Witaj
Gość

Wątek: Koniec botów :)  (Przeczytany 9951 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 10, 2009, 04:31:33 pm »
No to powodzenia z farmieniem varki/ketry bez bota, duzo tam u was armorow s?

Jeśli NIKT nie ma armorów S to po co im te armory, do pve? Jeśli ktoś mimo braku botów na serwerze zdobędzie taki armor to znaczy, że mu się to należy, tak samo jak i przewaga z tego wynikająca. Kto powiedział, że S, czy S80 ma być dla wszystkich, bo chyba twórcy gry mieli inne założenia?

zalozenia owszem, poprawne, ale w c4,c5. W tej chwili wiekszosc osob biega w s, s80 ma kilka osob (w zaleznosci od serwera). O ile w c4 i c5 mozna bylo wyzyc bez s grade (tak jak teraz da rade bez s80), o tyle teraz moge zyczyc powodzenia w tankowaniu daggera 78+ ze 150 AS i prawdopodbnie aq jak samemu ma sie a grade.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 10, 2009, 05:11:36 pm »
Cytuj
Co im da bot jak dostana bana ?

To ze beda mieli postac na 3rd bez meczenia sie.A dobre programy dobrze sie maskuja.

Cytuj
Bociarze zobacza liste banow i sie zastanowia czy warto im bocic. Ja bym nie zaryzykowal.

Bociarz powie "wbijam w to jak nie te konto to nastepne zaloze" i tyle.Botow nie da sie usunac tak jak zabronic chinczykom farmienia adeny/golda czy jaka tam ma walute MMO.

Ryl dobrze gada, jak gościa nie zbanują to może zrobić powiedzmy nobless i ma profit. Jak go zbanują to równie dobrze może sobie założyć kolejne party, bo i tak wszystko jest za darmo i nic się nie traci w przypadku bana (poza czasem, ale ten i tak się oszczędza jak expi się afk).


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 10, 2009, 06:50:41 pm »
(...) bo chyba twórcy gry mieli inne założenia?
Niech zgadnę - zarobić kasę?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 10, 2009, 07:45:34 pm »
zalozenia owszem, poprawne, ale w c4,c5. W tej chwili wiekszosc osob biega w s, s80 ma kilka osob (w zaleznosci od serwera). O ile w c4 i c5 mozna bylo wyzyc bez s grade (tak jak teraz da rade bez s80), o tyle teraz moge zyczyc powodzenia w tankowaniu daggera 78+ ze 150 AS i prawdopodbnie aq jak samemu ma sie a grade.

Owszem prawie każdy ma s-grade i to po trzech miesiącach gry bo... są boty :) Myślę, że bez botów i taniej adeny 90% graczy jeszcze dzisiaj latałoby w B-grade, może A (i w takim b-grade by się ze sobą tłukli), bo sami w tej grze nie potrafią wyprodukować niczego.

Dzięki za życzenia, znam to z autopsji i nie miałbym problemu, gdyby to był gracz, który gra od prelude i sobie z godnym podziwu samozaparciem (albo lepiej - dzięki dobrej organizacji jego klanu) tego AS 150 wyklikał - taka jest natura każdego MMO. Natomiast gdy szybko i bezboleśnie zabija mnie koleś którego widziałem w trainie, i który jakby nie mógł botować, być może miałby 6x lvl i biegał w szmatach to jest to lekko śmieszne.

Już to kiedyś pisałem, jakbym chciał pograć w grę, gdzie każdy ma taki sam level i sprzęt, a chodzi tylko o bezcelową nawalankę, to odpaliłbym CS albo poszedł na jakiś high-rate.

Cytuj
Niech zgadnę - zarobić kasę?
Mówię o założeniach związanych z mechaniką gry

Cytuj
twórcy gry są koreańczykami i myślą "pve4tehlyfe", a my jesteśmy Europejczykami i myślimy "pvp4tehlyfe". zaczaił różnicę?
Ty nie zaczaiłeś tego co napisałem, niestety. Podobno zresztą na koreańskich serwerach jest jeszcze więcej botów, niż na naszych.




  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 10, 2009, 08:06:21 pm »
Cytuj
Owszem prawie każdy ma s-grade i to po trzech miesiącach gry bo... są boty

Dokladnie.Czlowiek ma limity siedzisz dajmy o 4 w nocy i jestes juz zj***ny jak kon po westernie a bot moze dymac dalej i zarabia.To co poleci mu dajmy Ic a jest magiem to sobie sprzeda.Tak zrobi kilkanascie botow i juz jest 1-wszy IC na serwie.Tak jak pisalem Boty to zlo ale zlo konieczne.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 10, 2009, 08:24:25 pm »
Cytuj
Owszem prawie każdy ma s-grade i to po trzech miesiącach gry bo... są boty

Dokladnie.Czlowiek ma limity siedzisz dajmy o 4 w nocy i jestes juz zj***ny jak kon po westernie a bot moze dymac dalej i zarabia.To co poleci mu dajmy Ic a jest magiem to sobie sprzeda.Tak zrobi kilkanascie botow i juz jest 1-wszy IC na serwie.Tak jak pisalem Boty to zlo ale zlo konieczne.
Boty to błogosławieństwo !!

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 10, 2009, 08:32:01 pm »
zalozenia owszem, poprawne, ale w c4,c5. W tej chwili wiekszosc osob biega w s, s80 ma kilka osob (w zaleznosci od serwera). O ile w c4 i c5 mozna bylo wyzyc bez s grade (tak jak teraz da rade bez s80), o tyle teraz moge zyczyc powodzenia w tankowaniu daggera 78+ ze 150 AS i prawdopodbnie aq jak samemu ma sie a grade.

Owszem prawie każdy ma s-grade i to po trzech miesiącach gry bo... są boty :) Myślę, że bez botów i taniej adeny 90% graczy jeszcze dzisiaj latałoby w B-grade, może A (i w takim b-grade by się ze sobą tłukli), bo sami w tej grze nie potrafią wyprodukować niczego.

Dzięki za życzenia, znam to z autopsji i nie miałbym problemu, gdyby to był gracz, który gra od prelude i sobie z godnym podziwu samozaparciem (albo lepiej - dzięki dobrej organizacji jego klanu) tego AS 150 wyklikał - taka jest natura każdego MMO. Natomiast gdy szybko i bezboleśnie zabija mnie koleś którego widziałem w trainie, i który jakby nie mógł botować, być może miałby 6x lvl i biegał w szmatach to jest to lekko śmieszne.



zrobienie broni ze 150 fire/water jest relatywnie latwe do tego jaki osiaga sie efekt, szczegolnie odczuwalne jest to na daggerach, nawet na teoretycznym serwerze bez botow nie jest to az tak duzo farmy.  


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 21, 2009, 06:10:25 am »
Nie wiem czy takie łatwe, probowalem sobie bićna IOPie te water stony, po 4-5 dniach bicia poleciał mi jeden. No to ja dziękuje taki interes xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 21, 2009, 09:58:53 am »
Z botami jest ciężko wygrać :p jedynym rozwiązaniem według mnie teraz to wynalezienie jakiegoś nowego zabezpieczenia serwera o którym nic by nie pisało bądź poprostu spalenie wszystkich ludzi którzy je tworzą ^^ w końcu wyjdą nowsze wersje gry na których stare boty nie będą działać :D. Ale sądzę że jak wbijesz 80 to sam włączysz samograja :D




  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 21, 2009, 10:33:10 am »
Z botami jest ciężko wygrać :p jedynym rozwiązaniem według mnie teraz to wynalezienie jakiegoś nowego zabezpieczenia serwera o którym nic by nie pisało bądź poprostu spalenie wszystkich ludzi którzy je tworzą ^^ w końcu wyjdą nowsze wersje gry na których stare boty nie będą działać :D. Ale sądzę że jak wbijesz 80 to sam włączysz samograja :D
Z botami nie wygrasz :P i nie ma sensu nawet toczyć bojów bo nawet jeżeli wygrasz to odniesiesz pyrrusowe zwycięstwo :P Żeby pozbyć się bota musisz  pozbyć się chorego koreańskiego grindu XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 21, 2009, 12:25:57 pm »
Wojna z botami jest jak walka z prostytucją. Dopóki jest klient opłacalny dla boterów, dopóty będą boty. I to bez względu na to jakie zabezpieczenia wymyśla programiści NCSoftu. Bo na _każde_ zabezpieczenie , wcześniej czy później znajdzie się szczepionka :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 21, 2009, 01:46:28 pm »
w l2 nie da rady wyeliminowac botow, po prostu gra wymagajac od gracza miliona lat grindu i tysiecy zabitych mobow sama to napedza


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 20, 2009, 11:19:59 pm »
Ejj wiecie co do mnie dotarło :P wiem chyba trochę późno a może moje myśli są błędne ^^ L2 jest grą koreańską a tam jest mało botów bo ludzie praktycznie żyją tą grą(haha ale nuby :P) Dlatego 85 tak ciężko się rączkami trzaska :P dlatego tak ciężko o wszystko w tej grze :D I ludzie chyba się pomylili wprowadzając ją na rynek światowy :P Blizzard jest amerykańską firmą i w wowie trzaska się level max w miech :D haha. Być może moje przemyślenia są błędne ^^




  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 21, 2009, 01:01:35 am »
Nie przejmuj się, Gracia Final na chwilę przystopuje boty. Nie ma pliku L2.exe :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 21, 2009, 02:33:03 pm »
Btw ruscy zakładają bana na ip na all konta na które logował się użytkownik bota.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 21, 2009, 03:23:01 pm »
Haha to ostro :P nie podawajcie kumplom passów hahaha :D




  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 21, 2009, 05:21:19 pm »
Dają bana na konto, a nie jakieś takie bardziej "pro" banany - tak żeby nie dało się już wejść do gry?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 21, 2009, 05:50:54 pm »
Ejj wiecie co do mnie dotarło :P wiem chyba trochę późno a może moje myśli są błędne ^^ L2 jest grą koreańską a tam jest mało botów bo ludzie praktycznie żyją tą grą(haha ale nuby :P) Dlatego 85 tak ciężko się rączkami trzaska :P dlatego tak ciężko o wszystko w tej grze :D I ludzie chyba się pomylili wprowadzając ją na rynek światowy :P Blizzard jest amerykańską firmą i w wowie trzaska się level max w miech :D haha. Być może moje przemyślenia są błędne ^^

Wynajety koreanczyk czy bot co to za roznica?


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 21, 2009, 05:56:05 pm »
koreańczykowi musisz podłączyć kroplówkę żeby wykoksał to 85, a botu tylko dostarczyć odpalonego pc :P
I'm offline.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 21, 2009, 07:17:07 pm »
Dają bana na konto, a nie jakieś takie bardziej "pro" banany - tak żeby nie dało się już wejść do gry?

no takie ze ludzie botujacy juz nie moga wejsci do gry , nawet jak zaloza nowe konto to z pc ktory mial kontak z banem wczesniej juz nie moga wejsc


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 21, 2009, 07:19:28 pm »
Dają bana na konto, a nie jakieś takie bardziej "pro" banany - tak żeby nie dało się już wejść do gry?

no takie ze ludzie botujacy juz nie moga wejsci do gry , nawet jak zaloza nowe konto to z pc ktory mial kontak z banem wczesniej juz nie moga wejsc

To się cieszę :)


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 23, 2009, 12:28:23 pm »
Zgadzam się z wami totalnie - nie walcząc z botami nie można z nimi wygrać
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,27814.0.html
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2009, 12:30:54 pm wysłana przez 120130 »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 23, 2009, 01:11:11 pm »
Zgadzam się z wami totalnie - nie walcząc z botami nie można z nimi wygrać
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,27814.0.html
120130 - 1st ANTI BOT CRUSANDER!
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 23, 2009, 06:15:41 pm »
Zgadzam się z wami totalnie - nie walcząc z botami nie można z nimi wygrać
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,27814.0.html
120130 - 1st ANTI BOT CRUSANDER!
Taki polski Donkiszot XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Koniec botów :)
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 23, 2009, 07:39:36 pm »
gdzie ten wiatra... ekhm, bot?!  :_delf_5_1: