Witaj
Gość

Wątek: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp  (Przeczytany 74747 razy)

  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 22, 2011, 01:22:43 pm »
...mam do was pytanie czy was też zaczynają irytować/denerwować nowi użytkownicy co zaczynają ciągle te same pytania/tematy typu: kiedy będzie god na eu, jaką klasę wybrać, a co zrobić, frost nie obroni nas przed czitami, czy już jest god, czemu tracę skille, ile się wbija lvl itp. itd. ... ?

Damn.. chyba złą porę wybrałem sobie na regnięcie na forum, nikt mnie nie polubi T_T
Natomiast teraz tak serio. Od zawsze były sprzeczki między elderami forum, a nowymi userami burzącymi ład i skład - nie ma co marudzić jakoś strasznie.  :P
Imo tutaj nie chodzi o napływ nowych userów tylko fakt, że znaczna większość z nich chce dowiedzieć się jak najszybciej odpowiedzi na swoje pytanie spamując swoim problemem gdzie popadnie(aktualnie całe zamieszanie z GoDem i f2p).
Niestety owi użytkownicy bardzo często nie mają bladego pojęcia o grze - ba, nawet o swojej postaci i tkwią w błędnych przekonaniach co manifestują w bardzo agresywny sposób. Nie żebym był idealny lub coś w tym sensie ^^ też mam jakieś tam nawyki z privów i spore luki w wiedzy(o l2 ofc :D) o które czasem aż głupio zapytać żeby nie wyjść na totalnego noobasa.
Całe to zjawisko raczej nazwałbym napływem nowych debili aniżeli klasyfikować użytkowników jako nowy user - stary user.


A ja i tak zapytam :P
Zamierzam zacząć grac na retailu i chcialem spytac osoby dlugo tam grające, czy jezeli nie bede mial stalego PT/klanu to niema co zaczynac? Jezeli zagram to na pewno supportem biszopem albo WC gdyz mysle ze te postacie latwo znajda party. Niestety zycie prywatne nie pozwoli mi na dlugie siedzenie przed kompem wiec const pt czy klan odpadaja.
Można grać samemu, ba, możesz nawet dotnąć na adenę i kupić sobie epiki.
A co do idei CP/party - cały czas poznajesz nowych ludzi na spotach, niektórzy lądują w Twojej liście znajomych, inni nie. Jeżeli masz w miarę stałe godziny gry to nie ma problemu z zapoznaniem sporego grona osób grających podobnie jak Ty.
Odnośnie tego WC to taki btw: mianowicie przy jego drainie odnawia sobie sam manę. Po updacie na ruskim sam grając WCkiem jak to zobaczyłem stwierdziłem, że jakiś bug w 3 du*y ^^ niemniej jednak solo WCkiem można expić całe party - infinity MP ftw.

Ah, btw: kwestia pvp
Całkiem dużą ilość frapsów widziałem z ruskich serwerów, europejskich, prywatnych - różne olimpiady etc i powiem, że raczej wszędzie jest to samo za wyjątkiem pojedynczych weteranów. Nie mówię o sytuacjach gdy np. przy każdej walce Dagger vs Healer ten wrzuca Turn to Stone przy pojawianiu się daggera po hidzie bo to widać czy ktoś jest legit czy nie.

btw2: jak za mało emotek i źle się wam czyta to powiedzcie  :D
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 22, 2011, 01:38:52 pm »
Tu nie chodzi o to, ze ktos czegos tam nie wie. Jest wielu nowych userow, ktorzy najpierw w godzinke, ew 2 przejrza kilka kluczowych topicow, zerkna na jakies strony pokroju tej a la wikipedii poswieconej GoD-owi, DanielaDefo itd. I dopiero po tym formuuja swoje pytania. Wierz mi, ale od razu widac praktycznie, czy uzytkownik zadal sobie troche trudu i sprobowal poszukac, czy ew. Na chybil trafil bez chwili zastanowienia zabawil sie w ignoranta.

To jest troche jak na uczelniach. Idac pod koniec semestru na konsultacje do jakiegos wykladowcy, bez grama przygotowania merytorycznego, nie spodziewaj sie, ze skoro ty olewales jego, to on ci pomoze. Co innego, gdy wykazujesz checi i starales sie, ale czegos nadal nie kminisz. Wtedy taki czlowiek pomoze ci bardzo chetnie i doceni twoje zaintersowanie. Przyklad zatem dosyc analogiczny i ja nie bede ignorantow tolerowal.

