Witaj
Gość

Wątek: Overlord vs Destroyer  (Przeczytany 15022 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 08, 2007, 03:30:19 pm »
Nie mówcie, że na L2j wszystko musi być zjechane... Jeszcze 2 lata temu tak było, ale od roku powstaje wiele serverów z dobrze poustawionymi, że tak powiem szufladkami.

Jeszcze poza topiciem będę bronił Wozka, z jego "spontanicznym" regenerowaniem życia.
Jak on sam stwierdził użył bardziej naukowej wersji tego słowa i to sprawia, że ma rację. Nie możemy uznawać w języku polskim słów jedynie w podstawowej formie. W Polskim jest masa pułapek.

A ja chcę zobaczyć jak zabijasz Ol'a z łuku na 4 strzały.... I chcę zobaczyć w jaki sposób dogonisz Ol'a... Już nie pamiętam do kogo się zgłaszam...


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 08, 2007, 09:58:56 pm »
Nie mówcie, że na L2j wszystko musi być zjechane... Jeszcze 2 lata temu tak było, ale od roku powstaje wiele serverów z dobrze poustawionymi, że tak powiem szufladkami.

Jeszcze poza topiciem będę bronił Wozka, z jego "spontanicznym" regenerowaniem życia.
Jak on sam stwierdził użył bardziej naukowej wersji tego słowa i to sprawia, że ma rację. Nie możemy uznawać w języku polskim słów jedynie w podstawowej formie. W Polskim jest masa pułapek.

A ja chcę zobaczyć jak zabijasz Ol'a z łuku na 4 strzały.... I chcę zobaczyć w jaki sposób dogonisz Ol'a... Już nie pamiętam do kogo się zgłaszam...

No to co do "spontanicznego" regenerowania życia,  to go nie zrozumiałem... niech Wam będzie... bo po prostu do tego stwierdzenia bardziej mi(u destro) pasuje użycie BattleRoar... ale nvm.

OLa można zabić z łuku na 4 strzały... szczególnie w robe... ale nie będąc destro, i tylko wtedy gdy OL zapomni o SoulGuardzie xF

OLa w C5 dogania się na zealocie...
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 08, 2007, 10:40:16 pm »
I tu kolejna niespodzianka.
Ol nie zapomina o Soul Guardzie. W c5 rage i frenzy nie działa na łuk i uwaga... Ol może wyciągnąć 11k wytrzymałości... Ale to jest dość trudne do osiągnięcia. Ja mówię o self buffach ale hmm z wykorzystaniem aspektów gry, jednak bez Valakas Necklace.

Kolejna niespodzianka. Ol posiada 2 spowolnienia... Hmm zazwyczaj przynajmniej jedeno się używa...


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 09, 2007, 12:26:32 am »
I tu kolejna niespodzianka.
Ol nie zapomina o Soul Guardzie. W c5 rage i frenzy nie działa na łuk i uwaga... Ol może wyciągnąć 11k wytrzymałości... Ale to jest dość trudne do osiągnięcia. Ja mówię o self buffach ale hmm z wykorzystaniem aspektów gry, jednak bez Valakas Necklace.

Kolejna niespodzianka. Ol posiada 2 spowolnienia... Hmm zazwyczaj przynajmniej jedeno się używa...

Nic "niespodziankowego". Same stare i wszem i wobec wiadome informacje.
OL ma 1 spowolnienie i 1 root, a to jest róznica :)
Ale na self buffach mieć 11k wytrzymałości? Hmm... jak da się to zrobić? :)

Ja podałem informację że OLa da się zabić na 4 strzały z łuku... jedanak dodałęm, że nie destro... więc po co przytaczasz że frenzy słabo działa na łuk? Przecież to wiadomo od dawna :P Dodałem też, że żeby zabić to OL zapomina o soul guardzie :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 09, 2007, 11:00:29 am »
11k wytzrymałości = CP + HP = 78lvl + 4CON + Bless the Body lvl 4, czy tam piąty (jest broń która to daje - sam może to na sobie wykorzystać i zmienić broń).

Ol posiada 2 spowolnienia + roota. Drugie spowolnienie dokładnie dostaje jako Dominator na 78 lvlu (seal of despair).

