Witaj
Gość

Wątek: Nemesis LastResort i ZOMO  (Przeczytany 12660 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Nemesis LastResort i ZOMO
« dnia: Czerwiec 23, 2009, 03:26:59 pm »
Zalozylem temat zeby nie spamowac juz w innych tematach.

Na serverze z tego co zauwazylem mamy 3 polskie klany, ktore da sie zauwazyc gdzies w miastach. tak dokladnie to nie wiadomo dlaczego miedzy LR a Nemesis jest taka nienawisc. Moze to dlatego ze to dwa zupelnie rozne klany, o innym nastawieniu i podejsciu do gry. Last Resort z tego co wydedukowalem z ich wypowiedzi w grze i an forum. Chca zaistniec na serverze, chca byc znacząca silą. Rozumiem to bo kazdy gracz chcialby bic najwieksze bosy, zdobywac zamki i tak dalej ale... Odstraszaja od siebie ludzi swoim podejsciem i zachowaniem. ostatnio stracili 8 osob ktorzy przeszli do Nemesis. Podobno, podkreslam, podobno w LastResort wszystkie quest itemy , matsy, key matsy  wrzuca sie do cwh zeby clan crafcil itemy dla graczy. Podejscie sluszne ale imo nie zadziala za dobrze w klanie w ktorym stara zgrana paczka przyjmuje nowych ludzi.  LastResort swojego czasu bardzo duzo flamowali na nas, a my szczerze mowiac na nich nie mniej. Zaciekawilo mnie to ze uslyszalem ze w LR czestym zwrotem jest " jak cos Ci sie nie podoba to wypierdalaj do Nemesis". Powiem tak.  takimi tekstami pokazujecie ze myslicie o sobie jako o ludziach lepszych, lepiej znajacych sie na grze, grajcych lepiej, lepszych i tych przyslowiowych PRO. Jest to dosc ze malo kulturalne to a dodatek smieszne.  Ok moze i zdobyliscie fortece z pomoca wiekszego ally i przejeliscie clan hall na hot springs ale czy to oznacza ze jestescie lepsi? Po co nam forteca skoro nie przejmeiemy zadnej fortecy na interesujacym nas spocie? Po co zdobywac clan hall ktory nam sie nie przyda na razie? A czas jaki uplynie do wykorzystania w pelni jego uzywalnosci jest troche przydlugi? nie rozumiem.

ktos rzucil pomysl ally ZOMO + LR + NEMESIS. Zamysl moze i dobry. W koncu polaczonoby 3 polskie klany i naprawde uzbieraloby sie sporo ludzi. Tylko ze problem polega na tym ze ludzie z Nemesis nie chca miec nic wspolnego z LR za ich zachowanie. Chamskie, wulgarne i niezrozumiale dla nas. Z Zomo Nemesis sie bardzo dobrze dogaduje, daltego ze ani my ani oni nie uwazamy sie za lepszych. Wspolpracujemy i ta wspolpraca owocuje bardzo udanymi raidami czy pomoca przy pvp albo expie.  Moze i udaloby sie zakopac topor wojenny z LR , bo w zasadzie atmosfere miedzy naszymi klanami juz sie troche polepszyla ale jednak ludzie pamietaja co LR wypisywalo o nas i dlatego ten pomysl z duzym Polskim ally na razie zostanie tylko pomyslem. Wszystko to to tylko moja opinia, nie jestem CLem wiec nie mnie o tym decydowac . Pozdrawiam i mam szczera nadzieje ze te flamy sie skoncza wkrotce.

LancerBerserker 7x  Clan : Nemesis


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2009, 03:29:34 pm »
Przepiszę moją wypowiedź z innego tematu:

xSzajbus po części masz racje. LR to doświadczony klan i mamy zamiar coś osiągnąć ale nie odkładamy tego na później ale też nie brniemy do zgliszczach tylko żeby coś osiągnąć i pokazać jacy to nie jesteśmy fajni. W klanie ciężko przychodzi nam tolerowanie osoby która ma szare pojęcie to tej grze poza expieniem i dochodzi do klanu GODZĄC się na regulamin a potem wychodzi z pretensjami że jesteśmy lolklanem bo takiej osobie nie pasuje jak gramy. Wybaczcie ale na początku jasno określamy zasady i ich się trzymamy. Nie nasz problem że ktoś nie czyta regulaminu a potem wielkie z-_-'o że ma oddać matsy do CWH albo zabijać wrogów na pvp..
Ja do Nemezis nic nie mam, mam natomiast do takich dzieciaków których trzymacie w klanie, którzy albo byli u nas w klanie i zrobili emo quit bo im zasady nie pasowały albo zaczęły nas wyzywać na pmach od nie wiadomo kogo nie znając nas w ogóle. Najlepszym przykładem jest "OverNINEthousand"

