Witaj
Gość

Wątek: Kamael "pała z minusem"  (Przeczytany 13307 razy)

  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Kamael "pała z minusem"
« dnia: Czerwiec 20, 2008, 02:38:52 pm »
Co sądzicie o tym jak to w ogóle wygląda? Ja to dzisiaj dopiero zobaczyłem i małe niewybuchłem śmiechem. :D Zamiast stworzyć coś orginalnego to zrobili jakiegoś elfa przypominającego kalekiego anioła z jednym skrzydłem . i te jego klasy np. "Inspektor" dodajsz ksywe Gadżet i komedia gotowa buhahahaha...  :D Ciekawe jaka będzie kolejna rasa i jej klasy. Ja mam propozycje co do klasy np: komornik albo urzędnik skarbowy... :D:D:D hehehe moim zdaniem Kamael to poracha straszna mogli by zrobić jakię nowe fajne miejsca dodać jakieś skille, nie zrobili "Inspektora Kamaela" buehehehehehe :D
Unless you have 40 to 1


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2008, 03:16:39 pm »
Cytuj
20 czerwca 2008 r


Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2008, 03:31:20 pm »
Co sądzicie o tym jak to w ogóle wygląda? Ja to dzisiaj dopiero zobaczyłem i małe niewybuchłem śmiechem. :D Zamiast stworzyć coś orginalnego to zrobili jakiegoś elfa przypominającego kalekiego anioła z jednym skrzydłem . i te jego klasy np. "Inspektor" dodajsz ksywe Gadżet i komedia gotowa buhahahaha...  :D Ciekawe jaka będzie kolejna rasa i jej klasy. Ja mam propozycje co do klasy np: komornik albo urzędnik skarbowy... :D:D:D hehehe moim zdaniem Kamael to poracha straszna mogli by zrobić jakię nowe fajne miejsca dodać jakieś skille, nie zrobili "Inspektora Kamaela" buehehehehehe :D
buehehehe ... kon by sie usmial ... buehehehehe ... ubaw po pachy


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2008, 07:35:24 pm »
Cytuj
Co sądzicie o tym jak to w ogóle wygląda? Ja to dzisiaj dopiero zobaczyłem i małe niewybuchłem śmiechem. Very Happy Zamiast stworzyć coś orginalnego to zrobili jakiegoś elfa przypominającego kalekiego anioła z jednym skrzydłem . i te jego klasy np. "Inspektor" dodajsz ksywe Gadżet i komedia gotowa buhahahaha...  Very Happy Ciekawe jaka będzie kolejna rasa i jej klasy. Ja mam propozycje co do klasy np: komornik albo urzędnik skarbowy... Very Happy:D:D hehehe moim zdaniem Kamael to poracha straszna mogli by zrobić jakię nowe fajne miejsca dodać jakieś skille, nie zrobili "Inspektora Kamaela" buehehehehehe Very Happy

"No nie powiem w szkole kawałami sypie" ;/ OMG


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2008, 09:53:53 pm »
Cholera fakt usmialem sie jak dzika swinia podczas godow letnich!!!
.....
.....
.....
......
........
..........
z ciebie...


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2008, 10:07:10 pm »
Cholera fakt usmialem sie jak dzika swinia podczas godow letnich!!!
.....
.....
.....
......
........
..........
z ciebie...

Co to ma być? atrak na mnie? beeee heheheheheeeee... Kamael jest bez sensu i szydze oficjalnie HAHAHA
Unless you have 40 to 1


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2008, 10:11:41 pm »
ok


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2008, 10:20:30 pm »
Nie wolisz zalozyc sobie konta na jakims fanklubie pudziana?


Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 20, 2008, 11:33:42 pm »
coz ... retardy zdarzaja sie nawet na DN(z calym szacunkiem dla normalnych graczy DN, aczkolwiek jest ich pewnie niewielu)


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 21, 2008, 08:53:27 am »
Panowie... co jest? no miejcie jakiś dystans do tej gry. Ja do was z sercem a wy do mnie z kamieniami... Ja rozumiem żebym osobiście na was coś pojechał powiedział "o ty taki i owaki" a wy tu już mnie od jakichś reatardów? co to jest reatrd? niedorozwój? to byś chociasz po polsku napisał... a nie mi tu z angielszczyzną wyskakujesz  :P Ta mi chodzi głównie o to że tekstura kalekiego anioła mi się nie podoba i te jego klasy, inspektor (tzn nazwy).

Lama czemu pudziana? jak naruszyłem jakichś punkt regulaminu to nie wiem... donieś gdzieś i mnie zbanują i masz problem z głowy. A nie mnie tu atakujesz.

bula... nieprzezywaj mnie. to bardzo nie ładnie z twojej strony 8)
Unless you have 40 to 1


Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 21, 2008, 09:13:48 am »
Panowie... co jest? no miejcie jakiś dystans do tej gry. Ja do was z sercem a wy do mnie z kamieniami... Ja rozumiem żebym osobiście na was coś pojechał powiedział "o ty taki i owaki" a wy tu już mnie od jakichś reatardów? co to jest reatrd? niedorozwój? to byś chociasz po polsku napisał... a nie mi tu z angielszczyzną wyskakujesz  :P Ta mi chodzi głównie o to że tekstura kalekiego anioła mi się nie podoba i te jego klasy, inspektor (tzn nazwy).

Lama czemu pudziana? jak naruszyłem jakichś punkt regulaminu to nie wiem... donieś gdzieś i mnie zbanują i masz problem z głowy. A nie mnie tu atakujesz.

bula... nieprzezywaj mnie. to bardzo nie ładnie z twojej strony 8)
a ty troche posiedz przy slowniku ortograficznym ;*

a krytykowac mozna w sposob normalny, wyrazajac swoja opinie i w sposob w jaki ty to zrobiles, ale korzystajac z tego drugiego sposobu trzeba sie liczyc z krytyka ze strony innych uzytkownikow forum


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 21, 2008, 10:24:30 am »
He he czasem potrafię byków narobić :P. W sposób jaki ja to zrobiłem... no przecież nikogo nie obraziłem w tym poście nie wymieniłem ani jednego nicka nie napisałem też np. "Kto gra kamaelem to jest taki głupi czy coś" . To że wyraziłem swoją opinie na temat wyglądu nie jest powodem żeby wyzywać mnie od niedorozwojów no kurde  :( . Śmiem twierdzić że w zaistniałej sytuacji wypadało by mnie przeprosić a nawet zdecydowanie uważam że, przeprosiny są na miejscu  8)

I bez ciśnień panowie PEACE  :)
Unless you have 40 to 1


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 21, 2008, 10:37:31 am »
Dlaczego pudziana? Twój avek i podpis... no na mysl to mi przychodzi jedyny znany strong man... pudzian phehehe. Dlaczego się czepiam bo ten temat jest tak żałosny i pozbawiony sensu ze az mi sie plakac chce...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 21, 2008, 10:40:28 am »
chodzi o to ze tym pierwszym  postem sprawiles wrazenie retarda , a nastepnymi je ... potwierdziles?
buhauhua


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 21, 2008, 10:56:27 am »
O prosze... Ja widze że wy lubicie spinać się na necie. Temat żałosny? to nie pisz. Pozbawiony sensu? a dla czego? bo krytykuje jego wygląd? to masz pecha i możesz teraz co najwyżej płakać a ja będe sobie szydził dalej. 

Bled ty ogulnie taki cięty w gębie jesteś? czy tylko przez internet?
 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2008, 11:42:31 am wysłana przez Umbato »
Unless you have 40 to 1


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 21, 2008, 11:55:26 am »
ogolnie


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 21, 2008, 12:01:35 pm »
fora = FLAMEEEE !!!1


A btw. karmeli to laska fajnie tanczy ^^


Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 21, 2008, 01:59:02 pm »
O prosze... Ja widze że wy lubicie spinać się na necie. Temat żałosny? to nie pisz. Pozbawiony sensu? a dla czego? bo krytykuje jego wygląd? to masz pecha i możesz teraz co najwyżej płakać a ja będe sobie szydził dalej. 

Bled ty ogulnie taki cięty w gębie jesteś? czy tylko przez internet?
 

Tak, zalosny ... bo nie podales zadnych powodow tylko "a bo mi sie nie podoba", grales kiedykolwiek kamaelem DOBRZE dzialajacym? Ciul z tym, grales chociaz zbugowanym? Nie bo po co, latwiej krytykowac ...


btw czemu wszyscy z DN jak ktos po nich jedzie rzucaja tekst w stylu ciekawe-co-bys-zrobil-jakbysmy-sie-spotkali-w-realu ... taka moda teraz?







P.S. aa zapomnialem ... przeprosin nie bedzie :oops:


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 21, 2008, 02:08:13 pm »
Lol od miesiąca mnie nie ma na forum(o ile nie dłużej), a tu takie rzeczy się wyprawiają. Nie no gościu wyraził swoją opinię, tylko, że w taki sposób, że szkoda gadać do tego trochę za późno(kamaele są już baaaardzo długo).
Może cosik ode mnie:
1. Naśmiewasz się z klasy o nazwie Inspektor, a nawet nie wiesz dlaczego ta klasa tak się nazywa i jakie ma to uzasadnienie fabularne.
2. Masz całe 2 albo nawet 3 wyspy(licząc Luna Park) z tego masz wyspę dla high lvli gdzie sam sobie nie dasz rady(mobki +85lvle).
3. Wygląd kamaeli też jest uzasadniony fabularnie, wystarczy poczytać.
4. Nowe skille też masz, skille z 3 klasy lvle 80 i +80(tak dla info możesz mieć teraz 85 lvl max główną postacią).
5. Masz bardzo dużo dodatków, ale aż tak cię nie będę informował, niech z ciebie się jeszcze trochę ponabijają i powgniatają w ziemię.

Przeczytałeś? Właśnie ci wytłumaczyłem dlaczego zrobiłeś z siebie głupka i po ciebie jadą.

Czasami warto poczytać o czymś zanim zacznie się wjeżdżać.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 21, 2008, 03:50:43 pm »
I co? mam być pod wrazeniem? buehehehe... "wgniatają w ziemię?" że niby ma mi być głupio tak? powiem ci tak chłopie bo widze ze tu tragedia się dzieje...

1. Wcale mi nie zaipnowałes
2. Mam to już głęboko w d..... I będe szydził z czego będe chciał i kiedy chciał
3. Widzę że jesteś jednym z tych dzieci co skoczyły by z mostu za tą gierkę
4. Kamael = bezsens (wygląd)
5. Inspektor = bezsens (nazwa)
6. Pa


Kamael wygląda bez sensu i Finito
Unless you have 40 to 1


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 21, 2008, 04:54:58 pm »
ludzie no, Umbato poprostu wyrazil swoja opinie na temat wygladu kamaeli, owszem zrobil to w troche zalosny sposob ale to nie znaczy zeby sie od razu z tego wysmiewac
on mowi o wygladzie, a niektorzy tu objasniaja cala kronike, ten temat to mogla by byc dyskusja na temat wygladu kamaeli, a nie od razu flame o jego sposob napisania posta

ontopic: dla mnie kamaelki sa takie pedalskie, szczegolnie w mj ;d


Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 21, 2008, 07:02:09 pm »
ludzie no, Umbato poprostu wyrazil swoja opinie na temat wygladu kamaeli, owszem zrobil to w troche zalosny sposob ale to nie znaczy zeby sie od razu z tego wysmiewac
on mowi o wygladzie, a niektorzy tu objasniaja cala kronike, ten temat to mogla by byc dyskusja na temat wygladu kamaeli, a nie od razu flame o jego sposob napisania posta

