Witaj
Gość

Wątek: Nowy gracz - jaki serwer ?  (Przeczytany 25131 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Nowy gracz - jaki serwer ?
« dnia: Marzec 05, 2011, 06:39:08 pm »
Witam wszystkich serdecznie, tak jak w temacie jestem nowym graczem, który jest nawet dopiero w trakcie robienia konta na NCsoft ;) Kilka gier mam już za sobą więc teraz przyszedł czas na nową przygodę i padło na Lineage 2. Chcemy w raz z dziewczyną zadomowić się na jakimś serwerze ( oficjalnym - płatnym ), lecz zielonego pojęcia nie mamy, który serwer wybrać ( który jest najnowszy - gdzie najwięcej Polaków itd. ) Tu prośba czy jesteście jakoś w stanie coś polecić dla nowych - "zielonych" graczy. Za wszelkie wskazówki z góry dziękujemy. Pozdrawiam !


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2011, 10:54:13 pm »
Są tylko dwa serwery, Naia i Chronos, więcej polaków jest na Nai, nowy gracz nie ma łatwo ale jak online jest przyzwoity, posiedzi sie trochę na TS/ VT i profki sa przydatne to można szybko dojść do jakiegoś sensownego poziomu, no i można sie bawić na różne sposoby  :) dużo constów szuka driverów do postaci jak takie cos was interesuje, powodzenia  :)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2011, 07:41:24 am »
Polecam Naia , to dobry serwer


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2011, 07:44:53 am »
a ja poleca ruoffa)

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2011, 08:08:26 am »
Witam wszystkich serdecznie, tak jak w temacie jestem nowym graczem, który jest nawet dopiero w trakcie robienia konta na NCsoft ;) Kilka gier mam już za sobą więc teraz przyszedł czas na nową przygodę i padło na Lineage 2. Chcemy w raz z dziewczyną zadomowić się na jakimś serwerze ( oficjalnym - płatnym ), lecz zielonego pojęcia nie mamy, który serwer wybrać ( który jest najnowszy - gdzie najwięcej Polaków itd. ) Tu prośba czy jesteście jakoś w stanie coś polecić dla nowych - "zielonych" graczy. Za wszelkie wskazówki z góry dziękujemy. Pozdrawiam !

Polecam wam serwer rosyjski, dlaczego?

Dlatego, że w porównaniu do serwera europejskiego nie działają na nim tzw. "Wspomagacze" typu boty, skrypty itd.

L2.ru(macie dział na forum) - http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,199.0.html

Z pod serwerów polecam Lancer i klan http://outcasters.info, zróbcie sobie najlepiej jakieś postacie pod grę w tzw. DUO(dwie osoby w party), albo tam na forum już was nakierują :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 08:10:44 am wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 22, 2011, 02:39:34 pm »
Witam wszystkich serdecznie, tak jak w temacie jestem nowym graczem, który jest nawet dopiero w trakcie robienia konta na NCsoft ;) Kilka gier mam już za sobą więc teraz przyszedł czas na nową przygodę i padło na Lineage 2. Chcemy w raz z dziewczyną zadomowić się na jakimś serwerze ( oficjalnym - płatnym ), lecz zielonego pojęcia nie mamy, który serwer wybrać ( który jest najnowszy - gdzie najwięcej Polaków itd. ) Tu prośba czy jesteście jakoś w stanie coś polecić dla nowych - "zielonych" graczy. Za wszelkie wskazówki z góry dziękujemy. Pozdrawiam !

Polecam wam serwer rosyjski, dlaczego?

Dlatego, że w porównaniu do serwera europejskiego nie działają na nim tzw. "Wspomagacze" typu boty, skrypty itd.

