Witaj
Gość

Ankieta

Na który iść??

Shilen
7 (36.8%)
Magmeld
2 (10.5%)
Bartz
10 (52.6%)

Głosów w sumie: 19

Głosowanie skończone: Styczeń 12, 2012, 11:49:25 pm

Wątek: Który serwer.  (Przeczytany 8714 razy)

  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Który serwer.
« dnia: Styczeń 07, 2012, 11:45:44 pm »
Witam chciałem zapytać ludzi co graja na serwerach "NA" na który z nowych opłaca się wpaść, gdzie gra najwięcej rodaków no i oczywiście zabawa jest przednia :-) Prosił bym też o podanie przybliżonych dat startu tych serwerów. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 11:50:11 pm wysłana przez Tumulec »
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2012, 02:30:38 am »
Shilen, Magmeld start 1 grudzień 2011
Bartz 14.12.2011

Na Bartz'ie siege rozpoczynają się o 22:00 naszego czasu więc jeżeli nie lubisz koczować po nocach czekając na siege to polecał bym ten serwer.
Wadą (jak dla mnie), a dla niektórych zaletą jest to że wystartował najpóźniej więc gospodarka może być dość słabo rozwinięta, chociaż znając dzisiejsze podejście do gry przez, niektórych graczy (czyt. noł lajfów) serwer i jego gospodarka pewnie mają się dobrze.

Nie głosuję w ankiecie bo nie gram na tych serwerach. Napisałem tylko to co zaobserwowałem oraz kilka moich wniosków.
Online na wszystkich serwerach możesz podglądnąć tutaj: http://kaifas.lt/LineageII-statistic/
Udanej gry życzę :)


  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2012, 05:51:38 pm »
 A jak tam sprawa z polskimi klanami ile i gdzie oczywiście około :-) Pozdrawiam
Tylko (L)

Piszę poprawnie po Polsku. Znaczy staram się :D



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2012, 11:33:20 pm »
gram na shilen lecz nie w polskim klanie, nastomiast widze ze jest tutaj naprawde sporo polakow, LexTalionis maja ch w aden, Wild Hogs 8lvl klanu, jak na poczatek, calkiem niezle :) Nie wiem jak ma sie sytuacja na pozostalych serverach ale co do powstania. Magmeld powstal dzien po Shilen a Bartz(nowy) dwa tygodnie pozniej


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2012, 08:32:14 pm »
Bartz  - bo czasy siegeow byly wybrane przez userow na "bardziej" odpowiednie pory (22gmt+1)
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 09, 2012, 09:45:18 pm »
Mamy pytanie sa lagi ss na tych serwerach jak na inova CORE po 3-5 sek wieczorami?


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 09, 2012, 09:48:56 pm »
nie ma


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2012, 09:52:44 pm »
A lagi serwerowe :P troche dalek jednak ten serw stoi. Chodzi mi o opóźnienia i jeśli można proszę o dokładna lokalizacje serwera. Bo juz mam dosyc inova core ... Gm centralnie zlewaja ludzi :P zero odpowiedzi w sprawie lagów SS .....


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2012, 12:16:46 pm »
Gram na Bartz i lagów niema.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2012, 09:01:44 pm »
Również od kilku dni bawię się na Bartz ;)
Jest różnica masakratyczna muszę powiedzieć grając teraz a 5 lat temu ;D
Lagów nie mam ssy chodzą poprawnie, ino tłok cholerny ;)


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 09, 2012, 11:22:43 am »
Który server byście polecili teraz. Po Zmianach czasu na serverach. ?


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 09, 2012, 01:11:57 pm »
Naia
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 09, 2012, 04:22:44 pm »
A co sądzicie o Shielen? obecnie gram na Bartz ale chyba zmienie server


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 09, 2012, 08:14:01 pm »
Co jest nie tak z Bartzem, że chcesz go zmienić ?