Sam przyznasz chyba, ze troche poczytales i znalazles dla siebie multum przydatnego info. Da sie? No wlasnie, wiec z mojej strony nie ma zmiluj sie dla debili : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 22, 2011, 01:40:26 pm »
Tak tak tak.. chodzi o specyficznych typków..
Jest taki "Kamiil" Który nie ma zielonego pojęcia o czym mówi a zgrywa najmądrzejszego.
Jest taki xxx który ma wielką rodzinę i w każdym temacie piszą "kiedy GoD EU, bo NCwest mówił że 30" itp itd
bonus: (mało szkodliwy) ;d
I jest Pan skrzydlaty który w drugim poście zadał to samo pytanie tylko inaczej sformułowane :P Ale ciiii.

I jest to o tyle denerwujące że im bliżej startu tym zdarza się częściej..
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 22, 2011, 02:13:45 pm »
jezeli o czyms nie wiesz, to nei znaczy ze tego nie ma, eot z mojej strony
Dzieki, poprawiles mi z rana humor. ;P Zatem skad pochodzisz i ile grales na ru offie, ze jestes tak swietnie poinformowany (jak montezuma) na temat serwerow innovy?

nie grałem bo jestem polaczkiem i tylko bym sie meczyl nie znajac RU i z tym community(tak jak na abysie swgo czasu), a wiem o tym bo znam ludzi z rosji , ranger chodzi ale wersja płatna ktora jest robiona "na zamowienie" i trzeba ją odpalic z antiFrostem
nawet jest mozliwosc jechania na dualu bez PA

Alarion oczywiscie ze na frapsie tego nie wyłapiesz, byliby retardami
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 02:15:23 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 22, 2011, 02:21:33 pm »
Dobra powiedzmy ze jest to na RU ale z tego co ja widzę maja chyba bardzo zjebane ustawienia :D albo my jesteśmy tacy zajebiści :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 22, 2011, 02:32:06 pm »
Zatem Kamilku masz 2 opcje:

1) jednak enemy tego nie uzywaja
2) uzywaja, ale moje CP gra lepiej niz programy.

Ktora opcja wydaje sie bardziej pasowac do twojej teorii spiskowej?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 22, 2011, 02:35:07 pm »
..Jestem za wprowadzaniem testu IQ przy rejestracji !

Alarion żadna opcja nie pasuje ;p
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 22, 2011, 02:38:45 pm »
opcja montezumy ze lancer to 3-4 liga pvp na RU  :D


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 22, 2011, 02:44:36 pm »
montezuma  hahaha no powiem ci ze to dobre źródło informacji jeśli chodzi o RU :)


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 22, 2011, 02:45:25 pm »
jezeli o czyms nie wiesz, to nei znaczy ze tego nie ma, eot z mojej strony
Dzieki, poprawiles mi z rana humor. ;P Zatem skad pochodzisz i ile grales na ru offie, ze jestes tak swietnie poinformowany (jak montezuma) na temat serwerow innovy?

nie grałem bo jestem polaczkiem i tylko bym sie meczyl nie znajac RU i z tym community(tak jak na abysie swgo czasu), a wiem o tym bo znam ludzi z rosji , ranger chodzi ale wersja płatna ktora jest robiona "na zamowienie" i trzeba ją odpalic z antiFrostem
nawet jest mozliwosc jechania na dualu bez PA

Alarion oczywiscie ze na frapsie tego nie wyłapiesz, byliby retardami

jak to bez PA, chyba kuamiesz :P
Piszę poprawnie po rusku.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 22, 2011, 02:53:03 pm »
opcja montezumy ze lancer to 3-4 liga pvp na RU  :D

Prawda, jeżeli chodzi o L2.ru jesteście siebie warci ;p
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 22, 2011, 02:57:16 pm »
Ok, wlasnie pojalem twoja logike:

Serwery na ktorych ludzie jada na Zrangerze to pierwsza liga pvp, serwery, gdzie uzywa tego okolo 1% albo mniej graczy, to 4 liga. Ok, good excuse is good.

A teraz wracaj do zojki i szukajcie kolejnych teorii spiskowych, bo na razie to forum ma z was beke
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 22, 2011, 02:59:37 pm »
..Jestem za wprowadzaniem testu IQ przy rejestracji !

wtedy nie mialbys mozliwosci wejscia na forum
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 22, 2011, 03:03:23 pm »
Wszędzie pełno spamu. Potem się dziwicie, że ludzie się pytają o to samo 1000 razy. Niby się śmiejecie z "PolskichPolaczkówPL" a sami zachowujecie się jak oni.  PLS STOP THIS FUCKING SPAM.
W oczekiwaniu na Eu Innova.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 22, 2011, 04:51:41 pm »
Ok, wlasnie pojalem twoja logike:

Serwery na ktorych ludzie jada na Zrangerze to pierwsza liga pvp, serwery, gdzie uzywa tego okolo 1% albo mniej graczy, to 4 liga. Ok, good excuse is good.