L2.ru(macie dział na forum) - http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,199.0.html

Z pod serwerów polecam Lancer i klan http://outcasters.info, zróbcie sobie najlepiej jakieś postacie pod grę w tzw. DUO(dwie osoby w party), albo tam na forum już was nakierują :)
Działają ale nie lataj bot party wszędzie gdzie się da :P
Zalety l2.ru to:
szybki exp
rynek przesycony
wady:
tylko katy jak chcesz zarobić
Polaków wcale nie są takie stada jak mówią :p
bez rubli jest się na przegranej pozycji
nie da się zangielszczyć ruskich :p

też polecam http://outcasters.info
:D
Jak ktoś się nie boi cyrylicy albo ma ją kompletnie gdzieś to polecam l2.ru a kasę za abonament przeznaczyć na pa + dwa piwa:D A jeżeli jest odwrotnie to radze zbierać kasę na postać na eu/na:P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 25, 2011, 02:14:07 pm »
Chronos to też dobry wybór.
Zalety
1. botów jak na lekarstwo i znikają tak szybko jak się je tylko zobaczy.
2. nie ma problemów z klanem lub party. Do 80lvlu można spokojnie jechać solo/duo. Potem potrzebna jest ekipa. Wystarczy wejść w party matching i zaraz dostajemy pełno pm. Ostatnio wbiłem na swojego glada 80lvl. Posypały się pm i w 5 minut mialem grupę do gc.
A jak tylko widzą, że jest untag to zaraz pytanie czy nie chciałbym do klanu.
3. Rynek stoi dobrze, łatwo można zarobić, łatwo zebrać sprzęt.
4. Populacja serwera jest idealna dla nowych graczy - coraz mniej end game graczy, coraz więcej non factors. Populacja z tendencją rosnącą (edit: no może trochę przesadziłem. Chodzi o to, że coraz więcej end game graczy robi quit. Pakują manatki i wyprzedają swoje toony. Topowe klany robią merge a na sige strony które wcześniej przyprowadzały 400 osób są w stanie ściągnąć max 150. Ale liczba grających online jest ciągle na tym samym poziomie. Co znaczy, że jest napływ nowych graczy, a to jest istotne dla osób zaczynających.)
Wady:
1. Słabe polskie community
2. W end game jest wielu graczy używających zrangera lub innych. Gra jednak zmieniła się na tyle, że można sobie z tym radzić legit way. Poza tym end game to teraz 2 vs 3-4 party. Także czas na nowych a starym można już podziękować.

Nie polecam natomiast Naji:
Zalety
1. godziny europejskie
2. anglojęzyczny serwer z nieco mocniejszą niż na chronosie grupą polaków
Wady
1. Słaba populacja graczy - dużo end game toonow natomiast znacznie mniej non factors. co za tym idzie trudniej o dobre party i klan. Ale jeżeli ma się znajomych lub łatwość w nawiązywaniu kontaktów powinno być ok. Populacja z tendencją malejącą.
2. W end game ogromna ilość graczy używa kontrolerów i pvp jest tam naprawdę mocno wypaczone (zdecydowanie mocniej niż na chronosie).

Ru off:
Tam nie gram, ale z tego co obserwuję
1. całkiem mocne polskie community
2. serwery wolne od botów i programów
3. czyste pvp w fazie end game

Wady
1. komunikacja w języku rosyjskim - mniejsze ma to znaczenie jeżeli chodzi o komunikację z graczami. Ale ich serwisy, mikrotranzakcje w rublach - męczące.
2. komunikacja może utrudniać znalezienie party, natomiast w klanach panuje moda na consty. Jeżeli nie trafi się do consta gra może być trudna i frustrująca.
3. W rzeczywistości serwery nie są całkowicie bezpłatne, ale napewno jest to mniejsza inwestycja niż abonament za NA/EU.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2011, 02:22:09 pm wysłana przez orlok »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 25, 2011, 03:16:18 pm »
Ru off:
Tam nie gram, ale z tego co obserwuję
1. całkiem mocne polskie community
2. serwery wolne od botów i programów
3. czyste pvp w fazie end game

Wady
1. komunikacja w języku rosyjskim - mniejsze ma to znaczenie jeżeli chodzi o komunikację z graczami. Ale ich serwisy, mikrotranzakcje w rublach - męczące.
2. komunikacja może utrudniać znalezienie party, natomiast w klanach panuje moda na consty. Jeżeli nie trafi się do consta gra może być trudna i frustrująca.
3. W rzeczywistości serwery nie są całkowicie bezpłatne, ale napewno jest to mniejsza inwestycja niż abonament za NA/EU.
dodam:
+ brak abonamentu, w zamian mozliwosc wykupienia za ok 30pln premium account ktore daje exp/sp/drop/spoil x2 (na retailu nie dostajesz nic za wykupienie abonamentu)
+ brak botow i wspomagaczy
+ populacja serwerow na poziomie 3-4k codziennie (naia/chronos 1k?) wiec w kazdym zakresie lvl mozna znalezc party
+ mocno rozwiniety rynek
+ dzialajacy premium shop w ktorym mozna sobie kupic za ruble sporo dodatkow ktore nie wplywaja znaczaco na rozgrywke ale pomogaja (runki na +30/+50% exp/sp , czapki na regenracje vitality itp)
- cyrylica i brak komunikacji w jezyku ang z ruskimi, klienta mozna zangielszczyc wiec to nie przeszkadza ale dogadanie z ruskimi po angielsku to nie lada wyczyn wiec jakies podstway ruska trzeba znac a jak nie to i tak po jakims czasie maja wsparcie w postaci polskiego klanu sie ogarnie co i jak (wiec jak zaczynac to w polskim klanie Outcasters)
- mikroplatnosci w rublach ale odkad wprowadzono mozliwosc placenia przez dotpay nie jest to juz chyba minusem
retired


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 25, 2011, 05:26:05 pm »
Cytuj
+ brak botow i wspomagaczy

Co wy tak to wszyscy powtarzacie ? Na kazdym forum jakie odwiedzam mozna znalezc sobie bota, a i ja napisalem takowego ktory expi, wiec pierdolenie ze nie ma botow to SCIEMA ; )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 25, 2011, 06:53:11 pm »
ok, wybotuj postać od 40 - 80 i pochwal się, ile razy bana wyłapałeś po drodze.

A nawet, jak sobie kilka pojedynczych gdzieś na końcu cat biega, to i tak ozstaje 1 prosta kwestia: Brak wspomagaczy PvP. Na ofie nie boty są problemem od dłuższego czasu, tylko wszelkirgo rodzaju ZRangery, L2Controle itd., które w rękach sprawnej osoby automatyzują się w większym stopniu całe PvP i dają pełną kontrolę nad tym co się dzieje, gdzie kto przebywa itd.  Ktoś się kiedyś śmiał, że za jakiś czas te programy będą mówić nawet co gracz dany jadł na śniadanie itd. ; p

Ogólnie powiem widać kosmiczną różnicę w poziomie PvP na ofie (w dużym stopniu zautomatyzowanym, stąd tak ładnie czasem na frapsie to wygląda), a PvP u nas, gdzie dopiero wychodzi, kto ma jakiego skilla na PvP, jak sobie radzi zaczynając od podstaw takich jak targetowanie, poprzez skille, ogarnianie buffa na sobie i swoim party, kto cię targetuje, kontrolowanie dodatków takich elixiry, talizmany itd.

Nie oszukujmy się, ale większość ruskich gra żałośnie (dzięki temu można wygrać czasem nawet mimo gorszego sprzętu i lvlu), a w dużej mierze wynika to z braku używania tychże programów, dzięki którym nawet osoba, która się mota i ma kiepski refleks oraz orientację, u nas sprawiałaby wrażenie bardzo ogarniającej.


Reszta została już napisana, więc wybór należy do was.

Jak zawsze zostaje też wybór profki. Zarówno tu i tu wybierając profki najabrdziej popularne, jest czasem problem z party. Bo na ruskim wiele constów szuka supportu (choć i DD się zdarza), a na ofie nawet jak szukają DD, to stawiają często wysoką poprzeczkę (np. posiadanie odpowiednich epików, OE skilli itd.).
Ale to się akurat nie zmieni aż do wejścia GoD-a, gdzie na 7 osób w party, tylko 2 będą profesjami supportującymi, reszta z kolei w większym lub mneijszym stopniu postaciami bijącymi.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 25, 2011, 10:23:58 pm »
widzę że tamat jak zwykle dotyczy botów na offie, których praktycznie już nie ma. Kiedy jeszcze przed mergem można było mówić o narastaniu populacji boterów, tuż po mergu jak i teraz nie ma ich, albo poprostu nie spotykam ich na swojej drodzę. Kiedy dali drugą szansą coś jakby się odmieniło, nie wiem czym to jest spowodawane.

