Witaj
Gość

Wątek: Dagerzy- prezentacja  (Przeczytany 200350 razy)

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 01, 2008, 07:51:57 pm »
jak wrzuci dasha to raczej uda mu sie zwiac


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 01, 2008, 08:35:03 pm »
Bula: Chcesz mnie po'arrestować na Franz i mam CI udowodnić :> ?
HATE ME MOAR!


Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 01, 2008, 10:16:28 pm »
Bula: Chcesz mnie po'arrestować na Franz i mam CI udowodnić :> ?
arrestem to wiesz z takim zasiegiem mozna ... z shackle cos takiego probowac mozna ale ogarniety dagger napewno ucieknie tankowi jak bedzie chcial i nie bedzie mial pecha ...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 02, 2008, 12:56:47 pm »
arrest+entagle i uciekaj kozaku ;) speed -50% plus dash to i tak mniej speed niz Ylf z dye do dexa ;p


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 02, 2008, 02:04:21 pm »
Dolicz ze Attract(czy jak on tam) cubic daje roota na 30 sec :P


Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 02, 2008, 02:08:12 pm »
Ryl jest uprzedzony do emo cuba przez pewne wydarzenia z HR ^_^


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 02, 2008, 03:49:15 pm »
dostal po du...ie? :P
tak ogolnie rzecz biorac to najlepiej spierniczac przed palkiem :D
ale jak sie tk/sk zawezma i postanowia cie skopac panie dagger,do tego troszke szczescia w skillach to masz wybor:bsoe/return to village ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 02, 2008, 04:49:33 pm »
Cytuj
dostal po du...ie?

Nie,ale mnie draznil jak cholera.Jakbysmy walczyli normalnie to raczej tank z Summonerem za duzo nie zrobi(liczac ze bym mial buffnietego summona).


Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 02, 2008, 04:52:37 pm »
Cytuj
dostal po du...ie?

Nie,ale mnie draznil jak cholera.Jakbysmy walczyli normalnie to raczej tank z Summonerem za duzo nie zrobi(liczac ze bym mial buffnietego summona).
<3 cube rootujacy Ryla w peace zone :P (kiedy ja tez w peace zone bylem tylko na targecie go mialem ^_^)

zerknijcie panowie prosze na nazwe tego tematu, musze cos mowic wiecej?   /Reina

czemu zawsze po moich postach musisz ... nie mozesz Rylowi pobazgrac? :>

bo ja bazgram po ostatnim poscie

ale zawsze na moj wypada ... i wszystko na mnie :P

^_^
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2008, 10:53:19 am wysłana przez Reina »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 16, 2008, 07:40:16 pm »
Jaka jest różnica blowów miedzy PW a AW chodzi mi o dmg , i czy różnica w speedzie PW jest widoczna golym okiem niz u AW ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2008, 07:56:29 pm wysłana przez serdel »


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 16, 2008, 07:54:42 pm »
Po pierwsze to aaaa, miałeś krytyka skillem błąd ortograficzny i trafiłeś mnie prosto w oczy. :hu_1_2:

Różnica blowów między AW i PW? Z tego co pamiętam to wychodzi coś koło 350-400, tak na bardzo obolałe oko, sam jesteś sobie winien. No oczywiście nie liczę hexa, który obniża p.defa (-23%) przeciwnika, bo tego zwyczajnie nie zawsze będziemy mieli jak rzucić.
W speedzie? Różnica jest, ale czy taka widoczna gołym okiem? Na selfach to z pewnością, ale przy full buffach, różnicy raczej wielkiej nie zobaczysz.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 18, 2008, 01:02:33 pm »
A ja chciałem zapytać o to tzw "obejście". Jak powinno ono wyglądać i jak poprawnie je wykonywać?

Bo expie sobie teraz w catach. No i robię tak:Hex-> Mortal/Deadly blow-> klikam za przeciwnika, on mnie nawala i odwraca się w czasie gdy przechodzę "za" niego (czyli dalej mam jesteśmy "twarzą w twarz" :P) i tuż po przejściu wciskam backstaba. No i wchodzą te krytyki , mimo że backstab leci w twarz a nie w plecy. Czy to tak powinno wyglądać?. Wcześniej chciałem za wszelką cenę podejść pod mobka i walnąć backa jako pierwszego ale później to hexowanie... :/ za czesto mi przerywają.

