Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Bladedancer  (Przeczytany 41292 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 09, 2009, 06:35:58 pm »
chodzilo mi raczej o to, ze BD to latwy przeciwnik dla glada, i szkoda marnowac czasu na lol stuny
Na BD tak, ale ogólnie warto używać stuna jako Glad :) Minimum Zaken + OE na stunach (ten z 1 profki da się enchantować, więc Glad może mieć 2 stuny z wysokim learn lvl -> landrate) i już można coś tam ogłuszyć.

sciagajac duale s+4 i zakladajac mlotek, tracisz bonusy do cp i hp.
Wystarczy blunt z Health i nie traci się HP :)


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 09, 2009, 08:27:24 pm »
chodzilo mi raczej o to, ze BD to latwy przeciwnik dla glada, i szkoda marnowac czasu na lol stuny
Na BD tak, ale ogólnie warto używać stuna jako Glad :) Minimum Zaken + OE na stunach (ten z 1 profki da się enchantować, więc Glad może mieć 2 stuny z wysokim learn lvl -> landrate) i już można coś tam ogłuszyć.
wg mnie warto uzywac tylko wtedy, gdy bedziesz mial basalta 150 element i oe hummer crush na dany element. dlaczego tylko wtedy? bo tracisz duelist spirit (a. speed i +10% dmg), a hummer crush robi wtedy dodatkowy (i to niezly) dmg
Wystarczy blunt z Health i nie traci się HP :)
dokladnie  :) (imo najlepiej ten basalt, ale to tez zalezy od przeciwnika itp, bo w magow bedziesz walil stuna a w tyrka raczej nie, chyba ze stun z element ^^)
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 08:30:34 pm wysłana przez Kwadrat »


Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 09, 2009, 08:31:39 pm »
no to duelist spirita zostawic po uzyciu stuna, jak spowrotem zmienisz bron na duale :> i tak raczej wiecej niz raz w walce stuna nie uzyjesz


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 10, 2009, 11:44:53 am »
tez mozna ^^ chociaz wedlug mnie uzywanie tego stuna na wiekszosc klas to debilizm, land rate niewielki a tracisz czas (no chyba ze elemented to dmg chociaz robisz  :))


Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 10, 2009, 03:48:33 pm »
+10 w chance i majac antek/zaken/tezza calkiem niezly land rate jest


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 13, 2009, 06:47:05 pm »
Dzieci dzieci :D po co nam stun na BD ??? Po co w ogóle plecak bluntem zaśmiecać? Glad ma taki dmg, że nie potrzebuje stuna xD BD padnie na kilka strzałów z dystansu bo to NAJSŁABSZA PROFA DO PVP oczywiście to tylko moje zdanie, ale BD nie ma nic NIC! co by go chroniło przed tss+dss ^^ Nawet EE, SE BD poskłada :D ktokolwiek vs BD = ktokolwiek > BD


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 13, 2009, 10:10:57 pm »
Bawi Ciebie pisanie w każdym temacie takich bzdur i głupot?  :shock:
Skoro zawsze i wszędzie all>bd wygraj np. na oli archererem z BD.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 13, 2009, 10:14:39 pm »
Dzieci dzieci :D po co nam stun na BD ??? Po co w ogóle plecak bluntem zaśmiecać? Glad ma taki dmg, że nie potrzebuje stuna xD BD padnie na kilka strzałów z dystansu bo to NAJSŁABSZA PROFA DO PVP oczywiście to tylko moje zdanie, ale BD nie ma nic NIC! co by go chroniło przed tss+dss ^^ Nawet EE, SE BD poskłada :D ktokolwiek vs BD = ktokolwiek > BD

na mass pvp dostaniesz w... od BD
EE posklada BD na OLY z NUKIEM w AUG!!! tylko i wylacznie
SE moze dac rade, ale tylko na oly w uber EQ DB+12 full epik etc
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2009, 10:16:25 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 13, 2009, 10:37:59 pm »
na mass pvp dostaniesz w... od BD
EE posklada BD na OLY z NUKIEM w AUG!!! tylko i wylacznie
SE moze dac rade, ale tylko na oly w uber EQ DB+12 full epik etc

