Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 116522 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #650 dnia: Listopad 21, 2011, 07:11:36 pm »
w topicu, gdzie szukamy nukera napisałem w miarę dokładnei dlaczego zostajemy (dział Lancer). Zresztą jaką deklaracją by było, że idziemy, skoro i tak o serwerach nic nie wiadomo póki co, poza tym że kiedyś tam będą ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: f2p
« Odpowiedź #651 dnia: Listopad 21, 2011, 07:19:39 pm »
Cytuj
Alarion zostajesz na ru czy też wbijasz na eu?
oczywiście że Alarion zostaje na ru (nawet już gdzieś o tym pisał <: ) jak i część innych polaków.
No jakoś tego nie widziałem, choć z drugiej strony ja pamiętam jeszcze czasy, gdy zastrzegał się, że do L2 nigdy nie wróci :P
Trochę szkoda, bo pewnie dobrzy gracze będą się tam marnować..., a i tak wszystko będzie się kręciło wokół europejskich serwerów, a za jakiś czas o rosyjskich nikt nie będzie pamiętał, nie licząc jakiś wyjątków...

Edit: @Alarion - haha, chyba role się odwróciły, tak jak ja kiedyś zachęcałem do gry na Lunie, tak ty masz tyle samo argumentów za wbiciem/pozostaniem na ruoffie :), zauważ, że nawet do wiadomości Ci ciężko przyjąć, że jednak te serwery powstaną i raczej twoje "zaklinanie", że nie wiadomo kiedy, czy na pewno itd. niewiele tu zmieni :) pzdr
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #652 dnia: Listopad 21, 2011, 07:29:04 pm »
czy napisałem, że nie powstaną? O_o

Tylko potrafisz sobie wyobrazić rozczarowanie, gdyby te serwery powstały dajmy na to... w marcu? Strzał z dupy, ale na chwilę obecną tak samo realny, jak to, że będą jeszcze w grudniu, prawda?

Poza tym, dlaczego twierdzisz, że będą się marnować? W sensie, że my tu PvP nie mamy? Że jakiś gorszy poziom? gorszy online? Może jakiś inny FROST niż ten, co będzie na EU serwerach?

Różnica jest tylko jedna:
Ten serwer będzie świeży, co rodzi pewne konsekwencje (koksanie w S grade luxury do 85, zpchane spoty po +4k ludzi chcących szybko dobić 85, a potem jeszcze gorzej na spotach 85-90). Oczywiście podniosą się głosy, że równy start, że każdy ma szansę itd.

Słyszę to opowieść za każdym razem gdy powstaje nowy serwer (czy ru offa - vide Van Hotler) czy ofa (swego czasu Luna) czy nowe privy, jak L2WS, RPG i inne.

Jaki mamy finał? Ano brutalny, Polacy w 95% przypadków nei znaczą tam nic. Sad? Ano sad.

Ale może sytuacja się zmieni na tych nowych EU, może będziemy mieć rodaków Factorów, who knows, ja zostanę jednak przy moim pesymizmie, który na swój sposób jest póki co uzasadniony : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: f2p
« Odpowiedź #653 dnia: Listopad 21, 2011, 07:37:15 pm »
Trochę szkoda, bo pewnie dobrzy gracze będą się tam marnować..., a i tak wszystko będzie się kręciło wokół europejskich serwerów, a za jakiś czas o rosyjskich nikt nie będzie pamiętał, nie licząc jakiś wyjątków...

Jasnowidz?
Ja jestem tylko ciekaw ilu Polaków przetrwa pierwszy miesiąc na EU, ilu odkopie passy do RU, a ilu wróci na privy. :)
Byłoby za pięknie, jakby jakimś cudem nikt nie quitnął, czego ofc życzę wszystkim.  :)

No i Alarion uprzedził mnie z postem. :P A miałem podac te same przykłady z VH, Lancerem i każdym innym "retailowym" privem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 07:39:02 pm wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #654 dnia: Listopad 21, 2011, 07:41:38 pm »
Bo się boi :D Ruscy nie ogarniali pvp ;p jedynym wyzwaniem dla nich są inne polskie cp ;p Przyznaj się Alarionku ;>

Xenophobia, to już któryś post o tym samym, dostajesz te same odpowiedzi i dalej nic do Ciebie nie dociera ?
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: f2p
« Odpowiedź #655 dnia: Listopad 21, 2011, 07:45:42 pm »
Cytuj
a ilu wróci na privy. :)
Dlatego ja sprzedaję postać. Jak spalisz za sobą mosty to masz większe samozaparcie. Nie masz do czego wracać :)
A widząc Alariona i jego sposób (wręcz casualowy) gry widzę swoją przyszłość świetlaną choć nie w factorskim klanie z RU czy Nai które pewnie chwycą ten serwer za pysk.

