Witaj
Gość

Wątek: Subklasy  (Przeczytany 49057 razy)

  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Subklasy
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpień 19, 2010, 03:32:08 pm »
Zrobił. Masa ludzi ma dwarf skiny najczęściej chyba ol/es i ol/ps
Może mi ktoś powiedzieć jak zrobić tego dwarf skina? :P albo raczej czy da sie go zrobić nie na mutancie na valkyrie?

Na x9 to żaden problem. Zaczynasz od dowolnego krasnala wbijasz 75 lvl robisz Q na retila, wybierasz co tam sobie chcesz (przykładowo HE), expisz do 78  lvl robisz 3rd, subujesz (np. na PP) i masz  zwykła postać (He/pp) w ciele dwarfa.
BTW. Na x9 mutantów i tak nie można robić...
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Subklasy
« Odpowiedź #201 dnia: Wrzesień 12, 2010, 10:37:09 pm »
Mam pytanie jaki jest najlepszy sub tank/dager. Gralem wczesniej da/th ale denerwowala mnie troche slepota th i jego czeste missy i zastanawiam sie czy nie byloby lepszym rozwiazaniem zrobic jakiegos tk/pw czy sk/aw? Dodam ze mam zamiar zaczac grac na Valkyri.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: -1

Odp: Subklasy
« Odpowiedź #202 dnia: Styczeń 20, 2011, 11:44:46 am »
Witam!
Gram na serwerze nightmare (x30) i zrobiłem MM.Teraz chciałbym zrobic sukklase EE,prosilbym bardziej obytych graczy w tej sprawie o pomoc.
Mianowicie chciałbym się dowiedziec o co chodzi z tymi dwoma różnymi questami na subklase na nightmare, o co chodzi z tymi ["mutantami" , "retailem" , "stuck-suba" ,"hornem" itp itd wszystko o subklasach ] jestem bardzo w tyle w tych sprawach wiec prosze o proste odpowiedzi bez slangu itp :P z góry dziękuje.