Witaj
Gość

Wątek: X-box czy Playstation 2  (Przeczytany 1563 razy)

  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

X-box czy Playstation 2
« dnia: Marzec 27, 2007, 09:46:33 am »
Mam zamiar kupic konsole tylko nie wiem ktora... Glownie nastawiam sie na gre multiplayer. Przydaloby sie tez zeby te gry mialy dobra grafe... Jesli mozecie to podajcie tez tytuly gier ktore polecacie...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: X-box czy Playstation 2
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2007, 10:15:53 am »
O Mulitplayer? Wiem ze gralem na Wii w Bleach to bylo zajefajnie ^^
No ale skoro wybierasz miedzy Pudlem a Grajaca Stacja to raczej PS2 ze wzgledu ze masz gry typu Devil May Cry itp.PS 2 jest dobrze wywazony bo np.konsole z Nintendo ida w Multiplayer glownie(GameCube,NDS,Wii) a X box w singla,PS ma troche tego i tego przy czym masz duzo gier i konsola jest w miare tania i masz dobra grafe na niej.


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: X-box czy Playstation 2
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2007, 01:17:50 pm »
Ryltar ma rację - najlepsze multiplayerowe gry ma właśnie Nintendo. Jednak skoro wybierasz pomiędzy "X - klocem" a PS2 bardziej bym Ci polecał maszynkę Microsoftu. Powody:

1. Lepsze parametry sprzętu ( dostaje mniejszej zadyszki przy zadymach )
2. 4 wejścia na pady ( do PS'a trzeba dokupić Multitapa - kolejny wydatek )
3. X-box live - granie przez internet ( a przecież Ci o multi właśnie chodzi ), trzeba przyznać, że znacznie lepiej rozwiązane niż w przypadku konsoli Sony.

Jeśli chodzi o gry - kwestia gustu. PS2 ma świetne tytuły, X-box również ( mowa o exclusive'ach dostępnych jedynie na daną platformę ). W ostatnich latach jakoś jednak pojawiło się bardzo mało gier które są na wyłączność dla danej maszynki - Developerzy w pogoni za kasą wydają gry praktycznie na każdy sprzęt ^^

Jestem szczęśliwym posiadaczem PS2, głównie gram samemu w jRPG :P Multi to od biedy jakieś Gran Turismo,SC3 albo Tekken. X-boxa nie mam, ale czytam prasę ( PSX Extreme - klimaaaat, a nie taka dziecinada jak w CD Action :P ) i kwestia wyższości maszynki 'The Billa' w kwestii multiplayer polega jedynie na tych 3 wymienionych wcześniej punktach.


EDIT:

Cytuj
Co do X-box live to jest chyba platny????

Xbox Live Silver jest darmowy, ale niestety na nim nie zagrasz. Xbox Live Gold kosztuje do ~200 zł rocznie ( mniej raczej ). Cena nie jest najgorsza - zakładając, że koszt wynosi właśnie 200 zł dzielisz to na 12 i wychodzi Ci ~16,7 zł miesięcznie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2007, 02:10:48 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: X-box czy Playstation 2
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2007, 01:51:24 pm »
Co do X-box live to jest chyba platny???? Jesli nie to fajnie. Co do Wii to mnie poprostu nie stac (mam 14 lat) a jak juz to bym kupil X-boxa 360 no ale brak funduszy... Czekam na wiecej odpowiedzi ;)


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Odp: X-box czy Playstation 2
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2007, 08:59:54 pm »
PS2 - najlepsze wyscigi: Gran Turismo i bijatyka Tekken plus Soul Calibur oraz najlepsze jPRG Final Fantasy >>> X-Box.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: X-box czy Playstation 2
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 29, 2007, 12:34:45 pm »
Czy wiecie moze czy Black jest tylko single czy jest opcja na 2 ( splitscreen)????