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 09, 2012, 08:40:03 pm »
Czas Serverowy teraz na Bartzie jest najpuźniej Siege , Oly itd


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 10, 2012, 06:29:41 am »
Nie sugeroj sie polakami :) w skrocie wrazenia po kilku tygodniach gry na Offie (Magmeld).
Gralismy w Aiona na Infinite namowili mnie chlopoki na powrot do L2 - poczatek all bez klanu (3 osoby).Wiec pozwiedzalem kilka klanow na Magmeld wrazenia :
1 klanik Shinigamis lider Ward  (tez przeniesi sie Aiona) wszytsko piknie na starcie TS obowiazkowy etc. niby all cacy po 4 dniach szydlo wylazi z worka :) TS obowiazkowy na ktorym nikogo nie ma od tygodnia :P gra klanowa polega na graniu 4-5 osob (starych kumpli) klanowo czyli ja pomoge tobie ty mi reszta niech sobie radzi sama . Kilka tekstow ktore mnie rozlozyly na lopatki :
a)Po co wchodzic na TS-a mozna pisac na klanowym (nie wspomnial ze siedza na Skype z innymi z innego serwa)
b)Wkurzam go z 3 innymi graczami ze nie ma zadnego pt klanowego od tygodnia - znajdz sobie jakas ekipe tak jak my :^^ (chyba najlepszy teskt) - to po uj klan i rekrutacja :^^
c)PT na Palibatiego (RB 70 lvl obstawa z 5 mobkow) - 7 osobowe pt w czym np. necro 67 lvl - Akcja trala 20 sec all gleba (smiac mi sie chcialo) - pisze do goscia co on wyprawia a ten wali tekst ze chyba duzo wiem na temat L2 i gdyby nie nowy system pvp w GoD to juz by mnie pocisnol :^^
d) Kolejny przyklad w takim klanie rekrutuja ludzi rozne profesie i zero pt bo po co jak kupel robi na drugim koncie ta proofke wiec po co latac w pt z nowym klanowiczem ! leiej z kumplem na boxie :^^ .
e)Taki przyklad siedzac na TS w jednym z klanow - na nasluchu slysze ze cale pt klanowe tlucze w ToI na 10-11 jest w pt jeden nowo przyjety pojawia sie na TS kumpel i wali tekst zeby wywalic z pt tego nowego bo to noob i dodac go po czym wywalaja goscia i dodaja kumpla :^^ (masakra).od razu Leave klan .
Inne 2 klany to ekipy 2 osobowe (kompletna strata czasu) - nawet nie ma co pisac po 20 min leave klan :^^
Ogolnie zakladaja ludzie klany biega tego kilkanascie a w klanach po 4 osoby i z rozmow wynika ze to ekstra system na gre w nowe L2.
Takich zagrywek bylo wiecej ciezko to wszystko spamietac. Nastepne klany to rowniez glownie 3-4 osobowe + boxy i podobne dzialanie.Najbardziej mnie zaskoczylo 3 znajomych z Aion Infinite ktorzy mnie nakrecili na powrot do L2 zalozylismy klan i ta sama spiewka :^^ pan dokoksal 85 lvl i moja rola w klanie sie skonczyla koniec mentorowania etc. stalem sie zbedny :^^ jak sie okazalo  2 braci i jakis stary znajomy z dawnych serwerow ktorzy grali z nami w Aiona i byli poprostu baranami i mieli plan jak tu sie odegrac za niepowodzenia .Zarzuty typu ze koksam swoje postacie dosc szybko nie czekajac na innych jak pan gra tylko w niedziele praktycznie to sorry ale rozumowanie ze nikt nie bedzie gral bo pan nie ma czasu sa lekko zalosne (nie masz kompletnie czasu na gre to po co grac w MMO) . Kiedys to wygladalo zupelnie inaczej kazdy latal koks klanowy all do cwh tworzenie ally etc. calkowite podejscie zespolowe , pamietam jak sie latalo spoilem dla jednej osoby pol dnia zeby nafamic maty rcp. na armory , weapony widac czasy sie zmienily i nowe pokolenie zapalencow .

Podsumowanie masz ciezki orzech do zgryzienia ktory serwer wybrac i gdzie zaczac najlepiej pogadac wlasnie tu na spolecznosci zanim sie zdecydujesz . Wiekszosc Polskich klanow to kompletna porazka 3-4 osoby zero myslenia w przyszlosc liczy sie fajny sprzet na tylku i lans w miejscie (i poza nim) taka dziecinada przedszkolna.