Inqisitor > augu i db+12
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 13, 2009, 10:50:30 pm »
na mass pvp dostaniesz w... od BD
EE posklada BD na OLY z NUKIEM w AUG!!! tylko i wylacznie
SE moze dac rade, ale tylko na oly w uber EQ DB+12 full epik etc

Inqisitor > augu i db+12

mozliwe, podalem przyklad z IL/HB
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 14, 2009, 11:48:04 am »
Bawi Ciebie pisanie w każdym temacie takich bzdur i głupot?  :shock:
Skoro zawsze i wszędzie all>bd wygraj np. na oli archererem z BD.
   


luuuuuuuuuul  :o stun wchodzi jak w masło bo CON najniższy jak każdy wie + to, że na BD najlepiej nosić tallum i dobry BD ma tallum (czasem też z mj się spotkałem, ale to nic nie zmienia).I co, że on ma dancy? I co, że ma UD czy draina ? :D po pierwsze jak będę chciał to mnie nawet nie trafi po drugie BD jest na 3-4 cryty bo jego dancy zwiększają tylko zdolności ofensywne (wykluczając dance of aqua itp.) i łukiem go złożę jak będę tylko chciał ^^
A co do EE składającego BD to spali mu manę i spokojnie może jechać DB+ focus co chwila się healując i dopalając many odrobinę.Ciekawe co ma BD w tym pvp ? Na low ratach raczej nie wielu ma dualki S +4 które dałyby jakąś wytrzymałość temu biednemu BD, a i tak zwykle BD nosi top A z Interlude lub keshe bo atk speed się liczy... Tak czy siak BD siada vs glad i tu nie ma żadnego sprzeciwu  :P a jak ktoś myśli inaczej to chyba mu się z Metinem coś pomyliło.   
Grałem BD bardzo długo i zdarzało mi się wygrywać pvp, ale nigdy z gladem, destro, tyrkiem, łukiem, tankiem.I potwierdzam, że odpowiednio dobrane pt+BD > all ^^ choć jemu dancy sporo nie dają przewagi to reszcie jak najbardziej.

PS. Rusoma Ty naprawdę wypowiadasz się o L2 Czy tylko tak Ci się wydaje ? Może powiedz, że BD poskłada SRa na cp to jebne xD


Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 14, 2009, 11:52:46 am »
BD ma IC set i OE S duale 150 element + DB focus 150 element - wtedy EE nie nadazy z healowaniem


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 14, 2009, 11:55:24 am »
I się budzisz... EE ma epic, DB +10, DC robe +6 i heal +10 > normalne staty na offie bądź Graveland/Dex


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 14, 2009, 12:02:21 pm »
Bawi Ciebie pisanie w każdym temacie takich bzdur i głupot?  :shock:
Skoro zawsze i wszędzie all>bd wygraj np. na oli archererem z BD.
   


luuuuuuuuuul  :o stun wchodzi jak w masło bo CON najniższy jak każdy wie + to, że na BD najlepiej nosić tallum i dobry BD ma tallum (czasem też z mj się spotkałem, ale to nic nie zmienia).I co, że on ma dancy? I co, że ma UD czy draina ? :D po pierwsze jak będę chciał to mnie nawet nie trafi po drugie BD jest na 3-4 cryty bo jego dancy zwiększają tylko zdolności ofensywne (wykluczając dance of aqua itp.) i łukiem go złożę jak będę tylko chciał ^^
A co do EE składającego BD to spali mu manę i spokojnie może jechać DB+ focus co chwila się healując i dopalając many odrobinę.Ciekawe co ma BD w tym pvp ? Na low ratach raczej nie wielu ma dualki S +4 które dałyby jakąś wytrzymałość temu biednemu BD, a i tak zwykle BD nosi top A z Interlude lub keshe bo atk speed się liczy... Tak czy siak BD siada vs glad i tu nie ma żadnego sprzeciwu  :P a jak ktoś myśli inaczej to chyba mu się z Metinem coś pomyliło.   
Grałem BD bardzo długo i zdarzało mi się wygrywać pvp, ale nigdy z gladem, destro, tyrkiem, łukiem, tankiem.I potwierdzam, że odpowiednio dobrane pt+BD > all ^^ choć jemu dancy sporo nie dają przewagi to reszcie jak najbardziej.

