Witaj
Gość

Wątek: Atr i Certy dla TH  (Przeczytany 4066 razy)

  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Atr i Certy dla TH
« dnia: Lipiec 18, 2011, 11:44:14 am »
Tak jak w temacie. Jakie Certyfikaty i Atrybuty dla TH na Gracii Final. Nie miałem jeszcze przyjemności grać na tej kronice i nie miałem do czynienia z tym więc wolę zapytać "obytych" :)


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Atr i Certy dla TH
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2011, 11:49:09 am »
Atrybuty do borni to earth/fire/water/wind. Na earth jest najmniej resitów buffów, ale też ludzie pakują to w armory. Ja bym zakładał earth albo fire. Do armoru dark, water, fire, wind, earth lub opuszczasz earth i dodajesz więcej któregoś z poprzednich. Certy celestial, ud, niektórzy biorą haste, może być np. CP albo boost evasion.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Atr i Certy dla TH
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2011, 12:27:38 pm »
na earth jest najmniej resistow?


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Atr i Certy dla TH
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2011, 01:22:00 pm »
Tak bo PP na tej kronice nie posiada resist earth
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Atr i Certy dla TH
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2011, 01:22:50 pm »
na earth jest najmniej resistow?
w graci final tak, bo tylko z runy elemental protection, z bufka pp i antka mozesz miec resist earth, no i oczywiscie jak wlozysz sobie resist earth w seta;p

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Atr i Certy dla TH
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 18, 2011, 01:35:34 pm »
Ja bym się z tym nie zgodził, przesiedziałem sporo na tej kronice i wiem, że najmniej resistu daje się w holy,dark i fire, bo najmniej klas tego używa, a eartha bierze większość daggerów ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Atr i Certy dla TH
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 18, 2011, 08:22:23 pm »
Ja bym się z tym nie zgodził, przesiedziałem sporo na tej kronice i wiem, że najmniej resistu daje się w holy,dark i fire, bo najmniej klas tego używa, a eartha bierze większość daggerów ;)
Cool story O.o
Fire (tyrki/deski/daggerzy/zerki)
Dark (Necro/SlH)

Jakby nie patrzeć to baaardzo popularne klasy

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Atr i Certy dla TH
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 18, 2011, 10:11:38 pm »
Ja bym się z tym nie zgodził, przesiedziałem sporo na tej kronice i wiem, że najmniej resistu daje się w holy,dark i fire, bo najmniej klas tego używa, a eartha bierze większość daggerów ;)
Cool story O.o
Fire (tyrki/deski/daggerzy/zerki)
Dark (Necro/SlH)

Jakby nie patrzeć to baaardzo popularne klasy
na gf tyrek/deska nie jest wcale tak popularną klasą i większość ludzi używa desek tylko do farmu. Fire wrzucają tylko Ci co nie mają kasy na wind/earth z daggerów, a zerki wrzucają nie tylko fire oO
Na gf slh to maszyna do paraliżowania i kradzieży buffów i raczej mało kto ogarnia, że może dobrze nukować.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Atr i Certy dla TH
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 19, 2011, 09:22:26 am »
Ja bym się z tym nie zgodził, przesiedziałem sporo na tej kronice i wiem, że najmniej resistu daje się w holy,dark i fire, bo najmniej klas tego używa, a eartha bierze większość daggerów ;)
Cool story O.o
Fire (tyrki/deski/daggerzy/zerki)
Dark (Necro/SlH)

Jakby nie patrzeć to baaardzo popularne klasy
na gf tyrek/deska nie jest wcale tak popularną klasą i większość ludzi używa desek tylko do farmu. Fire wrzucają tylko Ci co nie mają kasy na wind/earth z daggerów, a zerki wrzucają nie tylko fire oO
Na gf slh to maszyna do paraliżowania i kradzieży buffów i raczej mało kto ogarnia, że może dobrze nukować.

fire na dagerze to fail niezaleznie od kroniki. Najlepiej wkladac wode/wind/earth z doswiadczenia wiem ze kazdy support wklada max ressist na ziemie (mam na mysli dodatkową biżuterie z TW) szczegolnie jesli standardem jest 1x60 w czesci. 

         slh w GF mógł klikac tylko f1 przez całe pvp.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Atr i Certy dla TH
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 19, 2011, 10:20:53 am »
Ja bym się z tym nie zgodził, przesiedziałem sporo na tej kronice i wiem, że najmniej resistu daje się w holy,dark i fire, bo najmniej klas tego używa, a eartha bierze większość daggerów ;)

Do głównego setu to holy wcale się nie wkłada, ale do daggera na GF też jeszcze tego nie włożysz, bo się nie opłaci.

Niby czemu fire to fail na GF? Deski lepiej wychodzą na holy, zostają tyrki i sorki, a i tak lepiej resistować wind i water, bo spsów i sh jest dużo więcej. Silent miał fire i nie narzekał :P

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Atr i Certy dla TH
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 19, 2011, 12:26:24 pm »
Więc? :D Bo się gubię :P

Jakie kamyki do daggera?
Jakie do armoru i jewels?
Bo sprawa certów rozwiązana :)


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Atr i Certy dla TH
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 19, 2011, 12:51:34 pm »
wsadz water albo wind do broni, a do armoru wg własnego uznania. do bizuteri sie nie da wlozyc attri
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired