Witaj
Gość

Wątek: Program do odzyskania danych  (Przeczytany 1017 razy)

  • Wiadomości: 314

  • Pochwał: -2

  • NO BUFF NO FUN!
Program do odzyskania danych
« dnia: Kwiecień 13, 2008, 10:50:24 pm »
Wlasnie jest cos takiego? Chodzi mi o screeny z l2 z przed 3 lat :) slyszalem o takim programie aleone jest wart $$$ a darmowego ni ma.


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Program do odzyskania danych
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2008, 10:53:36 pm »
Owszem są takie programy, kiedys nawet probowalem odzyskac dane z przed formata, owszem przy dokumentach typu .txt czy .doc jakos to dzialalo ale przy wiekszych juz raczej nie bardzo. Mozliwe ze te programy za $$$$$$ są lepsze, trzeba by kupic(tzn sciagnac :heart:) i sprawdzic :P


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Program do odzyskania danych
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2008, 11:14:51 pm »
A jak sie ten program nazywa?
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Program do odzyskania danych
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2008, 11:53:14 pm »
odzyskiwanie danych tuz po formacie to nie problem bo formatowanie dysku to jest tak jak wymazanie spisu tersci w ksiazce a zawartosc ksiazki jest dalej , trzeba tylko na nowo "odzyskac dane" czyli dokladniej jej spis tresci. jezeli dane miejsce na dysku bylo wielokrotnie zapisywane (czyli stare screeny tez w to sie zaliczaja) moze byc duzy problem z ich odzyskaniem gdyz wielokrotne nadpisywanie plikow powoduje ze znacznie trudniej je odczytac wiec nie nalezy spodziewac sie cudow, nawet po tych programachz a $$ bo po prostu tez maja ograniczenia

darmowe programy do czegos tkaiego po prostu chyba nie istnieja bo ludzie trzepia na tym ogromna kase albo na odzyskiwaniu albo na sprzedazy takiego oprogramowania


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Program do odzyskania danych
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2008, 12:11:01 am »
Nie pamietam nazwy, bylo to dosyc dawno, program byl sciagniety(zakupiony :P), nie wiem jaka jest jego wartosc, nie interesowalem sie bo nie pomógł mi w odzyskaniu danych wiec uznalem ze jest badziewny:P

Cytuj
odzyskiwanie danych tuz po formacie to nie problem bo formatowanie dysku to jest tak jak wymazanie spisu tersci w ksiazce a zawartosc ksiazki jest dalej , trzeba tylko na nowo "odzyskac dane" czyli dokladniej jej spis tresci. jezeli dane miejsce na dysku bylo wielokrotnie zapisywane (czyli stare screeny tez w to sie zaliczaja) moze byc duzy problem z ich odzyskaniem gdyz wielokrotne nadpisywanie plikow powoduje ze znacznie trudniej je odczytac wiec nie nalezy spodziewac sie cudow, nawet po tych programachz a $$ bo po prostu tez maja ograniczenia

darmowe programy do czegos tkaiego po prostu chyba nie istnieja bo ludzie trzepia na tym ogromna kase albo na odzyskiwaniu albo na sprzedazy takiego oprogramowania

/zgadzam sie w 100% :)