Witaj
Gość

Wątek: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp  (Przeczytany 74686 razy)

  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« dnia: Listopad 21, 2011, 08:19:44 pm »
Jaki mamy finał? Ano brutalny, Polacy w 95% przypadków nei znaczą tam nic. Sad? Ano sad.

Nie dla wszystkich L2 to całe życie, gdzie muszą odnosić sukcesy. Niektórzy po prostu chcą sobie pograć for fun i tyle.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2011, 08:45:44 pm »
Niektórzy są naprawdę smutni... Nie ma większego znaczenia czy ktoś jest z Polski, Rumunii, czy Rosji. To zależy od osoby nie narodowści czy ogarnia czy czy nie większości. Reszta to mentalność. Jeśli czujesz respekt do ruskich będzie Ci ich trudniej pokonać. Jeśli będziecie sie wyzywać od polaczków to wam nie pomoże. Ide na offa jeśli mi sie nie spodoba to tempo gry odejdę. Nie będę sie przejmował tekstami o polaczkach, bo takie teksty świadczą tylko o tym ile wiesz o życiu...
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 08:59:41 pm wysłana przez FokuSs »
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2011, 09:55:16 pm »
Jaki mamy finał? Ano brutalny, Polacy w 95% przypadków nei znaczą tam nic. Sad? Ano sad.

Nie dla wszystkich L2 to całe życie, gdzie muszą odnosić sukcesy. Niektórzy po prostu chcą sobie pograć for fun i tyle.

a my funu nei mamy? Czy wg ciebie moje CP było party no life'ów? Zapytaj się ludzi co grają i grali. Nasza średnia online to 3h dziennie. Dużo? Baardzo wątpię.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2011, 11:28:56 pm »
alarion mowisz o pvp ale jak const ktory gra 3h dziennie moze bic sie( chodzi mi o wyfarmienie )  :shock: albo poziom pvp jest taki słaby na waszym serwerze albo bijecie sei z o casual players ,a nie z top serwera


czy moze na starym serwerze gdzie juz zadne "top" nie gra te slabe const sie wyfarmily i teraz   mozesz cos pokazac na frapsach

i czy twoje party zostaje na starym russ off poniewaz na fresh serwerze nie mialo by szans zaistnienia??

a i mowisz ze w s grade do 85  lvl i zajete farm spoty to nie fun, to ja juz nie rozumiemiem  :? to lepiej kupic top items, i lvlowac na empty spotach z full oop bufferami, ale z drugiej strony to szansa dla normalego party na doscigniecie czołowki bo na fresh serwerze to moze z rok by zeszlo aby top doscignac  :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 11:33:15 pm wysłana przez kamiil »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2011, 11:31:46 pm »
alarion mowisz o pvp ale jak const ktory gra 3h dziennie moze bic sie( chodzi mi o lvl i farme )  :shock: albo poziom pvp jest taki słaby na waszym serwerze albo bijecie sei z o casual players ,a nie z top serwera

niestety lance to 3 a może i nawet 4 liga pvp na ru off.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2011, 11:41:55 pm »
alarion mowisz o pvp ale jak const ktory gra 3h dziennie moze bic sie( chodzi mi o lvl i farme )  :shock: albo poziom pvp jest taki słaby na waszym serwerze albo bijecie sei z o casual players ,a nie z top serwera

niestety lance to 3 a może i nawet 4 liga pvp na ru off.
W d. byłeś g. widziałeś

Banda teoretyków z Alarionem i Montezuma na czele

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2011, 11:44:33 pm »
Cytuj
Raczej chodzi mi o to, że większości dyskusji, informacji, rozmów będzie toczyła się na temat eu serwów, a ru umrze śmiercią naturalną, dla community tak polskiego jak i europejskiego (w końcu to serwery skierowane do Rosjan) bo wątpię by tam pojawiali się nowi gracze z Polski czy też Europy, bo co lepszego mogą one zaoferować nowym graczom? naukę rosyjskiego? no chyba jedynie

i o to własnie chodzi, kto normalny z europy wybierze russ comunity zamiast eng  :shock:

nie mowiąc o chacie i cliencie ale tez o zrangerach nie rangerach, gdzie RU gracze są dwie mile przed EU


