Witaj
Gość

Wątek: realia retaila czyli jak to wszystko wygladac powinno  (Przeczytany 7766 razy)

  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

realia retaila czyli jak to wszystko wygladac powinno
« dnia: Styczeń 07, 2008, 04:01:57 pm »
wydaje mi sie, ze to odpowiedni dzial, a chcialbym zapytac jak faktycznie ta gra powinna dzialac. atm gram na wrath, gdzie mamy wciaz bete IL.

- bison totem. z tego, co zauwazylem, to zmiana statow jest rowniez widoczna z lukiem (60% hp - patk i crit rate). l2 calc pokazuje to samo, natomiast reszta totemow wydaje sie nie dzialac. zealot rowniez.
- bd/sws' aggression. skill jeszcze z 1 profy. jak to powinno 'wchodzic'? na tyle dobrze, ze taki bd/sws moze wylaczyc kogos calkowicie z gry?
- autotarget/trick/switch. coz.. atm trick i switch sa useless na 'kumatych' graczy, bo wystarczy spamowac normal attackiem i cudownie, automatycznie mam utracony cel. slyszalem o jakiejs przerwie po udanym tricku/switchu (10s or sth), ze autotarget nie dziala i trzeba targetowac recznie. tu wydaje sie to nie dzialac (na razie, mam nadzieje).
- wredne lvlowanie cry na 13 na emberze.. zabilismy to kilkanascie (mysle, ze z 20 bylo, moze wiecej) razy i ciagle bez efektu. az tak zle to wchodzi?

jak to wszystko wyglada na retku? chcialbym cos zglosic zeby to faktycznie dzialalo lepiej, serwik ma potencjal (jak na private ;p). tylko zeby zglosic cokolwiek - trzeba wiedziec jak to dziala. ;] dzieki za jakakolwiek odp.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: realia retaila czyli jak to wszystko wygladac powinno
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2008, 04:50:37 pm »
1. totemy mozna uzyc tylko z fistami i tylko z fistami dzialaja (chyba)
2. Nie nie mozna calkowice kogos wylacyc, ale szansa wejsca jest spora i gubisz target, pry spamie jest to dosc skuteczne.
3.trick i swich zdejmuja ci target, czyli musisz ponownie zaznacyc dana osobe, anuluja tez skill ktory castujesz w danym momecie. Z autotargetem nie rozumiem, dziala tylko jezeli w danej chwili nikogo nie masz zaznaczonego
4??? my stage 13 robimy w hero rift albo na fritnezza.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: realia retaila czyli jak to wszystko wygladac powinno
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2008, 05:02:21 pm »
ad3: Jesli spamujesz 'attack'(albo forceattack) na przeciwniku ktory wrzuca ci trick/switch, zgubisz target ale po chwili automatycznie targetujesz go spowrotem. Dziala TYLKO z ze zwyklym attackiem(lub forceattack), nie przy skillach.

ad4: ember to jeden z najbardziej przeje*** bossow;] Olejcie go i jak chcecie lvlowac stage 13 to idzcie do hero rifta. boss nazywa sie Anakazel, ma lvl 78, ma dark attack attribute.

Jest gneralnie latwy do polozenia, mozna zabic z tankiem albo destroyerem (W t1 2h miecz z health dla destro i da rade)
:O


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: realia retaila czyli jak to wszystko wygladac powinno
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2008, 12:41:15 am »
Wiesz poczekaj az live wejdzie na dexa, bo niestety jest sporo updatow, ktore zostaly na razie tylko na dexie wprowadzone.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: realia retaila czyli jak to wszystko wygladac powinno
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2008, 09:29:12 am »
Totemy działają nawet bez fistów :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: realia retaila czyli jak to wszystko wygladac powinno
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2008, 12:23:45 pm »
4??? my stage 13 robimy w hero rift albo na fritnezza.

Udało się w końcu zrobić frintezze na CT1?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: realia retaila czyli jak to wszystko wygladac powinno
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2008, 12:59:32 pm »
4??? my stage 13 robimy w hero rift albo na fritnezza.

Udało się w końcu zrobić frintezze na CT1?

nie.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: realia retaila czyli jak to wszystko wygladac powinno
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 08, 2008, 03:02:24 pm »
Cytuj
4??? my stage 13 robimy w hero rift albo na fritnezza.

Hero rift to najlepsza opcja, dobry exp, fajne dropy z RB, i możesz skasować go parę razy na 1 party:) Na ember też nam weszły, poza tym Antharas, Valdek i Frintezza, choć nei znam priwa na którym działa frintezza (ofc nei mówię o l2joke)...
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: realia retaila czyli jak to wszystko wygladac powinno
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 08, 2008, 11:29:54 pm »
Z Anakazela jest lipny drop jak cholera :P Żadko coś leci, a jak już to jakieś śmieci na pole S.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: realia retaila czyli jak to wszystko wygladac powinno
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 09, 2008, 12:31:44 am »
Anakazel dropnal mi SaintSpear dwa razy.
Leca tez full dropy/czesci na Tateosiany.

Jednak szansa na drop jest mala, tyle razy go zabilismy a full dropow bylo moze 7 czy 8.
:O


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: realia retaila czyli jak to wszystko wygladac powinno
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 21, 2008, 02:51:29 am »
Cytuj
Z autotargetem nie rozumiem, dziala tylko jezeli w danej chwili nikogo nie masz zaznaczonego

Czyli akurat po takim tricku lub bashu nie masz nikogo zaznaczonego i po hicie dostajesz target.Najwiekszy bezsens jaki widzialem i glupota w IL.