Witaj
Gość

Wątek: Dagerzy- prezentacja  (Przeczytany 202140 razy)

  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #700 dnia: Maj 01, 2010, 11:52:06 pm »
Krótko, a węzłowato, lepszy będzie ten, który będzie miał więcej szczęścia, klasa nie ma znaczenia. W sumie to każdy użytkownik może Ci napisać:
1. aw
2. pw
3. th

Mając 100 odpowiedzi, wybierzesz tą klasę, która miała największy %?

Fajnie, a za kronikę (~0,5 roku) wszystko może ulec zmianie  :oops:

Zależy tylko i wyłącznie od Twojego stylu gry.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #701 dnia: Maj 01, 2010, 11:57:59 pm »
Nieprawda bo:
aw>pw>th>aw
A w ogole najlepszy jest WL
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #702 dnia: Maj 02, 2010, 01:11:49 am »

A w ogole najlepszy jest WL

Blahfirmed... ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #703 dnia: Maj 02, 2010, 01:34:38 am »
raziel żaden kloc aw 8)

Chcialbym sie dowiedziec, ktory z dagerzystow najlepiej nadaje sie do malych pvp typu 3v3, 4v4 czy 5v5 jak rowniez 1v2 etc :D. Wiem, ze wszystko zalezy odmojego sila, skila przeciwnika, mojego oe skili i eq jednak biorac pod uwage, ze enemy tak samo ogarnia jak ja i ma eq na podobnym poziomie, to ktory dager bedzie sobie radzil najlepiej na takie ''gank(?)'' pvp? TH? Czy raczej nie bedzie roznicy na tej kronice ?
th ze względu na mirage, trick, switch, dash ogólnie bardziej dynamiczna postać niż pw lub aw
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #704 dnia: Maj 05, 2010, 12:10:33 am »
omg..

rownie dobrze gh odpali counter attack i sam sie zabijesz a wr dodge i mozesz sobie ciskac milion blowow a i tak nic mu nie zrobisz a on w tym czasie Cie zabije.


Zadajcie takie pytanie, na ktore kazdy zna odpowiedz... Najlepszym daggerem jest.....em JA !!! :P

A tak na serio to nie wazne kogo wezmiesz...Wazne jak ogarniesz wybrana przez siebie postac i z kim walczysz oraz to ile masz szczescia.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #705 dnia: Maj 05, 2010, 09:56:25 pm »
omg..

rownie dobrze gh odpali counter attack i sam sie zabijesz a wr dodge i mozesz sobie ciskac milion blowow a i tak nic mu nie zrobisz a on w tym czasie Cie zabije.


Zadajcie takie pytanie, na ktore kazdy zna odpowiedz... Najlepszym daggerem jest.....em JA !!! :P

A tak na serio to nie wazne kogo wezmiesz...Wazne jak ogarniesz wybrana przez siebie postac i z kim walczysz oraz to ile masz szczescia.
a jak walczysz vs mage pt ?
imo th dobry do ganków 1vs 3 itp a 9v9 aw, pw
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 10:02:29 pm wysłana przez Kazuya »
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #706 dnia: Maj 06, 2010, 01:34:23 pm »
rownie dobrze gh odpali counter attack  i sam sie zabijesz 

Chyba, że będziesz pamiętać ile counterattack trwa ( chyba 25 sekund) i licząc na swój mirage, będziesz się starać unikać przeciwnika, odliczając czas trwania CA. A jak mu się skończy to prać.

Trudne, ale trzeba próbowac wiele rzeczy.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #707 dnia: Maj 06, 2010, 01:40:35 pm »
dlatego pisze, po raz n-ty, ze najbardziej ma znaczenie jak ogarniasz Ty i Twoj enemy, jaki macie sprzet a nie jaka postac..
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #708 dnia: Maj 06, 2010, 07:49:00 pm »
rownie dobrze gh odpali counter attack  i sam sie zabijesz 

Chyba, że będziesz pamiętać ile counterattack trwa ( chyba 25 sekund) i licząc na swój mirage, będziesz się starać unikać przeciwnika, odliczając czas trwania CA. A jak mu się skończy to prać.

