Witaj
Gość

Wątek: Serwer Off  (Przeczytany 4638 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Serwer Off
« dnia: Listopad 05, 2014, 10:46:03 am »
witam! Napisałem na tym forum , gdyż chciałbym znów pograć w L2.Zacznę od początku a więc:swoją przygodę z L2 zaczalem wiele lat temu na kronice C4 na prywatnym serwerze Dragon Network. Nie trzeba było wiele by gra pochłonęła mnie do reszty , gdyż uznaje ją za najlepszą gre MMO . Przez wiele lat swojej gry w L2 przewinalem się przez masę serwerów prywatnych aż do momentu gdy został otwarty open off. W dzien otwarcia od razu rzuciłem się w wir gry , i nie ukrywam bylo to coś całkiem nowego gdyż wszystko działało , każdy quest , spawn itp. Po roku gry musiałem przerwać grę ale znów chcę wrócić do gry.  Moje pytanie do was brzmi : Jaki serwer jest najlepszy i ma najlepszy online ? Duzo ostatnio szukałem na temat serwerów off i obecnego ich stanu i spotkałem się z opiniami że cześć serwerów jest na wymarciu. Chcialbym poznać zdanie na ten temat i ogólnie gry na serwerach off . Jak wyglądają polskie klany , czy jest w czym wybierać ? Z góry przepraszam za długi post ale mam dużo pytań na które chciałem znać odpowiedzi by wbić się znów w świat L2. Dzięki za wszelką pomoc


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Serwer Off
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2014, 01:05:38 pm »
Poczekaj na ruskiego L2classica. Post-awakening smierdzi, a classic startuje 18 listopada.

https://ru.4game.com/lineage2classic/install/


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer Off
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2014, 01:15:22 pm »
Czyli to bedzie ruski serwer off stojący na God ? Mylę juz te kroniki najnowsze .


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Serwer Off
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2014, 05:30:52 pm »
To będzie ruski off z całą ruską i tylko ruską lokalizacją. Będzie to serwer C1 z lekkimi modyfikacjami na najnowszym kliencie. Rate tego serwera bedą 1/6x xD (sześc razy mniej niż x1). Gra tam będzie pay to play, a koszty to ~30 zł (300 rubli) za miesiąc ^^


  • Wiadomości: 113

  • Pochwał: -1

Odp: Serwer Off
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2014, 11:07:57 pm »
To granie tam est kompletnie bez sensu, wszystko po rusku i sami ruscy, czat w 95% będzie ruski, imo nie da się tam grać.

Proszę o odpowiedź na główne pytanie, ponieważ też chciałbym pograć na officialu, tylko nie wiem na jakims serwie co i jak...


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer Off
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2014, 12:10:45 am »
Kup postać na Core i graj. Ten wyimaginowany stary off padnie ruskim zanim zdążą pomyśleć o europejczyku :)


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: Serwer Off
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2014, 07:49:23 pm »
1> Nie. Załóż konto na Core i zobacz jak wygląda serwer po 3 latach i 2 mergach (były jeszcze 2 serwery, ale padły}. Jeśli Ci się spodoba to kup tam postać -> koszt ok 1 tys zł (postać end game, 99). postacie 94+, 95 to smiecie - boxy na rbki. Najtańszym kosztem to wyjdzie Ci 300-400 zł za postac 97~
https://eu.4game.com/lineage2/play/


2> możesz tez poczekac na classica EU; pojawi się w lutym przyszłego roku (tak mniej więcej)



3> już 18 listopada wstaje Classic RU, jesli nie przeszkadza Ci cyrilica




Classic to kronika C1-C4, z aktualizacjami co 6msc+, po 1,5-2 latach dojdzie do GOD; minusem Classica jest cholernie niski rate (1/6 tego co było w C1)

Zatem masz 3 wyjścia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2014, 08:25:03 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer Off
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 15, 2014, 10:34:46 pm »
Kupić w miarę ubranego wynna i kasa sama przyleci. Oly też się pięknie farmi. Zwłaszcza na pro healerach z top klanów :)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer Off
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 19, 2014, 10:36:10 am »

2> możesz tez poczekac na classica EU; pojawi się w lutym przyszłego roku (tak mniej więcej)

Głupota, nie ma nigdzie oficjalnie takiej informacji, moze byc za miesiac, dwa albo pol roku.

Cytuj
Classic to kronika C1-C4, z aktualizacjami co 6msc+, po 1,5-2 latach dojdzie do GOD; minusem Classica jest cholernie niski rate (1/6 tego co było w C1)

Kolejna glupota, classic robia wlasnie po to zeby powrocic do starego dobrego linucha unikajac bledow ktore popelnili przy rozwoju gry (czyt. np GOD). I kronika poczatkowa ma byc pomieszaniem C1-C2.

Nie wiem skad Ty te informacje bierzesz.