Witaj
Gość

Wątek: PVP - rozważania o klasach  (Przeczytany 29309 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: PVP - rozważania o klasach
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 01, 2008, 10:38:56 pm »
Czasem i tak, ale nie zawsze Shadow Step wyrzuca Ciebie tam gdzie idealnie chcesz, czyli za plecy. Mozna mniej wiecej obrac pozycje, ale bez przesady :) Wiec najpier po Shadow Stepie warto popatrzec na monitor, a nie zamknac oczy i wcisnac Backstaba :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: PVP - rozważania o klasach
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 10, 2008, 11:47:06 am »
Mam pytanie. Jaka klasa, mając dostęp do wszystkich buffów (buffs, dances, songs, orc buffs, summon buffs...) i wszystkich itemów (custom, epic weaps/armors, titanium weaps/armors, epic jewels (np. Zeus Necklace, Alcmene Epic Rings itd.) będzie jedną z lepszych w PvP? Sam gram Saggitariusem, ale tak się nieraz zastanawiam, kto ownuje all :P Ostatnio, co aż mnie zaszokowało, Paladin z Icarus Big Sword + Health (enchant +20, ale safe enchant +20 ^^) i Epic Armor (Titanium Armor jest lepsze, of course i on i ja +20 set armor) i z Tatoo of Fight (noobowskie, ale dzięki niemu ja mam 2k atk.speed, 500 crit, 10k p.atk i 65k hp) i on zapewne też miało Tatoo i mnie na 6 hitów wziął O.o Wiem, że cały serwer i itemki to dobre dla noobów, ale po prostu nie znoszę expienia, wolę od razu PvP, więc proszę bez komentarzy: zmień głupi serwer itd., tylko proszę o odpowiedź, jak to możliwe?



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Odp: PVP - rozważania o klasach
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 10, 2008, 12:55:14 pm »
Mam pytanie. Jaka klasa, mając dostęp do wszystkich buffów (buffs, dances, songs, orc buffs, summon buffs...) i wszystkich itemów (custom, epic weaps/armors, titanium weaps/armors, epic jewels (np. Zeus Necklace, Alcmene Epic Rings itd.) będzie jedną z lepszych w PvP? Sam gram Saggitariusem, ale tak się nieraz zastanawiam, kto ownuje all :P Ostatnio, co aż mnie zaszokowało, Paladin z Icarus Big Sword + Health (enchant +20, ale safe enchant +20 ^^) i Epic Armor (Titanium Armor jest lepsze, of course i on i ja +20 set armor) i z Tatoo of Fight (noobowskie, ale dzięki niemu ja mam 2k atk.speed, 500 crit, 10k p.atk i 65k hp) i on zapewne też miało Tatoo i mnie na 6 hitów wziął O.o Wiem, że cały serwer i itemki to dobre dla noobów, ale po prostu nie znoszę expienia, wolę od razu PvP, więc proszę bez komentarzy: zmień głupi serwer itd., tylko proszę o odpowiedź, jak to możliwe?
Jest taka klasa...zwią się GMami...geez...n/c
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: PVP - rozważania o klasach
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 10, 2008, 12:57:21 pm »
O tak, wielka myśl, niestety, nie na temat :D



Szukam serwera...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: PVP - rozważania o klasach
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 10, 2008, 01:01:30 pm »
Zacznij grac tam gdzie sa chociaz sa normalne rzeczy, 90% ktore wymieniles nie istnieja w ogóle na retailu. Myslisz, ze ktos Ci powie, co myslal spalony czyms zalozyciel serwera, jak tworzyl itemki i myslal o mega balansie?
Bez kitu...
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: PVP - rozważania o klasach
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 10, 2008, 03:45:44 pm »
Niestety pytanie jest na poziomie Twojego serwera... Niby jak mamy Ci pomóc, jak nikt z nas nigdy nie słyszał o walkach w L2, gdzie ktoś ma 65k HP i 2k atk speed albo Titanium Armor +20 (co to w ogóle jest ?!) >.<