//Acid -- hmm ja takiego czegoś nie napisałem, proszę nauczyć się cytować.

a ilu wróci na privy. :)
Dlatego ja sprzedaję postać. Jak spalisz za sobą mosty to masz większe samozaparcie. Nie masz do czego wracać :)
A widząc Alariona i jego sposób (wręcz casualowy) gry widzę swoją przyszłość świetlaną choć nie w factorskim klanie z RU czy Nai które pewnie chwycą ten serwer za pysk.
Fixed
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 08:28:03 pm wysłana przez Russe »
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: f2p
« Odpowiedź #656 dnia: Listopad 21, 2011, 08:22:45 pm »
Tylko potrafisz sobie wyobrazić rozczarowanie, gdyby te serwery powstały dajmy na to... w marcu?
Rozczarowanie? a dlaczego?, w sumie by mi to nawet bardziej pasowało :)

Poza tym, dlaczego twierdzisz, że będą się marnować? W sensie, że my tu PvP nie mamy? Że jakiś gorszy poziom? gorszy online? Może jakiś inny FROST niż ten, co będzie na EU serwerach?
Nie, nawet o tym nie pomyślałem, ale w sumie to pewnie wiesz lepiej bo tam grasz :)
Raczej chodzi mi o to, że większości dyskusji, informacji, rozmów będzie toczyła się na temat eu serwów, a ru umrze śmiercią naturalną, dla community tak polskiego jak i europejskiego (w końcu to serwery skierowane do Rosjan) bo wątpię by tam pojawiali się nowi gracze z Polski czy też Europy, bo co lepszego mogą one zaoferować nowym graczom? naukę rosyjskiego? no chyba jedynie :)

Różnica jest tylko jedna:
ależ nieprawda, róznic jest olbrzymia ilość: brak krzaczków, brak ludzi wykoksanych na bocie (to się tyczy różnicy do serwerów NCsoft), europejski community czyli ludzie troszkę bliżsi nam kulturowo, duża ilość graczy, zapchane spoty (dla mnie to zaleta, przecież tu o pvp chodzi :) ) i pewnie jeszcze parę argumentów by się znalazło :) , ale tu racja jest jak dupa :) więc szkoda nafty na dyskusje po próżnicy...

ja zostanę jednak przy moim pesymizmie,
no cóż, ja tam znowu jestem optymistą i wierzę w ludzi, myślę że wówczas przyjemniej się żyje :)
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #657 dnia: Listopad 21, 2011, 08:28:17 pm »
Jaki mamy finał? Ano brutalny, Polacy w 95% przypadków nei znaczą tam nic. Sad? Ano sad.

Nie dla wszystkich L2 to całe życie, gdzie muszą odnosić sukcesy. Niektórzy po prostu chcą sobie pograć for fun i tyle.

Bad excuses are bad.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: f2p
« Odpowiedź #658 dnia: Listopad 21, 2011, 10:24:51 pm »
Tylko potrafisz sobie wyobrazić rozczarowanie, gdyby te serwery powstały dajmy na to... w marcu? Strzał z dupy, ale na chwilę obecną tak samo realny, jak to, że będą jeszcze w grudniu, prawda?
ja bym np. wolał start w styczniu, było by idealnie
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: f2p
« Odpowiedź #659 dnia: Listopad 21, 2011, 10:27:40 pm »
To wybacz Alarion, widocznie rozumiemy coś innego przez "for fun", bo mi wstawanie o 2-4 rano,żeby iść na instę przyjemności nie sprawia.Poza tym nie pisałem, że jesteście no life'ami, tylko, że jesteście nastawieni na to, żeby coś tam osiągnąć na serwie, a nastawienie typu "Polacy i tak nic na EU nie osiągną, albo quitną, bo będzie ciężko" brzmi jak wróżenie z dupy po prostu... Też dziwi mnie euforia i rekrutacja, gdy nawet data nie jest podana, ale ty po prostu próbujesz udowodnić na siłę jaki to ru off jest "chędogi i niewąski" w porównaniu do reszty.
Co do daty startu, mam nadzieję, że wyrobią się do końca roku...2012 przynajmniej.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: f2p
« Odpowiedź #660 dnia: Listopad 21, 2011, 10:33:45 pm »
Nie widze powodu dla ktorego mieliby czekac i tracic $, ta firma jednak dba o swoje interesy o niebo lepiej anizeli Nc Soft NA. A co do wyboru serwera to jezeli mam wybierac pomiedzy EU z ang klientem a RU z ru klientem to jednak jakos wole ten EU, bo jakos tak zawsze ten ruski jednak wkurzal :)

