Witaj
Gość

Wątek: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)  (Przeczytany 19601 razy)

  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 28, 2015, 09:11:34 am »
W ogóle to ten topic jest w dziale Classic RU.
Załóżcie Classic EU i tam zakładajcie tematy na temat domniemanego EU.

A bieganie podobno jest zdrowe, chociaż szybko siadają kolana  :bump:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 28, 2015, 01:37:50 pm »
czytaj ze zrozumieniem lapsie, praktyczny cap to 101,co poniektorzy za rok wbija 102 jesli do tego czasu nie bedzie nowego contentu ale to i tak zerowa przewaga, 105 jest faktyczny jako ten niby nielimitowany lecz powyzej 106 nie mozna wbic nawet komendami admina ( sprawdzone na korean pts gdzie ma sie dostep do komend gm). takze to tylko chwyt marketingowy, nie cos praktycznego co w jakikolwiek sposob bedzie mialo wplyw na gre
Chuj mnie obchodzi "praktyczny" (??) cap, jest max 105 to jest 105, a to, że Cię stary w dzieciństwie za mocno kochał, matka Cię w betoniarce kołysała, a brat deską klozetową po łbie napierdalał, wciąż nie znaczy, że musisz każdego po kolei w temacie obrażać.

Gesendet von meinem Z Ultra mit Tapatalk

Kogo obchodzi ten syf. tutaj jest temat o classic ru i czytając ten topik chciał bym  się dowiedzieć czegoś o tym serwerze a nie jakiegoś zbędnego syfu jaki można lvl uzyskać na core. Tracę czas i chęci by czytać dalej te posty wiec z łaski swojej piszcie na temat a jak nie to wypad z tad.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 28, 2015, 01:56:53 pm »
czytaj ze zrozumieniem lapsie, praktyczny cap to 101,co poniektorzy za rok wbija 102 jesli do tego czasu nie bedzie nowego contentu ale to i tak zerowa przewaga, 105 jest faktyczny jako ten niby nielimitowany lecz powyzej 106 nie mozna wbic nawet komendami admina ( sprawdzone na korean pts gdzie ma sie dostep do komend gm). takze to tylko chwyt marketingowy, nie cos praktycznego co w jakikolwiek sposob bedzie mialo wplyw na gre
Chuj mnie obchodzi "praktyczny" (??) cap, jest max 105 to jest 105, a to, że Cię stary w dzieciństwie za mocno kochał, matka Cię w betoniarce kołysała, a brat deską klozetową po łbie napierdalał, wciąż nie znaczy, że musisz każdego po kolei w temacie obrażać.

Gesendet von meinem Z Ultra mit Tapatalk

Kogo obchodzi ten syf. tutaj jest temat o classic ru i czytając ten topik chciał bym  się dowiedzieć czegoś o tym serwerze a nie jakiegoś zbędnego syfu jaki można lvl uzyskać na core. Tracę czas i chęci by czytać dalej te posty wiec z łaski swojej piszcie na temat a jak nie to wypad z tad.
Dobrze królu nie będziemy marnować twego czasu i chęci, bo one są dla nas takie istotne  :afro: Gdyby nie ten syf i trollowanie to w tym temacie nic by nie było napisane, zresztą forum byłoby bardziej "dead" :D

Ekhm, wypad z tad? A co to jest takiego to "tad"? xD
Edit: aha, 2000 przy twoim nicku mówi wszystko, pewnie jesteś tym z pokolenia "mam dysleksje, dysortografie, bo sobie załatwiłem, i uja mi zrobisz" :DDD


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 28, 2015, 03:12:33 pm »
czytaj ze zrozumieniem lapsie, praktyczny cap to 101,co poniektorzy za rok wbija 102 jesli do tego czasu nie bedzie nowego contentu ale to i tak zerowa przewaga, 105 jest faktyczny jako ten niby nielimitowany lecz powyzej 106 nie mozna wbic nawet komendami admina ( sprawdzone na korean pts gdzie ma sie dostep do komend gm). takze to tylko chwyt marketingowy, nie cos praktycznego co w jakikolwiek sposob bedzie mialo wplyw na gre
Chuj mnie obchodzi "praktyczny" (??) cap, jest max 105 to jest 105, a to, że Cię stary w dzieciństwie za mocno kochał, matka Cię w betoniarce kołysała, a brat deską klozetową po łbie napierdalał, wciąż nie znaczy, że musisz każdego po kolei w temacie obrażać.

