Witaj
Gość

Wątek: Nowy gracz - jaki serwer ?  (Przeczytany 25130 razy)

  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 27, 2011, 06:31:49 pm »
Alarion, a ja uwazam ze bish ktory targetuje swoich po paskach party to lamerka bo ma to robic normalnie, manualnie, myszka klikajac na swoj target. I chuj.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 27, 2011, 06:33:42 pm »
Ja to pisalem w kontekscie, ze ktos wali macro i mysli, ze jest pr0 bd/sws/tankiem. Dla mnie kazdy moze sie obrazac, splywa to po mnie, bo jezeli ktos uwaza, ze ogarnia te postacie bez macr, to znaczy, ze nie ma sie na co obrazac, right?

A jak ktos nie ogarnia i sie obrazil, no coz, polecam i nozka tupnac.
Oooo to wypowiedz w l2 typu cp poty to nobostwo XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 27, 2011, 06:46:53 pm »
Złe porównanie Solar.

Przed CP-potami/ skillam iw macrach się nie obronicie, w kwesti macro na target wystarczy pet i co wtedy Imons? Trzeba lecieć jednak manualnie, lub po assyście w party.

A jak byś chciał wiedzieć, to nie jadę tylko i wyłącznie po assyście, ale sporo targetów wyszukuję też manualnie. Generalnei staram się, by moje debuffy i mana burn były na ciągłym coldownie, chociaż z różnych oczywistych przyczyn, nei zawsze to jest możliwe.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 27, 2011, 09:40:04 pm »
Ja to pisalem w kontekscie, ze ktos wali macro i mysli, ze jest pr0 bd/sws/tankiem. Dla mnie kazdy moze sie obrazac, splywa to po mnie, bo jezeli ktos uwaza, ze ogarnia te postacie bez macr, to znaczy, ze nie ma sie na co obrazac, right?

A jak ktos nie ogarnia i sie obrazil, no coz, polecam i nozka tupnac.
chyba ci sie w glowie od tego ruoffa poprzewracalo



btw jakby gdzies tu Delios zajrzal to LF jakas dobra sygna z Fluttershy


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 27, 2011, 10:25:44 pm »
Alarion, a ja uwazam ze bish ktory targetuje swoich po paskach party to lamerka bo ma to robic normalnie, manualnie, myszka klikajac na swoj target. I -_-'.
Idealnie pasuje do całej sytuacji. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 27, 2011, 11:17:37 pm »
już odpisałem odnośnie tego cytatu...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 27, 2011, 11:27:25 pm »
Ten płacz o to, że ktoś używa makr do targetowania jest równie śmieszny jak śmianie się z używania CP pot. :f
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 28, 2011, 12:17:43 am »
Płaczu tu nie, próbuję tylko uświadomić, że gdy ktoś polega głównei na czymś takim, staje się bezradny w sytuacji, gdy nie może odpalić żadnych programów targetujących.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 28, 2011, 12:54:38 am »
Płaczu tu nie, próbuję tylko uświadomić, że gdy ktoś polega głównei na czymś takim, staje się bezradny w sytuacji, gdy nie może odpalić żadnych programów targetujących.

ROTFL
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 28, 2011, 12:58:01 am »
Płaczu tu nie, próbuję tylko uświadomić, że gdy ktoś polega głównei na czymś takim, staje się bezradny w sytuacji, gdy nie może odpalić żadnych programów targetujących.
od kiedy zwykle f5(lub cokolwiek innego) na najzwyklejszej klawiaturze to program targetujacy?


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 28, 2011, 01:38:22 am »
Płaczu tu nie, próbuję tylko uświadomić, że gdy ktoś polega głównei na czymś takim, staje się bezradny w sytuacji, gdy nie może odpalić żadnych programów targetujących.
???
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 28, 2011, 07:39:32 am »
Płaczu tu nie, próbuję tylko uświadomić, że gdy ktoś polega głównei na czymś takim, staje się bezradny w sytuacji, gdy nie może odpalić żadnych programów targetujących.
od kiedy zwykle f5(lub cokolwiek innego) na najzwyklejszej klawiaturze to program targetujacy?

a gdzie napisałem, że to program? Mówiąc program mam na myśli stricte Ranger, Control itd. (to nei tylko na ofie jest używane, ale to wiesz chyba)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 28, 2011, 08:21:30 am »
W GoD dojdzie jeszcze nowe narzędzie targetujące.
Ale nvm. Temat był jaki serwer polecić dla nowego a nie "czy macra na target są zbrodnią równie poważną jak użycie rangera".
Wyciąłbym ten cały offtop.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 28, 2011, 08:31:19 am »
Masz na myśli markowanie jak w WoW'ie czy w Aionie? To akurat nic złego. i macra to nei zbrodnia, nie wiem gdzie wy się doszukujecie tego ; p

Temat oczyszczę dziś.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 28, 2011, 02:55:39 pm »
zostaw ten offtop pls albo stwórz osobny topic ze stereotypami dot. obu typów serwerów - przyda się wszystkim z dylematami
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 29, 2011, 08:22:51 pm »
Z chęcią bym grał na offie jakby miał coś ciekawego do zaoferowania, ale ruoff go przebija pod wieloma względami(a może każdym względem) i to za mniejszą cenę. Język jest tu jedynym problemem, ale nie takim strasznym szczególnie, że wielu to miało w podstawówce albo gimnazjum albo nawet później.

A z tymi makrami to trochę lol. Wystarczy np. na Troya zobaczyć ile ich ma i jak używa, a bd lub sws lub ktokolwiek inny, który przed 9 na 9 sobie makra przygotuje to jest właśnie dobry bd/sws, bo nie będzie tracił czasu na szukanie kogoś co chwile, a będzie mógł robić coś pożyteczniejszego.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 31, 2011, 09:57:43 am »
No tak, dobry sws/bd, bo wiesz kto zgankuje Twoje party ^^
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 31, 2011, 11:09:03 am »
No tak, dobry sws/bd, bo wiesz kto zgankuje Twoje party ^^
grajac pare miesiecy z tymi samymi przeciwnikami wiesz na kogo potrzebujesz macro a na kogo nie, i az tak duzo tych na ktorych potrzebujesz raczej nie bedzie


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 31, 2011, 12:45:44 pm »
Dobry bd/sws przygotuje macra, by czasu nie tracic?

A bedzie dalej dobrym bd/sws, jak enemy DD wyjma sobie peta? Co wtedy zrobi? Bedzie sie motal jak ciota, bo targetu nie umie zlapac, jadac wiekszosc czasu na macrach?

Nie mowie, ze moze jakies kluczowe macro na mass pvp moze sie czasem przydac, ale chodzi mi o to, ze widze sam, jak graja ludzie przwyczajeni do macr. Tak samo wiem, jakby grala wiekszosc takich osob z ofa u nas.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 31, 2011, 02:38:41 pm »
Alarion nie obraź się, ale oglądając nie tylko sws/bd povy z topowych party z offów bądź najlepszych privów typu rpg itp. każdy dobry gracz który frapsował miał przygotowane masę macr, na ee/bishów/topdd/itp.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 31, 2011, 03:19:44 pm »
I nagle ktores ogarnia, dd wyciagaja pety, bd/sws dla swoich healerow i obserwujemy jak ci prosi o ktorych piszesz, leca na peta, zamiast na gracza?

My ostatnio robimy juz troche 9vs9 i od kiedy nasz sws/bd wyciagaja pety dla mnie i ee, okazuje sie, ze assysta i szybkie targetowanie nie jest juz tak swietne i zaczynaja sie enemy dd motac, gdy dostaja agro na ryj od bd/sws/tanka. Ups?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 05, 2011, 09:06:49 pm »
Poczekaj do GODA (dodatek do gry, zmieni grę w bardzo dużym stopniu, wtedy napisz raz jeszcze)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 05, 2011, 11:54:31 pm »
jak babcia bedzie miala wasy to bedzie dziadkiem, teraz jest teraz - bedzie god bedziecie sie podniecac godem a teraz jest h5
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 06, 2011, 04:37:16 am »
jak babcia bedzie miala wasy to bedzie dziadkiem, teraz jest teraz - bedzie god bedziecie sie podniecac godem a teraz jest h5

Tak, a po co mu ładować czas i pieniądze na grę, która niekoniecznie będzie fajna i bardzo możliwe że wymarła?
Człowieku ta gra ma 8 lat ~, już w zasadzie mogłaby być traktowana jak Tibia, to że grafika się jakoś trzyma to jedna sprawa(ale koszt jaki
płacisz to lagi, ścinki przy super mocnych komputerach), to jak wyjdzie T.E.R.A itd. to konkurencja zmieni półkę i wówczas przypomnisz o swoim
mądrym, cwaniackim tekście o babci i wąsach, dlaczego spędził pół roku - nie dobił dobrego gear'u a nie ma już praktycznie graczy, którzy by w L2
grali, ale sorki - wczoraj widziałem 28 zarejestrowanych użytkowników na forum.... wiesz ilu było 2 lata temu o 18:00
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy gracz - jaki serwer ?
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 06, 2011, 09:21:58 am »
jak babcia bedzie miala wasy to bedzie dziadkiem, teraz jest teraz - bedzie god bedziecie sie podniecac godem a teraz jest h5

Tak, a po co mu ładować czas i pieniądze na grę, która niekoniecznie będzie fajna i bardzo możliwe że wymarła?
Człowieku ta gra ma 8 lat ~, już w zasadzie mogłaby być traktowana jak Tibia, to że grafika się jakoś trzyma to jedna sprawa(ale koszt jaki
płacisz to lagi, ścinki przy super mocnych komputerach), to jak wyjdzie T.E.R.A itd. to konkurencja zmieni półkę i wówczas przypomnisz o swoim
mądrym, cwaniackim tekście o babci i wąsach, dlaczego spędził pół roku - nie dobił dobrego gear'u a nie ma już praktycznie graczy, którzy by w L2
grali, ale sorki - wczoraj widziałem 28 zarejestrowanych użytkowników na forum.... wiesz ilu było 2 lata temu o 18:00

Człowieku, to że zaliczyłeś faila na ruoffie nie znaczy, że gra jest słaba. Nadal masa ludzi w to gra i dobrze się bawi. Odpuść trochę...
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+