Ciężko nas karać za ambicje. Klan który gra parę dobrych lat w l2. Uważamy pvp za esencję tej gry i chcemy z niej czerpać jak najwięcej przyjemności, exp jest dla nas formalnością nie priorytetem. Jednak niektórym zależy tylko na tym żeby nas pokazać od najgorszej strony ponieważ stawiamy sobie poprzeczkę trochę wyżej. I nie wyzywamy każdego kto do nas dołączy. Osoby na poziomie, z kulturą osobistą i umiejętnością czytania regulaminu czy też wypowiadania się na czacie, udzielania się na mumble, czują się u nas doskonale.


P.S zawsze byłem za zjednoczeniem naszych klanów i uważałem że należy skończyć wary między Polakami kiedy inne narodowości umieją się trzymać razem ale nie dopóki dopóty, Tokarz będzie u was trzymał dosłownie każdego bluzgającego bez rozsądnych powodów dzieciaka. Nasze ambicje nie stoją na przeszkodzie.

Co nam daje forteca oraz Clan Hall ? Mieliśmy fort i aktualnie mamy Ch. Tanie teleporty, buffki dla każdego czy itemy do kupna to chyba wystarczający powód i każdy chętnie z tego korzysta, pomaga to w expie jak i na pvp. I tracimy połowę expa przy śmierci, co na wyższych lvlach jest bardzo pomocne.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 03:34:08 pm wysłana przez RenifeRx »
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2009, 03:39:39 pm »
Po co zdobywac clan hall ktory nam sie nie przyda na razie? A czas jaki uplynie do wykorzystania w pelni jego uzywalnosci jest troche przydlugi? nie rozumiem.
rly?


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2009, 03:41:12 pm »
Co do bluzgow. Moim zdaniem to sprawa indywidualna bluzgajacej osoby, jesli doszloby do ally to takie bluzgi powinny być  zakazane i karane ale w chwili obecnej szczerze powiedziawszy mnie malo obchodzi ze ktos bluzga czlonka innego klanu, bo to swiadczy tylko i wylacznie o jego niskim poziomie kultury i inteligencji. Wiesz jak to jest. Do chwili kiedy nie bedziecie przyjaciolmi to dla niektorych ciagle jestescie wrogami. Stad takie zdarzenia. A co do overNINE1000 , chlopak moze i nie gra strasznie dlugo ale u nas zaaklimatyzowal sie dosc dobrze.

Nervoson , nie wiem co mial znaczyc twoj komentarz ale jest on naprawde ladnie rozwiniety i ma w sobie spora dawke informacji. Niewatpliwie.

LancerBerserker 7x  Clan : Nemesis


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2009, 03:55:37 pm »
no super tylko powiedz mi jeszcze że odpowiecie ileś tam wojen z a grade klanami i będziecie w nich uczestniczyć? Generalnie jak ktoś nas pk to dajemy war.

Nie? to sorry po co nam ktoś kto nie jest pomocny a do farmu nie potrzeba ally....

fakt po co wam ch czy forteca. To jest kompletnie usless. Bufki, tanie teleporty czy jak się skręcisz to nei na -4. Kto myślący chciałby coś takiego... Do tego jeszcze jakieś pvp przy ataku i obronie fortu..... bleeeeee

I Ty się dziwisz czemu niektórzy piszą różne rzeczy na temat nemezis huh...

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 04:00:24 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2009, 04:02:18 pm »
Tyle czy ja napisalem ze chcemy ally z wami?  nie. opdowiadam poprsotu na propozycje kogos kto taki pomysl rzucil. Co do wojen z klanami A? hmm... niech sobie rpzypomne kto pierwszy odwolal wojne miedzy LR a Nemesis. Tak, to byliscie wy. Nie mowie ze nie dawaliscie rady czy cos w tym stylu, porpostu odolwliscie , kiedy my sie swietnie bawilismy z ta wojna. Co do wojen z innymi klanami. Po cholere zamykac sobie droge na HIGH lvl lokacjach? Albo spoty na questy na tak niskim lvlu? Bo watpie zebyscie byli w stanie wystawic party z 3 profkami. Albo chociaz 70+. nie potrzebujemy was w ally. ba.... nawet wiekszosc z nas NIE CHCE miec z wami nic wspolnego. ja tylko odpowiadam komus kto wpadl na pomysl zrobienia polskiego Ally.

Tak btw Azella ile ty masz ? Musisz byc taki butny? nie mozesz na chwile schowac swoich ale do kieszeni i porozmawiac na spokojnie, starajac sie nie obrazac ludzi?

LancerBerserker 7x  Clan : Nemesis


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 23, 2009, 04:06:06 pm »
a czy ja kogoś obrażam? lol Ty zawsze wyskakujesz z argumentem wieku czy jak?

pisze nie o ally tylko o ewentualnych korzyściach dla kogokolwiek. Ja tam nie chciałem odwoływać wojny ale kto inny podjął decyzje. Mnie to rybka 1 woja w tą jedna w tamtą bez różnicy. O jakich high lev lokacjach mówisz?

nie mamy wojny a aegis czy espadą ale z klanami które mają duże fortece i latają w a grade. Zabawa jest super zresztą nie tylko dla nas. Coś się dzieje bo gdym miał tylko grindować postać to bym się pociął. Może cie mieć nawet 5 party tylko po co? bicia RB czy robienia party do loa? tam się i w 2-3 osoby szybko farmi.

Ta gra to gra pvp przynajmniej dla mnie farm jest czymś ubocznym. Często lataliśmy na forty nawet nie po to rzeby go zdobyć tylko zeby się pobawić na pvp. Kwestia celów i ich realizacji. Co za różnica czy mam 60 lev czy 85 jak mogę mieć fajne pvp i tu i tu.....
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 04:10:00 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 23, 2009, 04:09:48 pm »
A chciałem napisać coś miłego i na temat ale z wami się na da.
Co do wojny nawet mi się tłumaczyć nie chce ale widzę że nawet nie wiesz co się u was w klanie dzieje skoro nie wiesz czemu ona się skończyła.

Moim zdaniem największym problemem są właśnie te bluzki i póki taka osoba jest pod waszym crestem jest to też wasz problem. Nigdy nie dojdzie do porozumienia póki te bluzgi będą istniały..
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 23, 2009, 04:13:34 pm »
Widzisz Azell nie potrafisz zrozumiec ze Twoj np obrazil mnie , swoja formą. Renifer napisal post na spokojnie i z kultura. Ty tak nie potrafisz z tego co widze.   Tanie teleporty w rejonie HS? Po co to. -4 % ? Clan Luck powoduje ze mamy -2% w razie czego.

Co do bluzgow to owszem. sa one zbedne i o to mi wlasnie chodzi. Zeby one ustaly. Ale to nie odemnie zalezy czy one ustana. Dlatego byloby milo gdyby w tym temacie zaczely wypowiadac sie osoby ktorych to dotyczy a nie tylko my trzej/ czterej.

LancerBerserker 7x  Clan : Nemesis


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 23, 2009, 04:15:40 pm »
To skoro flame ekipa się wypowiedziała, to i ja coś powiem.
Została zaprzestana wojna z nemezis, więc nie do końca rozumiem dlaczego ten temat został założony.
Masz racje co do naszego nastawienia względem was i nie jest tu ani wesoło, ani smutno. Jest średni i czekam na jakąś regulacje z czasem.

Co do ally to odpada na razie i powiem szczerze, że sam nie jestem już do tego przekonany skoro nadal powstają jakieś durne topiki o agresji między klanami. Nie lubią się jakieś osoby ok. Tylko po co rozpowiadać to i robić przedstawienie?

8 osób które odeszło od nas od dłuższego czasu sprawiała nam trudności, z względu że chyba czytali regulamin w stanie nie trzeźwym, nie dokładnie i myśleli że to co tam napisane nie będzie wykonywane. Pamiętam oburzenie damoona i duża ilość przekleństw gdy zwróciło mu się uwagę o głupie wpisanie się do rejestru lub danie matsów do cwh. Szczerze to ubolewam ad odejściem kilku ok osób z tamtej paczki choć zarazem ciesze się z wypielenia chwastów robiących napięcia w klanie.

Pozdrawiam i zamknijcie ten śmietnik bo się swąd zgniłych bananów ulatnia ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 23, 2009, 04:16:28 pm »
nie będę cie uświadamiał jakie są teleporty z CH na HS i co daje ten CH. Nie wiem czym mogłem cie urazić ale szczerze mam to w D4. O czym tu rozmawiać Wy tego ally nie chcecie my również więc nie widzę tematu do dyskusji zwłaszcza na forum  :o

GL hf i powodzenia...
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 23, 2009, 04:17:00 pm »
To ja pisalem obelgi na clan chacie na osoby ktore po 2 tygod w klanie nie mialy konta na forum i sie tym nie interesowaly. regulamin to regulamin.

Co do reszty to n/c ja to znam troche z innej strony przynajmniej to odwolane wojny. I teraz wez sobie title ustaw w grze LR to naby odwaloaly wara!


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 23, 2009, 04:19:35 pm »
Po co mam sobie ustawiac taki title skoro nie uwazam was za noobow? Ehhh... Chcialem dobrze a wyszlo jak wyszlo. 

LancerBerserker 7x  Clan : Nemesis


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 23, 2009, 04:23:28 pm »
Ten temat od razu był skazany na nie powodzenie... Szukasz w złym miejscu i chyba nie do końca masz świadomość, że forum gdzie może napisać każdy jest zawsze placem boju..


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 23, 2009, 04:35:58 pm »

8 osób które odeszło od nas od dłuższego czasu sprawiała nam trudności, z względu że chyba czytali regulamin w stanie nie trzeźwym, nie dokładnie i myśleli że to co tam napisane nie będzie wykonywane. Pamiętam oburzenie damoona i duża ilość przekleństw gdy zwróciło mu się uwagę o głupie wpisanie się do rejestru lub danie matsów do cwh. Szczerze to ubolewam ad odejściem kilku ok osób z tamtej paczki choć zarazem ciesze się z wypielenia chwastów robiących napięcia w klanie.


z tego co pamietam od poczatku zadeklarowalismy ze krafcimy we wlasnym gronie, mowcie co chcecie ale klan kraft zawsze zaczyna sie od cla i jego ekipy, zaden z nas nie mial ochoty czekac pol roku na b grady gdzie po 2 tygodniach mamy zestawy recek A
co do esencji czyli pvp, chcesz moge wkleic screena ile mam pvp na 55lvl, o seta A ze bedzie to wiecej niz ma 90% waszego klanu pomimo iz macie tak wiele wspanialych wojen :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 23, 2009, 04:46:32 pm »

8 osób które odeszło od nas od dłuższego czasu sprawiała nam trudności, z względu że chyba czytali regulamin w stanie nie trzeźwym, nie dokładnie i myśleli że to co tam napisane nie będzie wykonywane. Pamiętam oburzenie damoona i duża ilość przekleństw gdy zwróciło mu się uwagę o głupie wpisanie się do rejestru lub danie matsów do cwh. Szczerze to ubolewam ad odejściem kilku ok osób z tamtej paczki choć zarazem ciesze się z wypielenia chwastów robiących napięcia w klanie.


z tego co pamietam od poczatku zadeklarowalismy ze krafcimy we wlasnym gronie, mowcie co chcecie ale klan kraft zawsze zaczyna sie od cla i jego ekipy, zaden z nas nie mial ochoty czekac pol roku na b grady gdzie po 2 tygodniach mamy zestawy recek A
co do esencji czyli pvp, chcesz moge wkleic screena ile mam pvp na 55lvl, o seta A ze bedzie to wiecej niz ma 90% waszego klanu pomimo iz macie tak wiele wspanialych wojen :)

Licznik pvp to jakiś rozmiar e-pena?
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 23, 2009, 05:04:30 pm »
to świadczy o skilu :)

z tego co pamietam od poczatku zadeklarowalismy ze krafcimy we wlasnym gronie, mowcie co chcecie ale klan kraft zawsze zaczyna sie od cla i jego ekipy, zaden z nas nie mial ochoty czekac pol roku na b grady gdzie po 2 tygodniach mamy zestawy recek A
co do esencji czyli pvp, chcesz moge wkleic screena ile mam pvp na 55lvl, o seta A ze bedzie to wiecej niz ma 90% waszego klanu pomimo iz macie tak wiele wspanialych wojen :)


Powiem tylko tyle gl z tymi setami. Co do licznika pvp no faktycznie jesteś pro bo masz duzo? o czym to świadczy? że grasz postacią którą na low lev lejesz all???

Stary ja tam nie słyszałem ze wy coś crafcicie oddzielnie. Generalnie nie widzę sensu grania razem jak wy w kilka osób gracie osobno. Po co komu ktoś taki?? nie wiem gdzie grałeś ale pierwsze słyszę żeby cl dostawał sprzęt pierwszy. Ubierasz ludzi tych którzy coś robią. Jak ty farmimeś sam albo z 4 czy iloma tam osobami nei było cię na mumblu nie chciałeś współpracować nawet w tak prozaicznej sprawie jak konto na forum?

