Witaj
Gość

Ankieta

Twój wybór

Bronisław Komorowski
Jarosław Kaczyński
Nie będę głosował, ponieważ nie ma dobrego kandydata
Nie mogę jeszcze głosować

Wątek: Wybory Prezydenckie 2010  (Przeczytany 21920 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 19, 2010, 12:23:53 am »
Z tego co widzę to JKM nie dąży do totalitaryzmu, wręcz przeciwnie.
Jego idee są niestety ciężkie do zrealizowania ze względu na pseudo humanitaryzm (wielu kretynów uważa że kara śmierci dla morderców jest niehumanitarna, zatem pytam, czy jego morderstwo było humanitarne?). Zastanawiam się tylko co się musi wydarzyć aby społeczeństwo dojrzało wreszcie że zasady na których obecnie żyjemy są chore (kolejny przykład : napadnięty ma małe możliwości obrony własnej, w razie zranienia napastnika to jemu grozi odpowiedzialność karna, a to jest już chore, napadający powinien mieć świadomość tego że napadnięty ma prawo bronić się w każdy możliwy sposób bez względu czy będzie musiał zabić napastnika czy nie)
Dobra po pierwsze nie wyzywaj od kretynow co do kary smierci to jak bys wiedzial TO UNIA EUROPEJSKA ZABRANIA WYKONYWAC KARE SMIERCI.Co do reszty to sie zgodze z tym jak ktos cie napadnie.



  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 19, 2010, 01:01:12 am »
zajmujecie sie pierdołami, ze tak powiem...
JKM nie zostanie prezydentem, po drugie nawet jesli by jakims cudem zostal nigdy rzad sie nie zgodzi na wprowadzenie w zycie jego pomysłów, bo sa zbyt kontrowersyjne. Kolejna sprawą jest to, ze prezydent i tak ma gowno do gadania poza prawem veta i nic wiecej. Reszta lezy w kwesti parlamentu.
Wg mnie urzd prezydenta powiniem byc zniesiony badź w druga strone - zniesienie rzadu. Albo stystem kanclerski albo prezydencki. W tej chwili nic nie mozna zrobic w tym panstwie, bo jak nie kampania to sprzeciw jednej badz drugiej strony, ktrora posiada calkiem inna wizje panstwa i tak w kolko do usranej smierci... osobiscie bede glosowac na komorowskiego, bo chce zobaczyc co PO zrobi po wyborach jesli komorowki je wygra. Wtedy nie beda mogli sie tlumaczyc tym, ze ktos blokuje ich pomysły.


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 19, 2010, 10:00:32 am »
mam pytanie ktory z nich jest za legalizacja marihuany ? bo nie wiem przy jakim nazwisku zaznaczyc krzyzyk.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 19, 2010, 10:55:22 am »
chyba JKM z tego co pamietam ktos tak pisal (1sz czy 2ga strona)
@edit
ok mam
JKM bo chce zalegalizować marihuanę :D


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 19, 2010, 11:32:55 am »
prezydent nie ma wladzy ustawodawczej, tylko wykonawcza (co sprowadza sie do podpisania ustawy badz jej zavetowania). To parlament czyli rząd tworzy prawo. Prezydent moze sobie obiecywac, ze da kazdemu 2 deko zjary i jeszcze lufke do tego gratis ale jesli w parlamencie nie znajdzie sie 231 osob (bo tyle wynosi wiekszosc w polskim parlamencie), ktore myslą tak samo to te obietnice sa gowno warte. A zapewniam, ze nie znajdzie sie tylu posłów ktorzy popra taka inicjatywe (legalizacje). Oddawanie glosu na kandydata na prezydenta tylko dlatego ze obiecuje  cos wielkiego zrobic na tym stanowisku jest w ogole bez sensu, bo prezydent nie jest od robienia tylko od wprowadzania w zycie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2010, 11:39:35 am wysłana przez YatamanuS »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 19, 2010, 11:51:34 am »
Ale prezydent moze wymyslac ustawy i dawac je do przeglosowania parlamentowi.

