Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 116076 razy)

  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: f2p
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 13, 2011, 08:37:19 am »
już nie mogę się doczekać, aż kupię sobie miecz cudów i wsadzę sobie do niego specjalną zdolność bystrość w sklepie z artykułami luksusowymi w dżiran >.>

mam nadzieję, że nazwy itemów, miast itd we wszystkich językach pozostaną jednakowe - angielskie... chociaż znając życie to będzie spolszczone wiec pewnie w opcjach będzie i tak trzeba ustawić ang, żeby mieć komfort z gry.

Jak się nie rozumie języków to nie można zrozumieć, że ten twój miecz, dla anglika lub ruska na tą chwilę brzmi niby też tak śmiesznie. Ja natomiast cieszę się bardzo, że będę mógł pograć Feo Czarodziejem mając założoną Nieśmiertelną Zbroję ; )


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 13, 2011, 10:33:08 am »
..dzieci privów, dzieci neo, dzieci tibii i metina 2, klijent
chyba zaliczasz sie do poprzednio przez ciebie wymienionych  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 13, 2011, 11:22:09 am »
Jak dla mnie, wszystko ładnie zbiegło się w czasie:p W sierpniu powstaje serwer na "kradzionych" plikach innovy z najnowszą kroniką. Wszystko ładnie śmiga na angielskim kliencie, nie licząc początkowych problemów. Graczy jest coraz więcej, bo rezygnują z innych privów na korzyść L2ws. I dziś pojawia się informacja o f2p L2 w wersji angielskiej.  :P
dream on, ze l2.ws ma najnowszą kronike  hahaha
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: f2p
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 13, 2011, 01:38:17 pm »
"NCsoft West will continue to support Lineage II in all aspects of the business in North America and will retain existing European players. In order to preserve the active Lineage II community, we will be moving the physical location of the European server (Naia) to North America. Any new European players can choose to start new characters on either service."
Czas pakować manatki jak dla mnie ping 100-200 na NA serwerze
Kurde jakos mi sie nie widz zaczynać od zera...............


« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2011, 01:40:26 pm wysłana przez WiLdEcaRd »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 13, 2011, 01:56:41 pm »
tydzień max 2 spokojnej gry z PA (jeśli będzie exp x2 jak na ru) i masz 85. sprzęt ? S grade z Lux shopu, a wyżej R grade z dropu leci jak szalony, co prawda większość "szaraczków" ale zawsze to coś : )


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: f2p
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 13, 2011, 02:02:09 pm »
go z angielszczenie dziś


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 13, 2011, 02:05:54 pm »
go z angielszczenie dziś
go po słownik już! :shock:
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 13, 2011, 02:18:42 pm »
Jedna sprawa- privy nie wymrą z dwóch powodów- głupi, bo ludzie boją się x2 rate i rozsądniejszy- bo wielu ludzi nie chce grać w L2, które po update'cie GoDa zmienia się bardzo. Mniejsza z tym, czy są to zmiany na dobre czy na złe, subiektywizm konsumentów jest czymś z czym trzeba się liczyć. Z mojego otoczenia, większość osób jest takiego samego zdania jak ja, czyli pomniejszone pt i zredukowana liczba klas w znaczącym stopniu spłycą rozgrywkę.

W sumie tak spłycają farmę 1-85! To nie do pomyślenia...

A tak na serio pvp god = win, szybkie dynamiczne, wymagające trochę pokombinowania, a nie asysty z-ragnera czy czego tam na zachodnie kapitalisty używają....

1)z-ranger i wszystkie tego typu syfy pochodzą zza wschodniej granicy
2)aby pvp było dynamiczne nie trzeba rozpierdalać starego systemu klas/9-man pt
3)"dynamiczne" pvp miałem w aionie, nawet z tymi samymi klasami/wielkością pt, podziękuję.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: f2p
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 13, 2011, 02:49:31 pm »
2)aby pvp było dynamiczne nie trzeba -_-'ć starego systemu klas/9-man pt
3)"dynamiczne" pvp miałem w aionie, nawet z tymi samymi klasami/wielkością pt, podziękuję.

Miałes okazję grać na offie/ruoffie/ptsie w GoDa?
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 13, 2011, 03:23:25 pm »
Byly, grałeś, że w ogóle komentujesz...?

Grałem na ru offie od fraci epil. , przez freye, H5. W żadnej kronice nei stroniliśmy od PvP i mieliśmy go dużo w moim party. Teraz widzę jak wygląda PvP w GoD i wygląda dynamiczniej.

Sama gra na healerze jest trudniejsza (chyba mogę się wypowiadać, jako cardi z ponad 2 letnim doświadczeniem), a z tego co słyszę, to żadną profką nei gra się już auto atackami, tylko samymi skillami, których jest sporo.

Sam enchanter jest teraz mixem OL-a (buffy i debuffy) z judicatorem i kilkoma skillami BD/SWS-a. Nie powiesz mi zatem, że w H5 czy jakiejkolwiek innej profce, gra którąś z tcyh składowych profek była trudniejsza?

A system 7 osób party ma 1 zasadniczą zaletę, która miażdży pozostałe: 7 osób z 2 supportami w party, jest zebrać o niebo łatwiej, niż 9 osób, gdzie min 5 (a często 6 lub 7 jak u nas np. ) to support, a 2 to DD.