Trudne, ale trzeba próbowac wiele rzeczy.
ca trwa 10 sekund
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2010, 07:57:36 pm wysłana przez Kazuya »
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #709 dnia: Czerwiec 30, 2010, 10:19:36 am »
Ja akurat nienawidze AW i mam pytanie kto bylby lepszy na pvp ? TH czy PW ?
zależy od sprztutu lvl i takich tam , jak po rowno by bylo to nie wiem ale mysle ze TH


Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #710 dnia: Czerwiec 30, 2010, 11:25:21 am »
Ja akurat nienawidze AW i mam pytanie kto bylby lepszy na pvp ? TH czy PW ?
zależy od sprztutu lvl i takich tam , jak po rowno by bylo to nie wiem ale mysle ze TH
fail


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #711 dnia: Czerwiec 30, 2010, 04:05:22 pm »
Cytuj
jak po rowno by bylo to nie wiem ale mysle ze TH

Jeszcze zalezy od skilla i farta.Dlatego troche mnie w L2 draznia daggerzy ze duzo od farta zalezy bo to ze blow moze nie wejsc w plecy jest lekim failem (cos jak w fallout kiedy masz 95% szansy na trafienie,stoisz kolo typa i nie trafiasz).

Ogolnie to bym nie mowil ze x>y mozna raczej powiedziec ze ten ma przewage nad 2 bo mu mechanika bardziej pomaga (jeszcze pre C4/5 juz nie pamietam to AW byl najwieksza pipa).

BTW:Bula zajebista sygnatura xD Beke mialem z tego typa jak w zwolnionym tepie to pokazali moj szfagier powiedzial ze on tak szybko biegnie :D


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #712 dnia: Czerwiec 30, 2010, 05:54:31 pm »
Ogólnie dla dagerów przyjeło się wkładac atrybut w broń - wind/earth, a co powiecie na holy?
Holy jest tani, w pt zawsze można dostac hw od healera/rechargera i dodatkowo doprawić dance of light.
Minusem są 3 resisty, który myślę że ludzie często pomijają, ze względu na to że przyjeło sie się ze holy ma sws/bd/1 z kamaeli więc ogólnei nie warto wkładać takiego resistu.


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: -2

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #713 dnia: Czerwiec 30, 2010, 06:22:14 pm »
tylko earth/wind/fire/water bo na to enchantujesz blowy


Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze
Myślę, że po ponad roku gry, śmiało jesteśmy gdzieś w top 10 constów
ze startujac na Lancerze na przelomie lutego/marca w 2010


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #714 dnia: Czerwiec 30, 2010, 06:49:32 pm »
Na holy/dark nie można? :/


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #715 dnia: Czerwiec 30, 2010, 07:14:38 pm »
Nie można


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #716 dnia: Czerwiec 30, 2010, 07:22:25 pm »
do dual daggerow opłaca się jedynie holy
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #717 dnia: Czerwiec 30, 2010, 07:29:29 pm »
do dual daggerow opłaca się jedynie holy, ze względu na PvE
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #718 dnia: Lipiec 01, 2010, 01:37:56 am »
Cytuj
ze względu na PvE
Jak nie masz na pvp mod to moze i tak.
...


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #719 dnia: Lipiec 02, 2010, 12:32:28 pm »
Czołem!

Gram w l2 juz troche czasu (z 3 lata, nie na retailu), lecz ostatnio miałem przerwę. Zawsze grałem spellsingerem bądź Dark Avengerem, lecz teraz zmienilem server i chcialem sprobowac czegos nowego.

Po kilku przemysleniach i analizie tego w jaki sposob chcialbym grac wybrałem sztyleciarza. Tylko problem mam z rasą, pomimo tego, ze sporo poczytalem i poprzegladalem do tej pory nie wiem, którego wybrac. Raczej sklanialbym sie ku tym elfim.

Server na jakim będę grał ma rate x7, więc nie zawsze będę miał full buff, topowy sprzet i mana poty. No i trzeba będzie najpierw ten high level wkoxać, żeby potem sie poważniej pobawić. Co do supportu to pod ręką na pewną będę miał swordsingera, ale mysle ze znalezc takiego propheta czy warcryera na serverze na ktory sie przenosze problemu nie bedzie.

Najwazniejsza jest dla mnie OLIMPIADA (ponoć w GE sztyleciarz na oli nie kaleczy tak jak kiedyś, to prawda?) oraz pvp. Przewaznie bedą to jakies mniejsze bitwy: 1 na 1, 3 na 3, może party na party. Zarówno PW jak i AW podobają mi się. Nie sprawia mi rowniez problemu wyglad tych postaci, wiec tym sie nie bede kierował.