Mówiłem o freenzy, ponieważ to topic o destro... i tytanie...
Musiałbyś mieć 4 krytyki pod rząd, mało prawdopodobne, chyba że bierzemy pod uwagę full buff, ale wtedy Ol będzie miał bez solu guarda 1,1k obrony (zbroja robe +6). No i pełnię siły Ol otrzymuje mając arcana mace + imperial shield.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 09, 2007, 11:08:25 am »
Cytuj
Ol może wyciągnąć 11k wytrzymałości...
Cytuj
Ja mówię o self buffach
Cytuj
78lvl + 4CON + Bless the Body lvl 4

Hmm? To nie są self buffy... Poza tym, OL podliczając CP+HP bez bless the body może wycisnąć 11k... Ale ja liczyłem bez CP :P
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 09, 2007, 12:49:09 pm »
Jeśli bless the Body weźmiesz z broni to jakby self buffy :). Do tego nie wykorzystujesz innej postaci, tylko twój ekwipunek, tak samo jak zbroja daje ci np. 15% do casta.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 09, 2007, 03:47:35 pm »
Aleś ty sprytny xD
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 18, 2007, 03:39:25 pm »
Wracając do tego pojedynku dwóch destro vs ol ... pokonanie dwóch wojowników którzy razem mają 30 k hp  i cp jest nierealne. By powalić  jednego destro potrzeba okołop 18 drainów x2 +36 jeden taki skill to koszt ponad 100 mp  ... same drainy ponad 36000 mp +  seale spowolnienie: ataku,regenu hp, mp, itp i soul guard  itp itp... Takie coś to tylko  na serwerze j, odmiennym regenem mp. Bo nie ma szans na wykończenie przeciwnika po rzuconych dbuffach. Natomiast walka i innymi klasami wojów,to ol powinnien sobie poradzić nawet z 2-3 napastnikami.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 7

  • Thi0ridazin
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 18, 2007, 04:14:59 pm »
Wracając do tego pojedynku dwóch destro vs ol ... pokonanie dwóch wojowników którzy razem mają 30 k hp  i cp jest nierealne. By powalić  jednego destro potrzeba okołop 18 drainów x2 +36 jeden taki skill to koszt ponad 100 mp  ... same drainy ponad 36000 mp +  seale spowolnienie: ataku,regenu hp, mp, itp i soul guard  itp itp... Takie coś to tylko  na serwerze j, odmiennym regenem mp. Bo nie ma szans na wykończenie przeciwnika po rzuconych dbuffach. Natomiast walka i innymi klasami wojów,to ol powinnien sobie poradzić nawet z 2-3 napastnikami.
36x100 = 3600 a wiesz ile OL zabierze kiedy CI rzuci 36 drain'ow?wedlug mnie mniej niz 36 potrzebuje by kilnac destro,no chyba ze jakies buged servy...
<br />PVP in EvE is consentual, you agree to it when you login.<br />


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 18, 2007, 11:16:42 pm »
Wystarczy seal of flame rzucać, czar obszarowy, zbija 2k Hp bodajże jednorazowo. Szybko idzie walka trwa ogólnie z 5 min ale możemy wygrać i nam mp zostanie.


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 19, 2007, 09:07:17 am »
Flame ma AOE, no i gloom tez pieknie dziala- bez many Cie nie zestunuja wiec biegasz i bijesz flame a niedostaki HP uzupelniasz drainem.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 24, 2007, 02:41:04 am »
Wracając do tego pojedynku dwóch destro vs ol ... pokonanie dwóch wojowników którzy razem mają 30 k hp  i cp jest nierealne. By powalić  jednego destro potrzeba okołop 18 drainów x2 +36 jeden taki skill to koszt ponad 100 mp  ... same drainy ponad 36000 mp +  seale spowolnienie: ataku,regenu hp, mp, itp i soul guard  itp itp... Takie coś to tylko  na serwerze j, odmiennym regenem mp. Bo nie ma szans na wykończenie przeciwnika po rzuconych dbuffach. Natomiast walka i innymi klasami wojów,to ol powinnien sobie poradzić nawet z 2-3 napastnikami.
36x100 = 3600 a wiesz ile OL zabierze kiedy CI rzuci 36 drain'ow?wedlug mnie mniej niz 36 potrzebuje by kilnac destro,no chyba ze jakies buged servy...

Gram właśnie ol'em i wiem ile zabierze, ale Ty nie czytasz posta dokładnie miałem na myśli 2 destro a to już jest kolosalna różnica bo przez ten cały czas musisz mieć soul guarda włączonego i ewentualnie powtórzyć seale bo mogą nie wejść ... (130 mp to mi zabiera na 55 lvl co dopiero póżniej). Z jednym wojem nie zależnie od klasy wygra, ale więcej niż jednym destro nie wyrobi z mp i koniec tematu.


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 24, 2007, 08:54:09 am »
Ciekawi mnie ile osób czytając mój nick go rozumie, na pewno bardzo mało, a tutaj taka niespodzianka ;) W pierwszej chwili nie wiedziałem do kogo mówisz.
No ja go zrozumiem i uswiadomie reszte Iuvenis to znaczy mlodzieniec. Proste jak sie ma lacine, tym bardziej jak ma sie 2 z laciny :D
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 24, 2007, 11:19:35 am »
xD ja na studiach mialem 2 ale poprawilem na 4  :P, w ogóle wracajac do tematu to jest szansa zeby w c5 OL pojechal dwoch destro, trzeba tylko uwazac zeby flame nie zbil im obu HP rownoczesnie do 30% bo wtedy to juz jest koniec, nie ma juz nic.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 24, 2007, 12:37:11 pm »
Gram właśnie ol'em i wiem ile zabierze, ale Ty nie czytasz posta dokładnie miałem na myśli 2 destro a to już jest kolosalna różnica bo przez ten cały czas musisz mieć soul guarda włączonego i ewentualnie powtórzyć seale bo mogą nie wejść ... (130 mp to mi zabiera na 55 lvl co dopiero póżniej). Z jednym wojem nie zależnie od klasy wygra, ale więcej niż jednym destro nie wyrobi z mp i koniec tematu.