PS. Rusoma Ty naprawdę wypowiadasz się o L2 Czy tylko tak Ci się wydaje ? Może powiedz, że BD poskłada SRa na cp to jebne xD
resist arrow+blade storm+pasywy w arm.+ nie najgorszy p def w IC, zabij takiego bd lucznikiem, ofc oly
na low ratach kazdy BD ma duale s+6,7^^
i zrozum na mass pvp dostaniesz wp... od BD, full buff daje poteznego kopa BD, a glad dostaje praktycznie tylko p def i atk spd
I się budzisz... EE ma epic, DB +10, DC robe +6 i heal +10 > normalne staty na offie bądź Graveland/Dex

BD tez ma aq, baium OE db+f  150 element i EE sie healnac nie zdazy po bedzie obrywac cryty po 2k w EE w drac+6
SR'a tez posklada, ale tylko na MDT
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 14, 2009, 12:11:38 pm »
Takie gadanie do niczego nas nie zaprowadzi...EE ma inkwizytorka i z am+6, pow i reszta jego buffa+zaken, valek 
 
MP +42, increase resistance to sleep by 40%, HP +445, increase sleep attack chance by 40%, decrease in re-use delay, increase in P. Atk. and M. Atk. wild magic effect, damage shield effect and increase in resistance to flame   

MP +31, increase resistance to bleed by 30%, increase bleed attack chance by 30%, increase healing effects, vampiric rage, increase resistance to shock/abnormal mental state attack by 20%, and increase shock/abnormal mental 

(coś ucięło końcówki)   

I zabij na oli EE który ma ofensywny czar własny nie z agu, ma powa i wystarczą mu tylko dwa epici.
A BD, gladem w karmianie pojade :> BD to mysz, a glad niestety jest kotkiem i to baardzo groźnym.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 14, 2009, 12:17:12 pm »
Takie gadanie do niczego nas nie zaprowadzi...EE ma inkwizytorka i z am+6, pow i reszta jego buffa+zaken, valek 
 
MP +42, increase resistance to sleep by 40%, HP +445, increase sleep attack chance by 40%, decrease in re-use delay, increase in P. Atk. and M. Atk. wild magic effect, damage shield effect and increase in resistance to flame   

MP +31, increase resistance to bleed by 30%, increase bleed attack chance by 30%, increase healing effects, vampiric rage, increase resistance to shock/abnormal mental state attack by 20%, and increase shock/abnormal mental 

(coś ucięło końcówki)   

I zabij na oli EE który ma ofensywny czar własny nie z agu, ma powa i wystarczą mu tylko dwa epici.
A BD, gladem w karmianie pojade :> BD to mysz, a glad niestety jest kotkiem i to baardzo groźnym.


Ty chyba naprawde nigdy BD nie grales, albo bardzo nie lubisz tej postaci
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 14, 2009, 12:33:51 pm »
Tylko małe halo. Albo inquisitor. Albo heal. Tak przynajmniej ma SE ;)
A i transformację można przerwać.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 14, 2009, 02:37:33 pm »
luuuuuuuuuul  :o stun wchodzi jak w masło bo CON najniższy jak każdy wie + to, że na BD najlepiej nosić tallum i dobry BD ma tallum (czasem też z mj się spotkałem, ale to nic nie zmienia).

FAIL. Trzeba być emo by iść na oli bez IC seta.
Cytuj
I co, że on ma dancy? I co, że ma UD czy draina ? :D po pierwsze jak będę chciał to mnie nawet nie trafi po drugie BD jest na 3-4 cryty bo jego dancy zwiększają tylko zdolności ofensywne (wykluczając dance of aqua itp.) i łukiem go złożę jak będę tylko chciał ^^

No fajnie, ale poza tym ma taniec który na kilkanaście sekund zmniejsza obrażenia od łuku o chyba 80%, owned? A jakby tego było mało to ma jeszcze deflect arrow.

