Witaj
Gość

Wątek: Tyrant vs Destroyer  (Przeczytany 13296 razy)

Tyrant vs Destroyer
« dnia: Maj 26, 2007, 04:59:51 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2007, 04:27:07 pm »
walka jako destro z tyrantem jest dość prosta ale jeśli tyrek jest doświadczony to zrobi tak spowolni nas i potem ownuje blasterami kiedy mana mu się skoniczy wtedy my jesteśmy na + ponieważ w zwarciu tyrant jest kiepski a destro to mistrz zwarcia raz po raz możemy próbować wbić stun ale tyrek to ork więc robienie tego jest mał efektywne wiadomo jeśli nasze hp spadnie nam prawie do 30% to wżucamy rage następnie mamy te 30% i wbijamy frenzy i batle roar używamy skili jesli mamy łuk to sprawa zależy od krytyka jeśli nie i dojdzie do tego 30% poraz kolejny to robimy tak czekamy aż spadnie do 20% i wtedy guts i jedziemy do konica(ale w 90% przypadków do guts nie dojdzie :wink: ) ogólnie walka z tyrantem jest dość  prosta i nie potrzeba nam wielkich wyśiłków żeby ją wygrać :P PS polecam jak mamy do dyspozycji a grade armor to polecam majestic (stunu brak :P)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2007, 04:31:34 pm wysłana przez zulek »
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2007, 04:48:23 pm »
Tak tylko ze w C4 kumpel destro od mojego tyra dostawal za 800 a w C5 dmg wzrosl i zmalal koszt :P

A luk i frenzy w C5 to dupny pomysl ^^


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2007, 05:12:28 pm »
Tyrek vs Destro w C4--> Destro wygra dzieki frenzy + łuk, w C5 jednak juz wygra Tyrant, Destroyerowi nie uda mu się go dogonić, dostanie cripple i nawet zealot mu nie pomoże, Tyrek przeczeka to na rabbicie i wykończy Destra blasterkami, ktore to są naprawdę silne tak jak Ryl to wcześniej zauważył :P

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Tyrant Forever
Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 23, 2007, 10:52:38 pm »
zulek twoja taktyka sie sprawdza w c4 najlepiej w c5 to juz inna sprawa

Opisze wam walkę z destro tyrantem
rozpoczynamy walkę od slowa następnie jedzemy dystansowy az nam mana zejdzie do okolo 200-220 zaraz napisze dlaczego
w tej chwili destro powinen jechać na zealocie + frenzy my wlanczamy rabbita poprostu chcemy zyskac na czasei az zealot sie skonczy trwa tyle samo co rabbit 60s  wtedy jedzemy w zwarcie nietracimy many tylko bijemy normalnie kiedy mamy tAK okolo
1/2hp wlaczamy bizona a nastepnie bijemy bez zadnych skilli(oszczedzamy mane) do poki nam hp nie spadnie do 30% wtedy wykorazystujemy nasza oszczedzona mane na zealota i wykanczamy krytykami

po 3 profce tyrant daostaje ragging force wtedy jest o wiele latwiej


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 19, 2007, 10:44:20 am »
i jeszcze weźmy pod uwage czy walka jest na full buffie czy nie...
tyrek w c5 jak jest na full buffie to łyknie destro na luzaku... w klanie juz sprawdzalismy (mamy obydwoch na ok 70lvl)


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 22, 2007, 11:15:54 pm »
Bierzesz tyrantem łuk, wrzucasz cripple najpierw dla destro, włączasz pumę, FF i łukiem ładujesz że głowa mała... na full buffie jak kałasznikow.
Czysta teoria, ale i tak można, każdy sposób na wykorzystanie przewagi w speedzie jest dobry :D
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 23, 2007, 02:36:16 am »
bezsensu łuk :P wystarcza fisty... tylko zastrzezenie ze tyrek bedzie v.high lvl i bedzie na full bufie


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 07, 2008, 08:22:27 pm »
Odświeżam, prosze o wynik ;) : Destro i Tyrant na tym samym lvl, bez bufów. Interlude. Z punktu widzenia DESTROYERA
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 07, 2008, 09:13:13 pm »
Odświeżam, prosze o wynik ;) : Destro i Tyrant na tym samym lvl, bez bufów. Interlude. Z punktu widzenia DESTROYERA
Walka przed 3e trzecia klasa : destro przegra.
3cia klasa : destro przegra
Ofc zakladając że gracze to nie n0bzy, maja podobne eq itd.
Destr. wlaczy zealota+frenzy, a tyrek cripple, odbiegnie i dobije z blasterów ew. z luku.
Jedyna (imo) szansa dla destra - stun+frenzy+zealot. Ale raczej to trudne.
Natomiast w ct1 może być nieźle bo destro dostaje coś a'la dash (ale na ct1 się nie znam i nie wiem wtf. tylko słyszałem że osiąga ~196+spd na ww2)


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 10, 2008, 01:32:42 pm »
Odświeżam, prosze o wynik ;) : Destro i Tyrant na tym samym lvl, bez bufów. Interlude. Z punktu widzenia DESTROYERA
Walka przed 3e trzecia klasa : destro przegra.
3cia klasa : destro przegra
Ofc zakladając że gracze to nie n0bzy, maja podobne eq itd.
Destr. wlaczy zealota+frenzy, a tyrek cripple, odbiegnie i dobije z blasterów ew. z luku.
Jedyna (imo) szansa dla destra - stun+frenzy+zealot. Ale raczej to trudne.
Natomiast w ct1 może być nieźle bo destro dostaje coś a'la dash (ale na ct1 się nie znam i nie wiem wtf. tylko słyszałem że osiąga ~196+spd na ww2)

dash ? :o jezeli to nie jakies nocne majaki to destro > all ... skad takie info posiadasz? da ktos jakis link ?

eeee z tego co ja znalazlem to niezla kupa ... frenzy nerfniety ... 6 krotnie ... vamp z pole nerfniety ... 5 krotnie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2008, 01:58:32 pm wysłana przez walker »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 10, 2008, 02:10:07 pm »
gdzies ktos kiedys wrzucal screen z jakimis koreanskimi krzakami i ze skilem "over the body" czy jakos on sie tam nazywa podobnie no to ponad 190 speed destro mial :D


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 10, 2008, 03:47:33 pm »
vote for tyrant, cripple ftw.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 10, 2008, 04:42:50 pm »
no dokladnie, byle criple wsadzic (a wchodzi dosc ladnie jako ze to fizyczny debuf i nie ma w zasadzie zadnych resistow na slow :D) tuz przed frenzy i po zawodach, destro w zaden sposob nie dogoni tyranta (a jak by nawet jakims cudem probowal to walimy wolf totem i juz nie ma szans) a ten go spokojnie z dystansu wykonczy


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 10, 2008, 04:43:35 pm »
fajnie ale co to nam da skoro frenzy zamiast 300% będzie dodawac 50 % .... mam nadzieje ze to over the body jakis przyzwoity boos wniesie . Destro bez frienzy to juz nie destro ...
edit :
Summary:
1 Minute Duration
60 Minute Reset at 300 ATKSPD (1/2 hour at 600 atkspd and so on)
Can be activated at any time and consumes 100% of remaining CP.

+15% PATKSPD
+25% PATK
+25% PDEF
+20 Runspeed
+30% HP MAX (does not heal health gained this way)

koreańce ....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2008, 05:17:18 pm wysłana przez walker »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 11, 2009, 10:20:15 am »
Witam
Czy ktoś może mi powiedzieć jak Ja grając Tyrantem mam pokonać destro na oli??
Nie mogę do niego podejść bo ma gutsa lub frenzy... więc przed nim uciekam na króliku.
Lecz on ma łuk a ja niemam się gdzie schować..łuku niemam... Jak sproboje podeść zmieni broń na miecz i leżę....
Jakieś porady , propozycje?


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 11, 2009, 12:54:37 pm »
Bison+zealot+sonic barrier+kombinacje z talizman of invincibility, inaczej nie wygrasz
:O


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant vs Destroyer
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 30, 2012, 11:31:46 pm »
Interlude:
Napiszę o Tyrancie bardziej ponieważ aktualnie nim gram, Opis pvp jedynie na olly a raczej jak u mnie to wygląda:

A więc tak, szanse z destro mamy jeżeli nie jest na prefrenzy(czyli nie ma frenzy już na start mówiąc ogółnie) chociaż doświadczony destroyer w walce z Tank/Tyrant/Glad powinien włączać Guts+Zealot+Rage, a więc moja taktyka wygląda tak

PREFRENZY:
Odpalamy Bizona już na start nie ma sensu ogra ponieważ kiedy destro jest na prefrenzy nawet nie zdążymy załadować Bizona, kiedy mamy ogra, podbiegamy i uderzamy [Soul Breaker(szansa na stuna) -> Huriccane Assult -> Burning Fisty - > Force Blaster -> Soul Breaker i powtarzamy, NIE UŻYWAMY POD(Pounch of Doom) jeżeli się zestunujemy to już po nas, jeżeli mamy mało hp włączamy Zealot najpierw potem jak już mamy bardzo mało to Barriera(może być tak że DESTRO zadaje nam ogromny DMG to włączamy najpierw barrier) i dopiero używamy POD! jeżeli wejdzie crt(Bizon + Zealot) to walka wygrana.

PREGUTS:
Odpalamy zamiast Bizona to Ogra i podobnie jak z prefrenzy.

Teraz ciekawostka, jeżeli Destro nie ma prefrenzy to już przegrał(gdy go zbijemy do frenzy włączamy barriere i przez 10sec nie ma szans abyśmy go nie zabili, bynajmniej ze mną tak jest. Mogę się pochwalić że ogarniam Tyrka bardzo dobrze i nawet czasem wygrywam z summonerami którzy wszystkich wymiatają.

Teraz EQ:
Oczywiście przydatne epiki(najważniejsze Ant Queen i Baium razem mamy 30% do crt damage)
Draconic Set
Fisty Health(w starciu z destro i podobnymi, na daggerów dobrze mieć crt stun, chociaż mi się jeszcze nie przydały żaden dagger mi nie zbił jeszcze CP i już leżał)
Łuk - Wiele osób robi błąd! nie ma najmniejszego sensu kupować łuku na TYRANTA! mamy skille od tego, Force Baster i Force Storm(jeżeli nie mamy many używamy Raging Force(z używa tylko 5MP i robi spory DGM!), dobre na BP, i innych którzy palą mane, również dzięki temu skillowi żaden BP ze mną nie wygrał)

wiem że odkopałem temat, ale nowicjuszowi który przegląda to forum na pewno się przyda.