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2011, 12:03:17 am »
Cytuj
Raczej chodzi mi o to, że większości dyskusji, informacji, rozmów będzie toczyła się na temat eu serwów, a ru umrze śmiercią naturalną, dla community tak polskiego jak i europejskiego (w końcu to serwery skierowane do Rosjan) bo wątpię by tam pojawiali się nowi gracze z Polski czy też Europy, bo co lepszego mogą one zaoferować nowym graczom? naukę rosyjskiego? no chyba jedynie

i o to własnie chodzi, kto normalny z europy wybierze russ comunity zamiast eng  :shock:

nie mowiąc o chacie i cliencie ale tez o zrangerach nie rangerach, gdzie RU gracze są dwie mile przed EU
:o
:?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 22, 2011, 12:10:55 am »
Cytuj
Raczej chodzi mi o to, że większości dyskusji, informacji, rozmów będzie toczyła się na temat eu serwów, a ru umrze śmiercią naturalną, dla community tak polskiego jak i europejskiego (w końcu to serwery skierowane do Rosjan) bo wątpię by tam pojawiali się nowi gracze z Polski czy też Europy, bo co lepszego mogą one zaoferować nowym graczom? naukę rosyjskiego? no chyba jedynie

i o to własnie chodzi, kto normalny z europy wybierze russ comunity zamiast eng  :shock:

nie mowiąc o chacie i cliencie ale tez o zrangerach nie rangerach, gdzie RU gracze są dwie mile przed EU
:o
:?
Sugerujesz, że na ruoffie ludzie jadą na rangerach, botach itp?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 22, 2011, 12:16:33 am »
nie sugeruje , ale tak wrecz jest

ale skoro o tym nie wiesz to widze ze nie masz pojecia o pvp z top klanami i zyjesz w krainie gdzie wszyscy jadą legit  :D  :D


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 22, 2011, 12:28:10 am »
nie sugeruje , ale tak wrecz jest

ale skoro o tym nie wiesz to widze ze nie masz pojecia o pvp z top klanami i zyjesz w krainie gdzie wszyscy jadą legit  :D  :D

Let's get ready to rumble !! czyli 79 runda legit czy nie legit ;/ 
Jak ktoś chce to będzie grał na dopalaczach i nie ważne czy to będzie na serwerze Ncsoft west czy innova, nie powstanie taki serwer, taka gra że wszyscy będą aniołkami. Ktoś musi być tym złym.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 22, 2011, 12:33:43 am »
taa, dokładniej to chodzi mi o to ze jakos zawsze russ byli przed EU z chitami


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 22, 2011, 01:06:59 am »
BYLI.
Do czasu wprowadzenia frosta (2 lata temu? 1,5?) i ostrzegawczego bana na 3 dni po którym serwery były zapełnione tylko do połowy bo taka była tego skala na rusku.
BYŁA.
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 22, 2011, 01:09:09 am »
jezeli o czyms nie wiesz, to nei znaczy ze tego nie ma, eot z mojej strony


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 22, 2011, 01:24:47 am »
jezeli o czyms nie wiesz, to nei znaczy ze tego nie ma, eot z mojej strony
Dobry tekst kiedy nie ma się żadnych argumentów  :D

