Witaj
Gość

Wątek: Bronie PvP Cancel.  (Przeczytany 2552 razy)

  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Bronie PvP Cancel.
« dnia: Grudzień 14, 2009, 12:55:22 pm »
Ostatnio zaczęło mnie to interesować - jak wygląda sprawa olimpiady a także większego pvp od kiedy wprowadzono  bronie pvp z cancelem.Jeśli na olimpiadzie spotykają się dwa tanki, to obaj wyciągają AS?Czy tak to teraz wygląda?No more hero cancel stick na mass?
Imo n/c soft jak zawsze przesadził....


Odp: Bronie PvP Cancel.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2009, 02:00:57 pm »
Ostatnio zaczęło mnie to interesować - jak wygląda sprawa olimpiady a także większego pvp od kiedy wprowadzono  bronie pvp z cancelem.Jeśli na olimpiadzie spotykają się dwa tanki, to obaj wyciągają AS?Czy tak to teraz wygląda?No more hero cancel stick na mass?
Imo n/c soft jak zawsze przesadził....
cancel stick jest duzo lepszy niz taki dagger czy cokolwiek innego z pvp mod cancel

co do tankow to nie wiem ale na BD CB jak najbardziej sie uzywa daggerow z cancelem


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Bronie PvP Cancel.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2009, 06:40:31 pm »
Oj lataja ludzie z cancel daggerami, jakis czas temu sciagalem film Deaverta(czy jakos tak, sk 83 lvl chyba) z oly, to uzywal daggera na okrągło. Ogolnie na klasy, z ktorymi walka nie trwa 5 sekund cancel mod robi swoje.
...


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Bronie PvP Cancel.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2009, 08:57:24 pm »
Czyli klops ;p aż strach myśleć jaki buff zostanie przeciwnikowi gdy taki DA wpakuje tod'a/crushera/cancel pantery:P


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Bronie PvP Cancel.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2010, 12:04:51 am »
Oj lataja ludzie z cancel daggerami, jakis czas temu sciagalem film Deaverta(czy jakos tak, sk 83 lvl chyba) z oly, to uzywal daggera na okrągło. Ogolnie na klasy, z ktorymi walka nie trwa 5 sekund cancel mod robi swoje.
obejrzalem 1 fraps , strasznie chujowy fraps , strasznie chujowy gameplay.