Ale fakt Walesa obiecywal 100 milionow i okazalo sie ze on chcial dac ale inni mu nie pozwolili  :)

Zamiast kombinowac czy prezydent czy premier ma miec wieksza wladze ja bym wolal system w ktorym w parlamencie siedzi 100 poslow albo nawet i mniej (po co ich tam wiecej? ) i glosuje seie na konkretnego czlowieka a nie na partie polityczna, w obecnych warunkach gdyby karty do glosowania do parlamentu zostaly zamienione na tkaie gdzie byly by wypisane partie polityczne to z punktu widzenia zwyklego obywatela i tka nic by sie nie zmienilo w koncu krzyzyk przy nazwisku liczy sie jak krzyzyk przy jego partii  :P .

Gdybysmy mogli oddawac glosy na konkretnych ludzi to istnieje wtedy szansa ze udaloby sie wcisnac do parlamentu kogos z objawami posiadania chocby fragmentu mozgu  :D

Co do JKM to chyba on jest najbardziej liberalnym czlowiekiem z nich wszystkich , wydaje sie on oszolomem dla wielu ale jako jedyny chyba uwaza ze ludzie w tym kraju sa na tyle inteligentni ze nie trzeba stada urzednikow z batami i miliona bzdurnych przepisow zeby ludzie zyli


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 19, 2010, 02:06:17 pm »
mam pytanie ktory z nich jest za legalizacja marihuany ? bo nie wiem przy jakim nazwisku zaznaczyc krzyzyk.

Jeśli to nie sarkazm, to współczuję.

Mówicie, że prezydent nic nie może, coś tam na pewno może, ale tu trzeba czegoś innego. Gdyby JKM został prezydentem, wtedy byłby bliższy do tego by jego partia WiP zaczęła działać w Parlamencie i wtedy już można o czymkolwiek rozmawiać.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 20, 2010, 04:38:08 pm »
Jak usłyszałem o frekwencji na tych wyborach szczena mi opadła  :? .


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • http://www.youtube.com/watch?v=O9r12ehzgas
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 20, 2010, 06:56:41 pm »
Jak usłyszałem o frekwencji na tych wyborach szczena mi opadła  :? .

Znaczy ze duza czy mala :P
Cos dla fanow L2 Obczaj a nie pozalujesz    http://13k.pl/-/sugestia.php



<-_->


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 20, 2010, 08:24:10 pm »
Za duża. Na wybory powinni iść tylko ci, którzy się znają na polityce. 10% to absolutny max. A zachęca się wszystkich po to, żeby wygrywali ci, co mają największy % w sondażach.
Wszystko jest robione tak, żeby dalej rządzili ci sami ludzie.

JKM niestety za dużo nie uzbiera. Obstawiam 5%.
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 20, 2010, 08:51:21 pm »
Po zarwanej nocce byłem na wyborach o 6:50, więc praktycznie nikogo nie było, później jednak przejeżdżałem koło mojego lokalu wyborczego- takiej geriatrii, to nie widziałem dawno... 


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 20, 2010, 08:56:54 pm »
Za duża. Na wybory powinni iść tylko ci, którzy się znają na polityce. 10% to absolutny max. A zachęca się wszystkich po to, żeby wygrywali ci, co mają największy % w sondażach.
Wszystko jest robione tak, żeby dalej rządzili ci sami ludzie.
Pozostawmy to bez komentarza...



Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 20, 2010, 09:06:30 pm »
Za duża. Na wybory powinni iść tylko ci, którzy się znają na polityce. 10% to absolutny max. A zachęca się wszystkich po to, żeby wygrywali ci, co mają największy % w sondażach.
Wszystko jest robione tak, żeby dalej rządzili ci sami ludzie.
Pozostawmy to bez komentarza...
dlaczego? czesciowo Imker ma racje bo bardzo duzy odsetek ludzi ktorzy dopiero co zyskali prawo do glosowania tak na prawde nie wie na kogo glosowac badz ma to gleboko w powazaniu i idzie postawic krzyzyk bo im sie nudzi


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 20, 2010, 09:11:17 pm »
Ja bym powiedzial, ze to predzej ci mlodzi wiedza na kogo zaglosowac, a nie te tepe masy karmione przez tvn
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 09:14:42 pm wysłana przez muchosQQ »


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

  • BOGACZ QRWA #1
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 20, 2010, 09:22:51 pm »
fajna beka wszyscy sie sprzeczaja kto  bardziej i w wiekszej ilosci gratulkowal napieralskiemu
a o stroGn pawlaku wszyscy zapomnieli


Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 20, 2010, 09:25:57 pm »
Ja bym powiedzial, ze to predzej ci mlodzi wiedza na kogo zaglosowac, a nie te tepe masy karmione przez tvn
czesc mlodych wie, czesc na to sra ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 20, 2010, 09:57:36 pm »
Za duża. Na wybory powinni iść tylko ci, którzy się znają na polityce. 10% to absolutny max. A zachęca się wszystkich po to, żeby wygrywali ci, co mają największy % w sondażach.
Wszystko jest robione tak, żeby dalej rządzili ci sami ludzie.
Pozostawmy to bez komentarza...
dlaczego? czesciowo Imker ma racje bo bardzo duzy odsetek ludzi ktorzy dopiero co zyskali prawo do glosowania tak na prawde nie wie na kogo glosowac badz ma to gleboko w powazaniu i idzie postawic krzyzyk bo im sie nudzi
Jak dla mnie problemem nie sa Ci mlodzi ludzie, tylko te mochery co glosuja na tego co im Rydzyk powie...Jestesmy panstwem demokratycznym to wybierajmy prezydenta jak panstwo demokratyczne.Wlasnie nie beda rzadzic Ci sami ludzie, bo jak nic nie zrobia to poprostu panstwo nie bedzie na nich glosowac, popatrz ile partii z 7 lat temu bylo i ile juz zniknelo, a dlaczego znikneli? Bo panstwo zauwazylo, ze sie opierdalaja i trzeba ich wywalic.Z reszta tak czy siak na razie niema porzadnego prezydenta.Teraz jakby wygral Komorowski to PO ma duze szanse, zeby cos zrobic, bo w parlamencie jest duuuuzo osob z PO, jak przez ten rok nic madrego nie wymysla, to do parlamentu x10 mniej osob z PO trafi.



  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 21, 2010, 12:03:02 am »
fajna beka wszyscy sie sprzeczaja kto  bardziej i w wiekszej ilosci gratulkowal napieralskiemu
a o stroGn pawlaku wszyscy zapomnieli

Cóż, Pawlak ma z jakieś 1%, a Napieralski 13%. Wiadome jest, że będą się bardziej łasić o nogi Napieralskiego, ponieważ jego elektorat jest znacznie wyższy od Pawlaka.
Jak już spaść to z wysokiego konia.


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • http://www.youtube.com/watch?v=O9r12ehzgas
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 21, 2010, 08:18:42 am »
Ja bym powiedzial, ze to predzej ci mlodzi wiedza na kogo zaglosowac, a nie te tepe masy karmione przez tvn

Dokladnie,nie mozna tego bylo lepiej ujac
Cos dla fanow L2 Obczaj a nie pozalujesz    http://13k.pl/-/sugestia.php



<-_->


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 21, 2010, 08:53:41 am »
JKM na prezydenta

/eot
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 21, 2010, 12:13:36 pm »
Te wybory to kpina ... jak zwykle wygrywa ten kogo najwięcej pokazują w telewizji :F  PO - partia bajkopisarzy i lizusów , oh yeah!


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 21, 2010, 03:52:01 pm »
Osobiście głosowałem na Korwina Mikke, ale nie dlatego że chciałem żeby wygrał, nawet gdyby przeszedł do drugiej tury to i tak bym na niego nie głosował. Miałem bardziej nadzieje że zdobędzie te ~10%(a w sumie nawet więcej ale to nie było realne raczej, zresztą nawet te 10 widać dzisiaj że nie były realne) i zajmie 3 miejsce, media nie mogły by wtedy go nadal ignorować, a część jego pomysłów jest naprawdę ciekawa, szczególnie jego poglądy na tematy gospodarcze(choć też nie wszystkie). Ale solą w oku jest cześć poglądów społecznych(czy jak się to nazywa) JKM, z którymi się nie zgadzam.

A co mnie denerwuje to ta lekka nagonka JKM na tych co nie chcą na niego głosować, w sumie to wynikało by ze w Polsce jest tylko 2% ludzi mądrych a reszta to durnie bo na niego nie głosowali wiec najlepiej odebrać im prawo głosu. JKM ma leki przerost ambicji nad treścią i uważa się za monopolistę prawdy. Cytat z jego blogu komentarz do sondy na jakimś forum studenckim gdzie zajmuje 3 miejsce.
"Trochę się dziwię, że nawet wśród studentów, ludzi inteligentnych, tylko „depczę po pietach” tym dwóm zacnym gentlemenom – ale widać TV wywiera przemożny wpływ i na wykształcone umysły... "

Druga sprawa to chęć wprowadzenia monarchii czego kompletnie nie mogę zrozumieć, system może i by się sprawdził przez jakiś czas(czytaj pierwszy król, może jego syn) ale wcześniej czy później trafił by się idiota(a niestety często mądrzy ojcowie mają w zwyczaju płodzić idiotów właśnie), w demokracji część idiotów możemy chociaż usunąć w wyborach, a tak bylibyśmy skazani na 70 lat rządów takiego idioty właśnie bo idioci dodatkowo mają w zwyczaju długo żyć. Więc mielibyśmy czasem lepiej niż obecnie, a czasem nieporównywalnie gorzej(choć bardziej w tym przypadku można mówić o pokoleniach ludzie więc nasze dzieci/wnuki miały by z dużym prawdopodobieństwem przejebane).
Nie mówię oczywiście że demokracje należy pozostawić bez zmian bo w obecnej formie ten system jest zły, prawo wyborcze powinno być w jakiś sposób ograniczone, bo uważam podobnie jak JKM że nie może być tak żeby 2 żuli chlejących za zasiłek miało więcej do powiedzenia w wyborach niż 1 uczciwie pracujący człowiek. Najlepszym pomysłem było jak ktoś już chyba pisał wprowadzenie jakiegoś testu z wiedzy politycznej+inteligencji.
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 22, 2010, 01:52:45 pm »
Jak dla mnie problemem nie sa Ci mlodzi ludzie, tylko te mochery co glosuja na tego co im Rydzyk powie...Jestesmy panstwem demokratycznym to wybierajmy prezydenta jak panstwo demokratyczne.Wlasnie nie beda rzadzic Ci sami ludzie, bo jak nic nie zrobia to poprostu panstwo nie bedzie na nich glosowac, popatrz ile partii z 7 lat temu bylo i ile juz zniknelo, a dlaczego znikneli? Bo panstwo zauwazylo, ze sie -_-'alaja i trzeba ich wywalic.Z reszta tak czy siak na razie niema porzadnego prezydenta.Teraz jakby wygral Komorowski to PO ma duze szanse, zeby cos zrobic, bo w parlamencie jest duuuuzo osob z PO, jak przez ten rok nic madrego nie wymysla, to do parlamentu x10 mniej osob z PO trafi.
Partie tylko pozmieniały nazwy, połączyły/podzieliły się, jakieś fuzje i przetasowania - to wszystko. Ludzie pozostali ci sami.

Osobiście głosowałem na Korwina Mikke, ale nie dlatego że chciałem żeby wygrał, nawet gdyby przeszedł do drugiej tury to i tak bym na niego nie głosował. Miałem bardziej nadzieje że zdobędzie te ~10%(a w sumie nawet więcej ale to nie było realne raczej, zresztą nawet te 10 widać dzisiaj że nie były realne) i zajmie 3 miejsce, media nie mogły by wtedy go nadal ignorować, a część jego pomysłów jest naprawdę ciekawa, szczególnie jego poglądy na tematy gospodarcze(choć też nie wszystkie). Ale solą w oku jest cześć poglądów społecznych(czy jak się to nazywa) JKM, z którymi się nie zgadzam.

A co mnie denerwuje to ta lekka nagonka JKM na tych co nie chcą na niego głosować, w sumie to wynikało by ze w Polsce jest tylko 2% ludzi mądrych a reszta to durnie bo na niego nie głosowali wiec najlepiej odebrać im prawo głosu. JKM ma leki przerost ambicji nad treścią i uważa się za monopolistę prawdy. Cytat z jego blogu komentarz do sondy na jakimś forum studenckim gdzie zajmuje 3 miejsce.
"Trochę się dziwię, że nawet wśród studentów, ludzi inteligentnych, tylko „depczę po pietach” tym dwóm zacnym gentlemenom – ale widać TV wywiera przemożny wpływ i na wykształcone umysły... "

Druga sprawa to chęć wprowadzenia monarchii czego kompletnie nie mogę zrozumieć, system może i by się sprawdził przez jakiś czas(czytaj pierwszy król, może jego syn) ale wcześniej czy później trafił by się idiota(a niestety często mądrzy ojcowie mają w zwyczaju płodzić idiotów właśnie), w demokracji część idiotów możemy chociaż usunąć w wyborach, a tak bylibyśmy skazani na 70 lat rządów takiego idioty właśnie bo idioci dodatkowo mają w zwyczaju długo żyć. Więc mielibyśmy czasem lepiej niż obecnie, a czasem nieporównywalnie gorzej(choć bardziej w tym przypadku można mówić o pokoleniach ludzie więc nasze dzieci/wnuki miały by z dużym prawdopodobieństwem -_-'ane).
Nie mówię oczywiście że demokracje należy pozostawić bez zmian bo w obecnej formie ten system jest zły, prawo wyborcze powinno być w jakiś sposób ograniczone, bo uważam podobnie jak JKM że nie może być tak żeby 2 żuli chlejących za zasiłek miało więcej do powiedzenia w wyborach niż 1 uczciwie pracujący człowiek. Najlepszym pomysłem było jak ktoś już chyba pisał wprowadzenie jakiegoś testu z wiedzy politycznej+inteligencji.
Jakie poglądy społeczne ma JKM? Żeby państwo nie wtrącało się do spraw społecznych. To źle?

Widzisz, Polska ma 700mld długu publicznego, w 2013 roku wchodzimy w drugi próg oszczędności (budżetówce obniżą pensje, wzrośnie VAT, PIT, CIT, wyższy wiek emerytalny, kosmiczna akcyza na benzynę itp.), a jakieś 2 lata później zbankrutujemy. Tylko JKM chce coś z tym zrobić. Normalne, że ludzie, którzy na niego nie głosują uważani są za idiotów. Nie widzę w tym nic dziwnego. Bo teraz wolą Komorowskiego, a za 5 lat będą płakać.

Monarchia jest głupia raz na jakiś czas. A demokracja jest zawsze głupia.
Ale bez względu na to - nie będzie monarchii, więc się tym nie przejmujcie.
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 22, 2010, 09:36:33 pm »
Sama demokracja nie jest tragiczna pod warunkiem ze nie jest poparta ogromna biurokracja w celu "ulzenia" obywatelom w kazdej dziedzinie zycia , no i imo nadmiar wolnosci, rownosci zasypujacy nas z kazdej strony jest tez do bani. Nic historia ludzi nie nauczyla, francuzi o rownosc gilotynami walczyli a u nas wolnosc skonczyla sie rozbiorami.

Nam potrzebne jest konkretne prawo i ograniczenie biurokracji, najgorsze co mozna zoabczyc to fakt gdy kilka/kilkanascie lat sadzi sie aferzyste , dlaczego w USA Madoca (moglem przekrecic nazwisko ale mysle ze wiekszosc slyszala o nim bob ylo glosno) skazano w kilka miesiecy a u nas probuje sie udowodnic czy gosc chcial ukrasc czy nie chcial , bo moze mu przypadkiem na konto to wpadlo  :o


  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 0

  • Niech nastanie CHAOS !
Odp: Wybory Prezydenckie 2010
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 23, 2010, 01:09:35 am »
Jakie poglądy społeczne ma JKM? Żeby państwo nie wtrącało się do spraw społecznych. To źle?

Oczywiście. Nie zapominaj, że wiele instutucji wydające renty, emerytury, ubezpieczenia, pochodzi właśnie od państwa. Jeżeli nagle państwo przestałoby się interesować swoimi obywatelami, pozostaliby zupełnie sami.

JKM ma leki przerost ambicji nad treścią i uważa się za monopolistę prawdy. Cytat z jego blogu komentarz do sondy na jakimś forum studenckim gdzie zajmuje 3 miejsce.
"Trochę się dziwię, że nawet wśród studentów, ludzi inteligentnych, tylko „depczę po pietach” tym dwóm zacnym gentlemenom – ale widać TV wywiera przemożny wpływ i na wykształcone umysły... "

Ja nawet uważam, że ma o sobie za duże mniemanie. Wydaje mu się, że on jest najlepszy i najważniejszy. Pamiętam nawet, że stworzył jakąś partię, która nazywała się "Platforma Janusza Korwin-Mikke". Pewnie część ludzi nie widzi w tym nic złego, ale to trochę mi się kojarzy z kultem jednostki.

Dlatego wolałbym, żebyśmy mieli takiego prezydenta, który jest tolerancyjny nawet wobec swoich przeciwników. W końcu jest prezydentem.

Ale na kogo ja zagłosuję? To moja tajemnica :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 01:13:45 am wysłana przez ChaosAngel »
Jak już spaść to z wysokiego konia.