizacja topowej B broni (kupa matsów, trudniej dostępna recka) odpadało.

Potem na privach widziałem że niby tylko SOP i wydało mi się to customowe.
A może i nie było to customowe.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.