Sorry że mówię o AW konkretnie ale chodzi mi "obejście" w znaczeniu ogólnym.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 18, 2008, 01:06:47 pm »
Nie wiem czy expiąc solo jest szansa obejść moba, walnąć backstaba i zdążyć zanim się obróci. Z człowiekiem - owszem, ale z mobem chyba nie.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 18, 2008, 03:20:11 pm »
Oczywiscie ze sie da obejsc mobka. Sa dwa sposoby na to
1. Bijesz mobka w klate klikasz za nim myszka (nie musi byc zaraz za nim mozesz daleko kliknac byleby twoja postac biegła za niego) i gdy widzisz ze twoja postac robi juz krok do przodu, czyli przestaje bic i zabiera sie do obiegania od razu klikasz BS albo inny blow nie czekajac az znajdzie sie za mobem bo to juz za pozno. Wychodzi w jakichś 65%.
2. bijesz mobka wsadzasz switch biegniesz za moba jak postac jest kolo niego wciskasz BS i już. Wychodzi w 90%
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 18, 2008, 05:34:47 pm »
zaczynijmy od tego ze używanie backstaba w pve jest bardzo głupie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2008, 05:36:45 pm wysłana przez myha »
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 18, 2008, 06:13:19 pm »
No to powiedzcie w końcu jak powinno wyglądać prawdziwe, książkowe obejście. Co trzeba zrobić, w jakiej pozycji powinie sie znajdować przeciwnik, w jakiej sytuacji najłatwiej to zastowować albo inaczej - w jakiej trzeba to zastosować itp itd
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 19, 2008, 01:12:10 pm »
zaczynijmy od tego ze używanie backstaba w pve jest bardzo głupie

No bardzo zwlaszcza jak masz party i dajmy na to tank ma na sobie agro to jasne wale w klate moba zamiast w plecy BS czy inny blow bo BS do PVE jest kitowy
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 19, 2008, 02:15:18 pm »
Przy odpowiednim wyczuciu można nawet w solo latać przy użyciu silent mova. Nie jest to wcale tak manożerne kiedy odpalamy skilla w odpowiednich momentach.
Expienie na mobach nieagresywnych to też możliwość używania BSa i głupotą jest jej nie wykorzystywać.
Swego czasu sporo expiłem z SE na aggro mobach wyglądało to mniej więcej tak, że on walił roota, mob brał go na aggro, a ja wtedy podbiegałem i waliłem w plery, potem tylko dokładał WSa, więc w większości wypadków nie musiał się nawet martwić leczeniem mojego TH. Jego buffy + odnawianie mi mp + root i WS sprawiało, że expiliśmy właściwie bez restów i naprawdę szybko to szło.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 19, 2008, 03:27:06 pm »
a po co używać do pve backstaba jak można DB który żre dużo mniej mp, używanie backstaba w pve to głupota
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 19, 2008, 04:39:07 pm »
obiegnięcie (przynajmniej ja to tak widzę):
klikasz za plecy przeciwnika, w momencie gdy jestes na wysokości przeciwnika (obok niego) dajesz backstaba, mimo, że teoretycznie zadawany jest w bok przeciwnika to land rate jest jak w plecy. Troszke praktyki i wlepienie backstaba w melee postac w 1vs1 bez detargeta nie jest problemem. Sam nie mam wiekszych problemow wlepic np. destro backstaba w 1vs1.

backstab nie jest zupelnie bezuzyteczny w PvP, zre 1,5x tyle MP co deadly a (w odroznieniu od DB) mozna dac nim krytyka (czyli obrazenia x2), nie mowie, ze warto walic same backstaby i liczyc na krytyka (ze zgimpowanym STR bedziemy miec ~20% szanse na kryta ze skilla), niemniej jednak jak nie ma sie co z mana robic to mozna. Deadly w plecy z +5dex i mortal strike ma wysoki land rate, niemniej jednak backstab ma jeszcze wyzszy :P


Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 19, 2008, 04:41:36 pm »
Cytuj
Deadly w plecy z +5dex i mortal strike ma wysoki land rate
mortal dodaje szanse na lethala

Cytuj
backstab nie jest zupelnie bezuzyteczny w PvP
ale tu jest rozmowa o PvE :D


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 19, 2008, 05:58:23 pm »
z tym mortalem to ja wciaz nie wiem ja to jest... na poczatku myslalem, ze podnosi szanse na wejscie. Tak by przynajmniej wynikalo z opisu. Pozniej dowiedzialem sie, ze wplywa na wejscie lethala (na blahu tak pisali), pozniej ktos pisal ze bullshit i ze jest tak jak ja myslalem.

jasne, chodzilo mi o pve. Widac jeszcze troszke promili zostalo...;p


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 19, 2008, 08:20:20 pm »
Ja słyszałem, że podnosi szansę na lethala (ale mniej niż skill TH), ale jednocześnie dodaje bonusy do wchodzenia blowów.
Sam już nie wiem jak to jest ostatecznie, dlatego nie gram takimi skomplikowanymi daggeram. :P
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • Plainswalker
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 19, 2008, 09:09:48 pm »
Mortal Strike - Temporarily increases your chances of making a critical strike. An equipped dagger weapon is required to use this skill.

Imo zwiększa szanse na critical strike czyli wejście blowa. na razie mialem malo PvP, a do PvE nieszczególnie go używam to nie będę się wypowiadal... poza tym gram na prive :F


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 19, 2008, 10:32:59 pm »
Ncsoft może i tak napisał, ale ludzie robili testy, okazało się, że tak nie jest.
Nie rób z ludzi grających w L2 po kilka lat idiotów, którzy nie znają opisów skilli ze strony głównej L2.

Według testów ludzi z offa, których wypowiedzi na ten temat czytałem, różnica polega na tym, że critical blow podbija szansę na lethal o około 50%, a mortal strike o niecałe 30%.

Nie wiem ile w tym prawdy, wiem, że opisy ncsoftu nie zawsze są zgodne w 100%.
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.