Witaj
Gość

Wątek: Ankieta badawcza - style gry w grach MMO i nie tylko  (Przeczytany 1584 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Ankieta badawcza - style gry w grach MMO i nie tylko
« dnia: Luty 28, 2013, 02:38:09 pm »
Witajcie, mam do Was ogromną prośbę. Stworzyliśmy zespół badawczy, który w ciągu ostatnich dwóch lat przygotowywał narzędzie do badań nad populacją graczy online.

Prace dobiegły końca, narzędzie zostało stworzone i jest gotowe do pierwszych badań. Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniach nad stylami gry i jednocześnie pomocy młodym naukowcom w obaleniu dotychczasowych badań, które w naszym mniemaniu są już przestarzałe i nieadekwatne do współczesnych gier.

Dotychczas wyróżniono tylko 4 style gry, na których oparty został system analizy graczy. W naszym przypadku jest to 12 stylów bazowych zależnych od motywacji. Dlaczego akurat badania graczy ? Bo sami nimi jesteśmy. Chcielibyśmy aby producenci gier wreszcie przejrzeli na oczy i zaczęli trafiać w gusta graczy. Mam nadzieję, że każdy z nas, dorzuci swoją cegiełkę, do rozwoju badań nad graczami :)

https://mmorpg.ankieta.biz

Zapraszam do ankiety i pozdrawiam serdecznie


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Ankieta badawcza - style gry w grach MMO i nie tylko
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2013, 03:58:10 pm »
Dotalem do trzeciej strony i zrezygnowalem. Za duzo pytan jak na taka ankiete...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Ankieta badawcza - style gry w grach MMO i nie tylko
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2013, 04:04:38 pm »
tl;dr

Więcej gier w stylu Dark souls = win

Dziękuje.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Ankieta badawcza - style gry w grach MMO i nie tylko
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2013, 04:38:06 pm »
Wiem, że tych pytań jest sporo, ale niestety nie ma innej możliwości, aby to ładnie i w sposób rzetelny przeprowadzić. Ta ankieta, to już skrócona forma narzędzia, schodziliśmy od prawie 300 pytań, byleby tylko nie stracić rzetelności narzędzia.
Proszę o ile jest to możliwe, o sumienne wypełnienie ankiety i poświęcenie tych 15 min, dla dobra nauki.

Tym co wypełnili i być może wypełnią, serdecznie dziękuję w imieniu zespołu.