A teraz wracaj do zojki i szukajcie kolejnych teorii spiskowych, bo na razie to forum ma z was beke

co ma do tego zranger. Wejdź na goha. Społeczność rosyjskich graczy pisze jasno, lance to nudny serwer pve i nikomu nie polecają tego serwera. To ze 90% polakow z ru off gra na lancerze nie oznacza ze jest najlepszy, oznacz jedynie ze 90% graczy z ru off z tego forum będzie pisało ze jest nr 1. Już sam fakt ze na lancerze nikt nie zabił freya hard w HF przy takiej ilości ułatwień na ru off świadczy ze nawet z pve mieliście problemy.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 22, 2011, 05:01:02 pm »
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 22, 2011, 05:04:00 pm »
Może dlatego, że klany były zbyt rozdrobnione i zbyt wiele side'ów, by którakolwiek ze stron była w stanie coś zrobić?

Grunt to się wypowiadać, gdy się nei grało.

Zresztą rozumiem, gdybym miał wypowiedzi bez pokrycia, ale frapsy mówią co innego, PvP jest i jest go dużo.

BTW Zojka, cały czas czekam na odpoiwedź w innej dyskusji, którą zacząłeś i odpisałem ci. Już odwracasz kota ogonem?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 22, 2011, 05:07:54 pm »
http://lineage2.eu/pl/

fajne dla młodych osób które chcą grac po polsku, ale zanim skonczą betę to minie trochę czasu.

Może dlatego, że klany były zbyt rozdrobnione i zbyt wiele side'ów, by którakolwiek ze stron była w stanie coś zrobić?

Grunt to się wypowiadać, gdy się nei grało.

Zresztą rozumiem, gdybym miał wypowiedzi bez pokrycia, ale frapsy mówią co innego, PvP jest i jest go dużo.

BTW Zojka, cały czas czekam na odpoiwedź w innej dyskusji, którą zacząłeś i odpisałem ci. Już odwracasz kota ogonem?

no tak, znałeś na lancerze 45 osób to jest trudno, a podobno u was nonstop gra 3k+ ludzi. To jak to jest?

Możesz przypomni mi te pytanie?
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 22, 2011, 05:14:11 pm »
zerknij moje posty w topicu dot. 14 serwera ru offa. ostatnie kilak moich postów skierowanych do ciebie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 22, 2011, 05:16:22 pm »
haha szukam party do Kolonii Wróżek, wymagany sprzęt to co najmniej zbroja Kadeiry i bron Ułudy ;ss
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 22, 2011, 05:17:43 pm »
Cytuj
Łucznik Yr może reinkarnować z: Snajpera, Strażnika Księżycowego Blasku, Strażnika Cienia i Sabotażysty.

padlem  :D


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 22, 2011, 05:20:06 pm »
A mnie do zabiło:
 Łotrzyk Othell może reinkarnować z: Awanturnika, Obieżyświata, Widmowego Łowcy i Poszukiwacza Skarbów.
Albo w Tyr warior:
Watażka (WTF? kto to?:D)


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 22, 2011, 05:23:50 pm »
Is the November 30th release date inclusive of ALL servers, including Innova?
November 30th is the NCsoft West release date for our Truly Free version of Lineage II: Goddess of Destruction. We look forward to seeing you in the reformed Aden!

http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=219249
I kolejna wiadomosc

Czy tylko dla mnie głupotą jest pytanie przedstawiciela jeden firmy o plany drugiej firmy która jest ich konkurentem?
To tak jak ja bym ciebie bezimienny pytał czy Alarion ma w planie jutro pograć w piłkę   :oops:

Ja to podalem zeby zrozumieli ci ludzie ktorzy caly czas myla NC z innova.
ps: myslisz ze ja bym zadal takie pytanie?? hahaha

ps;2  Czarodziej Feoh może reinkarnować z: Pożeracza Dusz, Arcymaga, Mistrza Magii, Pana Burz i Inkwizytora.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 05:25:53 pm wysłana przez bezimienny »


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 22, 2011, 05:25:15 pm »
Ciekawe czy od razu WSZYSTKO będzie po polsku...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 22, 2011, 05:25:44 pm »
zerknij moje posty w topicu dot. 14 serwera ru offa. ostatnie kilak moich postów skierowanych do ciebie.

a te o PiSie. Niestety moje polityczne poglądy są sprawa prywatna i nie widzę potrzeby omawiać ich na forum o grze. Do tego nie odpisuje na posty które maja na celu obrażanie mnie lub innych użytkowników forum, uważam takie wypowiedzi za infantylne i dowodzące jedynie o braku merytorycznych argumentów ze strony próbującego obrażać.
Jako moderator powinieneś utrzymywać porządek na forum a nie prowokowi i jednocześnie podjudzać innych forumowicz do tego samego.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.