Gesendet von meinem Z Ultra mit Tapatalk

Kogo obchodzi ten syf. tutaj jest temat o classic ru i czytając ten topik chciał bym  się dowiedzieć czegoś o tym serwerze a nie jakiegoś zbędnego syfu jaki można lvl uzyskać na core. Tracę czas i chęci by czytać dalej te posty wiec z łaski swojej piszcie na temat a jak nie to wypad z tad.
Dobrze królu nie będziemy marnować twego czasu i chęci, bo one są dla nas takie istotne  :afro: Gdyby nie ten syf i trollowanie to w tym temacie nic by nie było napisane, zresztą forum byłoby bardziej "dead" :D

Ekhm, wypad z tad? A co to jest takiego to "tad"? xD
Edit: aha, 2000 przy twoim nicku mówi wszystko, pewnie jesteś tym z pokolenia "mam dysleksje, dysortografie, bo sobie załatwiłem, i uja mi zrobisz" :DDD

Możesz sobie domyślać się czego chcesz, wali mnie to. Ale jak czytam te 76 stron i w większości czytam takie bzdety o lvlu na core czy inne komentarze nie wnoszące o temacie to mnie pomału irytuje. Takie tasiemce tematy powinny być zamykane. A co do Pana to widać typowego Trola forumowego. Więcej jadu niż treści.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 12, 2015, 01:12:43 pm »
Oj dziecko, dziecko. Nie będę z tobą dyskutował, bo dostaję ostrzeżenia, a ty, przy całej swojej wulgarności i opryskliwości dalej hasasz po tym forum jak dzika świnia w burakach. Idź się przytul do admina, ode mnie wara.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2015, 01:14:50 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 12, 2015, 01:28:20 pm »
Oj dziecko, dziecko. Nie będę z tobą dyskutował, bo dostaję ostrzeżenia, a ty, przy całej swojej wulgarności i opryskliwości dalej hasasz po tym forum jak dzika świnia w burakach. Idź się przytul do admina, ode mnie wara.

Do nikogo sie nie przytulam a adminow nie znam, moge napisac ze sa pedalami i usuna ten topic ale twojej glupoty i syndromu "Macierewicza" nikt nie usunie.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 12, 2015, 01:35:57 pm »
Oj dziecko, dziecko. Nie będę z tobą dyskutował, bo dostaję ostrzeżenia, a ty, przy całej swojej wulgarności i opryskliwości dalej hasasz po tym forum jak dzika świnia w burakach. Idź się przytul do admina, ode mnie wara.

j.w.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 14, 2015, 07:06:59 pm »
/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2015, 07:39:17 pm wysłana przez AROO »


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 14, 2015, 09:22:43 am »
wez czlowieku kuzwa idz na core i graj boxami to tam sie nadajesz


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 14, 2015, 09:40:25 am »
wez czlowieku kuzwa idz na core i graj boxami to tam sie nadajesz
Skąd w Tobie tyle agresji? Grzecznie się tylko pytam bo nie wiem. Wystarczyło powiedzieć, że można albo że nie...


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 16, 2015, 08:48:05 pm »
10 euro za miesiac za tak stara gre to thx nara, nie wiem zkad robili jakis bilans czy jak wyliczali cenne ale patrzyli pewnie na niemcow ktore huja robia i siedza na zasilkach

godzina pracy w normalnym kraju, nie przeszadzaj


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 17, 2015, 08:52:15 am »
godzina pracy w normalnym kraju, nie przesadzaj ...

maxtorek, ciekawe w jakim Ty "normalnym" kraju pracujesz  że masz 40+zł. na godzinę

jeszcze  powiedz  że masz  te 40+zł. na godzinę netto



  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 17, 2015, 09:46:04 am »
Dodatkowo dochodzi, że wg google płaca minimalna w np. Niemczech to 8,5 EU za godzinę czyli przy 40 godzinnym tygodniu pracy 1360EU/mc. Czyli niecała godzina pracy w miesiącu. W Polsce płaca minimalna to ~1285zł netto/mc czyli abonament będzie kosztował około 5,5 godziny pracy.

Przy liczeniu dla Niemiec mogłem się pomylić ponieważ uwzględniłem pierwszy wynik z google nie doszukując się czy to netto czy brutto ale chodziło o zoobrazowanie różnicy.

maxtorek, Spokojnie, na zachodzie około godziny, u nas około 5 :)


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 17, 2015, 11:10:23 am »
Drama jak za komuny. Nie stać cie by grać Pay to Play te 35 zł bo tyle wychodzi na 3 miesiące to idź na core na free to play* / pay to win.
* konto premium 35 zł, miesięczna data by mięć kasę na coś 30zł - 100zł
Prosta matematyka tak czy siak by grac na Core musisz kupić premium bo bez tego to się nie gra tylko wegetuje.
...............
A poza tym lepiej nie kupuj premium na classicu bo foha walniesz po 2 dniu bo bez ss bić nie będziesz no bo jak to .......... unstack ect..............


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 17, 2015, 11:24:27 am »
godzina pracy w normalnym kraju, nie przesadzaj ...

maxtorek, ciekawe w jakim Ty "normalnym" kraju pracujesz  że masz 40+zł. na godzinę

jeszcze  powiedz  że masz  te 40+zł. na godzinę netto

W UK 40pln to minimalna stawka za godzine, w DE standardowa dla niewykwalifikowanych pracowników fizycznych - to są całkiem normalne kraje. O skandynawii nawet nie mówię. I tak - to są płace netto.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2015, 11:26:54 am wysłana przez blacktyger »
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 17, 2015, 11:26:42 am »
Może niech każdy forumowicz oddaje 2-3% wyfarmionej adeny, którą będziemy sprzedawać na allegro aby utworzyć fundusz dla tych z największym bólem dupy o te 40zł  hahaha

Taki podatek dochodowy dla Polaczków w L2  :oops:


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 17, 2015, 11:28:54 am »
Zmieńcie temat tej gówno burzy :)


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 17, 2015, 12:15:39 pm »
A tak zupełnie serio to wynajęcie dobrej maszyny bądź jej kolokacja w Eu jest sporo droższe niż w Ru do tego pracownicy itp... W skrócie, utrzymanie serwerów EU jest droższe niż RU.

A są już potwierdzone info czy data 15 grudzień to start pełny czy dla preordera?


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 17, 2015, 12:47:56 pm »
A tak zupełnie serio to wynajęcie dobrej maszyny bądź jej kolokacja w Eu jest sporo droższe niż w Ru do tego pracownicy itp... W skrócie, utrzymanie serwerów EU jest droższe niż RU.

A są już potwierdzone info czy data 15 grudzień to start pełny czy dla preordera?
~

EU i RU stoja z tego samego miejsca, gdzies u szwabow chyba. HWDP innovie #10ETODUZO #JESTECEBULA
TOP player z Polshy PepsiQQ "gracze w naszym cp to topka eu, takze jak liczysz ze fakt ze bocimy oznacza = brak skilla, to sie zdziwisz:D"


Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 17, 2015, 12:58:49 pm »
godzina pracy w normalnym kraju, nie przesadzaj ...

maxtorek, ciekawe w jakim Ty "normalnym" kraju pracujesz  że masz 40+zł. na godzinę

jeszcze  powiedz  że masz  te 40+zł. na godzinę netto

np. w Polsce, po prostu jego umiejetnosci sa tyle warte? Jak idziesz po szkole sredniej do biedronki, gdzie nie potrzeba zadnych umiejetnosci to pracujesz za tyle ile Twoja praca jest warta.

Bylo sie uczyc, zamiast dupe przed kompem tuczyc.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 17, 2015, 04:09:14 pm »
godzina pracy w normalnym kraju, nie przesadzaj ...

maxtorek, ciekawe w jakim Ty "normalnym" kraju pracujesz  że masz 40+zł. na godzinę

jeszcze  powiedz  że masz  te 40+zł. na godzinę netto

46f dziennie do reki masz w uk pracujac za minimalna, czyli byle gowniana robota.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 01, 2015, 04:19:30 pm »
.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 02, 2015, 05:35:25 pm »
.del
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2015, 05:38:37 pm wysłana przez Anjay »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 03, 2015, 09:20:47 pm »
Nadszedł czas, aby nazwać nasz nowy serwer... ogłosiliśmy małą ankietę i czekamy na wasze głosy oraz propozycje.
Przekaż nam swoją opinię! Zagłosuj!

W pierwszym etapie zapraszamy do wyboru tematu nazwy serwera. Następnym krokiem będzie głosowanie na konkretną nazwę w wybranym temacie.

Pierwszy etap trwać będzie do 8 grudnia :)

W tym wątku znajdziecie więcej informacji: https://4gameforum.com/threads/540855/


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 21, 2015, 12:24:04 pm »
w czolowce servera nie bedziesz wiec nie ma co nastawiac sie na OP klasy w tej kronice.

Jak nie masz ruskiego paszportu to ty też nie bedziesz, nie ma sie co oszukiwać bo ich w farmie nie prześcigniesz nawet grając 10h+ dziennie.


Co do klasy, nie rozumiem tych dywygacji nad wyborem klasy. Grasz tym co ci sprawi przyjemnosc. Co z tego że jedna klasa idzie latwiej expic jak potem po kilku tygodniach farmy stwierdzisz ze to jednak nie jest to... i co wtedy? nowa postac? :D lepiej rob Tanka jak lubisz i ogarniasz ta postac nic potem zalowac. a o pt to bym sie nie martwil na tej kronice.

poza tym jesli co drugi bedzie gral archerem/sh/necro to tym bardziej tank bedzie ich niezle kosil.

ja z kumplami ide trio bd/sws/dd i głownie for fun bez puaczu czy ta klasa bedzie sie dobrze farmic czy nie.



AIM HIT DESTROY >aHd<