Powodzenia w farmie czegokolwiek poza waszą 8 czy tam ilu was jest. Generalnie branie was na party klanowe gdzie dropisz itemy na rcp jest chore. Itd itd.

Graj gdzie chcesz i z kim chcesz twoja sprawa mnie to wisi. Mnie się podoba jak jest a jak ktoś jest item lowerem to już jego problem. nie mam parcia na a grade a na razie common mi w zupelności wystarczaja.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 05:16:24 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: -2

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 23, 2009, 05:10:01 pm »
A ja powiem jedno

Największy zjeb jakiego spotkałem na tym serwie gra w nemezisach
PuDzIaN

Na każdym szanującym sie privie dostałby już dawno banana :)
Ba jakby pisał te swoje rasistowskie teksty po angielsku to i tu dostał by 7 dni bana

Nic są ludzie i taborety ale on jest nogą od taboretu...



aż sam miałem ochotę wysłać trochę scrinów z jego tekstami to GM bo takie zachowanie woła o pomstę do nieba


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 23, 2009, 05:11:56 pm »
Tak jak mówiłem Goras. Nemezis trzyma dosłownie każdego. Dlatego nigdy nie dojdziemy do porozumienia i zawsze bedziemy mieli trochę gorszę mniemanie. Sami decydują się takich ludzi trzymać.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 23, 2009, 05:24:21 pm »
to świadczy o skilu :)

z tego co pamietam od poczatku zadeklarowalismy ze krafcimy we wlasnym gronie, mowcie co chcecie ale klan kraft zawsze zaczyna sie od cla i jego ekipy, zaden z nas nie mial ochoty czekac pol roku na b grady gdzie po 2 tygodniach mamy zestawy recek A
co do esencji czyli pvp, chcesz moge wkleic screena ile mam pvp na 55lvl, o seta A ze bedzie to wiecej niz ma 90% waszego klanu pomimo iz macie tak wiele wspanialych wojen :)


Powiem tylko tyle gl z tymi setami. Co do licznika pvp no faktycznie jesteś pro bo masz duzo? o czym to świadczy? że grasz postacią którą na low lev lejesz all???

Stary ja tam nie słyszałem ze wy coś crafcicie oddzielnie. Generalnie nie widzę sensu grania razem jak wy w kilka osób gracie osobno. Po co komu ktoś taki?? nie wiem gdzie grałeś ale pierwsze słyszę żeby cl dostawał sprzęt pierwszy. Ubierasz ludzi tych którzy coś robią. Jak ty farmimeś sam albo z 4 czy iloma tam osobami nei było cię na mumblu nie chciałeś współpracować nawet w tak prozaicznej sprawie jak konto na forum?

Powodzenia w farmie czegokolwiek poza waszą 8 czy tam ilu was jest. Generalnie branie was na party klanowe gdzie dropisz itemy na rcp jest chore. Itd itd.

Graj gdzie chcesz i z kim chcesz twoja sprawa mnie to wisi. Mnie się podoba jak jest a jak ktoś jest item lowerem to już jego problem. nie mam parcia na a grade a na razie common mi w zupelności wystarczaja.
malo zrozumiales niestety, juz wiem czemu Szajbus o wiek Cie pytal :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 23, 2009, 05:27:41 pm »
a co tu rozumieć?  :shock:
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 23, 2009, 05:38:32 pm »
DonKutass zrób przysługę wszystkim i wyjdź z tego forum bo jedyną osobą która nie rozumie Twoich postów jesteś chyba Ty sam. z Szajbusem jeszcze idzie się jakoś dogadać. Dziwi mnie że potrafiłeś założyć tu konto na forum bo po 2 tygodniach gry u nas nadal nie umiałeś sprostać tej prostej czynności, chyba że Ci mama założyła. Od razu widać że grasz winged emo...
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 23, 2009, 05:39:19 pm »
 :oops: kids detected
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 23, 2009, 05:50:40 pm »
:oops: kids detected
self owned? :O

a czego Renii mozna sie spodziewac po typie co ma nick DonKuta sso czy cos w ten desen  :shock:

co do samego Nemezis - naprawde bardzo dobrze wspominam ten klan, ale niestety tacy ludzie jak w/w psuja strasznie o was zdanie
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 05:55:00 pm wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Nemesis LastResort i ZOMO
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 23, 2009, 06:10:30 pm »
W kazdym klanie znajda sie ludzie ktorzy flamuja albo obrazaja w inny sposob ludzi z innych klanow. Bez wyjatku.

LancerBerserker 7x  Clan : Nemesis