Którego poradzilibyście mi? Który jest lepszy na PvE? [bo na PvP to raczej sa bez roznicy] W czym jeden jest lepszy od drugiego i odwrotnie? Jakie sa ich atuty? (tylko nie piszcie mi takich oczywistych spraw jak AW ma wiecej STR, PW ma lepszy DEX) Tylko jakies takie porowanania skilli itp. Przypominam, że server na ktorym gram to x7.

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

P.S - A może jednak ten TH?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 01:09:40 pm wysłana przez Verdi »


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #720 dnia: Lipiec 03, 2010, 01:02:19 am »
Do expa to th > aw > pw

male pvp to imo th najlepiej sobie radzi, ma dwa detargety. Na 3rd dostaje troche po tylku bo FD > FP ale imo mirage na takie wlasnie akcje jak pt vs pt i mniej jest najlepszy.

Po 3rd WR,GH > ADV imo

Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #721 dnia: Lipiec 03, 2010, 12:08:29 pm »
Expa biorę pod uwagę w sumie w najmniejszym stopniu. Najbardziej zależy mi na tym PvP i dawaniu sobie rady na olimpiadzie. I tym, że postać do trzeciej profesji nie jest perfekcyjna na PvP tez się nie przejmuje. Najważniejsze, żeby miała kopa w przedziale 75-80, bo ponad 80 na tych ratach naprawde ciężko wbić. Ludzie mówią, że PW zadaje bardzo niskie obrazenia z tych blowów. Rzeczywiscie to jest prawda? Naprawde jest tak dużo gorzej niż u AW? Czytałem że na high levelach PW ma szanse na blowa 90%, a AW tylko 2 punkty procentowe mniej (*88%) czyli różnica nieznaczna. Za to z obrazeniami naprawde jest tak cienko?


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #722 dnia: Lipiec 03, 2010, 12:20:42 pm »
Expa biorę pod uwagę w sumie w najmniejszym stopniu. Najbardziej zależy mi na tym PvP i dawaniu sobie rady na olimpiadzie. I tym, że postać do trzeciej profesji nie jest perfekcyjna na PvP tez się nie przejmuje. Najważniejsze, żeby miała kopa w przedziale 75-80, bo ponad 80 na tych ratach naprawde ciężko wbić. Ludzie mówią, że PW zadaje bardzo niskie obrazenia z tych blowów. Rzeczywiscie to jest prawda? Naprawde jest tak dużo gorzej niż u AW? Czytałem że na high levelach PW ma szanse na blowa 90%, a AW tylko 2 punkty procentowe mniej (*88%) czyli różnica nieznaczna. Za to z obrazeniami naprawde jest tak cienko?
jeśli grasz na l2j to radze ci zrezygnować z gry daggerem
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #723 dnia: Lipiec 03, 2010, 01:01:38 pm »
Expa biorę pod uwagę w sumie w najmniejszym stopniu. Najbardziej zależy mi na tym PvP i dawaniu sobie rady na olimpiadzie. I tym, że postać do trzeciej profesji nie jest perfekcyjna na PvP tez się nie przejmuje. Najważniejsze, żeby miała kopa w przedziale 75-80, bo ponad 80 na tych ratach naprawde ciężko wbić. Ludzie mówią, że PW zadaje bardzo niskie obrazenia z tych blowów. Rzeczywiscie to jest prawda? Naprawde jest tak dużo gorzej niż u AW? Czytałem że na high levelach PW ma szanse na blowa 90%, a AW tylko 2 punkty procentowe mniej (*88%) czyli różnica nieznaczna. Za to z obrazeniami naprawde jest tak cienko?

po 78 PW bije mocniej niz TH, na oly pw,aw > th imo
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #724 dnia: Lipiec 03, 2010, 01:10:44 pm »
Jest L2DC czyli z tego co wiem praktycznie to samo co L2j, zgadza się?
W takim razie powinienem kompletnie odpuścic sobie daggera, tak?
No bo jesli rzeczywiscie będę miał się potem męczyć i narzekać, że blowy nie wchodza, blufff nie działa, a Evasion nic nie daje to lepiej powiedzcie od razu i zmienie moj wybór. Już kiedyś się przejechałem w podobny sposob tylko akurat wtedy grałem SpSem.

A jesli moje przypuszczenia sie potwierdza to jeszcze zadam krótki pytanie. Co byłoby dobrym wyborem na L2j? (aby nie Gladiator ;p)