Witaj
Gość

Wątek: Nietypowa prośba  (Przeczytany 822 razy)

  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Nietypowa prośba
« dnia: Kwiecień 05, 2012, 11:12:55 pm »
Nie bardzo wiem czy pisze w odpowiednim dziale wiec z honorem poniose konsekwencje.
Otóż, szukam kontaktu z ludźmi, z którymi grałem na pewnym serwie ok 6 lat temu. Niestety nie pamietam nazwy serwa ani nicku zadnego z graczy. Podam kilka rzeczy które pamietam, moze ktos z tamtej ekipy odwiedza to forum i sobie cos przypomni.
1 - cecha charakterystyczna serwa to byly łączone skille na subie, zeby dostac sube nalezalo ubic Golkonde, która miała dwa miejsca respawnu ( ancient Battleground i okolice wejscia do Saint Necropolis ), jesli dobrze pamietam to serw mial raty 15x, bez buffera
2 - klan mial nazwe SemperFi i taki fioletowy crest
3 - moja postac ( a wlasciwie zony bo to ona glownie z nimi grala ) to była prophetka a z suby he, nick Magda
4 - jednym z GM był polak, bodajze z krakowa
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Nietypowa prośba
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2012, 11:35:24 pm »
SemperFidelis- może w archiwum klanów będzie ich strona (na Core nawet grali chwilę)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Nietypowa prośba
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2012, 01:02:39 am »
Taki wtręt, sześć lat temu na tych zasadach (Golkonda i łączone subklasy) działał Dragon-Network, nie wiem jak jest teraz, a serwer 15x pozbawiony buffera to musiał być Dragon.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Nietypowa prośba
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2012, 08:59:30 pm »
To nie byl DN ale jesli sobie dobrze przypominam to było przed zamknięciem DN przez Drake, bo po tamtym serwie gralismy troszke z zona na DN x15 w klanie FTR ally Eclipse.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa