Witaj
Gość

Wątek: jak wyciagnać max z graficznej  (Przeczytany 2069 razy)

  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

jak wyciagnać max z graficznej
« dnia: Luty 03, 2012, 11:31:50 pm »
hey.moze pomozecie mi jak wyciagnac max z graficznej Asus gts 250? do tego mam procesro cora 2,4, 8 GB RAM-u. denerwuje mnie to ze w kazdym nawet malym pvp musze przechodzic na low bo inaczej strasznie tnie.nawet w pvp 3v3.nawet specjalnie sformatowalam go ale dalej to samo.moze trzeba cos bardziej ustawic?soory ale kompletnie nie znam sie nic w tym temacie a jedyna znajaca sie osoba w tym temacie(czyli moj maz) powiedzial moja gra, moj problem :( komp nie jest chyba jakis az taki slaby ma viste (64 bity) a jak ogladam czasem wasze filmy i jak wam smiga ....... :( pomozcie,


Odp: jak wyciagnać max z graficznej
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2012, 02:45:08 am »
To nie wina karty, tylko silnika. Czego byś nie miał wtyk na pvp się nie pozbędziesz. Jedyne co możesz zrobić to zmniejszenie doczytów poprzez dysk SSD.

Zresztą sama zobacz jakie zasoby "zjada" L2. :) Karta nie wykorzystywana nawet w 50% (w moim przypadku gtx 460 OC).

Co do filmików... Nawet gdy podczas nagrywania masz "ściny" na filmie widać w miarę płynną grę - polecam sprawdzić. :)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: jak wyciagnać max z graficznej
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2012, 06:12:23 am »
Potwierdzam. Ja mam GTX 580 i też w większym tłumie mi przycina. Jak jesteśmy jednym AoE party w SoA to mi chodzi ładnie (na full detalach ale bez AA). Ale niech tylko niedaleko (w zasięgu wzroku) pojawi się druga grupa... Alt-P i jechane :)

I dysk SSD też pomaga (szybkie doczyty z dysku). No i dużo RAMu (dużo miesci w pamięci i nie musi doczytywać). Ja 8 zamieniłem na 16 :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: jak wyciagnać max z graficznej
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2012, 10:48:11 am »
dzieki za odpowiedzi ;) oczywiscie widze ze na Waszych filmikach tez cos scina, tylko mnie wkurza ze u mnie nawet 3v3 to obowiazkowy alt+p.problemu tego w trakcie pve nie mam.nad tym dyskiem to musze pomyslec.ale cos mi sie przypomnialo, ze kiedys czytalam tu, ze ktos tworzyl dysk jakis w pamieci komputera.ale nie moge teraz tego znalesc.to rzeczywiscie pomaga i moglibyscie podrzucic link ;) bylabym wdzieczna  :P


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: jak wyciagnać max z graficznej
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2012, 12:17:39 pm »
Tak, była o tym dyskusja, ale ostatecznie bardziej opłacalne było wyłączenie pamięci wirtualnej (przy 4 GB ramu)
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46492.0.html


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: jak wyciagnać max z graficznej
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2012, 12:55:24 pm »
dzieki :) musze sie tym pobawic ;)