Tak później tracisz 200 many zadając w ten sposób 2k obrażeń. Musisz użyć z 8 razy seal of flame to jest 1,6k many + drainy i inne debuffy to kolejne 2k many. Na 74 poziomie w Robie i -3MEN Ol ma 3,4k many. Jak masz soul guarda to mana ci nadal rośnie. Więc te 200many już odrobisz.

1k many to 9 debuffów na najwyższym poziomie.
1k many to 6 drainów na najwyższym poziomie (każdy 800dmg).
Jeśli jesteś dominatorem to masz z górki jeszcze.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 25, 2008, 05:07:04 pm »
przyznam sie ze mialem nie raz okazje walczyc olem vs destreo czy to w open pvp czy na arence lub na oli... sprawa jest dosc prosta i nie ma co sie rozwodzic. jesli walczymy na oli i jestesmy zmuszeni wzucic sobie self bufy bezposrednio przed walka nie majac szans na zregenerowanie mp destro na ziemie nie polorzymy za cholere....  destro z BR ma ponad 14k hp+cp wiec drain ola za daje za malo dmg i jest zbyt kosztowny zeby destro ujzal ziemie z bliska. jedyne dwa no moze trzy seale ktore warto jest w takiej walcew odpalic to seal of slow, Seal of Despair i seal of flame jesli dwa z nich wejda to jestesmy w domu;] najlepiej zeby weszly wszystkie.... potem jedziemy drainem... aha w momecie odpalania seali wlaczamy soul guarda kiedy wejdzie slow guarda wylanczamy( zal many) a jesli ktos ma przeczucie ze wejdzie sleep to moze na samym poczatku sprobowac zieleniaka zeslepowac wtedy jest oczywiscie latwiej.... najbardziej boli kiedy destro przerwie nam despaira stunem wiec nalezy uwazac zeby go nie zmarnowac bo ma dlugi reuse.... jesli wejdzie nam jakis ktytyk to zielony padnie nim nam sie skonczy mana jesli nie bedziemy miec szczescia to zaczynam przed destro spie..... nalezy jednak pamietac zeby do spie.... zostawic sobie nie co many zeby wlaczyc SG bo jak znam zycie cwany destro wyciagnie Draco bowa i zacznie do nas strzelac na szczescie na soul guardzie nasz P. def bedzie wynosil cos okolo 1,5k wiec jego luk nie wiele nam zrobi;] tak czy siak punkty z tej walki powinny byc nasze;] w open pvp z pelnym mp jest nam nieco latwiej aczkolwiek tu zeby pojechac dziada musimy go polozyc na glebe co nigdy nie jest latwe.... odpalamy to co na oli (czyli slow despair i flame) na reszte zal czasu many i nerwow. jesli te seale wejda to robimy cos na zasadzie kitowania u lucznika drain odbiegamy czekamy az flame zrobi swoje znow flame odbiegamy drain odbiegamy i czekamy az tytan sie wykrwawi i tak w kolo macieja... oczywiscie nalezy uwazac na te jego syfy ktore odpala ponizej 30% hp. Nie kazdy moze sie zgodzic z moja taktyka ale mi sie ona sprawdzala najlepiej to niech kazdy sprobuje samemu sprawdzic jak to jest;] pozdrawiam :)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 25, 2008, 05:13:09 pm »
aha i apropo walki melee olem.... to raczej kiepski pomyslwole czas do czasu zdrainowac zadac konkretny dmg i przywrucic sobie ewentualne ubytki w hp niz odpalac SG i SC ktore tez zzeraja mane. Osobiscie melee to Olem tylko ekspilem na pvp melee raczej szlo w odstawke.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 25, 2008, 07:58:36 pm »
Suspension się przydaje i winter jeszcze.

14k HP to Destro ma w NM, +4CON, klan vitality, BtB 6 i bronią z Health. Taki Destro jest mało groźny...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2008, 08:06:32 pm wysłana przez TruTherion »


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Overlord vs Destroyer
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 25, 2008, 10:13:04 pm »
ja na 74 w -con tallumie i z bronia bez health na buffku wyciagam jakies 8-9k hp, niby malo, ale taki destro jest juz grozny ;P

jakos nie wyobrazam sobie, jak mozna nie probowac wintera, szybki cast, miazdzacy efekt jesli wejdzie...
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku