Witaj
Gość

Wątek: [PL]Problem z zalogowaniem sie do gry.  (Przeczytany 2917 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

[PL]Problem z zalogowaniem sie do gry.
« dnia: Kwiecień 17, 2013, 05:31:19 pm »
Pytanie pewnie bylo zadawane sto razy, ale...

Siemka. Dopiero co pobralem gre lineage 2 ze strony lineage2.com.
Zostala sciagnieta przy pomocy programu NCsoft, rowniez na stronie NCsoft zrobilem nowe konto i co dziwne moge sie zalogowac na nie tylko podajac moj e-mail jako login. Gdy probuje wpisac moj login i haslo to wyskakuje mi ze konto nie istnieje czy cos. Dziwne. Mniejsza o to.

Prawdziwy problem polega na tym ze gdy odpalam gre i wyswietla mi sie okno logowania do gry, to gdy podaje swoj login: zake993 i haslo: xxxx i klikam "login" to po chwili wywala mi ze haslo jest bledne. Tak samo sie dzieje kiedy zamiast loginu podaje swoj e-mail.
Konto zostalo aktywowane wczoraj wieczorem wiec to nie to.

Nie mam pojecia o co chodzi, gra ma najnowszy patch bo dzisiaj mi sie robil update.
Prosil bym o wyjasnienie mi co zrobic zeby moc zagrac w Lineage2.
Z gory dzieki.
Darek

PS
Przydal by sie wam dzial "Pomoc Techniczna".


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: [PL]Problem z zalogowaniem sie do gry.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2013, 09:50:14 pm »
W środy jest konserwacja serwerów, dlatego nie można się zalogować. Zaczyna się (chyba!) o 14 naszego czasu i trwa kilka godzin. Sprawdź teraz :)
Ostatnio też zakładałem konto i logować się w grze mogłem tylko przez wpisanie emaila w miejscu loginu.

status serwerów i licznik online możesz sprawdzić tutaj:
http://www.lineage2.es/misc/retail.php

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2013, 09:55:53 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [PL]Problem z zalogowaniem sie do gry.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2013, 11:28:35 pm »
Dzieki wielkie, ja sie nawet przez e-mail nie moglem zalogowac do gry, no chyba ze mowisz o stronie ;).
Jak bym wiedzial wczesniej ze server is down, to bym nie usuwal calej gry i reinstalowal od nowa. Nic trudno...
Polski serv tez jest chyba wylaczony bo nie moge sie zalogowac, ale w tym przypadku jakis GM Admin czy ktos ruszyl lbem i dal informacje na ten temat.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [PL]Problem z zalogowaniem sie do gry.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2013, 11:30:29 pm »
Miałeś clienta z NA, więc i tak byś się nie połączył.
Jest info, że dopiero wstanie jak będzie live ;)


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane