Witaj
Gość

Wątek: Przesiadka na Retail  (Przeczytany 17017 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 09, 2007, 12:33:48 pm »
Hmm - to znaczy, ze dual jest dozwolony, czy po prostu duzo ludzi ryzykuje ?

Posiadanie drogiego konta jest calkowce legalne.

Posiadanie drugiego konta jest wszedzie calkowicie legalne ;) - pytalem o dualbox ;)

a co ty muslisz ze nie mozna uzywac 2 konta jednoczesnie bez walkera? Sam mam SE na 2 koncie i nie potrzebuje walkera zeby grac jednoczesnie 2 postaciami.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 09, 2007, 12:48:22 pm »
Hmm - to znaczy, ze dual jest dozwolony, czy po prostu duzo ludzi ryzykuje ?

Posiadanie drogiego konta jest calkowce legalne.

Posiadanie drugiego konta jest wszedzie calkowicie legalne ;) - pytalem o dualbox ;)

a co ty muslisz ze nie mozna uzywac 2 konta jednoczesnie bez walkera? Sam mam SE na 2 koncie i nie potrzebuje walkera zeby grac jednoczesnie 2 postaciami.

aaaach montezuma ... nie rozumiemy sie ... co ma dualbox do walkera? - nie jarze... przeciez wiem jak wyglada dual...

Jeszcze raz:

Pytalem, czy dualbox jest dozwolony oficjalnie - tzn. czy nie ma za to banow...?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 09, 2007, 01:00:38 pm »
Pytalem, czy dualbox jest dozwolony oficjalnie - tzn. czy nie ma za to banow...?

Co ty rozumiesz przez dualbox? Dla mnie to granie jednczesnie na wiecje niz 1 koncie i to jest legalne.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 09, 2007, 01:09:54 pm »
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ale nie zgodzę się(po części) z wypowiedzią Montezumy na temat przydatności Warlorda w pvp. Na full buffie puszczony w wir walki Wymiata (w szczególności na oblężeniach) Ale w walce 1v1 pada (chyba że przeciwnik naprawdę nie potrafi graćswoją postacią.
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 09, 2007, 01:20:23 pm »
Rozczaruje ciebe, warlord w sige tez jest kiepski, wiekszosc walk na sige odbywa sie na zasieg strzalu/nuka i taki warlord ma b malo okazji cos zrobic a jak bedze probowal podejsc do wroga to najczescie padnie zanim dobiegnie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 09, 2007, 01:32:22 pm »
Owszem ale nie wziąłeś pod uwagę że na sigu zazwyczaj po przebiciu przez Bramę dochodzi do starcia nie na odległość, a do tego zazwyczaj na sigu tank  używa Hate aura(na łuki) i jest dość łatwo dobiec do przeciwników. Z dobrym party (czytaj Bishop,Tank itd) naprawdę długo pożyjemy. Ja osobiście zawsze najwięcej razy padałem po rozpoczęciu szturmu potem już jakoś rzadziej. To samo w pvp Ally v ally jak dojdziemy do środka bądź na tyły to też nieźle zamiatamy co oczywiście trwa do momentu aż jakiś DD nie weźmie się nam do dupy.
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!


Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 09, 2007, 02:17:59 pm »
Pytalem, czy dualbox jest dozwolony oficjalnie - tzn. czy nie ma za to banow...?

Co ty rozumiesz przez dualbox? Dla mnie to granie jednczesnie na wiecje niz 1 koncie i to jest legalne.

Montezuma - przez dualbox rozumiem to, co wszyscy - czyli granie 2 postaciami jednoczesnie!!!! - agrrrrrrr!


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 09, 2007, 03:31:39 pm »
nom, czyli jest to legalne na off, ale do tego musisz miec 2 oplacone konta ,czyli 100 zl na miecha, tak szczerze ncsoft nie obchodzi co robisz, mozesz je oplacic na rok i nawet raz nie wiejsc do gry, niedozwolone sa tylko boty i za niego mozesz dostac bana dual box jest popularny i legalny

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 09, 2007, 03:34:14 pm »
Dzieki - i to jest odpowiedz na moje pytanie.
Nie jestem zwolennikiem dualboxow, a kompletnym przeciwnikiem boterstwa - zaintrygowal mnie tylko ten temat na Retku,
to wszystko ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 09, 2007, 03:52:08 pm »
WL ma problem z DD :?: A co to DD grać nie umieją :?: Toż on ma tyle HP, że ja się wypłukam z many... Podobna akcja jak z Tyrantem
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 09, 2007, 04:18:33 pm »
Owszem ale nie wziąłeś pod uwagę że na sigu zazwyczaj po przebiciu przez Bramę dochodzi do starcia nie na odległość, a do tego zazwyczaj na sigu tank  używa Hate aura(na łuki) i jest dość łatwo dobiec do przeciwników. Z dobrym party (czytaj Bishop,Tank itd) naprawdę długo pożyjemy. Ja osobiście zawsze najwięcej razy padałem po rozpoczęciu szturmu potem już jakoś rzadziej. To samo w pvp Ally v ally jak dojdziemy do środka bądź na tyły to też nieźle zamiatamy co oczywiście trwa do momentu aż jakiś DD nie weźmie się nam do dupy.

Praktycznie to nie wychodzi, land ratio hate aura jest tak niske ze nie warto o tym wspominac, do tego jak juz wyladuje to latwo ten efekt zniwelowac. Teraz nikt bram nie szturmuje, wszyscy ozwalaja mury i to nalepiej swiniami ze sporek odleglosci, natomiast w srodku drzwi padaja w moment. Taki Wl ma moze 1-2sytuacje kiedy moze wykorzystac swoje skille, przez reszte czasu jest miesem armatnim.

Na sige liczy sie zasieg i lepije miec zamiast tanka/wl kolejnego lucznika/maga, dagger tez nie jest zly jak dochodzi do walki w sali tronowej.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 09, 2007, 04:21:42 pm »
No, dlatego przez reszte sytuacji gdzie "nie ma tłumu" WLowie nosza łuki ;)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 09, 2007, 05:00:52 pm »
Nie wiem jak jest na offie swoje doświadczenia mam z Serwera prywatnego więc nie będę się zapierał bo prawdopodobnie nie będę miał racji.
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 09, 2007, 06:10:52 pm »
no czyli w sali tronowej bedzie dobry XD


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

  • http://oliwier.ol.funpic.de/forum/
    • AmberEye Forum
Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 11, 2007, 04:47:19 pm »
Co do popularnosci klass na offie to Warlord high lvl jest dosc zadki, powod to mala przydatnosc w pvp i problem z expieniem po 67lvl, tz po tym lvl jest bardzo malo dobrych miejsc do expienia dla aoe.
Taka sama ilosc miejsc do expienia jak na kazdym innym levelu.
2x NoS
3x Heretic, Pilgrims
4x Branded, Worship, Forbidden Path
5x Apostate, Patriots
6x Devotion, Witch,  Martyrs
7x Disciples, Saints

Oczywiscie mozna sie bawic w AoE na grupowych 1/2HP mobkach (srodek Garden of Eva, tereny pod Oren, Ancient Batleground, Devastaded Castle), ale jest to zabawa wymagajaca dobrze zgranej ekipy, a szczegolnie polearm usera i healera z duzym doswiadczeniem. Najlepiej miec SwS'a , albo smoczka do sciagania trainow.

poza tym to co mowi Montezuma o niewystepowaniu WL moze tyczy sie jego serwera, ale na Bartz praktycznie w kazdym cata/necro mozna spotkac poleparty (wl, dorfy, destro, gladki, a w bardziej radykalnych przypadkach lucznicy, nozowicy, swsi lub  bd z polearmem na zmiane (w tym ostatnim przypadku jest niezly koks))

Problemem wysokolvlowych pole-party jest wyposarzenie (w aoe top gear jest niezbedny, a na to jak wiemy rzadko kogo stac kiedy hitnie kolejny grade) oraz scisle ustalony sklad party, dzieki czemu trudniej jest skompletowac random party o kazdej porze. Kolejnym problemem (imo najwredniejszy) to problem z dobiciem sie do wystarczajacej ilosci pomieszczen w cata/necro. Niestety na Bartz'u juz od C gradow trzeba sie non stop z innymi graczami lub z farmerami uzerac o miejsce do expienia w cata/necro :(

Montezuma uprzedze twoja odpowiedz na mojego posta, bo domyslam sie, ze wyskoczysz z "nierealne jest ekspienie na mobkach w Disciples, Saints z uwagi na skille mobow - stuny, magia, resisty". Jest to mozliwe tylko, ze wymaga odpowiedniego skilla i zaopatrzenia - spam ghp, elixirow, antidotek i co najwazniejsze odpowiedni support - bezwarunkowo bd, bafki pp+se lub wc, healer ee lub bp, dobrze tez miec aoe nukera lub destro na frenzy. Powiem ci tylko na moim przykladzie - sciagagalem po 3 pelne roomy mobow (stunujacych) na 1 traina i spokojnie to ubijalem. Pozniej w tym samym miejscu widzialem kolesia o podobnym lvl'u i sprzecie i nie radzil sobie z 1 roomem.

