Witaj
Gość

Wątek: Serwer oficjalny za darmo  (Przeczytany 58948 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 10, 2008, 06:02:11 pm »
Powodzenia za tym free offie, juz byl 1 wipe (lol) z powodu masowego klonowania przedmiotow.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 10, 2008, 06:27:01 pm »
no według mnie to więcej na tym stracą serwery oficjalny niż privy wszyscy ruscy z oficjala odejdą i sporo innych graczy i zostanie sie po 1k graczy na serwie i będzie retail serwer=dead serwer:P

Śmieszne :p jak dla mnie to raczej wszyscy których cyrlica wkurza nie pójdą na ruski Off xD a wkurza 99,99% graczy na offie którzy nie pochodzą z Rosji :D




Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 10, 2008, 07:31:43 pm »
Powodzenia za tym free offie, juz byl 1 wipe (lol) z powodu masowego klonowania przedmiotow.

Skoncz prosze z rozpowszechnianiem plotek, bo zle to sie skonczy ;)

Zapraszam na: http://forum.4game.ru/index.php?showforum=198

Tu dowiesz sie wszystkiego. Lacznie z data startu - i tym jakie testy jeszcze trwaja, jakie problemy sa na serwerach.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2008, 07:36:51 pm wysłana przez Koszałek Opałek »


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 1

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 10, 2008, 07:42:16 pm »
Cytuj
Powodzenia za tym free offie, juz byl 1 wipe (lol) z powodu masowego klonowania przedmiotow.
Przeciez to (jesli to prawda) swiadczy tylko o NC, a nie o tym serv...


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 10, 2008, 07:53:03 pm »
Drodzy gracze!

Nowa konfiguracja serweranie nie jest w stanie rozwiązać wszystkich problemow.
(o samych problemach inforumeje zarowno strona rosyjska, jak i NCSoft - i dotycza one przede wszystkim
bledow w grze w FAZIE TESTOW BETA .............)

Nasza firma wraz z deweloperem NCsoft, zdecydowano się Całkowite usunięcie wszystkich bla bla (czyli Wipa)
PO ZAKONCZENIU TESTOW BETA - (LUUUDZIE - TO CHYBA NORMALNE ???)

Zdajemy sobie sprawe, ze wielu z Was nie bedzie zadowolonych z tej wiadomosci,
ale w celu zapewnienia prawidlowego funkcjonowania gry musielismy podjac decyzje o takim posunieciu.

Wzywamy wszystkich graczy, ktorzy dbają o przyszlosc rosyjskiej wersji Lineage II,
do przyjecia zaistnialej sytuacji ze zrozumieniem i ciaglym, aktywnym uczestnictwie w rozgrywkach.

(...)

Rowniez na dzisiejszym posiedzeniu zostaly podjete nastepujace decyzje:

- Wszystkie podmioty zaangażowane w publicznych beta testach, po wydaniu gry otrzymaja na dwa tygodnie Account Premium za darmo
- Aktywni czlonkowie otwartych beta testow otrzymaja cenne podarunki od Innova i NCsoft.
- wszystkie elementy gry do testowania i debugowania zostana zmodyfikowane i czesciowo wylaczone przez deweloperow.

Mamy nadzieje, ze uda nam sie w terminie wykluczyc wszelkie bledy krytyczne.
Pozwoli to na rozpoczecie nowej, interesujacej i uczciwej wirtualnej przygody.

Z pozdrowieniami,
Administracja Lineage 2


-----

I teraz calkiem juz powaznie - uwazam, ze kazdemu nalezy sie FAIRPLAY -> odpowiednie zachowanie.
Serwery koncza faze testow Beta - przeciez to normalne, ze beda jeszcze Wipe, ze to czy tamto siadzie,
czy cos trzeba bedzie poprawic ... przeciez po to wlasnie robi sie testy ... zeby wykluczyc znalezione bledy w fazie "Life".


-----

Glowna przyczyny Wipa:
- bledne interpretowanie oplat dokonywanych przez niektorych graczy realizowane przez specjalny modol
- problemy z nowymi questami na 1 i 2 profe

chcecie dowiedziec sie wiecej - rejestracja na forum: http://forum.4game.ru/index.php?showforum=198

 i w szukaj: "ВАЙП"   :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2008, 08:09:22 pm wysłana przez Koszałek Opałek »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 10, 2008, 10:00:49 pm »
Powodzenia za tym free offie, juz byl 1 wipe (lol) z powodu masowego klonowania przedmiotow.

Skoncz prosze z rozpowszechnianiem plotek, bo zle to sie skonczy ;)

to nie jest plotka, to fakt
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 10, 2008, 11:14:30 pm »
A mnie ciekawi jeden fakt. Jesli ten russian off jest w zgodniosc co do US/Korea (npc/tereny itp full working) to moze to doprowadzic i do rozkwitu pirackich serverow, bo jak to w rosji jest.. szybicej cos moze wyplynąć niż sie pojawić.


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 10, 2008, 11:15:29 pm »
montezuma prosze cie - jakiego masowego klonowania przedmiotow?
I kto niby mialby je klonowac ?? Darth Vader , czy moze Jar Jar Brinks ??

A zreszta ... dobra - nie mam czasu na sprawdzanie wszystkich wiesci - powiem tak:

Do 15.12. bedza tam sie dzialy jeszcze nie takie rzeczy, beda sie klonowac charaktery,
wzejdzie slonce o polnocy, ksiezyc zniknie w ogóle, spadnie deszcz meteorytow, a moze pojawi sie nawet R2D2 ??
... a inne postacie rozplyna sie w niebycie.

Bedzie moze nawet Wipe, a moze nawet wylacza na jakis czas serwery - ktoz to wie??

Z tego, co widac na forum - maja rozne problemy - system realizacji oplat w polaczeniu z dodawaniem roznych bonusow
i przelaczaniem rat na Premium Accountach na x2 - tez nie dziala tak, jakby to chcieli ...
Jedni i drudzy (NCSoft i l2.ru) przepraszaja - tlumaczac, ze to wszystko jest takie "innowacyjne" itp.
Koreanczycy siedza w Moskie i napierniczaja w klawisze - az dym leci, rosyjscy developerzy poca sie, dwoja i troja,
NCSoft komentuje calosc - nowymi rozwiazaniami testowanymi wlasnie na moskiewskich serwerach,
szykuja jakies nowosci w samym kliencie - specjalnie na ten rynek ... itp, itd ...
A w miedzyczasie odbywa sie jeszcze nabor na stanowiska GMow - krotko mowiac - SIWY DYM  :D  :mrgreen:  :rotfl:

... a ja znikam z tematu - do jutra wieczorem - robie maly F.A.Q ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2008, 11:22:17 pm wysłana przez Koszałek Opałek »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 11, 2008, 12:44:03 am »
Jedni i drudzy (NCSoft i l2.ru) przepraszaja - tlumaczac, ze to wszystko jest takie "innowacyjne" itp.
Koreanczycy siedza w Moskie i napierniczaja w klawisze - az dym leci, rosyjscy developerzy poca sie, dwoja i troja,
NCSoft komentuje calosc - nowymi rozwiazaniami testowanymi wlasnie na moskiewskich serwerach,
szykuja jakies nowosci w samym kliencie - specjalnie na ten rynek ... itp, itd ...

nie che mi sie nawet tego skomentowac.

To ze musieli zrobic wipe juz w becie bardzo zle swiadczy o firmie. Sama gram ma juz swoje lata, serwery na offe ue/usa sa stabilne i takie problemy nie wysteuja. NCSoft nic nie robi bo to nie ich problem a tylko firmy rosyjskiej wiec nie pisz bzdur prosze. Moze komus zaimponujesz tym kwiecistym stylem ale jak do tej pory ilisc informacji zawarta w twoich postach jest niewielka i w zaden sposob nie pomaga ewentualnym chetnym na gre.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2008, 11:14:31 pm wysłana przez Koszałek Opałek »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 11, 2008, 12:53:52 am »
Zamiast znow zarzucac mi pisanie bzdur - napisz sam cos ciekawego na ten temat.

Jezeli informacje podawane przez NCSoft, Forum RU Offa i Adminow Serwerow / Projektu sa dla ciebie bzdurami,
to ja powstrzymam sie od komentowania Twoich postow - przeciez to i tak nie ma sensu - prawda?

Zrodla podane sa w tym temacie - powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2008, 01:16:57 am wysłana przez Koszałek Opałek »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 11, 2008, 02:13:20 pm »
Ten Translate strony coś nie działa :p a google nic nie wie o takim tłumaczeniu :D




  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 11, 2008, 02:32:11 pm »
mnie na sama mysl o ruskim offie ciarki przechodza  :shock:
rpg x5 [gh85]


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 11, 2008, 04:08:40 pm »
(bla bla bla)Sama gram ma juz swoje lata, serwery na offe ue/usa sa stabilne i takie problemy nie wysteuja.(bla bla bla)
ti девушка? :O

wracając do tematu (pozwolę sobie odpisać na dość stary post - ogółem dopiero dzisiaj zacząłem czytać ten topic):
nie sądzę, że darmowy off jest zagrożeniem dla prv. (nawet jeśli byłby dostępny dla całej europy a z waszych wypowiedzi wynika, że przez najbliższy czas będzie tylko dla ro) Owszem - działająca Gracia, stabilność (przynajmniej tak mi się wydaje) jest ogromną zaletą, niemniej jednak wciąż rate x1. No i jeszcze ten system donate.
IMO ten serw jest nadzieją dla prv. Jak już zostało powiedziane szansa na wyciek plików została zwiększona. To jest zupełnie tak jak z tajemnicą :) póki tylko my o tym wiemy jest spoko - jedyne czego możemy się obawiać to wygadania wskutek upojenia alkoholem. Jeśli wiemy o tym my i nasi przyjaciele (w tym przypadku współpracownicy - cały NCsoft) ryzyko jest już troszkę większe - może dojść do ogromnego sporu pomiędzy przyjaciółmi a wtedy wszystkie chwyty dozwolone (takie życie). Jeśli o czymś wiemy my, nasi przyjaciele i ledwo poznani znajomi (rosyjscy developerzy/administratorzy/GMowie czy nazywaj to sobie jak chcesz) wtedy prędzej czy później dowie się szersze grono.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2008, 04:21:42 pm wysłana przez Yoker »


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 3

  • DarkOne
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 11, 2008, 04:18:38 pm »
Cytuj
To ze musieli zrobic wipe juz w becie bardzo zle swiadczy o firmie. Sama gram ma juz swoje lata, serwery na offe ue/usa sa stabilne i takie problemy nie wysteuja. NCSoft nic nie robi bo to nie ich problem a tylko firmy rosyjskiej wiec nie pisz bzdur prosze. Moze komus zaimponujesz tym kwiecistym stylem ale jak do tej pory ilisc informacji zawarta w twoich postach jest niewielka i w zaden sposob nie pomaga ewentualnym chetnym na gre.

Przynajmniej on coś robi w tym kierunku by pomóc osobom które planują tam grać, w przeciwieństwie do Ciebie bo ty tylko komentujesz i chwalisz teona/serwery US/EU.

Wiesz, ja mam nadzieje że da się wejść na te serwery osobom z ip innym rosyjski, ponieważ szkoda mi płacić 80zl za kupkę pixeli (wole iść z kumplami na piwo, kupić fajki albo iść gdzieś z dziewczyną). Oczywiście nie mam nic do osób którzy lubią grać na offie i płacić za to - to po prostu moje zdanie)

Więc jeżeli nie zamierzasz tam grać, a chcesz tylko ośmieszyć te serwery to po prostu zostań na swoim Teonie.




Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 11, 2008, 06:12:59 pm »
Dzieki FrancooZ ;)

Z tego, co widac - na razie chyba wszyscy moga wbijac i mam nadzieje, ze tak zostanie.
Jedynym problemem, ktory jest dosyc denerwujacy wydaja sie byc wlasnie rozmowy z NPC ...

Koncze sciagac klienta - mysle, ze w weekend bede mogl cos blizej powiedziec, a jutro postaram sie umiescic F.A.Q.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 3

  • DarkOne
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 11, 2008, 06:31:38 pm »
Koszałek a masz konto?

Bo chciałem dzisiaj założyć i było napisane na stronie ze rejestracja jest zamknięta z powodu zbyt dużej ilości ludzi na serwerach.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 11, 2008, 06:45:04 pm »
Cytuj
To ze musieli zrobic wipe juz w becie bardzo zle swiadczy o firmie. Sama gram ma juz swoje lata, serwery na offe ue/usa sa stabilne i takie problemy nie wysteuja. NCSoft nic nie robi bo to nie ich problem a tylko firmy rosyjskiej wiec nie pisz bzdur prosze. Moze komus zaimponujesz tym kwiecistym stylem ale jak do tej pory ilisc informacji zawarta w twoich postach jest niewielka i w zaden sposob nie pomaga ewentualnym chetnym na gre.

Przynajmniej on coś robi w tym kierunku by pomóc osobom które planują tam grać, w przeciwieństwie do Ciebie bo ty tylko komentujesz i chwalisz teona/serwery US/EU.

Wiesz, ja mam nadzieje że da się wejść na te serwery osobom z ip innym rosyjski, ponieważ szkoda mi płacić 80zl za kupkę pixeli (wole iść z kumplami na piwo, kupić fajki albo iść gdzieś z dziewczyną). Oczywiście nie mam nic do osób którzy lubią grać na offie i płacić za to - to po prostu moje zdanie)

Więc jeżeli nie zamierzasz tam grać, a chcesz tylko ośmieszyć te serwery to po prostu zostań na swoim Teonie.


Akurat zoja jest zdecydowanie wiekszym autorytetem w tym przypadku, gra na teonie w "factor" klanie i codziennie ma kontakt z wieloma osobami, zwlaszcza rosjanami ktorzy moga faktycznie porownac jakosc serwerow EU do tych rodzimych z beta.

Swoja droga za 80zl da sie utrzymac 2 konta, a przy odrobinie zaradonosci mozna grac za darmo i nawet zarobic smieszne pieniadze. Dzien gry na offie z 1 kontem kosztuje mniej niz 2 zl, w najbardziej zalowej robocie zarabia sie na poziomie 5-6zl/h wiec nadal nie wiem dlaczego tak bardzo demonizuje sie te oplaty. Moze kwestia naszej narodowosci, kazdy kto wydaje wiecej pieniedzy na rzeczy inne niz jedzenie i alkohol jest conajmniej dziwny, wiekszosc polakow woli przejesc i przepic pieniadze niz wydac na rozrywke innego typu. Swoja droga- nie placisz za piksele tylko za 99% uptime, niski ping oraz nowe updaty. 



Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 11, 2008, 06:53:28 pm »
Koszałek a masz konto?

Bo chciałem dzisiaj założyć i było napisane na stronie ze rejestracja jest zamknięta z powodu zbyt dużej ilości ludzi na serwerach.

Account robilem przez 4GAME - mam nadzieje, ze dostane jakiegos maila aktywujacego.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2008, 06:55:01 pm wysłana przez Koszałek Opałek »


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 3

  • DarkOne
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 11, 2008, 06:56:20 pm »
Cytuj
Swoja droga- nie placisz za piksele tylko za 99% uptime, niski ping oraz nowe updaty. 

Jak można mieć to samo za darmo to po co przepłacać? ;p
Poza tym przy grze 1-2h dziennie to trochę głupie by płacić np za 2miesiące, lepiej by było gdyby kupowało się godziny spędzone w grze np: pakiet 100h online itp.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2008, 06:59:31 pm wysłana przez FrancooZ »


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 11, 2008, 07:19:33 pm »
Swoja droga za 80zl da sie utrzymac 2 konta, a przy odrobinie zaradonosci mozna grac za darmo i nawet zarobic smieszne pieniadze. Dzien gry na offie z 1 kontem kosztuje mniej niz 2 zl, w najbardziej zalowej robocie zarabia sie na poziomie 5-6zl/h wiec nadal nie wiem dlaczego tak bardzo demonizuje sie te oplaty. Moze kwestia naszej narodowosci, kazdy kto wydaje wiecej pieniedzy na rzeczy inne niz jedzenie i alkohol jest conajmniej dziwny, wiekszosc polakow woli przejesc i przepic pieniadze niz wydac na rozrywke innego typu. Swoja droga- nie placisz za piksele tylko za 99% uptime, niski ping oraz nowe updaty.
Myślę, że opłata nie stanowi większego problemu (pomimo, że wiele osób tak twierdzi) - jak zauważyłeś robiąc w najpodlejszej pracy 1dzień (8h) można zarobić na miesięczny abonament. Dużo większym problemem są rate. Powiedzcie mi, że x1 to nie jest masochizm. W życiu w to nie uwierzę. Osobiście mam titana 77 na x4 i już męczę się z 3tyg, żeby wbić 78 (faktem natomiast jest, że gram co 2-3dni po 2h).
Ciekawostka (choć pewnie niewielu zaciekawi ;p): na forum dexa (x4) zrobili ankietę: 'Would you play on x1?' (mniejsza o to, że jest błąd ;p), ankieta trwa 2dni i póki co przedstawia się to następująco: Yes - 65 (23.9%), No - 183 (67.3%) (pozostałe ~9% to było 'dunno'). Przeważnie padały odpowiedzi typu 'x4 to już pain in the ass'; 'nie bo na x1 nie da się grać bez botów' itp. Myślę, że gdyby zrobić taką ankietę na prv x7 przedstawiałoby się to jeszcze 'gorzej' (odsetek odpowiedzi pozytywnych byłby niższy).
Owszem, na retailu wszystko działa, są nowsze kroniki (a z każdą kroniką jest coraz łatwiej), ale wciąż wbicie np. 75 na retailu zajmie min. 2x tyle czau co na dexie x4. Dziękuję, postoję.

Jeszcze pytanko: mam czystego hellbounda na kompie (nówka, nieśmigana, żadnego patcha - jeszcze nie grałem po prostu pod HB). Czy jak włącze 'l2.exe' z głównego folderu l2 to czy zupdatuje się do graci? i czy zajmie to mniej czasu niż ściąganie całego klienta? (podejrzewam, że znam odpowiedz: t/t, ale wolę się upewnić).


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 11, 2008, 07:27:28 pm »
Z tym, że właściwie nie ma czegoś takiego jak rate. To pojęcie z różnych privów  MMO ( przykładowo : L2, WoW, MU). Niestety gra została tak zaprojektowana. x1 to masochizm, ale włączając grę zgadzasz się na wszystkie warunki jakie narzucili twórcy. Nie podołasz levelowaniu - kończysz grę, prosisz o pomoc albo odpalasz bota - pretty simple :)

Czy np. w Baldurs Gate czy innym cRPG też przeszkadza Wam tempo expienia? Daję głowę, że nie...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2008, 07:29:17 pm wysłana przez Inidriel »


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 11, 2008, 07:59:10 pm »
Cytuj
Swoja droga- nie placisz za piksele tylko za 99% uptime, niski ping oraz nowe updaty. 

Jak można mieć to samo za darmo to po co przepłacać? ;p
Poza tym przy grze 1-2h dziennie to trochę głupie by płacić np za 2miesiące, lepiej by było gdyby kupowało się godziny spędzone w grze np: pakiet 100h online itp.
to samo raczej nie;d
rpg x5 [gh85]


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 11, 2008, 09:42:16 pm »
Gra na offie to nie masochizmy............ Tylko normalna gra jeszcze w życiu nie grałem na privie gdzie  exp jest stosownie ustawiony do ilosci sp adeny i quest itemów. Privy mialy sens gdzieś tak do c2 potem to zrobiła się parodia l2 :P Jak ludzie potestuja sobie tego ruskeigo offa to raty będą sprawą 2 rzędną.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 11, 2008, 10:50:43 pm »
Z tym, że właściwie nie ma czegoś takiego jak rate. To pojęcie z różnych privów  MMO ( przykładowo : L2, WoW, MU). Niestety gra została tak zaprojektowana. x1 to masochizm, ale włączając grę zgadzasz się na wszystkie warunki jakie narzucili twórcy. Nie podołasz levelowaniu - kończysz grę, prosisz o pomoc albo odpalasz bota - pretty simple :)

Czy np. w Baldurs Gate czy innym cRPG też przeszkadza Wam tempo expienia? Daję głowę, że nie...
właśnie dlatego nigdy nie grałem w RPGi ;p a nie, sorry - grałem w cRPGa, konkretniej w Gothica. Tam jednak się dostawało niemało xpa za questy. W L2 xpienie ogranicza się do ubicia 165168456132mobów. Na dexie będę ich musiał ubić jedynie 41292114033 :)


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 11, 2008, 11:38:08 pm »
Akurat zoja jest zdecydowanie wiekszym autorytetem w tym przypadku, gra na teonie w "factor" klanie i codziennie ma kontakt z wieloma osobami, zwlaszcza rosjanami ktorzy moga faktycznie porownac jakosc serwerow EU do tych rodzimych z beta.

Swoja droga za 80zl da sie utrzymac 2 konta, a przy odrobinie zaradonosci mozna grac za darmo i nawet zarobic smieszne pieniadze. Dzien gry na offie z 1 kontem kosztuje mniej niz 2 zl, w najbardziej zalowej robocie zarabia sie na poziomie 5-6zl/h wiec nadal nie wiem dlaczego tak bardzo demonizuje sie te oplaty. Moze kwestia naszej narodowosci, kazdy kto wydaje wiecej pieniedzy na rzeczy inne niz jedzenie i alkohol jest conajmniej dziwny, wiekszosc polakow woli przejesc i przepic pieniadze niz wydac na rozrywke innego typu. Swoja droga- nie placisz za piksele tylko za 99% uptime, niski ping oraz nowe updaty. 




prawda.. cała prawda, w sumie dziwne te - poelcialy dla Zoji.. ale who cares? ( zoja you? i bet no...)
co do expienia, taka jest prawda ze jak juz byly kiedys flejm Swarmikow , taka prawda ze l2 to bicie x mobow , wiec rate jest odczuwalny, w Wowie zastąpili to swietnymi questami i tam ten x1 rate juz nie jest tak odczuwalny co widac chocby bo liczbie grajacych, bo tam poprostu granie na x1 jest tak samo ciekawe, a nawet i ciekawsze. Wiec dla wielu ludzi majacych swoje rodziny/zycie/ itp to bol bicie przez 2 lata by nabic 78/78,