ontopic: dla mnie kamaelki sa takie pedalskie, szczegolnie w mj ;d
tylko o wygladzie? czytales jego wypowiedz?
Cytuj
hehehe moim zdaniem Kamael to poracha straszna mogli by zrobić jakię nowe fajne miejsca dodać jakieś skille, nie zrobili "Inspektora Kamaela" buehehehehehe
akurat w swoim poscie Zarean przedstawil ze NCSh1t dodal nowe skille/lokacje do gry ...

btw ciagle czekam na odpowiedz czy teksty typu
Cytuj
O prosze... Ja widze że wy lubicie spinać się na necie
Cytuj
Bled ty ogulnie taki cięty w gębie jesteś? czy tylko przez internet?
sa modne na wszystkich serwerach/forach czy tylko na DN? Z calym szacunkiem na jaki mnie stac dla graczy DN ale juz drugi raz slysze cos takiego i to od gracza z DN, a wczesniej jakos takich przypadkow nie mialem


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 21, 2008, 08:06:05 pm »
Bula z całym szacunkiem do ciebie. Powiedz mi jak mam odbierać wypowiedzi typu jesteś retardem itd, itp? Ja nikogo nie obraziłem w pierwszym poście poza kamaelem. Ja nie wiem może uraziłem czyjeś uczucia religijne, polityczne nie wiem.... wjechałem komuś na wielką miłość kur... ?

To wszystko to były zwykłe spinki jakichś dzieciaków.
I nie mnieszaj w to wszystko innych graczy z dragona okej?

A i napisałem że to poracha ze względu na wygląd oraz nazwy klas jak "inspektor" Tyle.



Unless you have 40 to 1


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 21, 2008, 09:01:53 pm »
Bula z całym szacunkiem do ciebie. Powiedz mi jak mam odbierać wypowiedzi typu jesteś retardem itd, itp? Ja nikogo nie obraziłem w pierwszym poście poza kamaelem. Ja nie wiem może uraziłem czyjeś uczucia religijne, polityczne nie wiem.... wjechałem komuś na wielką miłość kur... ?

To wszystko to były zwykłe spinki jakichś dzieciaków.
I nie mnieszaj w to wszystko innych graczy z dragona okej?

A i napisałem że to poracha ze względu na wygląd oraz nazwy klas jak "inspektor" Tyle.
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale zdaje mi się, że tu poszło o to że TY nie opisałeś dokladnie o co Ci chodzi, zreszta aktualnie wiekszość ludzi (będących kiedyś przeciwnikami karmelków) się do nich przekonała - jeśli o wygląd chodzi to tam w/e każda rasa ma coś głupiego w wyglądzie/ animacjach i nikt na to nic nie poradzi. Laska imo wygląda fajnie (no bez skrzydla bylo by lepiej ale to fantasy w końcu) facet to jakieś EMO ale AŻ tak źle imo nie jest.

Jeśli chodzi o zmiany to zmieniło się baaardzo dużo, w tym jest sporo bardzo dobrych zmian interfejsu(np. inventory <3), no i zmiana systemu resistów/attributów, doszły 'lepsze' wilki... . . ..


Nazwa 'Inspector' - 0.o nie wiem o co Ci chodzi
(slownik) :
Etym. - łac. inspectio 'nadzór' i inspector 'nadzorca' od inspicere 'wglądać; badać'; zob. in- 2; specere, zob. spektakl; por. inspicjent.


  • Wiadomości: 314

  • Pochwał: -2

  • NO BUFF NO FUN!
Odp: Kamael "pała z minusem"
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 21, 2008, 09:36:52 pm »
umbato jestes boski :* +1retardguy