Witaj
Gość

Wątek: Klasa dla Newbie.  (Przeczytany 2375 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Klasa dla Newbie.
« dnia: Marzec 10, 2014, 06:44:59 pm »
Witam wszystkich jestem Newbie w Lineage II . Mam dylemat nad ,którym zastanawiam się dosyć długo kim by tu grać ,by mieć np. Dobre party by się przyjemnie grało.
Osobiście lubie wszystkie klasy tylko daggery mi nie przypadają... Z ras wolałbym Dark Elves , Elves i Human.
Mogę zagrać nawet buffem tylko nie wiem kto jest brany do party i czy dobry do expienia.
Wiele ludzi napiszę ,że  jest wiele poradników wiele czytałem ale czasami nie mogę coś doczytać ,a na końcu dalej nie wiem co wybrać. Myślałem nad SPS,PS Ale nie wiem czy oni są brani do party. I najlepiej ,by ta profesja nie miała za mało HP.

Bardzo wszystkim dziękuje za odpowiedzi (Z góry) I proszę o nie pisanie masz wiele poradników ,bo gdyby pomogłyby mi to bym tutaj nie pisał


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Klasa dla Newbie.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2014, 07:17:50 pm »
Na jakim serwerze grasz?


Odp: Klasa dla Newbie.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2014, 07:51:15 pm »
Nie chce mi się tego czytać tak więc napiszę Ci tylko kilka rzeczy, ponieważ dużo nowych osób nie ma na tematy, które zaraz poruszę pojęcia.


1. Gra bez "SSD", i5 (min 3.4ghz PC - nie laptopowego) lub i7 w laptopie, nie ma sensu. Nie da się na PvP grac komfortowo.
2. Obecnie LvL to nie problem, a gear - ekwipunek - wyfarmienie go jest niemożliwe dla człowieka inwestującego tylko w "premium account"
3. Gra dla nowego ma tylko sens na Core-EU officialu, dlaczego - inni Ci odpowiedzą, na privach nikt Ciebie do dobrego CP nie weźmie żebyś mógł się obeznać z grą - poza tym Privy to obecnie tzw. szybkie rundki 12h/day gry (h- godzina) - 1 miesiąc, może 2 i quit.
4. Zastanów się dobrze czy chcesz zaczynać, nie jest to gra dla nowych osób - jeżeli jednak będziesz uparty możliwe że do czegoś dojdziesz - na core EU, polski off omijaj (bots, low population).


P.S
W L2 na offie czy privie bez poświęcania 8h/day nic nie osiągniesz, ew. po dłuuugiej grze (w tym wypadku opcją jest jedynie off), ale to tez tylko na EU/PL(US bez Ebaya no chance), generalnie lipton.



Co do klasy : Na pewno nie healer, Feoh, dagger.
Summoner, DD, Łuk będzie ok.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2014, 07:53:16 pm wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Klasa dla Newbie.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2014, 08:11:03 pm »
Właśnie zapomniałem się zapytać o serwer i dziękuje ,że PepsiQQ mi podał serwer. Clienta mam tylko EuWest.. Więc zaczynam sciągać tego 2.  Komputer mam dobry tylko czasami mam problem ,że mi quest się zacina (Może zna ktoś odpowiedź)

A co do klasy to summonner jest często brany do party? Będzie mi się przyjemnie grało? A jeżeli tak to może odpowie ktoś jaka rasa/klasa idealna.

Do teraz grałem na EuWest na jakimś na C.... ( Nie pamiętam)

Wiem ,że każdy myśli ,że jestem noobem ale po prostu jestem nowy.


I co sądzicie o Gladiatorze?
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2014, 08:56:25 pm wysłana przez BlackBandan »


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Klasa dla Newbie.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2014, 02:16:26 pm »
Glad na 4profesji będzie Tyrr Duelistem.

Jeśli będziesz nastackowany, co jest niewykonalne dla Ciebie na taki etapie, na jakim jest Core (Nie bez nakładu finansowego). To widzę to różnie. Natomiast jeśli chodzi o samą postać to jest dosyć ciekawa. Osobiście jestem fanboyem Tyrr Duelista.