Widzę że najwięcej do powiedzenia mają osoby, którę już z offem nie mają nic wspólnego (a czy kiedykolwiek miały? czy może jak to się juz przyjeło, kolega koledze powiedział i tak ma być)

oczywiscie możemy rozmawiać o programach które w dużym stopniu zmianiają pvp, ale wystarczy się trochę zastanowić, to jest tylko "wspomagacz" ofszem wykonuje za nas pewne czynności ale co w tym złego? zranger, czy inne programy służa tylko do tego aby wspomóc graczy a nie żeby program grał za nich... i dokładnie to robią. Skoro używa ich 80% populacji offa czemu mamy być gorsi skoro ncsoft ma na to wylane i nic z tym nie robi. To samo tyczy się wszelkich keybordów, padów itd.. kiedy swojego czasu była ciekawe dyskuja na temat nostromo, Sace przerwała ją jednym topiciem, nazywając sprawę po imieniu "jak siedzisz na dupie przed kompem, możesz być biezpieczny"

wybaczie ale czasami jak oglądam frapsy osób z lancera czy cadmusa (w szczególności te z oly), to zastanawiam się po jaką cholere koleś tracił czas na obróbke tego frapsa, jak to tylko nadaję się do kabaretu, i nie wiem czy ludzie mają taki ogar, czy po przejsciu na ruoffa nie mogą się przyzwyczaić. 

Już dawno przeszedł bym na ruoffa, odstrasza mnie tylko "dotacja", za ruble kupisz wszystko a przewagę ma ten kto ma ich nadmiar.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 25, 2011, 10:39:58 pm »
Widzę że najwięcej do powiedzenia mają osoby, którę już z offem nie mają nic wspólnego
gralem na ofie przez 4 lata az do merge serwerow i sam uzywalem i bota i rangerow wiec wiem jak to wygladalo
Już dawno przeszedł bym na ruoffa, odstrasza mnie tylko "dotacja", za ruble kupisz wszystko a przewagę ma ten kto ma ich nadmiar.
sam sobie tu odpowiedziales
czy może jak to się juz przyjeło, kolega koledze powiedział i tak ma być
za ruble nie mozesz kupic nic co ci pomoze w pvp ani da ci duza przewage (runki na expa?) co jeszcze mozesz kupic na ruoffie czego nie mozesz kupic na naia/chronosie? wszystko co jest do kupienia jest kopia z serwerow koreanskich nic wiecej, wiec ruoff ma wiecej od orginalu koreanskiego niz off
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 26, 2011, 01:06:25 am »
za ruble kupisz tylko dodatki do szybkego expienia, ew jakieś pierdoly, jak np. Kucyk, zmiana koloru tytułu itd.

A kto ma nadmiar rubli, znaczy ma nadmiary  $$ na adene też. Ruble mu sprzętu nei dadza, ale $$ jak najbardziej. Tylko powiedz mi, w czym to się różni od osoby grającej na ofie, co też ma za dużo $$ na wydanie?

W kwestii ZRangerów, jeżeli grasz, to wiesz co ten program umie. To już przypomina bardziej czasem RTS jakiś, kto lepiej skonfiguruje swój program, ten ma większą szanśe na wygraną.


Jak ci prosi z ofa graliby, gdyby nie mieli auto targetowani,a auto kasowanai useless buffów (nie mówię na początku, jak stoisz w mieście, ale w trakcie pvp jak lajatą cancele i trzeba rebuffować), nie wiedzieli kto ich targetuje i w jakim stanie są ich enemy, auto odpalanie niektórych itemów (elixiry itd.)?

Ofc, spam sobie ustawisz z nostromo, ale to jest zwykły klikacz i musisz wiedzieć kiedy go wyłączyć. W zgiełku walki czasem aż się zapomni i wyłączy kilka(naście) sekund za późno. Program zacznei spamować idealnei i skończy idealnie. Sam ci obierze target, by agrować i wiele innych.

Gwarantuję ci, że znalazłoby się kilkunastu(dziesięciu) ogarniających bez tego i nagle się okazuje, że nie wyróżniają się od czołówki ru offa. Póki nie spróbujesz tego mid/end game pvp tu i tam, to się nie przekonasz.


BTW Orlok pisał, że u nich end game pvp, to ciągle te same 4-5 pt. Smutne, skoro u nas tych end game pt jest min 20 (jak i nie więcej), a dużooo jest tych średniaczków, co gonią jak mogą, by wejść do czołówki.


Jeszcze programy i mass PvP:
Widziałeś ten filmik kilkunastu sekundowy z siege na ofie, co nuekr z murów puszcza na dół bańkę i dostaje ułamek sekundy później assystę od kilku nukerów na dole?

Fajne mass PvP, gdzie wiesz, że jako healer i tak padniesz na 90%, bo to cię programy zjadą, a nie wytrawni targeterzy.

Tutaj na siege, grając bishem często biorę full buff i wpadam w brzeg zergu enemy, walę sobie mass block WW/Shield, mana storma i szybko cofam. 4/5 tych akcji przeżywam. Ile przeżyłbym na ofie nie będąc ew. Jassinem?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 26, 2011, 01:17:26 am »
gralem na ofie przez 4 lata az do merge serwerow i sam uzywalem i bota i rangerow wiec wiem jak to wygladalo

cieszy mnie to że użyłeś słowa w czasie przeszłym, moja słowa tyczyły się głownie tych osób którę o offowym serwie mogły usłyszeć w piaskownicy a w praktyce nawet nigdy na offa się nie logowały... pełno tu takich osób, stąd też gadanie że off to tylko boty.
Osoba która ten temat założyła raczej miała nadzieje uzyskać informację bierzące... a nie jak to było x czasu temu.

za ruble nie mozesz kupic nic co ci pomoze w pvp ani da ci duza przewage (runki na expa?) co jeszcze mozesz kupic na ruoffie czego nie mozesz kupic na naia/chronosie? wszystko co jest do kupienia jest kopia z serwerow koreanskich nic wiecej, wiec ruoff ma wiecej od orginalu koreanskiego niz off

aha, czyli mam rozumieć że te scrole 100% succes to wymysł graczy?
no tak jesli wezmiemy pod uwagę ten aspetk to faktycznie, ruoff ma więcej wspólnego z korean niż ue czy us.

ja nie mam zamiaru ciagnąc tu tego tamatu, który serwer lepszy wady/zalety, i tak kto będzie chciał zdecyduje sam, denerwuje mnie tylko fakt że najwięcej do powiedzenia mają osoby który na dany temat nie mają zielonego pojęcia.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 26, 2011, 02:06:00 am »


aha, czyli mam rozumieć że te scrole 100% succes to wymysł graczy?
no tak jesli wezmiemy pod uwagę ten aspetk to faktycznie, ruoff ma więcej wspólnego z korean niż ue czy us.


Nawet nie wiedziałem, że są takie scrole :D na pewno są koszulę zwiększające statystyki :D i chyba są poty dające jednorazowo 500 hp i 500 mp

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 26, 2011, 06:46:48 am »
Cytuj
BTW Orlok pisał, że u nich end game pvp, to ciągle te same 4-5 pt. Smutne, skoro u nas tych end game pt jest min 20 (jak i nie więcej), a dużooo jest tych średniaczków, co gonią jak mogą, by wejść do czołówki.


To nie do końca tak. Na chronosie są obecnie dwie strony ścierające się o dominację: Nova i AKIN. I te strony wystawiają 4-5 party razem.
Ale jest masa klanów z niższej półki, które wystawiają party 85lvl i które walczą między sobą. Tych jest bardzo dużo.
Kondycja chronosa jest bardzo dobra. Jedynie skostniałe dominujące ally mają problemy i w końcu odejdą. Wtedy do głosu dojdą ci z drugiego szeregu. I co ciekawsze w tym drugim szeregu mało kto używa programów (a nawet w takim klanie jak nova to jest już tylko kilka osób). O botach nie ma co pisać bo ich nie ma. Kata puste, a na nowych spotach bot nie ustoi bo go non factors sprzątną.

Cytuj
i chyba są poty dające jednorazowo 500 hp i 500 mp

Jeżeli mają reuse jak qhp to przegięte maksymalnie.

Cytuj
Widziałeś ten filmik kilkunastu sekundowy z siege na ofie, co nuekr z murów puszcza na dół bańkę i dostaje ułamek sekundy później assystę od kilku nukerów na dole?


W czasach kiedy bańki były groźne miałem porobione makra na znanych mi niebezpiecznych nukerów. I łapałem ich na first target. A jak tylko widziałem bańkę to od razu szukałem castera. Napewno nie było to tak skuteczne jak autotarget z rangera, ale dawało radę.
Jak piszesz, że macie z 20 party end game, to nie jest problemem ,żeby wasi DD porobili sobie macra na cardich/ee najczęściej spotykanych przeciwników. I proszę - w ten sposób macie targeterkę rangera.

Cytuj
Tutaj na siege, grając bishem często biorę full buff i wpadam w brzeg zergu enemy, walę sobie mass block WW/Shield, mana storma i szybko cofam. 4/5 tych akcji przeżywam. Ile przeżyłbym na ofie nie będąc ew. Jassinem?


Tutaj na sige jest tak samo. Jeżeli masz sprzęt i resisty to możesz wbiec w przeciwnika. Jeżeli nie masz sprzętu to sciągnie cię pierwsza lepsza osoba, która cię wypatrzy.

Ostatnio czekaliśmy na rajdy i stałem z grupą w której było 2 łuczników na rangerze. Co jakiś czas portował się war tag. Fajna jest satysfakcja gdy widzę że flaguję się szybciej niż ci dwaj :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 06:50:54 am wysłana przez orlok »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 26, 2011, 08:30:18 am »
proponuje tym wszystkim "expertom" żeby pisali o serwerach gdzie graja a nie wypisywali bzdury na temat serwerów gdzie nie graja.

pare moich opinii:

-populacja chronos vs naia. ilość graczy online obecnie podobna, niestety istnienie l2 off spowodowało duży odpływ graczy z naia i hamuje przybywanie nowych

- l2 range, 90% tego to piszecie to bzdury, większość graczy używa tego jedynie do spamu CP, ncsoft nie ma możliwości go zablokowania ponieważ sposób w jaki to zrobił l2 ru jest w unii europejskiej/usa nielegalny. Oczywiście  są osoby które używają ranger do autotarget i innych funkcji w pvp, ale takie osoby są na każdym serwerze.

- ebuyer, istnieje na wszystkich serwerach, na offie w postaci kupowania adeny/kont/sprzetu, na ru w postaci donate shop jaki i rynkowi gdze za $ moza kupic konta/sprzet.

- filozofia gry na chronos vs naia jest inna. na chronosie więcej jest random party gdzie na naia większość to constant/klanowe grupy.


sytuacja z end game pvp na Naia.
 
Ostatnie siege rune bylo 90SH vs 170 X+DH wiec można liczyć ze w end game mass pvp bierze udział ok 300 osób, czyli jest większe niż na chronosie. Do tego jest spora liczba klanow 2ligowych ktore liczą po 100+ osob mające miedzy sobą wojny.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 08:49:04 am wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 26, 2011, 08:48:58 am »
problem tkwi w tym, że z reguły ruoffowi experci doskonale znają warunki EU/NA z uwagi na kilkuletnie osobiste doświadczenie... w drugą stronę niestety to nie działa z takim przełożeniem

