Witaj
Gość

Wątek: Hub USB  (Przeczytany 1096 razy)

  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Hub USB
« dnia: Kwiecień 01, 2009, 10:28:34 am »
Jakiś czas temu kupiłem TO "cudo" i jakoś działało. Później dokupiłem drukarkę i gdy podłączyłem ją do tego urządzenia, w ogóle jej nie wykrywało. Więc przełączyłem ją do jednego z głównych portów usb. Teraz jednak trochę sprzętu pod USB się namnożyło i wyszło tak że myszka dzieli hub z lampką. O ile w windowsie jest prawie ok - raz na jakiś czas system nie wykrywa myszki i trzeba ją odłączyć o znów podłączyć. O tyle w linuksie jest całkiem masakra bo poruszając myszką czasem mam przeskoki a pisząc na klawie raz na jakiś czas powiela mi się kliknięty klawisz. Aby normalnie pisać muszę odłączać myszkę.

Teraz pytanie: czy w sprzęcie za  tą cenę to normalne i muszę poszukać czegoś lepszego czy mam iść z paragonem i tym sprzetem do serwisu?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 10:30:10 am wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Hub USB
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2009, 12:04:44 pm »
Jeśli jak podłączasz urządzenia bez huba to działają normalnie, a jak z hubem - nie działają, ja bym szedł do serwisu.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Hub USB
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2009, 02:25:47 pm »
jaka gwarancja :D
Sa HUBy z zasilaniem aktywnym i z USB, wiec jezeli sa urzadzenia na USB i potrzebuja aktywnego zasilania z portu USB to nie beda najzwyczajniej dzialac, dlatego HUBy usb kupuje sie aktywne, a nie pasywne lub bez zasilania
HATE ME MOAR!