Witaj
Gość

Wątek: Disarm  (Przeczytany 3594 razy)

  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Disarm
« dnia: Maj 20, 2012, 10:32:11 pm »
Witam,
Nie znalazłem konkretnych info na ten temat na forum ani w googlach. Chodzi mi o skill Disarm. Czy są jakieś konkretne sposoby uniknięcia jego wejścia? Resist na mentalne ataki? Zwiększenie WIT lub MEN? Oczywiście mówię tutaj o sposobach, które każda klasa może wykorzystać, zatem zapomnijcie o riposte stance czy zaelocie. I jeszcze jedno, czy INT zwiększa jego land rate? I czy działa on na takim samym "mechaniźmie" jak Weapon Blockade? Słyszałem miliony opinii na temat INT, dlatego zdecydowałem się zapytać. Dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Disarm
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2012, 10:49:33 pm »
z tego co pamiętam jest to mental trait, czyli wszystkie skille z debuff resist


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Disarm
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2012, 04:13:43 pm »
Ok, a jakieś info na temat statystyk, które podałem? No i przy okazji pragnąłbym się spytać, czy zmiana symbolu -1dex+1str u glada na +4wit-4int ma jakiś sens na endgame? Dlatego napisałem w topicu o statach, bo jeśli +4wit da mi jakąś obronę przed disarmem ( jest jedyny debuff, który mi szkodzi swoim land rate na oly/open pvp) to lecę go na gladka zapakować. To samo tyczy się +MEN (symboli nie założę, ale blessed freya daje +2, więc mogę zdjąć tezzę na czas walki z zerkiem) Proszę o pewną odpowiedź, najlepiej przed 31 maja  :D .
Btw kronika h5
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2012, 07:55:34 pm wysłana przez GladiuszC »
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Disarm
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2012, 08:54:05 am »
Disarmy - twój/enemy STR. Z zerkiem bijesz się na Riposte.
 



  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Disarm
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2012, 03:27:37 pm »
z tego co pamiętam jest to mental trait, czyli wszystkie skille z debuff resist
skoro mental to bufki typu mental shield + antek,zaken,2x beleth i freya, do tego wisdom na + też dadzą mi resist?
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 1

Odp: Disarm
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 23, 2012, 10:24:30 am »
z tego co pamiętam jest to mental trait, czyli wszystkie skille z debuff resist
skoro mental to bufki typu mental shield + antek,zaken,2x beleth i freya, do tego wisdom na + też dadzą mi resist?
nie, disarm ressistuje STR tak jak napisał to risk88. Im więcej tym większa szansa zresistowania.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: Disarm
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 23, 2012, 03:52:12 pm »
Czyli tylko STR+ buffki, które dają ogólny debuff resist ? Szkoda :/ , dziękuję wam bardzo.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!