Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 355630 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1450 dnia: Styczeń 04, 2010, 02:26:39 pm »
Wiecie może jak dokładnie działa Counterattack na offie ? Nie chodzi mi o formułe odbijania obrażen bo ta jest bardzo skomplikowana i bodajże zalezna od p.attacku ale chciałbym sie dowiedziec czy przez czas dzialania CA przepuszcza on dmg skilli czy poprostu blokuje i odbija ?


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1451 dnia: Styczeń 04, 2010, 02:48:52 pm »
Wiecie może jak dokładnie działa Counterattack na offie ? Nie chodzi mi o formułe odbijania obrażen bo ta jest bardzo skomplikowana i bodajże zalezna od p.attacku ale chciałbym sie dowiedziec czy przez czas dzialania CA przepuszcza on dmg skilli czy poprostu blokuje i odbija ?
ktos cie atakuje skillem (niewazne czy trafi czy nie) to istnieje szansa odbicia dmgu (ilosc bodajze zalezna od str)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1452 dnia: Styczeń 04, 2010, 03:08:38 pm »
To wiem ze odbija ale czy jezeli przeciwnik trafi, to my dostajemy dmg i troche z tego odbija sie na niego ? czy przeciwnik trafia, nam nie zadaje obrazen a cześć z tego co by zadał zostaje odbita?


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1453 dnia: Styczeń 04, 2010, 03:22:44 pm »
dmg zadawany jest zalezy od twojego atk (chyba) i nie robi roznicy to jak on by cie walnal. CA nie blokuje skilli czyli mozesz normalnie oberwac ale ma szanse siasc nawet jak zrobisz unik
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1454 dnia: Styczeń 04, 2010, 07:11:35 pm »
dmg zadawany jest zalezy od twojego atk (chyba) i nie robi roznicy to jak on by cie walnal. CA nie blokuje skilli czyli mozesz normalnie oberwac ale ma szanse siasc nawet jak zrobisz unik
Z tego co ja pamietam to ze jak np ktos mnie uderzy za 1k to ja dostaje to 1k dmg i on dostaje 1k dmg, czyli sztuczka z zdjeciem armoru jest lipna ^^



  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1455 dnia: Styczeń 04, 2010, 07:57:46 pm »
dmg zadawany jest zalezy od twojego atk (chyba) i nie robi roznicy to jak on by cie walnal. CA nie blokuje skilli czyli mozesz normalnie oberwac ale ma szanse siasc nawet jak zrobisz unik
Z tego co ja pamietam to ze jak np ktos mnie uderzy za 1k to ja dostaje to 1k dmg i on dostaje 1k dmg, czyli sztuczka z zdjeciem armoru jest lipna ^^
to zle pamietasz bo chociazby na ostatnim frapsie dmv z oly jest pieknie pokazane jak CA siada
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1456 dnia: Styczeń 06, 2010, 09:44:15 am »
W jakim miescie aw moze enchantowac skille?
Nie mieście, a lokacji.
w Hardins Private Academy. Tp z giran.

nie w lokacji a u siebie w zakładce ze skilami :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1457 dnia: Styczeń 06, 2010, 02:41:12 pm »
W jakim miescie aw moze enchantowac skille?
Nie mieście, a lokacji.
w Hardins Private Academy. Tp z giran.

nie w lokacji a u siebie w zakładce ze skilami :)
Ale to chyba tylko na retku jest?
Niektórzy na privach grają przecież. :)


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1458 dnia: Styczeń 06, 2010, 04:34:37 pm »
to na prvie enchantujesz tam gdzie to gm ustawil.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1459 dnia: Styczeń 06, 2010, 05:50:19 pm »
to na prvie enchantujesz tam gdzie to gm ustawil.
Gafa :D
Mi zawsze na privach się latało, tam gdzie kiedyś na retku.
Magowie: IT
DE: HA
Orkowie: Rune
I tak dalej.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1460 dnia: Styczeń 13, 2010, 08:30:28 pm »
jaki set dla aw gracia final max lvl i dye bo zbyt nie jestem pewien a kumpel sie pyta(pod pvp)


Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1461 dnia: Styczeń 13, 2010, 08:42:25 pm »
jaki set dla aw gracia final max lvl i dye bo zbyt nie jestem pewien a kumpel sie pyta(pod pvp)
najlepszy? znaczy vesper, ewentualnie mozesz nosic dynasty jezeli bonusy poprawnie dzialaja


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1462 dnia: Styczeń 13, 2010, 08:43:18 pm »
jaki set dla aw gracia final max lvl i dye bo zbyt nie jestem pewien a kumpel sie pyta(pod pvp)
najlepszy? znaczy vesper, ewentualnie mozesz nosic dynasty jezeli bonusy poprawnie dzialaja

IMHO dynasty +6>vesper +6 (moar evasion>pdef)
new future.


Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1463 dnia: Styczeń 13, 2010, 08:44:02 pm »
jaki set dla aw gracia final max lvl i dye bo zbyt nie jestem pewien a kumpel sie pyta(pod pvp)
najlepszy? znaczy vesper, ewentualnie mozesz nosic dynasty jezeli bonusy poprawnie dzialaja

IMHO dynasty +6>vesper +6 (moar evasion>pdef)
ano, ale tylko jezeli evasion bonus z dynasty dziala poprawnie


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1464 dnia: Styczeń 13, 2010, 11:15:06 pm »
zapomnieliście dodać foundation dynasty +6


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1465 dnia: Styczeń 16, 2010, 12:58:47 pm »
tak ale jak bede nosic dynasty set to nie moge zalozyc vesper shaper to jak bede nosil dynasty knife to pod pvp evasion? i jakie dye


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1466 dnia: Styczeń 16, 2010, 02:45:18 pm »
tak ale jak bede nosic dynasty set to nie moge zalozyc vesper shaper to jak bede nosil dynasty knife to pod pvp evasion? i jakie dye
a kto ci takich idiotyzmow naopowiadal?


A normalnie tam mi piwo sprzedawali, jaram sobie tam, 0 odzywu do mnie...a teraz -_-' wie co będzie i o co chodzi, bo nam kazał dowodzikami poświecić na następny raz...  :dry:
A niedługo dobra impra tam będzie... :x
TECHNO ZDECHLO JEDZIEMY DO ENERGYYYYYYYYY


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1467 dnia: Styczeń 16, 2010, 05:38:45 pm »
dye +5con +4dex -9str lub +5dex +4con -9str


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1468 dnia: Styczeń 16, 2010, 07:33:12 pm »
tak ale jak bede nosic dynasty set to nie moge zalozyc vesper shaper to jak bede nosil dynasty knife to pod pvp evasion? i jakie dye
a kto ci takich idiotyzmow naopowiadal?

kto mi naopowiadal nie da sie zalozyc s84 weapon jesli sie ma dynasty musi byc vesper set przynajmiej tak jest na serwerze na ktorym gram


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1469 dnia: Styczeń 16, 2010, 07:36:51 pm »
zacznij grac w l2  :?
Khais
Grand Khavatari 77+/Warcrayer 40+
Noblesse 
Outcasters Clan - Nightmare Team
RuOFF - Lancer


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1470 dnia: Styczeń 16, 2010, 07:51:46 pm »
zacznij grac w l2  :?

lol o co wam chodzi ze pierwszy raz gram w l2 to zamiast pomoc se ze mnie polewki robicie


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

  • Apricoted ^^
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1471 dnia: Styczeń 16, 2010, 08:05:57 pm »
zacznij grac w l2  :?

lol o co wam chodzi ze pierwszy raz gram w l2 to zamiast pomoc se ze mnie polewki robicie
to nam uwierz - nie grasz w l2, tylko w coś, co korzysta z klienta l2 ;)
We Are Linux. Will Assimilate You. Resistance Is Futile.


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1472 dnia: Styczeń 16, 2010, 10:48:07 pm »
Nie wiem skad na roznych privach sa takie rzeczy... jakie to trzeba miec urojenia w bani zeby robic takie cos zostaje tylko wspulczuc tym co nieswiadomie to musze znosic...


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1473 dnia: Styczeń 25, 2010, 12:51:58 pm »
Hmm... pytanko: jak bardzo Draco zrobił się lepszy od Majestica od wprowadzenia elementów? I czy w ogóle opłaca się nosić Mj na PvP wtedy... +50% stun resista jest bardzo fajne, jak się nie posiada epiców, ale nie jestem pewien czy jest lepsze od resistów na element

       Lubie stare kotlety :D ale co tam

            MJ zajebisty set imho na end game powinienes takowy posiadac w plecaku. Ale do tego czasu drac bedzie zawsze lepszy ze wzgledu na ressist jak juz słusznie kolega napisał bedziesz na skilla lub 2.Z daggerów to chyba th moze go nosic najdluzej ze wzgledu na czesty detarget.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1474 dnia: Styczeń 26, 2010, 02:43:56 am »
Siema,
Mam pare pytan odnosnie aw. Gram tą postacią troche ale na c5 (w sumie to c4/5 celes) Mam zamiar pograc na gracii teraz i mam zastanawiam sie czyjak mam AS +150 earth i skila +1 earth to duzo slabiej bede bil niz ze skilem +12 earth z ta sama bronia? Liczby mile widziane.
Drugie pytanie: dlaczego Marcina zdaniem se jest najlepszy dla daggera na pve jako bufer? Ja uzywalem zawsze wc bo ma takie bufy jak np war chant do pve, evasion tez sie przydaje, m def jak jakis mag z nienacka przyjdzie. Moze po c5 se poprawili jako bufera? prosze o dokladniejszy opis.
Co do duelist sprint  widzialem ze ktos o tym mowil, ten skill  nie daje reuse innych skili w c5 tak samo z reszta jak puma u tyranta.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 02:46:36 am wysłana przez Rizos »