Tak można wszystko wytłumaczyć ^_^

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 22, 2011, 01:35:08 am »
jezeli o czyms nie wiesz, to nei znaczy ze tego nie ma, eot z mojej strony

obejrzyj frapsa mojego. Bijemy się z róznymi party (na pewno nei z tej dolnej półki) widzisz tam gdzieś pracę Zrangera? bo ja nigdzie, ale może mi wskażesz, gdzie widać to.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 22, 2011, 03:20:49 am »
...mam do was pytanie czy was też zaczynają irytować/denerwować nowi użytkownicy co zaczynają ciągle te same pytania/tematy typu: kiedy będzie god na eu, jaką klasę wybrać, a co zrobić, frost nie obroni nas przed czitami, czy już jest god, czemu tracę skille, ile się wbija lvl itp. itd. ... ?
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 22, 2011, 03:22:32 am »
...mam do was pytanie czy was też zaczynają irytować/denerwować nowi użytkownicy co zaczynają ciągle te same pytania/tematy typu: kiedy będzie god na eu, jaką klasę wybrać, a co zrobić, frost nie obroni nas przed czitami, czy już jest god, czemu tracą skille, ile się wbija lvl itp. itd. ... ?
Witaj w klubie, siadaj na fotelu po prawej  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 22, 2011, 08:19:22 am »
Jak byłbym nowy to też nie szukałbym info przez godzine przewalająć się przez tony postów żeby sie czegoś dowiedzieć. Nie specjalnie jest to ogarnięte
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 22, 2011, 08:28:21 am »
jezeli o czyms nie wiesz, to nei znaczy ze tego nie ma, eot z mojej strony
Dzieki, poprawiles mi z rana humor. ;P Zatem skad pochodzisz i ile grales na ru offie, ze jestes tak swietnie poinformowany (jak montezuma) na temat serwerow innovy?


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 22, 2011, 08:35:21 am »
...mam do was pytanie czy was też zaczynają irytować/denerwować nowi użytkownicy co zaczynają ciągle te same pytania/tematy typu: kiedy będzie god na eu, jaką klasę wybrać, a co zrobić, frost nie obroni nas przed czitami, czy już jest god, czemu tracą skille, ile się wbija lvl itp. itd. ... ?
Witaj w klubie, siadaj na fotelu po prawej  :D
tylko się nie rozpychaj i zostaw mi miejsce obok

jezeli o czyms nie wiesz, to nei znaczy ze tego nie ma, eot z mojej strony
tak szeroki wachlarz dowodów sprawia, że twoje zdanie jest 'niepodważalną prawdą'
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 22, 2011, 09:05:39 am »
Jak byłbym nowy to też nie szukałbym info przez godzine przewalająć się przez tony postów żeby sie czegoś dowiedzieć. Nie specjalnie jest to ogarnięte

Po to powstał FAQ. >.<

@Nehem
Jestem zbyt wielkim pier***nym optymistą
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 22, 2011, 11:32:11 am »
A ja i tak zapytam :P
Zamierzam zacząć grac na retailu i chcialem spytac osoby dlugo tam grające, czy jezeli nie bede mial stalego PT/klanu to niema co zaczynac? Jezeli zagram to na pewno supportem biszopem albo WC gdyz mysle ze te postacie latwo znajda party. Niestety zycie prywatne nie pozwoli mi na dlugie siedzenie przed kompem wiec const pt czy klan odpadaja.
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 22, 2011, 11:44:08 am »
A ja i tak zapytam :P
Zamierzam zacząć grac na retailu i chcialem spytac osoby dlugo tam grające, czy jezeli nie bede mial stalego PT/klanu to niema co zaczynac? Jezeli zagram to na pewno supportem biszopem albo WC gdyz mysle ze te postacie latwo znajda party. Niestety zycie prywatne nie pozwoli mi na dlugie siedzenie przed kompem wiec const pt czy klan odpadaja.
Nie gram na retailu ale i tak jestem zdania póki będziesz miał fun z gry, to nawet 1h grania dziennie będzie miało sens  :king: Party matching i dasz rade :)


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 22, 2011, 12:06:43 pm »
Fun bedzie na pewno skoro mialem go nawet grajac samotnie na wlasnym serwerze  :D
A co do postaci to oprocz biszkopta i wc podobaja mi sie jeszcze tanki ( szczegolnie paladyn , którym gralem dawno w czasach C4)
Mysle ze chyba palek bylby lepszy bo biszopem to sam za wiele nie nawywijam
Jestem obserwowany
Big brat czuwa