Troche wiecej o poleparty:
http://www.mmorpger.pl/vb/showthread.php?t=6449
http://www.mmorpger.pl/vb/showthread.php?t=3809
http://www.mmorpger.pl/vb/showthread.php?t=3819
http://www.mmorpger.pl/vb/showthread.php?t=3146
http://www.mmorpger.pl/vb/showthread.php?t=2889
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2007, 05:34:06 pm wysłana przez Mieszadelko »

AmberEye Clan @ Bartz Retail http://oliwier.ol.funpic.de/forum/
1acc: Ocvist 6x BH, Mieszadelko 5x WS, Fingo 5x SpS
2acc: Hevelius 6x SE
3acc: Tofik 5x WL


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 11, 2007, 05:33:47 pm »
Ok dzięki za wszystkich odpowiedzi wczoraj zamówiłem Na Ultimie.pl L2 niestety po 19  :x  i teraz czekam aż do mnie dojdzie.
Ostatecznym serwerem Będzie Teon ze względu na Ilość ludzi (niekoniecznie z tego forum  :oops: ) polecających mi go tak więc do zobaczenia w świecie Lineage.  :D
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 12, 2007, 12:45:44 am »
powodzenia :)
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 12, 2007, 09:35:40 am »
Powodzenia :D I pmaiętaj, że kazdy lvl zdobywa się wysiłkiem :P


I lepiej przestać expić trochę i zarobić kasę niż nie mieć na TP nawet!?
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 12, 2007, 11:02:50 am »
Dzięki co do expienia to mi się nigdy nie spieszyło i zazwyczaj spędzałem 60% czasu na rozmowach i handlowaniu(dlatego nigdy nie klepałem biedy)  :D
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

    • http://www.chelsea.pl
Na jakim servie zaczac grac??
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 21, 2007, 02:58:29 pm »
siema
chce zaczac grac na offie ale nie wiem na jakim servie , mysle nad teonem albo franzem moze byc tez hindemith ale tam jest chyba amerykanski czas prosze o pomoc
Blue ist the colour footbal ist the game


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Na jakim servie zaczac grac??
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 21, 2007, 03:36:10 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 21, 2007, 04:06:58 pm »
Scaliłem wątek z poprzednim jaki kiedyś powstał o podobnej tematyce.
Polecam Hindemith :P
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Na jakim servie zaczac grac??
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 22, 2007, 11:01:06 pm »
siema
chce zaczac grac na offie ale nie wiem na jakim servie , mysle nad teonem albo franzem moze byc tez hindemith ale tam jest chyba amerykanski czas prosze o pomoc
Tak na HIndemith jest czas Amerykanski ^^ To zle? :P
Full Interlude
Hindemith
Ellenos
Offensive
http://www.mmo24.pl/index.php - forum l2.pl wrocilo


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 14, 2007, 10:47:12 pm »
Ok to ja odświeżam temat, bo od tego czasu dużo się zmieniło ;)

1) Jaka jest cena gry na retialu przez 1 miesiąc ?
2) Czy dużo jest polaków ? Chodzi o to żeby znaleźć jakiś fajny, przyjemny klanik ;)
3) Gdzie gra najwięcej osób ?
4) Jaki serwer jest najlepszy dla początkujących "polaków" (inaczej gdzie gra najwięcej polaków - jakieś polskie ally (duże) czy cos takiego)
5) To już może nadaję się do działu rasy/klasy ale zapytam czy dużo gra tam SS'ów ? (sorcerror) - moja ulubiona postać ^^ I czy będzie ona "przydatna" na jakimś siege, czy "walkach clanowych" ;)

To na razie tyle jak sobie coś jeszcze przypomne to dopisze...
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Przesiadka na Retail
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 14, 2007, 11:35:35 pm »
1) ~40 zł
2) całkiem sporo Polaków gra na serwerach euro, czy fajny i przyjemny klanik musi koniecnzie byc polski? Dla mnie to nie jest wyznacznik ;)
3) Teon, Bartz, Franz w kolejności (tak mi się wydaje)
4) Początek na każdym z serwerów będzie raczej podobny, a co do polskich klanów/ally to chyba najwięcej jest ich na Teonie.
5) raczej nie wielu...czy będzie przydatna, jak będziesz miał nuker party ze wszyskim co potrzebne to tak
League of Legends