Nasz w H5:
bish x 2 , AW, tyrek, SLH (swego czasu tank za niego, ale ani jeden, ani drugi to nie DD w czystym tego słowa znaczeniu) bd, sws, ee, wc.

7 postaci supportujących, 2 bijące. Jaka jest mentalność ludzi (a przynajmneij 90%)?  'JA CHCĘ ZABIJAĆ ARGHH, FRAGI +1 +2 +XXX FRAGÓW!"  Gl w szukaniu ogarniętego i wytrwałego supportu.

Nam się akurat poszczęściło i miałem większość czasu dobrych ludzi na dobrych miejscach. A inne consty? Wiele z nich po pół roku szukali jakiegoś WC/BD co nie squituje im po 2-3 tyg gry. Nie przerabiałeś tego nigdy?


Nie wiem czy grasz na tym L2ws.ie, ale z tego co widzę, tak dużo constów jak ludzie mogli przypuszczać nie ma tam. Duża część osób gra poza CP, albo w klanach bez CP. Czemu?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: f2p
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 13, 2011, 04:14:07 pm »
GoD jest świetny pod względem balansu klas, a nie to co teraz BD/SwS/WC to praktycznie buff boty.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 13, 2011, 04:23:21 pm »
Nie dość że nie ma problemu z supportem to powiem szczerzę że enchanter to teraz na prawdę fajna postać..  GoD + Lineage2.eu zarządzane przez Innove to najlepsze co mogło spotkać L2. A gram od prelude i od czasów post interlude ta gra umierała i była męczarnią chwilami.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: f2p
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 13, 2011, 04:31:40 pm »
Przez to info nie mam motywacji do wbicia lvlu XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 13, 2011, 04:34:38 pm »
jezlei to bedzie abonament(50zł) + item shop a na to wyglada (hybryda) to idz Pan w uj z czyms takim.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: f2p
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 13, 2011, 05:23:19 pm »
A mi sie wydaję, że hybrydowośc będzie polegać na tym, że Naia i Chronos będą P2P a nowe serwery będą f2p

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: f2p
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 13, 2011, 05:44:47 pm »
Abonament + cash shop będzie na US, europa będzie mieć taki sam system jak ru off.


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 13, 2011, 06:21:32 pm »
imo naia zostanie polaczona z chronosem, tworzac jeden server NA z platnosciami jak do tej pory plus ewentualnie jakies bonusowe itemy do kupienia za $$$, natomiast nowe servery beda f2p.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 13, 2011, 08:35:20 pm »
Nie gdybajcie tyylko przeczytajcie oficjalne info.
Naia + chronos będą przeniesiona do NA, będą prowadzone przez NCwest z modelem hybrydowym
Lineage2.eu będzie prowadzone przez Innove z systemem premium + shopem jak na l2.ru i frostem ( ciekaw jestem ceny premium) Beda to nowe serwery i start od zera.. BEZ BOTÓW, rangerów i innych gówien niszczących grę.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 13, 2011, 08:37:46 pm »
Lineage2.eu będzie prowadzone przez Innove z systemem premium + shopem jak na l2.ru i frostem ( ciekaw jestem ceny premium) Beda to nowe serwery i start od zera.. BEZ BOTÓW, rangerów i innych gówien niszczących grę.

dobry żart, 2 dni po wejściu frost na l2.ru ranger znowu zaczął działać.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: f2p
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 13, 2011, 09:07:09 pm »
Cytuj
BEZ BOTÓW, rangerów i innych gówien niszczących grę.

Kumple z rangerami spokojnie grali na pts i wbili na ru off bez problemu.
Odbywa si e to poprostu trochę ciszej.


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: f2p
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 13, 2011, 09:08:35 pm »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 13, 2011, 09:09:13 pm »
roznica jest tak, ze jak ktokolwiek sie zorientuje, ze ktos uzywa jakis programow to gora za 2dni ma sie bana, a na eu/na GM udaja, ze nic sie nie dzieje
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 13, 2011, 09:14:39 pm »
roznica jest tak, ze jak ktokolwiek sie zorientuje, ze ktos uzywa jakis programow to gora za 2dni ma sie bana, a na eu/na GM udaja, ze nic sie nie dzieje

jak ktoś używa rangera z głowa to nie ma możliwości przyłapania go na tym.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: f2p
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 13, 2011, 09:14:48 pm »
...zgadza się że działa podobnie jak i boty na l2 ru, ale Innova nie jest tak bierna w działaniu co NCSoft i daje za to jak i za boty bany ofc. jak wystawisz bota raz na 15dni szansa na załapanie bana jest mała ale jak wystawisz bota na 2-3 tygodnie (np 8h dziennie) to szansa na załapanie bana to prawie sto procent. Ktoś z tego forum nawet testował po jakim czasie dostanie bana na wc nie pamiętam dokładnie na jakim lvl dostał bana ale to było przed 70.


btw. nie rozumie tylko jednego wszystkie te tematy że są boty/radary itemy +4651564 były już kilkanaście/kilkadziesiąt razy wałkowane i nadal wracamy do tego samego - po co?, nic się przecież od tego czasu nie zmieniło.
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: f2p
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 13, 2011, 09:31:22 pm »
Wiadomo coś kiedy mniej więcej te serwery EU startują?