Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182703 razy)

  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5375 dnia: Grudzień 02, 2010, 12:52:43 pm »
:D forum zyje  :shock: zapowiada sie dluzsza draqma?:P
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5376 dnia: Grudzień 02, 2010, 01:07:21 pm »
Eido hipokryto jesli w moim wieku byles jeszcze w gimnazjum to zazdroszcze Twojego wyksztalcenia  Niestety zmarla rok temu dla Twojej informacji.
Swoja droga Koniu czy ty masz prawo ustanawiac kto jest kim (klamca/zlodziejem) sluchaj sie grzecznie rozkazow woznicy bo jestes zwyklym elo-flamerem, ktory tylko krzyczec potrafi. Pa zabrac ze soba za 10 dni?- qrcze Ty to masz fantazje- odejdz od kompa, serio (przyda Ci sie).

« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2010, 01:10:00 pm wysłana przez qba1987 »


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5377 dnia: Grudzień 02, 2010, 01:12:01 pm »
Zadam ci 2 podstawowe pytania. Czy mówiłeś ze kryształu nie ruszysz? i czy kryształ zabrałeś? i wszystko będzie jasne


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5378 dnia: Grudzień 02, 2010, 01:22:03 pm »
Zadam Ci tez  pytania czy powiedzialem Ci na vencie ze chce zebys mi oddal za PA bo zachowales sie nie fair czy wzialem sobie krysztalek ot tak dla funu?
i czy to nie Twoje slowa "nie masz PA wiec kup sobie a my bedziemy reorganizowac pt bo bez PA bedziesz obnizal dropa-to wymog"

swoja droga kto mnie zaczal na waszym elo-forum wyzywac zanim byla ta akcja? oczywiscie Twoj wierny rzucajacy sie na kazdym kroku elo-osiolek

BTW nie muisz na nie odpowiadac bo i tak sklamiesz zeby to ladnie wygladalo przy kolegach (yyyy qrcze jakich kolegach ^^ )

na 2 odpowiem nie klamiac bo wiem ze Ty na moje bys sklamal gejowaty forfiterze

1Nie mowilem ze nie rusze krysztalu bo przyszedl na konto przez przypadek jak juz mnie wywalales z pt a ze wtedy rekompensowalo mi to PA to nie musialem juz bynajmniej z Toba gadac o tym ze chce zebys mi oddal siano. Mozesz mnie oskarzac o zabranie 7kk czyli roznicy pomiedzyPA a tamta cena krysza o czym poinformowalem Lempa ze moge mu to wyslac na konto lub moge wyslac to kabulkowi. On bynajmniej ze mna normalnie to na pm wyjasnial a nie wyzywal.

2 wziolem krysztal o czym Ci mowilem i powiedzialem ze jak oddasz mi za PA to Ci go zwroce ale Ty uniosles sie koniku duma wiec teraz placz sobie w stajni ze ceny za krysz sa wate 2 miesiace gry a nie miesiac ... kto mogl przewidzic panie wszechwiedzacy

« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2010, 01:36:21 pm wysłana przez qba1987 »


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5379 dnia: Grudzień 02, 2010, 01:36:49 pm »
Ty jesteś albo debilem , albo ja jestem schizofrenikiem. W tym wypadku stawiam na to 1, bo nigdy nie mówiłeś mi ze kradniesz kry za jakieś śmieszne pa które sam sobie kupiłeś bez przymusu. Nikt nigdy ci nie mówił ze pa to wymóg, mówiłem "ze pa bardziej się przyda tobie niż nam, bo to ty tracisz nie my"!!!!!!!! A o krysztale się dowiedziałem dopiero jak się o niego spytał kabulek.Choć nie wiem jak bardzo byś usprawiedliwiał swoja kradzież, ona nadal pozostanie kradzieżą. Umowa była jasna grasz czuj się jakby postać była twoja nie grasz, wylatujesz z postaci, nie grałeś wyleciałeś wiec kto tu był nie fair. Zaraz powiesz ze grałeś aktywnie, umowy żadnej nie było i ze postać mieliśmy ci dać za darmo, i ze wszyscy cie skrzywdzili a ty byleś jedynym super porządnym. jesteś kłamcą i złodziejem i w dodatku kłamstwami się dalej chce wymigać.