Cytuj
A co do EE składającego BD to spali mu manę i spokojnie może jechać DB+ focus co chwila się healując i dopalając many odrobinę.Ciekawe co ma BD w tym pvp ?

Co ma BD? Taki sam DB z 150 elementem, a poza tym dużo więcej str, dex i dance które dodają mu dodatkowo crt dmg, atk speed i p atack. GG w wypalaniu many EE dostając cryty po 2k w robe. A zwłaszcza po nerfie mana burn'a z IL


Btw fajny pomysł strzelać z łuku elderem mając do dyspozycji transformacje w nukera 0.o
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 02:39:15 pm wysłana przez Rusoma »
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 14, 2009, 05:00:36 pm »
BD z plated lether vs EE to beda cryty nawet po 2,3k ^^ :D
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 14, 2009, 11:10:13 pm »
No nie wiem ja ile widziałem EE/SE/bish vs BD to zawsze BD dostał może nie umieli grać :>
Dance na resist arrow nie działa wszędzie yhhym wyrażę się jaśniej...mało kiedy na privach jest, a na zbugowanych L2j widziałem już takie działania tego skilla- zwiększa p def o 20, zwiększa p atk z łukiem 1000-2000 itp. itd. więc póki co nie ma co nawet mówić o tym skillu chyba, że któryś z was gra na offie?
I jaki jest sens łączenia IC seta i DB focus na EE czy nuka jakiegoś ? -DEX o to wam chodzi ? :D wspaniałe zdolności ofensywne ma wtedy brawo Rusoma  :poklony:  +8% p defa też Ci się na EE z inkwizytorkiem przyda jak nic! Tak samo vs nuk! Aleś Ty mądry jeju... do łuku chyba sam Raziel mi przyzna, że Tallum +8% atk speed lub draco +4% p atk/ atk speed.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 14, 2009, 11:29:16 pm »
No nie wiem ja ile widziałem EE/SE/bish vs BD to zawsze BD dostał może nie umieli grać :>
Dance na resist arrow nie działa wszędzie yhhym wyrażę się jaśniej...mało kiedy na privach jest, a na zbugowanych L2j widziałem już takie działania tego skilla- zwiększa p def o 20, zwiększa p atk z łukiem 1000-2000 itp. itd. więc póki co nie ma co nawet mówić o tym skillu chyba, że któryś z was gra na offie?
I jaki jest sens łączenia IC seta i DB focus na EE czy nuka jakiegoś ? -DEX o to wam chodzi ? :D wspaniałe zdolności ofensywne ma wtedy brawo Rusoma  :poklony:  +8% p defa też Ci się na EE z inkwizytorkiem przyda jak nic! Tak samo vs nuk! Aleś Ty mądry jeju... do łuku chyba sam Raziel mi przyzna, że Tallum +8% atk speed lub draco +4% p atk/ atk speed.

na tych lepszych privach z HB, atm chyba tylko dex-frienz dziala prawdidlowo
pvp vs mag PL set>all
mass pvp MJ set+6 ftw
IC set tylko na SD CB
w MJ secie ~700 atk spd na full baffie na SD, te 8% roznicy nie robi
draco set to taki troche lol na BD
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 15, 2009, 12:19:21 am »
ic set/resisty > all


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 15, 2009, 03:00:03 am »
Hmm w sumie tak resist sleep, hold daje coś <myśli> fakt draco jest lol na BD tallum o wiele lepszy...ale nic nie zmienia faktu, że BD nie ubije dobrego glada.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 15, 2009, 03:11:01 am »
MJ>tall jesli chodzi o mozliwosci ofensywne
w 1 vs 1 ma marne szanse, ale na mass pvp wygra
IC+AQ i juz jestes nie do zrootowania
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2010, 02:48:03 am wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator vs Bladedancer
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 15, 2009, 09:26:13 am »
Hmm w sumie tak resist sleep, hold daje coś <myśli> fakt draco jest lol na BD tallum o wiele lepszy...ale nic nie zmienia faktu, że BD nie ubije dobrego glada.
i Ty grasz na offie? nie wierzę..

mówiłem o ELEMELE resistach, lol