Ma byc fuzia 3 serwerow w jeden : Bart + Chronos + Magmeld - wszytskie konta maja byc przeniesione na Magmeld bodajze do 18 Lutego (jesli sie pomylilem poprawcie).

Jesli zdecydujesz sie na Magmeld to na razie chyba jeden polski klan jest sensowny TheMiddleWest i to z tego forum :)

 
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2012, 06:38:41 am wysłana przez PingwinekPikPok »


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 10, 2012, 02:04:45 pm »

Ma byc fuzia 3 serwerow w jeden : Bart + Chronos + Magmeld - wszytskie konta maja byc przeniesione na Magmeld bodajze do 18 Lutego (jesli sie pomylilem poprawcie).


Bzdury, i co zrobią jeden serwer na którym online będzie 15k :D?

Po prostu był okres, że ludzie z innych serwerów mogli przenieść swoje postaci na Magmeld bo był najmniej zaludniony. Teraz już się online trochę wyrównał i już nie można. Żadnej fuzji nie będzie


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 10, 2012, 02:38:07 pm »
Kotlet najpierw jak piszesz ze bzdury o jakims info odwiedz officialne forum ok .


All characters that have failed their server transfer attempts since January 18, 2012, will be granted a grace period and final opportunity to successfully transfer, during the maintenance on February 15, 2012. There is no need to re-queue to sign-up for this transfer—all characters that have failed in the previously scheduled Free Magmeld Transfers are automatically signed up for this process that will take place during the next maintenance period.

Please be sure to prepare your character for transfer correctly. The transfer eligibility requirements are clearly listed, and it is a player’s responsibility to be properly prepared for the transfer. This is the final transfer process from Chronos and Naia to Magmeld; characters that fail the February 15 transfers will not be processed again.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 10, 2012, 02:40:01 pm »
Głownie to jak zaczynałem grać to na bartzie był najwcześniejszy czas Siegów , oly itp itd, oczywiście nie wliczam Naii, Teraz na bartzie Siega odbywają się najpuźniej i to mnie boli. Więc z tąd moje pytanie, który server jest teraz najodpowiedniejszy. Naia odpada.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 10, 2012, 02:50:10 pm »
Pingwinek gdzie tam pisze coś o fuzji???


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 10, 2012, 05:24:42 pm »
Kotlet najpierw jak piszesz ze bzdury o jakims info odwiedz officialne forum ok .


All characters that have failed their server transfer attempts since January 18, 2012, will be granted a grace period and final opportunity to successfully transfer, during the maintenance on February 15, 2012. There is no need to re-queue to sign-up for this transfer—all characters that have failed in the previously scheduled Free Magmeld Transfers are automatically signed up for this process that will take place during the next maintenance period.

Please be sure to prepare your character for transfer correctly. The transfer eligibility requirements are clearly listed, and it is a player’s responsibility to be properly prepared for the transfer. This is the final transfer process from Chronos and Naia to Magmeld; characters that fail the February 15 transfers will not be processed again.

No i gdzie tam o fuzji masz coś napisane?

Kto chciał to mógł się przenieść na magmeld, jako że przeniesienie postaci trochę trwa i nie mogli tego naraz zrobić, to te postacie które nie zostały jeszcze przeniesione zostaną przeniesione 15 lutego.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 11, 2012, 04:06:27 am »
to jest czesc tekstu (ostatniego) pierwsze plany byly polaczenia 3 serwerow bodajze ale nikomu raczej to sie ne podobalo.

a z reszta uj z tym moze masz racje


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 11, 2012, 04:24:08 am »
Pingwin, weź się lepiej za angielski, a nie ciśniesz L2....
Tekst dotyczy darmowych transferów na Bartz i Magmel, w celu odciążenia np. Chronosa.
Zresztą teraz, przy tym obłożeniu serwerów WSZYSTKIE są na high... to chyba by musieli wymyślić nowy poziom obciążenia serwera... nie wiem, na przykład - Overload?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 13, 2012, 09:53:32 am »
A to prawda ze NCsoft pozmienial czas serwerow ( shillen teraz GMT+0) !!!
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Który serwer.
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 13, 2012, 06:11:45 pm »
Tak, prawda.

Chronos (GMT-2)
Naia (GMT+1)
Shilen (GMT +0)
Magmeld (GMT-2)
Bartz (GMT-5)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;