I jeszcze twoj post z forum:
"Ok z racji tego ze gram jak gram to oszczedze Wam czasu i mozecie szukac operatora dla Necro- bardzo dziekuje za dana mi szanse i doceniam :)
Jednak gra nie jest moim priorytetem a w zaistnialych ostatnio sytuacjach trudno wybierac gre- jesli ktos tego nie zrozumie to jego problem (zero aluzji i czas PRZYSZŁY).
Tak jak napisalem chcialbym nim pograc jeszcze do 1 pazdziernika z racji oplacenia przeze mnie PA. Czy wyrazacie na to zgode? oczywiscie jesli znajdziecie operatora to no problem- nie robi mi kilka dni np skonczenie gry np 28 wrzesnia.
Oczywiscie nie bede sie Wam wcinal do gry w Waszych godzinach lecz chcialbym zrobic necrusem oly i wyciagnac kilka bookow zeby chociaz wymienic AM z darkiem na wind bo dark mi sie nie przyda...

PS. sorry ze robie to tak na forum ale serio zle sie czuje i nie wejde dzis do gry ani nie mam czasu na dlugie wyjasnienia na VC - mysle ze w 100% to rozumiecie."

Książki z oli tez sobie wziąłeś było ich wystarczająco by odzyskać za pa, ale tobie było mało to sobie zawinąłeś kryształ
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2010, 01:47:48 pm wysłana przez Eido »


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5380 dnia: Grudzień 02, 2010, 01:57:06 pm »
Chloptasiu nie denerwuj sie tak  :o spodziewalem sie takiej Twojej odpowiedzi ale co mi tam Twoje zdanie jest gowno warte i tego nie zmienisz. Ty mi zarzucasz ze za brak aktywnosci wywaliles mnie z pt a sam dowiedziales sie o krysztalku nalezacym do pt 2 miechy pozniej? kurcze ale Ty jestes elo-super aktywny pt liderze :) Nie, nie gralem aktywnie ale bylem online na akcjach obowiazkowych np. Tiat o ktorym sam tyle pisales a ze mialem inne rzeczy na glowie to ups. Byla umowa ze jak gram mam sie czuc na postaci jak na swojej ale ze mnie wywaliles z pt z dnia na dzien to niestety ale mi ta gre uniemozliwiles co z polaczeniu z tym ze WYMAGALISCIE ode mnie PA i pewnych itemkow, ktore musialem sobie kupic zeby postac ubrac, ups a moze tak nie bylo ? Nie nazywaj mnie debilem pajacyku pls bo mnie rozsmieszasz tymi odzywkami. Mysle ze to wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie chcialem tylko porozmawiac z Toba normalnie ale udowodniles mi ze z Toba tylko da sie gada przy Wigilii jak czlowiek ze zwierzakiem. Przykro mi za Ciebie i ludzi Twojego pokroju bo jestes przodowym krzykaczem jednak daj se juz z tym siana...

PS. wytluscilem Ci co najwazniejsze elo-misiu.
PS2. no dokladnie popsilem o mozliwosc gry i jej nie dostalem bo zarzucales mi brak aktywnosci wiec sorry.
PS3. Nie oskarzaj mnie pajacu o kradzierz ksiazek bo wyraznie umowilem sie z KABULKIEM ze ksiazki za oli sam sobie odbierze. Wiec mnie w to nie wciagaj , ze macie pasy na konto dzielone to nie moja wina!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2010, 02:01:08 pm wysłana przez qba1987 »


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5381 dnia: Grudzień 02, 2010, 01:57:33 pm »
dzieciaki znowu zala sie na forum ehhh....


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5382 dnia: Grudzień 02, 2010, 02:03:25 pm »
kiedy z kłamcą i złodziejem nie da się normalnie gadać, jak ty piękne wszystko przekręcasz.... zanim dostałeś postać jak szukaliśmy operatora było napisane , ze wymagany swój sprzęt, wiec dobrze wiedziałeś co robisz złodziejaszku


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5383 dnia: Grudzień 02, 2010, 02:07:34 pm »
Eido-Elo misiaq:



Uploaded with ImageShack.us
i zabierz swoje pajacykowo-polaczkowatą teorię ze sobą...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2010, 02:14:52 pm wysłana przez qba1987 »


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5384 dnia: Grudzień 02, 2010, 02:20:59 pm »
Ziew, nie możecie się przynajmniej porządnie pocisnąć, a nie jakieś opery mydlane odstawiacie?
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5385 dnia: Grudzień 02, 2010, 02:27:18 pm »
ja juz wszystko powiedzialem reszte niech sobie konik przemysli


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5386 dnia: Grudzień 02, 2010, 02:37:22 pm »
ja juz wszystko powiedzialem reszte niech sobie konik przemysli