Tutaj masz przykład nastackowanego Tyrra.

http://www.youtube.com/watch?v=PVuTWY6WMwg



  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Klasa dla Newbie.
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2014, 03:45:35 pm »
Chyba sobie nim zagram tylko troszkę pytań jest on brany do PT? 
Nie będzie ciężko mi się expić ( Już zainstalowałem "Cora")
Jeżeli nie wybrałbym Glada to kogo z takich postaci szybkich i fascynują mnie te 2 bronie polecacie?



Dziękuje wszystkim za odpowiedzi ,aż od razu chce się grać .


Odp: Klasa dla Newbie.
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2014, 05:59:37 pm »
do 85 to nie jest gra, solo wyexpisz to w tydzień, kup konto premium, oszczędzi Ci połowę czasu (xp x2)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Klasa dla Newbie.
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 11, 2014, 06:03:38 pm »
Pieniędzy trochę mi tam zostało po Wowie.
Czyli warto wybrać duelista tyrra?
Myślałem też nad orkowym tyrrantem ,który byłby lepszy?
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2014, 06:11:19 pm wysłana przez BlackBandan »


Odp: Klasa dla Newbie.
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 11, 2014, 06:16:37 pm »
Kolega Ci już odpowiedział na to pytanie, skoro grałeś w wowa to będzie tak : bez inwestycji z min. 500 euro w sam ekwipunek będziesz walczył na pvp jak an arenach w greenach z heroicami. Pozdrawiam.

Najtańszy jest summoner ale na 99 jest dobry, ale do pve/olimpiady, graj czym chcesz ponieważ szanse że osiągniesz 99/95+ są bliskie zeru.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Klasa dla Newbie.
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 11, 2014, 06:21:28 pm »
Ty jesteś nastawiony ,że mi się nic nie uda to po co tu się wypowiadasz?
Może ja chce pograć dla funu ,a ty mnie zniechęcasz...
Pytałem kto jest dobry do party ale CHYBA wezme glada.
Dzięki za odp...te kretyńskie i mądre ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2014, 06:35:50 pm wysłana przez BlackBandan »


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Klasa dla Newbie.
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 13, 2014, 06:42:48 am »
Ty jesteś nastawiony ,że mi się nic nie uda to po co tu się wypowiadasz?
Może ja chce pograć dla funu ,a ty mnie zniechęcasz...
Pytałem kto jest dobry do party ale CHYBA wezme glada.
Dzięki za odp...te kretyńskie i mądre ;)
Po pierwszej używaj opcji "cytuj" bo cholera wie do kogo się odnosisz.
Po drugie - zakładasz denny temat. Ciesz się, że starzy wyjadacze Ci wgl odpisują ;)
Skoro więc chcesz grać "dla funu" to po co pytasz o klase do party?
Jesli masz już konkretny klan bądź CP to ich podpytaj które klasy im się przydadzą, potem czytnij poradniki, przeglądnij frapsy i sam zdecyduj.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Klasa dla Newbie.
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 13, 2014, 01:58:23 pm »
Dobra bo widać ,że z wami się nie da ...proszę o CL i NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Klasa dla Newbie.
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 13, 2014, 03:45:09 pm »
Dobra bo widać ,że z wami się nie da ...proszę o CL i NAUCZCIE SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!

Da się, da się, ale musisz zrozumieć, że to forum nie jest już tak aktywne jak kiedyś :)
Ludzie w większości chcieli skupić się na officjalu, który okazał się jednak nie tym, czym miał być..
Pytanie o najlepszą, najciekawszą, czy najłatwiejszą do prowadzenia klasę w l2 szwęda się po forach odkąd pamiętam, jednak nie ma na to konkretnej odpowiedzi, bo każda klasa ma swoje plusy i minusy a w każdym party przydają się tacy którzy bufują, leczą i zadają dmg a nawet tankują :)