Witaj
Gość

Wątek: Euro 2012 w Polsce i Ukrainie  (Przeczytany 4393 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Euro 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 25, 2007, 11:38:43 am »
Po czesci masz racje. Ale trzeba uwiezyc w sily Polakow. Wiem, ze to trudne, bo tez jestem realista xD
Prepare for unforeseen consequences...


Odp: Euro 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 25, 2007, 11:52:25 am »
Wierze - bo to czyni cuda.
A tak powzniej - pewnie, ze tak - BARDZO bym chcial i BARDZO zyczyl wszystkim, zeby wszystko wyszlo cacy,
zebysmy byli dumni ze wspanialej organizacji, wspanialej atmosfery, wspanialych, przyjaznych reakcji i dojrzalosci obywateli.
BARDZO bym chcial powiedziec po tych mistrzostwach z duma:
"Widzicie - tak sie to robi - wlasnie tak i nie inaczej - bo to MY, POLACY, jedyny taki wspanialy narod na swiecie"
Bardzo bym chcial ... tak samo, jak wiekszosc z nas ...


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Euro 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 25, 2007, 12:07:35 pm »
Żeby coś wyczyścić, zawsze musi śmierdzieć ; ]
Powiedz mi Koszalku, jak uzdrowić polską piłkę, aby NIC nie wypłynęło na wierzch?
Musi być poczucie - zrobiłem coś złego - ide do kicia xD
A żeby tak było, trzeba troszki nagłośnić te sprawy, poza tym, czy tylko w Polsce takie smrody wypływają?
Włochy, kraj bodajże mistrzowski, a też korupcje wyszły...

Zresztą. Mam nadzieje że Kaczorki coś z tym zrobią i można powiedzieć że jak na razie na scenie politycznej, tylko oni biorą się do czyszczenia, reszta krytykuje - dlaczego? - bo boi sie - zwyczajnie  :wink:


Odp: Euro 2012 w Polsce i Ukrainie
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 25, 2007, 12:42:19 pm »
Racja, racja. Wszedzie jest korupcja, w Niemczech jakis czas temu tez zasmierdzialo,
ale po tym jak jeden z oskarzonych o manipulacje dostal wyrok - wszystko w magiczny sposob ucichlo.
Pewnie dostal swoja, sliczna dole i przyznal sie na ochotnika - w ten sposob sprawnie ukrecili leb calej aferze.
Czy to cos zmienilo? Jak przygladam sie dokladniej niektorym meczom, to stwierdzam, ze nie.
Jest jeszcze bardziej kosmicznie - sa wyniki, ktorych juz nikt nie jest w stanie zrozumiec.

Czyszczenie ... coz - najlepiej to chyba okreslil w PSY II Slawomir Sulej grajacy role tego lysego, na samym poczatku, w celi.
Pamietacie?

" to ja po to ci dałem pieniadze żebyś dzieciom pomarańcze kupiła, a ty tutaj na melinie z pijakami wódkę pijesz - to tak jak stałem to ją jebłem młotkiem, takim z półtora kilowym, że ze łba nie było co zbierać - wyrwałem chwasta "