EDIT:
- ebuyer, istnieje na wszystkich serwerach, na offie w postaci kupowania adeny/kont/sprzetu, na ru w postaci donate shop jaki i rynkowi gdze za $ moza kupic konta/sprzet.
"expercie", nie pisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 08:51:50 am wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 26, 2011, 08:51:58 am »
problem tkwi w tym, że z reguły ruoffowi experci doskonale znają warunki EU/NA z uwagi na kilkuletnie osobiste doświadczenie... w drugą stronę niestety to nie działa z takim przełożeniem

ruoffowi "experci" albo nie grali na offie albo grali b dawno temu przez b krotko w jakimś mało znaczącym klanie i nie maja obecnie pojęcia co się dzieje. Wypisując bzdury bo taka jest natura ludzka żeby zachwalać to co się używa, a opinie o offie czerpią z bzdur wypisywanych na innych forach.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 26, 2011, 09:40:47 am »
ruoffowi "experci" albo nie grali na offie albo grali b dawno temu przez b krotko w jakimś mało znaczącym klanie i nie maja obecnie pojęcia co się dzieje
Ja właśnie wróciłem na naia żeby pograć w nadchodzące GoD, b dużo fajnych zmian :).
przyganiał kocioł garnkowi?
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 26, 2011, 03:17:58 pm »


- l2 range, 90% tego to piszecie to bzdury, większość graczy używa tego jedynie do spamu CP, ncsoft nie ma możliwości go zablokowania ponieważ sposób w jaki to zrobił l2 ru jest w unii europejskiej/usa nielegalny. Oczywiście  są osoby które używają ranger do autotarget i innych funkcji w pvp, ale takie osoby są na każdym serwerze.

 
Ostatnie siege rune bylo 90SH vs 170 X+DH wiec można liczyć ze w end game mass pvp bierze udział ok 300 osób, czyli jest większe niż na chronosie. Do tego jest spora liczba klanow 2ligowych ktore liczą po 100+ osob mające miedzy sobą wojny.

rozumiem, ze bedac matolem mozna ci wiecej niz innym, ale imo nie probuj wciskac ludziom ciemnoty, bo zaczniesz byc traktowany tak jak cie ludza traktuja na blahu czyt. w formie zartu.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 26, 2011, 03:32:01 pm »
rozumiem, ze bedac matolem mozna ci wiecej niz innym, ale imo nie probuj wciskac ludziom ciemnoty, bo zaczniesz byc traktowany tak jak cie ludza traktuja na blahu czyt. w formie zartu.

uu jak nie ma się argumentów to najlepiej zacząć famować nie na temat. Rozumiem ze ty jako gracz doświadczany z offem wiesz doskonale co gracze używają w rangerze i maja full auto scrypty. Z doświadczenia wiem ce jezeli chodzi o rangera to zdecydowana większość używa go dla cp spamu, auto invite do party, cancel buffow i to wszystko. Oczywiście są osoby które automatyzują ile tylko się da ale to są rzadkie przypadki.


Co do ru offa należny jeszcze dodać ze mimo ze premium jest nieobowiązkowe to w rzeczywistości każdy kto che grac w party musi mieć premium czyli ru off teoretycznie darmowy jest płatnym serwerem.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 26, 2011, 05:37:20 pm »
ale w porownaniu do offa za mniejsza kase dostajesz bonus w postaci exp/sp/drop/spoil x2
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 26, 2011, 05:46:19 pm »
ale w porownaniu do offa za mniejsza kase dostajesz bonus w postaci exp/sp/drop/spoil x2

płacisz? płacisz wiec gdzie tutaj darmowy serwer?
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 26, 2011, 06:17:38 pm »

uu jak nie ma się argumentów to najlepiej zacząć famować nie na temat. Rozumiem ze ty jako gracz doświadczany z offem wiesz doskonale co gracze używają w rangerze i maja full auto scrypty. Z doświadczenia wiem ce jezeli chodzi o rangera to zdecydowana większość używa go dla cp spamu, auto invite do party, cancel buffow i to wszystko. Oczywiście są osoby które automatyzują ile tylko się da ale to są rzadkie przypadki.


Co do ru offa należny jeszcze dodać ze mimo ze premium jest nieobowiązkowe to w rzeczywistości każdy kto che grac w party musi mieć premium czyli ru off teoretycznie darmowy jest płatnym serwerem.

a co mam ci wkleic jako argument wkleic odpowiedzi ludzi na twoje posty na blahu, czy przykladowe cfg zrangera ludzi z X/SH zebysmy mogli ocenic czy aby na pewno wiekszosc ludzi uzywa rangera tylko do spamu?