Witaj
Gość

Wątek: Zakaz gier z przemocą.  (Przeczytany 3501 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Zakaz gier z przemocą.
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 14, 2007, 12:43:50 am »
Cytuj
Cóż, ja nie mam co sie martwic, jeszcze pół roku i jestem pełnoletni

Ale tylko w papierach :D


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Zakaz gier z przemocą.
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 15, 2007, 12:26:33 pm »
taaaa ja też jeszcze pół roku z haczkiem^^

btw to snake'a zakażą? no bo w końcu zjada się biedne małe pajączki! albo Kangurek Kao! o.O to już w ogóle!!! masakra ogonem!


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

  • We're all living in amerika....
Odp: Zakaz gier z przemocą.
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 19, 2007, 05:35:29 pm »
szczerze? ;) jak dla mnie niepelnoletni niepowinni grac w gry typu manhunt i nie jest zla rzecza zakazanie im takowych rozrywek (zaraz pewnie zostane zflejmowany przez niepelnoletnich urzytkownikow tego forum,ale mojej opini nic nie zmieni ;) ),wiec jesli jakis sprzedawca sprzeda dzieciakowi gre 18+ to powinien byc tak samo potraktowany jakby sprzedal dzieciakowi alkohol...jak zobaczylem w jakie gry gra moj 9 letni (wtedy) brat to sie zlapalem za glowe i zrobilem awanture ojcu (potem mnie chlopak bardzo znielubil,ale nie uwazam zeby gry typu quake czy inne tego typu gierki mialy jakikolwiek pozytywny wplyw na psychike 9-cio latka a moga miec jakies negatywne nastepstwa)...

Gae, u mnie w bloku mieszka taki 10cio letni dzieciak, od 2 lat gra w gry typu qułejki, blodrejny itp i gada cały czas że ma bombe atowową i czołgi z lodu xD (ciekawe jak by takie wyglądały) w domu.

Zgadzam się z tobą ale znowu bez przesady, 18+ to trochę za dużo moim zdaniem na tego typu gry (sam mam 16 :P i pogrywam w takie gierki jak sie muszę wyładować xD). Myślę że wiek 14 lat by był "akuratny" xD. Skoro niektóre dziewczyny w tym wieku za przeproszeniem sie pieprzą a potem zdzi wko "Wo o.O mam dziecko", to taki 14 letni jasiu z Palonek nie może sobie zagrać w BloodRayne? (ale mnie ciągnie do tego xD chyba sobie muszę instalnąć i pociachać szkopów)
Oczywiście to tylko moja opinia :P

taaaa ja też jeszcze pół roku z haczkiem^^

btw to snake'a zakażą? no bo w końcu zjada się biedne małe pajączki! albo Kangurek Kao! o.O to już w ogóle!!! masakra ogonem!

A grałeś w "kapitana pazura"? Tam dopiero jest rzeźnia.

Ale i tak liero owned, a Giertycha nie kochała mama


Edit: OOOJAAAAAAAAA teraz sie dopiero kapłem, saladin mi zmienił nick z Yumiko na Yasiu xD tak jak go prosiłem. No jak miło :). (na wsi byłem to nie wbijałem na forum :P i znowu jadę xD w sobotę.)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2007, 05:41:00 pm wysłana przez Yasiu »
And I, I do not dare deny
The basic beast inside
It's right here
It's controlling my mind
And why do I deserve to die
I'm dominated by
This animal thats locked up inside