Witaj
Gość

Wątek: Warlord vs Abyss Walker  (Przeczytany 13356 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 28, 2009, 03:30:19 pm »
Stfu alarion, cala noc expa = bledy ortograficzne :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 06, 2009, 07:37:25 pm »
kurde te dwa nowe skille calkiem zmienily wl, wczesniej jak zestunowalem daggera  to i tak go nie trafialem, teraz stun + cursed pierce +power crush = win, jeszcze jakis epik z oly by sie przydal


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 06, 2009, 10:27:01 pm »
Uzbierasz teraz nawet jakbyś miał 1 punkt na oly to z 20k będziesz na miesiąc dostawać :P
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 06, 2009, 10:45:21 pm »
o ile pamiec mnie nie myli to w tym miesiacu bylo 5 warlordow na oly, w najgorszym wypadku bede w top6 ;p  [jesli znajde kogos kto mi oplaci zmiane suby z mainem]


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 07, 2009, 11:05:42 am »
kurde te dwa nowe skille calkiem zmienily wl, wczesniej jak zestunowalem daggera  to i tak go nie trafialem, teraz stun + cursed pierce +power crush = win, jeszcze jakis epik z oly by sie przydal
NO osiole, tylko bys mogl zmienic ten element w broni i sobie je enchantowac na element, to bys mogl nawet troche pobic.
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 07, 2009, 11:23:10 am »
przeciez Ci pisalem "osiole" ze tylko whirlwind moge enchantowac na element,  a to aoe skill do tego duzo slabszy od tych na pojedynczy target i nie ma krytyka z niego

jak splace dlugi to pomysle, teraz do expa na undeadach holy sie przydaje
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2009, 11:26:48 am wysłana przez Shen »


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 07, 2009, 05:02:17 pm »
ostatnio walczyłem z aw na oly ja wl w ic set ss+3 on draco set i as+6 chyba i go pojechałem leciutko ponieważ stun siadał jak w jakiegoś nukera. Gram na serwerze interlude


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 07, 2009, 05:53:52 pm »
to porozmawiajmy o L2, ok? :)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 17, 2010, 01:26:30 am »
warlord mocno nie bije? focus atack,thrill fight dobre bufki i potrafi przypierniczyc jak kazdy inny dziad z 40+ str i mieczem w lapie do tego bonus do crt z uwagi an focus atack.
najlepsza obrona przeciwko warlordowi jednak jest UE i sand bomb, skili on nie ma zbyt poteznych wiec spamujac samymi skilami nie zbije zbyt wielu(chociaz tez mozna tai spam robic ale to nie glad, nie oszukujmy sie) pkt hp ale moze namieszac ......ty piszesz ze dasz mu detarget? WL ma 3 detargety i 3 stuny w tym 1 dziala jak armor crush, sorka juz sie pogubilem od tych jego wszystkich skili :D.

ty mu walisz hexa ........wl ci detarget(stunik tez czasem sie trafia)
ty mu walisz pb .......wl detarget
walisz mu detarget, on tobie tez do tego zestunuje i po zawodach ;>

do tego dochodzi fakt ze wl przewaznie w heavy sa spotykani ale draco light nie jest najgorszy(ale w heavy jendak dmg dagera juz tkai jak w robe nie jest) i ma gore hp/cp ..........

ludziom wydaje sie ze warlord to jakas dupa ktora nic nie potrafi poza farmieniem aa w katach .... no i dlatego gra warlordem bardzo niewielu (na epi wieej TK 70+ naliczyc mozna niz warlordow/dreadow) a  z tego 10% wie co jak gdzie kiedy i co potrafi warlord na polu walki narobic

dobra koniec pierniczenia .....mzoecie mi dac status Rzecznika Praw Profesji Pokrzywdzonych Przez Graczy :D
Może dlatego nikt nim nie gra, bo jak to mawia mój kolega "Do postaci takich jak Warlord trzeba mieć przede wszystkim wielkie jaja"

Do kolegi  Sithis: Aw ma strasznie mało cona a wl ma bardzo mocne stuny, w Gracii Final dochodzą mu skille w 1 osobę, i potrafi on pokazać pazur. nie wiem czemu większość ludzi uważa że wl to free frag dla większości postaci.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2010, 06:33:21 pm wysłana przez Marmlw »



  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Warlord vs Abyss Walker
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 17, 2010, 02:53:53 pm »
warlord mocno nie bije? focus atack,thrill fight dobre bufki i potrafi przypierniczyc jak kazdy inny dziad z 40+ str i mieczem w lapie do tego bonus do crt z uwagi an focus atack.
najlepsza obrona przeciwko warlordowi jednak jest UE i sand bomb, skili on nie ma zbyt poteznych wiec spamujac samymi skilami nie zbije zbyt wielu(chociaz tez mozna tai spam robic ale to nie glad, nie oszukujmy sie) pkt hp ale moze namieszac ......ty piszesz ze dasz mu detarget? WL ma 3 detargety i 3 stuny w tym 1 dziala jak armor crush, sorka juz sie pogubilem od tych jego wszystkich skili :D.

ty mu walisz hexa ........wl ci detarget(stunik tez czasem sie trafia)
ty mu walisz pb .......wl detarget
walisz mu detarget, on tobie tez do tego zestunuje i po zawodach ;>

do tego dochodzi fakt ze wl przewaznie w heavy sa spotykani ale draco light nie jest najgorszy(ale w heavy jendak dmg dagera juz tkai jak w robe nie jest) i ma gore hp/cp ..........

ludziom wydaje sie ze warlord to jakas dupa ktora nic nie potrafi poza farmieniem aa w katach .... no i dlatego gra warlordem bardzo niewielu (na epi wieej TK 70+ naliczyc mozna niz warlordow/dreadow) a  z tego 10% wie co jak gdzie kiedy i co potrafi warlord na polu walki narobic

dobra koniec pierniczenia .....mzoecie mi dac status Rzecznika Praw Profesji Pokrzywdzonych Przez Graczy :D
Może dlatego nikt nim nie gra, bo jak to mawia mój kolega "Do postaci takich jak Warlord trzeba mieć przede wszystkim wielkie jaja"

Do kolegi  Sithis: Aw ma strasznie mało cona a wl ma bardzo mocne stuny, w Gracii Final dochodzą mu skille w 1 osobę, i potrafi on pokazać pazur. nie wiem czemu większość ludzi uważa że wl to free frag dla większości postaci.

bo tak jest?
wl może i potrafi zaskoczyć ale do tego trzeba się ładnie wyfarmić: dobra broń,armor,bizu,skile
za wiele nie może ze swoim speedem i m defem podziałać w warunkach 40- 76