Witaj
Gość

Ankieta

Dualbox (max Clients Allowed 2) na L2PreSence

Tak/Yes
28 (58.3%)
Nie/No
20 (41.7%)

Głosów w sumie: 48

Głosowanie skończone: Czerwiec 26, 2020, 07:17:03 pm

Wątek: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020  (Przeczytany 14901 razy)

  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -2

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 04, 2020, 06:32:26 pm »
No to niezły ten Bolzgi Brojegt xD


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 04, 2020, 07:07:05 pm »
Albo sie umie bawicc albo sie nie umie a jak sie nie umie to sie nie zaczyna :)
Tak samo ze stawianiem serverow :P


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 04, 2020, 07:11:44 pm »
Jak dobrze, że to teraz wyszło jakie pojęcie o stawianiu serwera miał Mantek.. a człowiek jeszcze 1.5tyg temu był zainteresowany jego serwerem.


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

  • tylko skill sie liczy :D Luis Amstrong
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 04, 2020, 07:23:32 pm »
Szkoda gadac sytuacja taka sama jak na EMi :D nic nie ogarniaja tylko ludzia robią nadzieje Asgota mantki ite smieszne adminki :D zawsze ładnie pisze :D i nic z tego nie wynika przykladl l2 presence kolejny fail :D zaliczony essa :D nie polecam :D fail info :) fail admin :D fail serwer


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 04, 2020, 07:45:50 pm »
Nie moge przekazać wam więcej szczegółów, ale cała sytuacja zniechęciła mnie tak bardzo, że straciłem całą chęc stworzenia serwera dla Was.

Ja za to chętnie je usłyszę nawet na PW, bo sytuacja była wręcz śmieszna, z dnia na dzień urywa się z tobą Kontakt, gdzie codziennie rozmawialiśmy na Skype jak starzy dobrzy znajomi... Nagle około tydzień mojej pracy idzie w las.
Uzyskałem od ciebie w sumie 2 wiadomości które nie trzymały się kupy, problemy które rzekomo zarzucałeś były banałami jak ustawienie chmod'u (uprawnień) na plik lub wyłączenie licznika online na stronie mobilnej który zniekształcał jej wygląd poprzez zbyt długie ładowanie strony (próba sprawdzenia czy server odpowiada, server był wyłączony więc nie odpowiadał...), z resztą wysłałem Ci screeny z rozwiązaniem "twoich problemów", naprawa tego zajęła 5minut?
Do tego zostałeś uchroniony przed upadkiem zaraz po starcie, pierwotna maszyna była tak zajebista że padała od darmowego Stressera z google...
Szkoda ogólnie strzępić ryja...
Patrząc po Twoim podejściu i takim spłakaniu się od dosłownie pierdół to śmiało stwierdzam że server nie postałby nawet miesiąca, ba na starej maszynie to dzień max dwa i DDoSy by Cię zjadły...
Nie wspominając że wszystko (od plików aż po stronę) to gotowce które ktoś wykonał, a ty jedynie z nich korzystasz... Naprawa czegokolwiek by Cię przerosła, z resztą samo uruchomienie gotowego ACM Cię przerosło i do tej pory nie działa poprawnie na starym hoście na który przeniosłeś swoją stronę  hahaha

oto przykład:

Została wykupiona specjalna domena http://www.accl2presence.com/ ponieważ ACM nie ładował się prawidłowo (ładuje się o tak: http://l2presence.com/ACM/ ), jak twierdziłeś nikt nie mógł sobie z tym poradzić, jakoś po mojej pracy to działało, w czym tkwił problem? w jednym " / "...


kod kupnego ACM źle generuje poprawny link... Problem śmieszny, rozwiązania było brak...

Wchodząc z kimś w współpracę właśnie takich zachowań się obawiałem i jak widać obawy się spełniły...
Ogólnie nic bym nie pisał, ale próba zwalenia całej winy na mnie mnie wkurwiła... Zrobiłeś typowego EmoQuita i to wszystko w temacie.

Asgoto jak się czyta to co wypisujesz tu to nóż otwiera mi się w kieszeni ! Masz niezły tupet pisząc o jakimś spłakiwaniu się i jaki Ty teraz jestes poszkodowany !! Powinineś startowac  na mistrza świata w odwracaniu kota ogonem  :shock:
Gracze zasługują na sprostowanie wypisanych niżej, przez Ciebie bzdur. Data startu L2PreSence beta, była ustawiona na 26.06.Wszystko było gotowe i przetestowane. Gdyby ACM nie działało albo cokolwiek związanego z L2PreSence to jak myslisz ,gracze by tego nie zauwazyli w trakcie bety?? Wszystko było zakupione, zaprogramowane, sparowane i przetestowane przezemnie osobiście (częśc rzeczy była jeszcze gotowa już w Wersji pierwszej serwera).Podkresle jeszcze raz WSZYSTKO PRACOWAŁO POPRAWNIE Przyszedłeś na GOTOWE.I jeszcze masz jakieś śmieszne pretensje że jakieś obawy Ci się spełniły ? Chłopie obudz się..Nie wniosłeś nic dobrego nie wydałeś ani złotówki i jeszcze zostawiłeś syf. Pytanie otwarte do wszystkich: kto ma więcej do stracenia ja, inwestujący: ponad 7,5k PLN + wolny czas, wiedzę w to aby serwer spełniał oczekiwania i bawił graczy, czy Asgota  ??   Zasugerowałeś zmiane Hosta bo DDOS.., że przniesienie wszystkiego z jednego hosta na drugi to dla Ciebie bedzie łatwe. Dogadalismy się, zakupilem VPS, przenioslem odpłatnie licencje na nowego dedyka, podałem Ci hasła, adresy.. A po Twoich wypocinach strona wyglądała jak gówno!, aplikacja mobilna ładowała się 30sekund albo wcale ! ACM wypluwał tyle błedów, nie wyswietlał się poprawnie, PayPal przestał działać, moja firmowa poczta przestała działać-  to nie działa, tamto nie działa-zwalałes na błedy w kodzie "Tydzień mojej pracy idzie w las" ale na poprzednim hoscie wszystko działało ! Żenada !  
Nigdy nie pisałem że jestem dobry w PHP (mój konik to L2OFF) ale dawałem sobie rade, natomiast moja reakcja i wkurwienie na to co widziałem po tygodniu jest nie do opisania !!!!
P.S Na przyszłosć Asgota, miej troszke godności aby po rozwiązaniu współpracy, nie załączać materiałów publicznie, które nie należą do Ciebie?


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 04, 2020, 08:08:12 pm »

P.S Na przyszłosć Asgota, miej troszke godności aby po rozwiązaniu współpracy, nie załączać materiałów publicznie, które nie należą do Ciebie?

Tak na dzień dobry to nie udostępniłem nic związanego z twoimi plikami publicznie, wszystko już jest w koszu.



Takie coś ma wbudowane każda przeglądarka, każdy to może zobaczyć, także piękny popis twojego doświadczenia.

Teraz tak:
(Te SS'y miałeś na Skype z Czwartku/Piątku... Wszystko działało prawidłowo wystarczyło tylko dokończyć konfigurację.)
Paypal:


Strona Mobilna:


Tłumaczyłem Ci chłopie że ZOSTAWIAM LICZNIK ONLINE ORAZ STATUSY SERVERA NA WERSJI MOBILNEJ - może teraz dowidzisz, bo już to chyba 3 raz powtarzam i dalej nie dociera, następnie ty powiedziałeś: OKEJ W SUMIE MOBILNA STRONA NAS NA RAZIE NIE OBCHODZI

Takie oto statusy zrobiły twoją "tragedie" na stronie mobilnej gdy server i wszystko było OFFLINE, dodane to było dlatego że sam do mnie mówiłeś że nie wiesz jak to dodać, więc dla testu miałeś to wrzucone.
Wspominałem Ci też o rozwiązaniu z plikami txt, aby nie wystawiać danych SQL na niepotrzebne problemy, ale pewnie też tego nie słyszałeś.... Wtedy skrypt wrzucony do crona miał zapisywać dane do plików TXT a strona je odczytywać... Tak jest zrobione u mnie i 2 lata nic się z tym nie dzieje...
miej troszke godności aby po rozwiązaniu współpracy

Trochę godności to trzeba mieć żeby w ogóle poinformować o zakończeniu współpracy... Wystarczyło wejść zadzwonić, powiedzieć o co chodzi i poinformować że chcesz zakończyć współpracę... A ty Zaginąłeś a nagle wyrzuty na forum.  hahaha
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2020, 08:13:12 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

    • Stream
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 04, 2020, 08:18:56 pm »
nie ma to jak pranie brudów publicznie, a już myślałem ze trafiłem na rozsądnych developerów


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 04, 2020, 08:20:07 pm »
Przykro mi Słomek.

Jesli chodzi Ci o przesuniecie startu serwera to mi nie jest przykro. Fajnie ze wspolpracuja, zwieksza to szanse na sukces. Trzymam kciuki.
Teraz to już powinieneś zrozumieć.


nie ma to jak pranie brudów publicznie, a już myślałem ze trafiłem na rozsądnych developerów

A co miało niby o tym świadczy? Jeden cytat? Logiczny wywód?
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 04, 2020, 08:25:31 pm »
nie ma to jak pranie brudów publicznie, a już myślałem ze trafiłem na rozsądnych developerów

Spokojnie, ja już skończyłem, pokazałem ze to o czym on pisze działa poprawnie, nie zamierzam się już więcej denerwować takim bezsensownym pierdoleniem, rozumny człowiek widzi ze wrzuciłem screeny działającego systemu, tylko dla mnie samo zachowanie jest denne, zero informacji, nic...

Miałem serio chęć pracy i widziałem potencjał, ale jak już ktoś pisał, dobrze ze to się wysypało wcześniej, a nie po miesiącu, marnując czas innych ludzi.

Ja przynajmniej moją motywacje wykorzystam do servera PVP który już dawno obiecywałem.   :)



  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 04, 2020, 08:25:55 pm »
Nie no śmiesznie, że tutaj takie dramy są. Czyżby forum wracało do czasów świetności ? :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2020, 08:29:06 pm wysłana przez perfecT »


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 04, 2020, 08:34:25 pm »
Drodzy gracze,
bardzo dziekuje za wsparcie, negatywne i pozytywne komentarze i spore zainteresowanie na discordzie, więc jestem zobowiazany wyjasnić wam sytuacje obecną.
Współpraca L2PreSence i L2Emi została zakończona.
Nie moge przekazać wam więcej szczegółów, ale cała sytuacja zniechęciła mnie tak bardzo, że straciłem całą chęc stworzenia serwera dla Was.
Jeżeli kiedykolwiek postanowie zainwestować, ponownie kilkanaście tysięcy w L2Presence i nie stracić ich, to dwa razy zastanowie się nad współpracą.
Wszystko co napisałem wczesniej to prawda.
Żałuje tylko jednego, ze wszytkich zainteresowanych tematem graczy zawiodłem !!
Umiem przyznać się do błedu i nie pozwole aby ktoś, komu zaufałem i miał konkretne zadanie zwalał swoje błedy na mnie.
Praktycznie pliki-klient i serwerowe są przygotowane do bety.
Dedyk stoi.
Niestey musze sprawdzić kod ACM co tam się dzieje


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 04, 2020, 09:26:00 pm »
To co piszesz nie ma kompletnie sensu, to raczej wylew frustracji na pierwsze napotkane błędy i to błahe - po starcie miałbyś ich 100x więcej, grubszego kalibru niż źle wyglądająca strona.

Zamiast się postarać i wykorzystać doświadczenie Asgoty którego ci brakuje, podliczasz go za efekty modyfikacji tego co pewnie ledwo trzymało się razem na gumę do żucia. Obstawiam że ten ACP to jakiś pierwszy z brzegu na mxc, a tam wszystkie aplikacje webowe pisane są przez troglodytów wg filmików z youtuba xD


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 04, 2020, 09:49:34 pm »
To co piszesz nie ma kompletnie sensu, to raczej wylew frustracji na pierwsze napotkane błędy i to błahe - po starcie miałbyś ich 100x więcej, grubszego kalibru niż źle wyglądająca strona.

Zamiast się postarać i wykorzystać doświadczenie Asgoty którego ci brakuje, podliczasz go za efekty modyfikacji tego co pewnie ledwo trzymało się razem na gumę do żucia. Obstawiam że ten ACP to jakiś pierwszy z brzegu na mxc, a tam wszystkie aplikacje webowe pisane są przez troglodytów wg filmików z youtuba xD

Źle obstawiasz, nie wiesz to nie pisz..


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 04, 2020, 10:08:26 pm »
Daleko od prawdy nie jestem, przetestowałem jak działa z linku wyżej i praktycznie nie działa, więc pasuje do trashu z mxc.


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

    • L2OFF IL x4
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 04, 2020, 10:43:40 pm »
W sumie wszystkie takie hejterskie odpowiedzi mialeś - 1169 ?
Znajdz mi taki skrypt na mxc lub gdziekolwiek indziej


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 04, 2020, 11:22:45 pm »
W sumie miałem nie włączać się w dyskusje administratorów, ale bezczelnie skorzystam z zaproszenia i zadam pytanie poboczne na które za cholery nie potrafię sobie sam odpowiedzieć.

Pytanie otwarte do wszystkich: kto ma więcej do stracenia ja, inwestujący: ponad 7,5k PLN + wolny czas, wiedzę w to aby serwer spełniał oczekiwania i bawił graczy, czy Asgota  ??

NA CO WYDAŁEŚ 7,5k PLN?
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 04, 2020, 11:44:12 pm »
W sumie miałem nie włączać się w dyskusje administratorów, ale bezczelnie skorzystam z zaproszenia i zadam pytanie poboczne na które za cholery nie potrafię sobie sam odpowiedzieć.

Pytanie otwarte do wszystkich: kto ma więcej do stracenia ja, inwestujący: ponad 7,5k PLN + wolny czas, wiedzę w to aby serwer spełniał oczekiwania i bawił graczy, czy Asgota  ??

NA CO WYDAŁEŚ 7,5k PLN?
abonament na AdvExt drogi jest :D


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 05, 2020, 06:19:50 am »
Miało być pięknie jak nigdy, a wyszło jak zawsze.

Ogólnie, to nie ufam ludziom, którzy piszą raz, że kilkanaście tysięcy, a później, że 7,5. Było napisać w prostych słowach, że niestety współpraca nie wyszła i projekt jest zakończony, a nie zwalać winę - Tak postępują dorośli, poważni ludzie.

Prawa jest taka, że póki co to Asgota postawił serwer, kolejny, który stoi już (o ile się nie mylę) ponad rok. Java, ale najlepsza java na której do tej pory grałem. Nigdy nie wyrzucał ile wydaje i że utrzymuje serwer dla kilkunastu osób. Jakby nie mentalność ludzi, którzy jeszcze grają w tą grę, to jego serwer powinien teraz pękać w szwach.

Ty Mantek nie zrobiłeś póki co NIC. Nie udowodniłeś NIC, no może poza tym, że nie potrafisz się zachować. Piszesz, piszesz i nic z tego nie wynika.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 05, 2020, 11:43:40 am »
lepsze dramy niż na forach community gier dla nastolatków :D :D . Koleś wbił tu z "MEGA" projektem, dostał wsparcie od Asgoty, a nagle pierze brudy na forum :D nie no szczyt dojrzałości jak nic :D dobrze, że to tak szybko wyszło, a nie po miesiącu ciężkiej pracy. Zresztą ten typ od początku "zaistnienia" tutaj na forum pisał jak jakiś nabuzowany nastolatek, który  ma wielkie ego, a malutki rozum. Boli tylko fakt, że polska scena l2 miała duże community a nigdy nie powstał prawdziły l2off ze zdarzenia (no chyba jedynie l2reloaded o ile się nie mylę). Powodzenia Asgota z pvp serverem, jak dostosujesz się do realiów 2020 roku to pewnie będzie dobry serwer.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 05, 2020, 06:18:23 pm »
lepsze dramy niż na forach community gier dla nastolatków :D :D . Koleś wbił tu z "MEGA" projektem, dostał wsparcie od Asgoty, a nagle pierze brudy na forum :D nie no szczyt dojrzałości jak nic :D dobrze, że to tak szybko wyszło, a nie po miesiącu ciężkiej pracy. Zresztą ten typ od początku "zaistnienia" tutaj na forum pisał jak jakiś nabuzowany nastolatek, który  ma wielkie ego, a malutki rozum. Boli tylko fakt, że polska scena l2 miała duże community a nigdy nie powstał prawdziły l2off ze zdarzenia (no chyba jedynie l2reloaded o ile się nie mylę). Powodzenia Asgota z pvp serverem, jak dostosujesz się do realiów 2020 roku to pewnie będzie dobry serwer.
Niektórym na forum zaimponował, więc marketing trafił w target - po prostu współpraca adminów się posypała.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 05, 2020, 09:47:38 pm »
Nawet sobie nie zdajecie sprawy jaki potencjal marnujecie. To co będzie coś z tego Mantek czy nie?


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 05, 2020, 10:08:35 pm »
Wątpie, mocne słowa padły, mocne ciosy, to nie była zwykła sprzeczka :D


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

  • tylko skill sie liczy :D Luis Amstrong
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 06, 2020, 12:09:03 pm »
Powiem tak nikomu juz sie nie chce czytac tych wypocin , najlepsza opcja zamknąc temat bo i tak serwer nie wstanie a sie robi syf

kilka razy pisalem z ziomem do admina zeby stare serwery badz te ktore juz stoja zeby usuwali z listy zapowiedzi ale widac nie zalerzy im na dobrym
forum:P

do adimnów wezcie sie za robote bo widac ze w hu**ja walicie niezmsko i tylko nadzieje ludzia robicie nadzieje  na nowe serwery a tu nie wychodza nowe serwery z tego tylko nowe dramy :D kto kogo na ile wyjebal na kase:D takie brudy na priv zalatwwiajce albo ustawcie sie w realu na jakis Fight bo tu na forum tylko podnosciei ludzia cisnienie elo

Pozdrawiam tyllko prawilne mordy falszywym huj na pysk , a jak ktos lubi to od tylu murzyn sie znajdzie i wydepcze pole:D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2020, 12:10:39 pm wysłana przez Emaliowany »


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 06, 2020, 08:04:30 pm »
Powiem tak nikomu juz sie nie chce czytac tych wypocin , najlepsza opcja zamknąc temat bo i tak serwer nie wstanie a sie robi syf

Coooo??
Ten syf jest lepszy niz nowy serwer. Uwielbiam takie dramy xD (grabs popcorn)

Tak na serio. Szkoda i powodzenia w przyszłości.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 312

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2PreSence - IL x4 - START 03.07.2020
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 06, 2020, 08:18:13 pm »
W sumie ma to sens xD

-Zainwestuj 7k

-Lekka spina w teamie

-Huj jebac 7k nie stawiam serwera

Albo ma w huj kasy i mu nie szkoda , albo cos tu aciema pachnie
https://www.twitch.tv/rbkastro   //  4fun stream