Jaka szkoda, myślałem, że ucieszysz publikę "Mody na dramat" kolejnym odcinkiem ich ulubionego serialu :)
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5387 dnia: Grudzień 02, 2010, 03:38:56 pm »
Ziew, nie możecie się przynajmniej porządnie pocisnąć, a nie jakieś opery mydlane odstawiacie?
wtb ryjek + axex + eror tim  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5388 dnia: Grudzień 02, 2010, 05:13:44 pm »
Ziew, nie możecie się przynajmniej porządnie pocisnąć, a nie jakieś opery mydlane odstawiacie?
wtb ryjek + axex + eror tim  :D
z axexem dramy nie bylo - tylko smiech z lez farmera, za to z ryjkami dobry flame byl :D :D :D
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5389 dnia: Grudzień 02, 2010, 06:19:37 pm »
donk poczul sie obrazony, ze go ari nie wymieniles  :noob: i juz musial zrobic attention whore ;d
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5390 dnia: Grudzień 02, 2010, 06:37:19 pm »
sorri  :beksa:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5391 dnia: Grudzień 02, 2010, 06:43:15 pm »
Ziew, nie możecie się przynajmniej porządnie pocisnąć, a nie jakieś opery mydlane odstawiacie?
wtb ryjek + axex + eror tim  :D
z axexem dramy nie bylo - tylko smiech z lez farmera, za to z ryjkami dobry flame byl :D :D :D

Zza czasów ryjka nie wiem jak było, ale kiedy zacząłem tu grać, to w sumie z ciebie jako "factora" co ma najwięcej do powiedzenia i skomentowania każdego tematu, śmiech był lepszy niż Azexa ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5392 dnia: Grudzień 02, 2010, 08:27:04 pm »
Biedny Kabulek. Najpierw mu koleso zajebal amke i nie oddal bo juz nie jest w nim conscie, potem jego kryszem oplacaja sobie pa. To takie smutne.  :? :? :?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5393 dnia: Grudzień 02, 2010, 08:27:54 pm »
<sad panda>
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5394 dnia: Grudzień 02, 2010, 08:55:25 pm »
tym bardziej ze to koles z twojego party zajebal mu amke  :oops:

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5395 dnia: Grudzień 02, 2010, 08:59:57 pm »
tym bardziej ze to koles z twojego party -_-' mu amke  :oops:

w sumei mogłem sam za ciebie tego posta napisać, bo aż oczywistą oczywistością było, że to napiszesz. W zasadzie to podtrzymuj swoją niedawną tradycję i ciśnij dalej, że pewnie sam jestem złodziejem itd ; )

Tak żeby było jasne. Nie znam sprawy (tylko jakieś ogóły od kilku osób, których nawet wcześniej nie znałem, a sam Kabulek nic mi nei pisał), nie mieszałem się w to i załatwiajcie takie sprawy między sobą, bo nieładnie mieszać w to osoby postronne.

Możecie cisnąć tu ten flame dalej, chętnie poczytam
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5396 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:18:35 pm »
Lider const nie jest osoba postronna i miedzy innymi takie sprawy powinien wyjasniac ..
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5397 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:21:08 pm »
tak, ale nie będę się odwoływał do czegoś, co było zza czasów gdy nie byliśmy w party. Gdyby cokolwiek się działo (bo ja dalej nie znam szczegółów, a sami najbardziej zainteresowani jak Kabulek milczą) kiedy to ja byłem jego PL-em, to bym reagował.

Co mogę powiedzieć ze swoich obserwacji?

Mam do niego zaufanie, ma passy na moją postać, ma zaufanie członków party.

Co sądzę o całej sprawie? Patrz 2 zdania wyżej.

Tyle w tym temacie ode mnie, czekam na dalszy rozwój sytuacji ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5398 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:22:54 pm »
Alarion uwazaj, bo przysla Ci wezwanie na przesluchanie o ta amke, bo jestes liderem consta  hahaha
jak Ty wychowujesz swoich ludzi?!  hahaha
wali wam sie w baniach juz od tej gry :D
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5399 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:24:15 pm »
Ziew, nie możecie się przynajmniej porządnie pocisnąć, a nie jakieś opery mydlane odstawiacie?
wtb ryjek + axex + eror tim  :D
z axexem dramy nie bylo - tylko smiech z lez farmera, za to z ryjkami dobry flame byl :D :D :D

Zza czasów ryjka nie wiem jak było, ale kiedy zacząłem tu grać, to w sumie z ciebie jako "factora" co ma najwięcej do powiedzenia i skomentowania każdego tematu, śmiech był lepszy niż Azexa ; )
oh snap flejmuje mnie random od epic a grade movie, me qq ok.
za czasow ryjka bylo tak ze byly 2 dobre polskie const, potem bylo juz tylko jedno a obecnie nie ma nic
a teraz wszyscy razem wall of <sad panda>  hahaha
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/