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: PVP - rozważania o klasach
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 25, 2008, 11:01:15 pm »
Mam pytanie. Jaka klasa, mając dostęp do wszystkich buffów (buffs, dances, songs, orc buffs, summon buffs...) i wszystkich itemów (custom, epic weaps/armors, titanium weaps/armors, epic jewels (np. Zeus Necklace, Alcmene Epic Rings itd.) będzie jedną z lepszych w PvP? Sam gram Saggitariusem, ale tak się nieraz zastanawiam, kto ownuje all :P Ostatnio, co aż mnie zaszokowało, Paladin z Icarus Big Sword + Health (enchant +20, ale safe enchant +20 ^^) i Epic Armor (Titanium Armor jest lepsze, of course i on i ja +20 set armor) i z Tatoo of Fight (noobowskie, ale dzięki niemu ja mam 2k atk.speed, 500 crit, 10k p.atk i 65k hp) i on zapewne też miało Tatoo i mnie na 6 hitów wziął O.o Wiem, że cały serwer i itemki to dobre dla noobów, ale po prostu nie znoszę expienia, wolę od razu PvP, więc proszę bez komentarzy: zmień głupi serwer itd., tylko proszę o odpowiedź, jak to możliwe?

Na wiekszosci takich custom privow jest tak Donator >>>> mniejszy donator>> jeszcze mniejszy donator>>> (potem duza przepasc) >> normalny gracz - taki jest rozklad sil w pvp


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: PVP - rozważania o klasach
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 04, 2010, 09:09:40 am »
Mam pytanie. Jaka klasa, mając dostęp do wszystkich buffów (buffs, dances, songs, orc buffs, summon buffs...) i wszystkich itemów (custom, epic weaps/armors, titanium weaps/armors, epic jewels (np. Zeus Necklace, Alcmene Epic Rings itd.) będzie jedną z lepszych w PvP? Sam gram Saggitariusem, ale tak się nieraz zastanawiam, kto ownuje all :P Ostatnio, co aż mnie zaszokowało, Paladin z Icarus Big Sword + Health (enchant +20, ale safe enchant +20 ^^) i Epic Armor (Titanium Armor jest lepsze, of course i on i ja +20 set armor) i z Tatoo of Fight (noobowskie, ale dzięki niemu ja mam 2k atk.speed, 500 crit, 10k p.atk i 65k hp) i on zapewne też miało Tatoo i mnie na 6 hitów wziął O.o Wiem, że cały serwer i itemki to dobre dla noobów, ale po prostu nie znoszę expienia, wolę od razu PvP, więc proszę bez komentarzy: zmień głupi serwer itd., tylko proszę o odpowiedź, jak to możliwe?

Na wiekszosci takich custom privow jest tak Donator >>>> mniejszy donator>> jeszcze mniejszy donator>>> (potem duza przepasc) >> normalny gracz - taki jest rozklad sil w pvp


Dobrze to tak : Na wstępie powiedzmy sobie szczerze, żeby być dobrym trzeba ogarniać postać, która się gra bo jak jesteś w ch** nieogarem to nawet ktoś z o 50% słabszym sprzętem może Ciebie złozyć. Drugą kwestią jest, że jeżeli chcesz mieć duży licznik PvP czyli interesuja Ciebie masówki na epikach itd. + random party/s pvp to potrzebujesz Constans Party.


Dobrze wracając do klas :

Moim zdaniem najlepiej zrobić aktualnie AW, TH, SPH, SPS, SK(skill z 83 wymagany), Tyrant Full epic Gear OE + OE skille conajmniej Stun +15/16.


Na pewno są róźne opinie, ale jak ogarniasz obejścią, "czas" + wszystko ładnie na pvp z bieganiem itd. + skillami to powiem Ci, że najwięcej fragów oprócz maga AOE zbiera Dagger, podbiegasz -_-' GF ... SK fajny, ale trzeba umieć grać + pvp jest dłuższe.


Na typowe mordowanie to będą dagerzy/magowie i ten tyrek(a tyrek bo nie glad, tyrek szybciej podleci itd.)

/ScovY
Temat z 2008 roku ;]
Do tego nie używamy wulgaryzmów na forum .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2010, 02:26:35 pm wysłana przez ScovY »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: PVP - rozważania o klasach
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 05, 2010, 12:37:28 am »
Dobrze to tak : Na wstępie powiedzmy sobie szczerze, żeby być dobrym trzeba ogarniać postać, (...)
heheh jak widzę masz skill: Górnik rozwinięty na maxa i OE na +30 :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;