I oczywiście nie rozumiem dlaczego Alarion atakuje wszystkich nowych użytkowników forum... nikt ci nie karze tego czytać, jesteś modem to skasuj posta i wyslij odpowiedniego warna na pm.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 10:35:19 pm wysłana przez Roxis »

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #661 dnia: Listopad 22, 2011, 03:07:48 pm »
https://twitter.com/#!/NCWest_Lineage2

zgodnie z tym co jest napisane Innova powinna ruszyć w tym samym dniu co NCWEST :)


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #662 dnia: Listopad 22, 2011, 03:16:07 pm »
Po czym to wnioskujesz ? Ja widzę wszędzie tylko NCwest.
W oczekiwaniu na Eu Innova.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #663 dnia: Listopad 22, 2011, 03:19:23 pm »
Yes, Goddess of Destruction will be launched Totally Free in Europe on November 30th

To czemu innova nie podala tych wiadomosci??


Odp: f2p
« Odpowiedź #664 dnia: Listopad 22, 2011, 03:20:09 pm »
Wszędzie pełno spamu. Potem się dziwicie, że ludzie się pytają o to samo 1000 razy. Niby się śmiejecie z "PolskichPolaczkówPL" a sami zachowujecie się jak oni.  PLS STOP THIS FUCKING SPAM.

Topic jest odnośnie serwerów f2p istniejących oraz przyszłych i służy do dyskusji i tutaj są 2 wyjścia.
- czerpiesz info z topiców informacyjnych/FAQ
- czytasz wszystkie posty i z dyskusji wybierasz to co Cię interesuje

Niestety, albo i stety nie prowadzimy takiej moderki jaka była na Lineage2Polska, gdzie dosłownie na każdy post w każdym dziale musiałeś czekać na akceptację moda/admina. Takie są uroki for dyskusyjnych i pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Jedyna opcja to oddzielenie istotnych info od luźniejszych dyskusji co powoli czynimy (szczególnie w dziale GOD)

Ofc, spam na temat mój serwer > twój, oraz posty karmiące forumowe trolle trafią dzisiaj wieczorem do kosza.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #665 dnia: Listopad 22, 2011, 03:22:14 pm »
To jest mydlenie oczek przez NcWest. Wcześnie było też jasne pytanie "czy innova wystartuje 30" a NcWest w podpowiedzi podało "tak Eu wystartuje z god 30" (teraz tego nie widzę). Moim zdaniem cały czas wymijająco odpowiadają w kontekście swojego własnego Eu serwera jakim jest Naia


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #666 dnia: Listopad 22, 2011, 03:22:24 pm »
Yes, Goddess of Destruction will be launched Totally Free in Europe on November 30th

To czemu innova nie podala tych wiadomosci??


To jest info od NCshitu, dotyczące ich serwerów nie innovy.
W oczekiwaniu na Eu Innova.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #667 dnia: Listopad 22, 2011, 03:22:57 pm »
Po czym to wnioskujesz ? Ja widzę wszędzie tylko NCwest.
ncwest odpisał na zadanie pytanie na twitter. Czytaj uważniej ;)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #668 dnia: Listopad 22, 2011, 03:24:06 pm »
Is the November 30th release date inclusive of ALL servers, including Innova?
November 30th is the NCsoft West release date for our Truly Free version of Lineage II: Goddess of Destruction. We look forward to seeing you in the reformed Aden!

http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=219249
I kolejna wiadomosc


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #669 dnia: Listopad 22, 2011, 03:32:15 pm »
To jest jakis fake zdaje mi sie.
Ja nawet pisalem pw do global moda 4game (innovy) o postawienie serverow. Jeszcze przed pojawieniem sie tego na forum 4game.
Dostalem odpowiedz "Soon", i ze nie wiedza kiedy wystartuje ten server. US =/= EU.
Azimut odpisal.
Cytuj
Hello, we will give more information about Lineage 2 EU soon. Unfortunatly, I haven't information about it yet.


