Witaj
Gość

Wątek: [NA] Problem z wystartowaniem w win 7 64  (Przeczytany 1555 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

[NA] Problem z wystartowaniem w win 7 64
« dnia: Grudzień 15, 2011, 12:58:05 pm »
Witam ,
Od kilku dni walczę z problemem uruchomienia Lineage II god na moim laptopie , problem jest taki że gra mi się zwiesza i wyskakuje mi komunikat o treści:

Instrukcja spod 0x288fccde odwołuje się do pamięci pod adresem 0x75b07673. pamięć nie może być written.

albo po prostu Lineage mi się zamyka bez żadnego komunikatu .

klienta sciągałem za pomocą launchera NcSoftu , ale też próbowałem zupdatować z instalki l2 hi5 ,

Mój laptop to Asus N61jv , posiada 4 giga ramu , karte graficzną geforce gt325 1gb , i5 .

jak coś jeszcze potrzeba to dodam ,

próbowałem , reinstalacji na czysto , instalacji l2hi5 i odpalenia launchera , nowych sterowników do karty graficznej , ustawienie by na l2 korzystał tylko z wydajniejszej karty grafiki , odpalania w oknie w różnych rozdzielczościach (tu na sekunde widziałem okienko do logowania) ,  odpalania w zgodności z różnymu systemami , oczywiście jako administrator , zmiany antywirusa .

tak więc jak ktoś ma jakiś pomysł co może mi pomóc prócz "format C" i instalacji win 95 ;p to proszę o pomoc ^^, dodam że na hi5 działa mi dobrze na prywatnym serwerze , mam nadzieje że to nie jest problemem że mam dwie wersje l2 z czego jedna zainstalowana a druga zgrana w całości (priv Hi5).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2011, 07:59:51 am wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Problem z wystartowaniem w win 7 64
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2011, 01:04:33 pm »
1. skasuj plik wymiany (swap file)
2. zrestartuj kompa
3. uruchom defragmentację dysku
4. załóż nowy plik wymiany ze stałym rozmiarem (min i max tyle samo). Wielkość bym ustawił 4GB.
5. zrestartuj kompa

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Problem z wystartowaniem w win 7 64
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2011, 01:09:31 pm »
albo łatwiejsza metoda:
1. włącz przeglądarkę i odpal L2. Nie zamykaj przeglądarki
2. zaakceptuj regulamin
3. szybko przełącz na przeglądarkę
4. poczekaj 10 sekund i ciesz się grą :)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z wystartowaniem w win 7 64
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2011, 02:59:59 pm »
albo łatwiejsza metoda:
1. włącz przeglądarkę i odpal L2. Nie zamykaj przeglądarki
2. zaakceptuj regulamin
3. szybko przełącz na przeglądarkę
4. poczekaj 10 sekund i ciesz się grą :)

Do tego sposobu chyba musiała by mi gra chodzić  , a mi się wywala często zaraz po włączeniu l2

1. skasuj plik wymiany (swap file)
2. zrestartuj kompa
3. uruchom defragmentację dysku
4. załóż nowy plik wymiany ze stałym rozmiarem (min i max tyle samo). Wielkość bym ustawił 4GB.
5. zrestartuj kompa

Pozdrawiam

tutaj miałem więcej szczęścia i nawet przez jakiś czas mi okno logowania wyświetlało , ale zaraz się zrobił problem z game guardem i mi wywaliło grę , mam pytanie do ptk pierwszego  poprzez skasowanie swap file chodzi o ustawienie pamięci na jakieś minimum czy rzeczywiście gdzieś go odnaleźć i wcisnąć shift+del ? bo teraz mi wróciło do wywalania błędu polsko-angielskiego , lub drugi rodzaj to wywala po paru sekundach na ekranie logowania .


Odp: [NA] Problem z wystartowaniem w win 7 64
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2011, 08:00:15 am »
Temat został poprawiony, proszę zapoznać się z regulaminem działu.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Problem z wystartowaniem w win 7 64
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2011, 01:47:01 pm »
poprzez skasowanie swap file chodzi o ustawienie pamięci na jakieś minimum czy rzeczywiście gdzieś go odnaleźć i wcisnąć shift+del ?



Uploaded with ImageShack.us

Wind 7 Eng.
Po Polsku to przetłumaczyli plik stronicowania albo wymiany - nie pamiętam. Ustawiasz drugą pozycję - bodajże Wyłącz jest w polskiej wersji. Albo Bez pliku. Dawno miałem do czynienia z polskim systemem :P
Szukasz tego w Ustawienie Systemu - zakładka Wydajność - Pozycja Pamięć virtualna
Albo coś koło tego :)

Pozdrawiam
PS. jak coś nie tak z polską wersją to przepraszam.
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [NA] Problem z wystartowaniem w win 7 64
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 16, 2011, 02:00:26 pm »
Czyli zrobiłem dobrze wtedy , niestety nie pomogło , chyba jednak będę musiał poszukać płytki z windowsem i reinstal systemu zrobić  bo już mi się pomysły kończą powoli ... może rzeczywiście gdzieś mi siedzi coś co troluje mi system i nie chce odpuścić , albo ma problem z poprzednią instalką l2 .