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #670 dnia: Listopad 22, 2011, 03:47:08 pm »
Is the November 30th release date inclusive of ALL servers, including Innova?
November 30th is the NCsoft West release date for our Truly Free version of Lineage II: Goddess of Destruction. We look forward to seeing you in the reformed Aden!

http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=219249
I kolejna wiadomosc

Czy tylko dla mnie głupotą jest pytanie przedstawiciela jeden firmy o plany drugiej firmy która jest ich konkurentem?
To tak jak ja bym ciebie bezimienny pytał czy Alarion ma w planie jutro pograć w piłkę   :oops:

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #671 dnia: Listopad 22, 2011, 03:58:28 pm »
no przecież wyraźnie odpowiadają:

November 30th is the NCsoft West release date

to jest data dla NCWest


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #672 dnia: Listopad 22, 2011, 04:58:45 pm »


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #673 dnia: Listopad 22, 2011, 05:18:37 pm »
Dear users!
Shortly, Innova Co. S.ar.l., Luxembourg is going to run an open beta testing (OBT) of the MMORPG “Lineage II. Goddess of Destruction”.
Lineage 2 is a legendary online game that allows you, through your character, to travel around the vast fantasy world in search of adventure, together with many thousands of other players. Excellent graphics, multiple skills and spells, mass battles for fortresses and castles and many other exciting things are awaiting you in the world of Aden.
During the OBT users will be offered an opportunity to participate in testing which is run in order to pinpoint errors and problems in the game’s functioning, game mechanics and localisation flaws, and test the interface and other elements of the game. After the testing all participants will be given a chance to inform Innova Co. about the flaws and bugs and other information concerning the testing.
THE PARTICIPANTS WILL RECEIVE NOTIFICATIONS VIA E-MAIL OF THE START OF THE BETA TESTING AND RELATED INFROMATION. IN ORDER TO TAKE PART IN THE OBT IT IS REQUIRED TO ACCEPT THE RULES (TERMS AND CONDITION) OF THE TESTING. THESE RULES WILL BE POSTED ON 4GAME.COM IN ADVANCE TO THE TESTING. THE RULES INCLUDE THE NECESSARY INSTRUCTIONS FOR BECOMING A PARTICIPANT.
THE COMPANY DOES NOT GIVE E-MAIL ADDRESSES TO ANY 3RD PARTY FOR MAILING/ADVERTISING/DATA FORWARDING THAT HAS NO CONNECTION TO THE GAME; HOWEVER E-MAIL ADDRESSES MAY BECOME AVAILABLE TO THE RIGHT HOLDER COMPANY NCSOFTCORP. AND INNOVA CO.’S AFFILIATES THAT MAY BE LOCATED IN- OR OUTSIDE THE EUROPEAN UNION REGION. IN ANY CASE, E-MAIL ADDRESSES WILL BE USED FOR THE PURPOSES OF THE BETA TESTING ALONE.
Should you decide to terminate your participation in the OBT and/or stop receiving notifications from Innova Co. (and its affiliates) or NCsoftCorp., concerning the OBT, please inform the company about your decision via e-mail: [email protected], with the subject “OBT LII”.
Your e-mail address will be deleted from the customer list within 3 days.
Innova Co S.ar.l.
16 AvenuePasteur, Luxembourg, L-2316.


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #674 dnia: Listopad 22, 2011, 05:38:37 pm »
http://www.lineage2.eu/pl/ 
Zapisy na bete Innovy się zaczęły. BTW Wszystkie klasy i nazwy skilli zostały spolszczene więc na 99% client będzie full PL. Przyjdzie 10000 lol polaczków z Metinów i będzie kogo bić  :afro: